Kupujemy BB Creamy III - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 16:16   #3601
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zygmuś wpisywałaś może wpłaty po powrocie z Paryża? Bo ja wpłaciłam jakiś czas temu wyrównanie i dalej jestem na minus I proszę, uwzględnij nadpłatę z 14go zamówienia
Leejdi, Zygmus rzadko wpisuje wpłaty, sama już dawno dopłaciłam za zakupy, a jeszcze nie uwzględniona. Ale nie ucieknie. Ważne, że się samej wie, że się nie zalega z wpłatami.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:25   #3602
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Leejdi, Zygmus rzadko wpisuje wpłaty, sama już dawno dopłaciłam za zakupy, a jeszcze nie uwzględniona. Ale nie ucieknie. Ważne, że się samej wie, że się nie zalega z wpłatami.
Głupio mi po prostu jak widzę kwotę na minusie, bo staram się jak najszybciej wpłacać pieniążki za zamówione rzeczy, żeby Zygmuś nie dopłacała do tego ze swoich
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:39   #3603
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

ZYGMUSIU,

Przepraszam, ze tak krzycze, ale te posty gina w natloku dziesiatkow codziennie powstajacych nowych.

Kiedy mniej wiecej moge sie spodziewac wysylki? Wiem, ze wszyscy cie o to mecza, ze musisz w kolko chodzic na poczte, i ze najpierw dlugo czekalas na moja wplate ale rozumiem, ze z moich obu zamowien juz wszystko jest, minely prawie 2 miesiace, a ja dalej nic nie dostalam i nie wiem czy czekac dalej, czy kupic sobie po prostu kosmetyki, bo koncza mi sie wszystkie resztki starych bb i innych
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:52   #3604
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Już pozałatwiałam swoje sprawy i mam czas na pakowanie przesyłek.
Powpisuję dzisiaj część wpłat.
Mam do odebrania przesyłki z poczty, wczoraj odebrałam 4 chyba, ale znalazłam dzisiaj awiza na jeszcze kilka.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
ZYGMUSIU,

Przepraszam, ze tak krzycze, ale te posty gina w natloku dziesiatkow codziennie powstajacych nowych.

Kiedy mniej wiecej moge sie spodziewac wysylki? Wiem, ze wszyscy cie o to mecza, ze musisz w kolko chodzic na poczte, i ze najpierw dlugo czekalas na moja wplate ale rozumiem, ze z moich obu zamowien juz wszystko jest, minely prawie 2 miesiace, a ja dalej nic nie dostalam i nie wiem czy czekac dalej, czy kupic sobie po prostu kosmetyki, bo koncza mi sie wszystkie resztki starych bb i innych
Nie dostałaś, bo nie odebrałaś przesyłki z poczty i ona do mnie wróciła. Pierwszą część zamówienia wysłałam w grudniu przed świętami. Nie lubię takich sytuacji ze zwrotami, bo małe próbki krem BB po tych ponad dwóch tygodniach nadawały się do wyrzucenia.
Do końca miesiąca powinno coś polecieć.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:49   #3605
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość


Nie dostałaś, bo nie odebrałaś przesyłki z poczty i ona do mnie wróciła. Pierwszą część zamówienia wysłałam w grudniu przed świętami. Nie lubię takich sytuacji ze zwrotami, bo małe próbki krem BB po tych ponad dwóch tygodniach nadawały się do wyrzucenia.
Do końca miesiąca powinno coś polecieć.
Nie odebralam, bo nie mialam awizo, a pani na poczcie mimo posiadania komputera powiedziala, ze nie ma dla mnie paczki Ale nie wspomnialas mi wczesniej na PW ze wszystko musialas wyrzucic, tylko ze bedziesz jeszcze raz wysylac oba zamowienia?

OK, w takim razie czekam, tylko widze ze kolejne dziewczyny dostaja kolejne rzeczy, wiec sie chcialam zapytac co z moimi

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-04-06 o 12:58
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 05:52   #3606
chickk89
Przyczajenie
 
Avatar chickk89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś czy mogłaby do mnie pójść paczuszka z zamówieniem 13? Taka malutka, tylko 4 rzeczy Czy czegoś jeszcze brakuje?
chickk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 07:56   #3607
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem zupelnie nowy w tym watku, czy ktos moglby mi prosze wytlumaczyc o co chodzi z tym rozbieraniem kremow? robicie jakies zlewki, probki tak? Jak mozna zobaczyc jaka mozna miec probke i jak w ogole to sie zalatwia?? Porsze o pomoc dzieki!
Proponuję przeczytać pierwszy post tego wątku. I przyjrzeć się na bieżąco co się dzieje, zajrzeć też do linka w podpisie u Zygmuś.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 09:00   #3608
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś z tego co widze, częsc już moich zamowien rozebrana, mozesz moje podliczyc co juz jest zeby już cos mi wyslac ? Rozliczenie będzie w zam. 13 czy jak ? Bo tylko 12 i 13 zam mi wyskakuje...?
Z tego co widze, zaznaczylas mnie na bialo przy:
- HERA HD Foudation Moist 5 ml
a tez juz jest rozebrane:
- Skin Food Good Afternoon Honey Black, nr 1 - 3 ml
- Skin Food Good Afternoon Apple Cinnamon Tea, nr 1 - 2 ml
- Skin Food Good Afternoon Berry Berry Tea, nr 1 - 3 ml
Bardzo proszę, chce je już przetestowac :-D

Edytowane przez paula18891
Czas edycji: 2012-02-24 o 09:02
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:33   #3609
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez paula18891 Pokaż wiadomość
Zygmuś z tego co widze, częsc już moich zamowien rozebrana, mozesz moje podliczyc co juz jest zeby już cos mi wyslac ? Rozliczenie będzie w zam. 13 czy jak ? Bo tylko 12 i 13 zam mi wyskakuje...?
Z tego co widze, zaznaczylas mnie na bialo przy:
- HERA HD Foudation Moist 5 ml
a tez juz jest rozebrane:
- Skin Food Good Afternoon Honey Black, nr 1 - 3 ml
- Skin Food Good Afternoon Apple Cinnamon Tea, nr 1 - 2 ml
- Skin Food Good Afternoon Berry Berry Tea, nr 1 - 3 ml
Bardzo proszę, chce je już przetestowac :-D
wyskakuje do zam 12 i od zam 13. Czyli żeby już jasne było: od 8-12 w pierwszym linku, choć chyba 8 i 9 już zamknięte na amen, oraz od 13-15 w drugim. Na dole po otwarciu arkusza (czasami u góry) są zakładki, tak jak i w normalnym excelu.

Nie popędzajcie tak Zygmus z batem , dopiero co wróciła z PARYYYYŻA kto by od razu chciał wskakiwać z powrotem w taką robotę charytatywną Jestem pewna, że kiedy tylko może zajmuje się pakowaniem. Jeszcze ta paskudna pogoda, ja mogłabym tylko spać Oczywiście rozumiem, że każdy się niecierpliwi, ale czas spędzony na forum to mniejsze prawdopodobieństwo pakowania ;D
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:06   #3610
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Poproszę po 3 ml.:
Skinfood Honey Black Tea #2
Skinfood Green Peach Tea #2

Skin Food Good Afternoon Apple Cinnamon Tea #2
Skin Food Good Afternoon Berry Berry Tea # 2
smirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:39   #3611
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Dziękuję bardzo, nie zauważyłam.


Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
wyskakuje do zam 12 i od zam 13. Czyli żeby już jasne było: od 8-12 w pierwszym linku, choć chyba 8 i 9 już zamknięte na amen, oraz od 13-15 w drugim. Na dole po otwarciu arkusza (czasami u góry) są zakładki, tak jak i w normalnym excelu.

Nie popędzajcie tak Zygmus z batem , dopiero co wróciła z PARYYYYŻA kto by od razu chciał wskakiwać z powrotem w taką robotę charytatywną Jestem pewna, że kiedy tylko może zajmuje się pakowaniem. Jeszcze ta paskudna pogoda, ja mogłabym tylko spać Oczywiście rozumiem, że każdy się niecierpliwi, ale czas spędzony na forum to mniejsze prawdopodobieństwo pakowania ;D
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 11:37   #3612
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu, jest szansa, ze cos do mnie wyslesz? bo widze, ze pare rzeczy z tego co mam zamowione juz sie zebralo dawno i czesc juz jest u Ciebie,wiec jesli mozesz to spojrz w rozpiske moją z zamowienia 15 i napisz czy jst szansa na jakas paczuszke niedlugo? bede wdzieczna
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2012-02-25 o 11:41
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 23:35   #3613
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Przepraszam za moje - być może - głupie pytanie, ale jak to jest z tymi prośbami o próbki? Można prosić o próbki tylko tych BBC, które są AKTUALNIE w rozbiórce, tak?
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:03   #3614
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Przepraszam za moje - być może - głupie pytanie, ale jak to jest z tymi prośbami o próbki? Można prosić o próbki tylko tych BBC, które są AKTUALNIE w rozbiórce, tak?
W podpisie Zygmuś masz link, tam są linki do rozbiórek. Pod spodem miejsce, gdzie możesz wysłać info, jakich próbek szukasz. To co się rozbiera, to zazwyczaj do końca, więc raczej z tego próbek Zygmuś nie robi, bo rozbierane jest całe opakowanie. Ale Zygmuś dostaje gratisowe próbki czasem i jeśli ma wśród tego to, co chcesz, to napisz, a Ci wyśle.

Do tego, co jest rozbierane możesz się dołączyć i z tego, co widzę, niektóre dziewczyny biorą bardzo małe ilości np 3ml, więc to jak próbka jest. Do czego się możesz dołączyć jest w części 'rozbieramy'
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:06   #3615
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Talking Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Witam wszystkich, zapoznałam się z wątkiem i w beztroskim przekonaniu, że wiem o co chodzi poproszę następujące dobra:
Skinfood Good Afternoon Green Peach Tea #1 3ml
Skinfood Good Afternoon Rose Lemon Tea #1 3ml
Skinfood Good Afternoon Honey Black Tea #2 3ml
Mizon Water Max Moisture BB Cream 5ml
Mizon Banana Milk Moisture Mask 10ml
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:01   #3616
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Przepraszam za moje - być może - głupie pytanie, ale jak to jest z tymi prośbami o próbki? Można prosić o próbki tylko tych BBC, które są AKTUALNIE w rozbiórce, tak?
Pozwolę sobie odpowiedzieć
Nie, prosisz o próbki kremów o których marzysz i o których śnisz i których nie ma na listach rozbiórkowych, licząc na to że Zygmuś ma to w swoich przepastnych zbiorach. Ja ostatnio miałam takie szczęście za co dziękuję Ci Zygmus jeszcze raz...
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:58   #3617
Lilipedd
Raczkowanie
 
Avatar Lilipedd
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
W podpisie Zygmuś masz link, tam są linki do rozbiórek. Pod spodem miejsce, gdzie możesz wysłać info, jakich próbek szukasz. To co się rozbiera, to zazwyczaj do końca, więc raczej z tego próbek Zygmuś nie robi, bo rozbierane jest całe opakowanie. Ale Zygmuś dostaje gratisowe próbki czasem i jeśli ma wśród tego to, co chcesz, to napisz, a Ci wyśle.

Do tego, co jest rozbierane możesz się dołączyć i z tego, co widzę, niektóre dziewczyny biorą bardzo małe ilości np 3ml, więc to jak próbka jest. Do czego się możesz dołączyć jest w części 'rozbieramy'
Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć
Nie, prosisz o próbki kremów o których marzysz i o których śnisz i których nie ma na listach rozbiórkowych, licząc na to że Zygmuś ma to w swoich przepastnych zbiorach. Ja ostatnio miałam takie szczęście za co dziękuję Ci Zygmus jeszcze raz...
Dzięki, dziewczyny, za odpowiedź Głupio mi było pisać do Zygmusia, bo widzę, że ma tu sporo do roboty Ale zaryzykowałam

A powiedzcie mi jeszcze jedno Jeśli kupuję na ebayu od sprzedawców z Korei, którzy mają zaznaczoną "darmową wysyłkę" to rzeczywiście nic nie muszę dopłacać, tak? Płacę tylko za produkt (ew. mojemu bankowi za "przewalutowanie" kwoty np. z euro na usd)? O cle chyba nie ma co mówić, bo nie planuję robić zakupów za większe kwoty, raczej do 100 zł.

Edytowane przez Lilipedd
Czas edycji: 2012-02-26 o 23:49
Lilipedd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:37   #3618
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Milczę z dwóch powodów, pierwszy, to sprawy osobiste, od początku roku wszystko idzie nie tak. Drugi powód to pakowanie przesyłek Jest tyle tego, że swój wolny czas wolę poświęcić na pakowanie, a nie pisanie.

Sulwhasoo First Care Serum zamawiałyśmy w butelczkach, niestety te buteleczki mają jedną wadę, zazwyczaj połowa produktu wylewa się w czasie podróży. Dlatego część osób dostanie serum w buteleczkach, a część w próbkach, część i buteleczkę i próbki.

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny, za odpowiedź Głupio mi było pisać do Zygmusia, bo widzę, że ma tu sporo do roboty Ale zaryzykowałam

A powiedzcie mi jeszcze jedno Jeśli kupuję na ebayu od sprzedawców z Korei, którzy mają zaznaczoną "darmową wysyłkę" to rzeczywiście nic nie muszę dopłacać, tak? Płacę tylko za produkt (ew. mojemu bankowi za "przewalutowanie" kwoty np. z euro na usd)? O cle chyba nie ma co mówić, bo nie planuję robić zakupów za większe kwoty, raczej do 100 zł.
To zależy czy chcesz przesyłkę rejestrowaną czy nie. Zazwyczaj do rejestrowanej trzeba dopłacić.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:38   #3619
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Zygmuś, czy masz mój peeling brzoskwiniowy z Baviphatu? Bo nie ukrywam, że go potrzebuję, a wciąż do mnie nie przychodzi... Jeśli nie masz to nie kupuj, sama go sobie najwyżej kliknę
podbijam
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:59   #3620
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Mam awizo na Uguisu, maski Lus zatrzymali w cle, ale to tylko ze względu na wagę przesyłki pewnie, szybko zwolnią.

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
podbijam
Mam, poleci jak najszybciej.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:08   #3621
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Mam awizo na Uguisu, maski Lus zatrzymali w cle, ale to tylko ze względu na wagę przesyłki pewnie, szybko zwolnią.



Mam, poleci jak najszybciej.
Dzięki za odpowiedź mogę troszkę jeszcze poczekać w takim razie, żeby poleciały maski Lus, uguisu lub co tam będziesz dla mnie w stanie zapakować i zmieścić
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:55   #3622
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, wiadomo coś już o iFionie?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:27   #3623
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

To ja tez sie zamelduje Arkusz zlapal troche opoznienia, bo u mnie tez lekki zamet osobisto-zawodowy i wieczorami jestem tak padnieta ze nie mam sily uzupelniac rozliczen a wczoraj gdy mialam wolna chwile to moj dostawca internetu pozbawil mnie lacznosci ze swiatem.

Herbatkowe skin foody pojda jeszcze do zamowienia 15-ego. Wszystkie kolejne propozycje beda juz w 16-tym, bo zdecydowanie za dlugie to zamowienie sie zrobilo...
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:59   #3624
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Mam awizo na Uguisu
Te uguisu, które tyle czasu trzymali ??
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:52   #3625
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus zamawiałaś już może dla mnie to całe opakowanie Collagen power firming enriched cream i Mizon moisture prefect crem ( tez zamawiałam razem z inną wizażanką)? Opłaciłam już je jakiś czas temu
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:06   #3626
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus jest już u Ciebie filtr Innisfree?
A powiedz mi, masz może do sprzedania próbkę Czerwonej iFiony i Le Brauet Caviar Gold Wrinkle Cover BB Cream?? Szukam czegoś bardzo żółtego, bo ostatnio o wiele bardziej niż zwykle mam różową twarz, i każdy bb/podkład jaki mam po chwili przestaje być żółty, więc szukam czegoś nowego...
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:35   #3627
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, to jak przed wyjazdem coś tam wspominałyśmy o możliwej wysyłce do mnie, to jak będzie do mnie coś konkretnego i będziesz mogła, to mi wyślij.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:29   #3628
lutka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś, jest coś może dla mnie-jeśli masz większość z mojego zamówienia to proszę prześlij mi- skończyły mi się już moje maziaje.To, co jest trudno dostępne albo nieosiągalne- może poczekać lub zamień na inny produkt z podobnej półki- jestem ugodowa w tym temacie.
lutka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:22   #3629
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Zygmuś czy mogłabyś mi powiedzieć co wstrzymuje moją wysyłkę (zam 15) hera czy sum? będę wdzięczna za info
czy mogłabym prosić o odpowiedz? zamawiała tylko dwie rzeczy w grudniu - nie miałam żadnego awiza ale boje się sytuacji ze poczta np.mogła nawalić
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 22:28   #3630
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Chyba jest jakiś problem z peelingami Mizona, bo wszyskie rzeczy zamówione na Gmarket maja już status "Delivered", a peelingi nawet jeszcze nie zostały wysłane.

Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Te uguisu, które tyle czasu trzymali ??
Tak

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Zygmus zamawiałaś już może dla mnie to całe opakowanie Collagen power firming enriched cream i Mizon moisture prefect crem ( tez zamawiałam razem z inną wizażanką)? Opłaciłam już je jakiś czas temu
Collagen power firming enriched cream już zamówiłam, tego drugiego kremu jeszcze nie. W następnym zamówieniu będzie kupiony.

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Zygmus jest już u Ciebie filtr Innisfree?
A powiedz mi, masz może do sprzedania próbkę Czerwonej iFiony i Le Brauet Caviar Gold Wrinkle Cover BB Cream?? Szukam czegoś bardzo żółtego, bo ostatnio o wiele bardziej niż zwykle mam różową twarz, i każdy bb/podkład jaki mam po chwili przestaje być żółty, więc szukam czegoś nowego...
Nie mam filtru jeszcze, ale z żółtymi kremami BB nie ma problemu, mogę podesłać parę próbek.

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
czy mogłabym prosić o odpowiedz? zamawiała tylko dwie rzeczy w grudniu - nie miałam żadnego awiza ale boje się sytuacji ze poczta np.mogła nawalić
Ale zamawiałaś su:m37 Secret Programming Essence, sprawa tych próbek była tu już poruszana kilka razy, dopiero około 100 z 300 zamawianych przyszło, ze względu na zakaz sprzedaży próbek były problemy z ich kupieniem.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.