Kupujemy BB Creamy IV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 19:52   #1711
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich, przeleciałam dwie ostatnie strony, powysyłałam zaproszenia.
Dawajcie znać, komu jeszcze
O mamo, trochę mnie nie było, a tu nadal "cyrk" z Zygmusiem. Miałam nadzieję, że wszystko już się wyjaśniło. (nie ma mnie chwilowo w domu, więc nie wiem czy jakieś paczki były do mnie).

Również poproszę o zaproszenie do klubu.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:57   #1712
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Spamik z listą

Zamówienia zrealizuję po rozbiórce Orientany[z maską Missha Stem Water, także proszę o chwilę cierpliwości co do tego kosmetyku, bo wiem, że juz wpłacałyście za niego $$]

Missha Ampule Mask Vita-C, orientacyjnie 2,40zł/5g, do wzięcia 7x5g

- brzozka88 - 25g
- kami007 - 10g
- laedere - 10g
- Chandrika - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g, do wzięcia 7x5g
- _Enea_ - 10g
- nobrit - 5g
- Tatoonka - 10g
- Chandrika 10 g
- katniewojt - 15g
- laedere - 5g


Skinfood, Peach Sake Pore Toner - cena ok 6 zł za każde 13,5ml, do wzięcia 6x13ml
- Estelle - 3 próbki
- bzeltynka - 1 próbka


Skinfood, Fresh Apple Sparkling Pore Toner - cena ok. 7 zł za każde 14ml, do wzięcia 8x14,5ml
- Estelle - 3 próbki


Skinfood, Tea Tree and Lavender Toner [for men ] - cena ok. 6,5 zł za każde 14 ml, do wzięcia 7x14ml
- Estelle - 3 próbki
- bzeltynka - 1 próbka


Lioele, Dollish Veil Vita - wersja zielona, cena ok. 12 zł / 5ml [na chwilę obecną po dzisiejszym kursie dolara, wliczona opłata za tracking]
- Aguu - 5ml
- katniewojt - 5ml
- ShowMustGoOn - 5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- dinven - 5ml [tylko tyle zostało z flaszki]

Chętne na drugą?
- dinven - 5ml [?]

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ja skumalam


---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

A tak w ogóle mam dobre wieści

1. Przyszła Missha 27
2. Przyszło Lioele Water Drop edycja II
3. Przyszło Imyss Trople Function
4. Dotarł tonik ślimakowy [moje prywatne zamówienie, ale będę dzielić, bo nie potrzebuję takiej wielkiej flachy ]
5. MAMY PIERWSZY RZUT ORIENTANY

Zaraz zabieram się za drugie zamówienie. W tym tempie do końca tygodnia będę miała wszystkie kremy Przesyłka błyskawiczna - wczoraj o 11:47 złożyłam zamówienie i dzisiaj już jest
Jeszcze opakowania.
W przyszłym tygodniu pewnie polecą pierwsze paczki
Oczekujcie niedługo PW
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:59   #1713
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Orientana!!!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:02   #1714
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

super
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:12   #1715
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
S[B]

4. Dotarł tonik ślimakowy [moje prywatne zamówienie, ale będę dzielić, bo nie potrzebuję takiej wielkiej flachy ]
5. MAMY PIERWSZY RZUT ORIENTANY
to powiedz tylko co to za tonik, jakiej marki, do czego po co
to sobie wygoogluje co to za cudo
Bo tak sobie pomyslalam, ze gdyby coooooś tam zostało z mojej nadpłaty to przygarnę tego troszkę, jeśli pozwolisz
Orientana
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 23:49   #1716
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
to powiedz tylko co to za tonik, jakiej marki, do czego po co
to sobie wygoogluje co to za cudo
Bo tak sobie pomyslalam, ze gdyby coooooś tam zostało z mojej nadpłaty to przygarnę tego troszkę, jeśli pozwolisz
Orientana
Tonik Yedam Yun Bit, do kompletu z kremem ślimakowym [tym, co kiedyś podawałam link] kupiłam, żeby wzmocnić działanie.
Jutro dorzucę do rozbiórki, tylko muszę pogrzebać w płatnościach, żeby dokładną kwotę podać. Zarówno za tonik [15ml], jak i za próbkę kremu [5ml] wychodzi jakieś 6 zł, może mniej.

Opakowania zakupione.
Nie brałam tych wysokich słoiczków 20ml, tylko od razu 30ml [ta sama cena], zatem nie bądźcie zdziwione, jeśli dostaniecie niepełne opakowanie [szczególnie osoby, które zamawiały 20ml]. Orientanę [a także peeling Mizon i maski Missha] i tak będę ważyć, bo miara jest podana w gramach .

Jutro wszystko powyliczam i podam na wątku, teraz nie mam głowy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 06:39   #1717
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny!! Sprawdzajcie dokładnie co i ile wam wysyła Anka!! Ja mam na szaro w arkuszu, cos czego nie dostalam.... Wysyła jakiś drobnostki (pewnie gratisy) aby troche uspokoić, ale mam w d*** taki interes!

Wiem, że to czyta, i dlatego to pisze! Więc droga Anno, niech dotrze do Ciebie to, że ja jak i wiele innych uczestniczek nie machniemy na to ręką, i choćby brakowało 1 zł, będziemy ciągnęły sprawę dalej....

Nie chce już żadnych przesyłek od ciebie po 2 słoiczki i kilka próbek, chyba że cie stać na kolejne wysyłki. BTW NIe chce już żadnych przesyłek. Nie umiesz czegoś zorganizować dobrze to się nie deklaruj!
Potrzebny ci był kretyt 0% z naszych środków, to trzebabyło poprosić swoich znajomych o pożyczkę bo ja tak tego napewno nie zostawie....
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 06:48   #1718
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tonik Yedam Yun Bit, do kompletu z kremem ślimakowym [tym, co kiedyś podawałam link] kupiłam, żeby wzmocnić działanie.
Jutro dorzucę do rozbiórki, tylko muszę pogrzebać w płatnościach, żeby dokładną kwotę podać. Zarówno za tonik [15ml], jak i za próbkę kremu [5ml] wychodzi jakieś 6 zł, może mniej.

Opakowania zakupione.
Nie brałam tych wysokich słoiczków 20ml, tylko od razu 30ml [ta sama cena], zatem nie bądźcie zdziwione, jeśli dostaniecie niepełne opakowanie [szczególnie osoby, które zamawiały 20ml]. Orientanę [a także peeling Mizon i maski Missha] i tak będę ważyć, bo miara jest podana w gramach .

Jutro wszystko powyliczam i podam na wątku, teraz nie mam głowy
podziwiam Cię za organizację tego, ja bym się zgubiła w tym szczególnie przy dzieleniu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 08:44   #1719
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Estellka, wyslij mi tez prosze zaproszenie zebym wiedziala jak sytuacja sie rozwija
Posłane
Cytat:
Napisane przez Ayashii Pokaż wiadomość
też proszę o zaproszenie.. jestem do tyłu o 154 zł
A jakiś dowód? Wybacz moją asekuracyjną postawę, ale nie ma w wątkach Twoich postów, ani w arkuszach Twojego nicku. Poproszę o wyjaśnienia na PW.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
podziwiam Cię za organizację tego, ja bym się zgubiła w tym szczególnie przy dzieleniu

Mam system
Wszystko jest na co najmniej trzech listach, póki co się sprawdza [tfu, tfu, żeby nie zapeszyć]. Waga w dłoń i jadę z koksem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 09:25   #1720
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

podziwiam cię Estell, tyle ludu - mierzyć, dzielić, pakować, wysyłać, szacun
Ja robiłam jedynie zamówienie dla koleżanek z pracy na biżuterię z kathriny i to mi wystarczyło
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 09:40   #1721
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Missha Ampule Mask Vita-C , orientacyjnie 2,40zł/5g,
- earthpace - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g,
- earthpace 10 g

(jestem słabego charakteru)

Estelle, wpłacę Ci $$ za powyższe od razu z kwotą dopłaty do Misshy PC 27 i Water Dropa Fajnie, że doszły. Ja obecnie jestem w fazie zachwytu nad Skinfood Peach i Misshy Cha Bong (czy jak to tam było) w końcu jakiś lepszy odcień dla ciemnoskórych
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 10:08   #1722
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
podziwiam cię Estell, tyle ludu - mierzyć, dzielić, pakować, wysyłać, szacun
Ja robiłam jedynie zamówienie dla koleżanek z pracy na biżuterię z kathriny i to mi wystarczyło
Luuubię się bawić w takie
Mam nadzieję, że po Orientanie nie zmienię zdania
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Missha Ampule Mask Vita-C , orientacyjnie 2,40zł/5g,
- earthpace - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g,
- earthpace 10 g

(jestem słabego charakteru)

Estelle, wpłacę Ci $$ za powyższe od razu z kwotą dopłaty do Misshy PC 27 i Water Dropa Fajnie, że doszły. Ja obecnie jestem w fazie zachwytu nad Skinfood Peach i Misshy Cha Bong (czy jak to tam było) w końcu jakiś lepszy odcień dla ciemnoskórych
Dopiszę. A warto brać te maseczki, tanie jak barszcz

Zaraz popatrzę w papiery i postaram się wysłać rozliczenie.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:16   #1723
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Missha Ampule Mask Vita-C , orientacyjnie 2,40zł/5g,
- earthpace - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g,
- earthpace 10 g

(jestem słabego charakteru)

Estelle, wpłacę Ci $$ za powyższe od razu z kwotą dopłaty do Misshy PC 27 i Water Dropa Fajnie, że doszły. Ja obecnie jestem w fazie zachwytu nad Skinfood Peach i Misshy Cha Bong (czy jak to tam było) w końcu jakiś lepszy odcień dla ciemnoskórych
Earthpace, skąd tak szybko dorwałaś Missha cho bo yang? Cieszę się, że jesteś z niej zadowolona, bo chyba przeze mnie ją nabyłaś?Ja namierzam Justynalenkę, bo ma taki sam gust bb creamowy jak ja. Zachwalała jeszcze Sana pore puty bb cream, ale na zdjęciach to taki strasznie żółty żółtek. Możesz opisać swojego Skinfood peach ? Mieszasz te dwa razem? Mi brakuje trochę żółci w cho bo yang, chociaż lubię ciemniejsze zimne odcienie.

Edytowane przez smirky
Czas edycji: 2012-07-04 o 10:21
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 10:55   #1724
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

ja to juz sie dawno w swoim malutkim zamowieniu pogubilam a tu estelle ogrania tyyyyyyle podziwiam

Estelle jak wszystko dla mnie juz przyjdzie to moglabym prosic o rozliczenie i wysylke ? bo narazie poki co nic nie bede brac, wiec tamto już mozna wysylac
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:09   #1725
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Earthpace, skąd tak szybko dorwałaś Missha cho bo yang? Cieszę się, że jesteś z niej zadowolona, bo chyba przeze mnie ją nabyłaś?Ja namierzam Justynalenkę, bo ma taki sam gust bb creamowy jak ja. Zachwalała jeszcze Sana pore puty bb cream, ale na zdjęciach to taki strasznie żółty żółtek. Możesz opisać swojego Skinfood peach ? Mieszasz te dwa razem? Mi brakuje trochę żółci w cho bo yang, chociaż lubię ciemniejsze zimne odcienie.
Kupiłam próbkę na allegro. Jest bardzo wydajny ten Cha Bo. Ciemniejszy niż PC 23 na szczęście, niestety wciąż ma ponury/szary/cementowy odcień ale lepiej zlewa się z moją cerą. Mieszam z Peach Sake Pore - ten jest bardzo żółty (zrobiłam wielkie oczy przy 1 wyciśnięciu ), acz na skórze dobrze się dopasowuje, wyrównanie cery w nim jest słabsze niż w Missha i nie ma efektu glow, który osobiście lubię.
No ale jest żółty a nie cementowo-różowy! i jak się go trochę więcej wklepie to nawet dobrze kryje Do tego pięknie pachnie i fajnie pielęgnuje. Raczej będę go używać jako "bazowego" do mieszania z Misshami

Chyba, że zachwyci mnie Sinfood Platinum Grape Cell - też wzięłam próbke, ale na skórze jeszcze nie testowałam. Też jest żółty, więc wygląda przyjaźnie i zachęcająco
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:25   #1726
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Earthpace, skąd tak szybko dorwałaś Missha cho bo yang? Cieszę się, że jesteś z niej zadowolona, bo chyba przeze mnie ją nabyłaś?Ja namierzam Justynalenkę, bo ma taki sam gust bb creamowy jak ja. Zachwalała jeszcze Sana pore puty bb cream, ale na zdjęciach to taki strasznie żółty żółtek. Możesz opisać swojego Skinfood peach ? Mieszasz te dwa razem? Mi brakuje trochę żółci w cho bo yang, chociaż lubię ciemniejsze zimne odcienie.
Twoja Miśka właśnie doleciała do mojego miasta
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
ja to juz sie dawno w swoim malutkim zamowieniu pogubilam a tu estelle ogrania tyyyyyyle podziwiam

Estelle jak wszystko dla mnie juz przyjdzie to moglabym prosic o rozliczenie i wysylke ? bo narazie poki co nic nie bede brac, wiec tamto już mozna wysylac
Wysłane z wyjaśnieniami

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

I jeszcze info o słojach
- słoiczek 5ml - 0,51zł
- słoiczek 10ml - 0,61 zł
- słoiczek 15ml - 1,44 zł
- słoiczek 20/30ml - 1,54 zł
- słoiczek 50ml - 1,14 zł

Osoby, które zamawiały większą ilość [50g wzwyż] dostaną w opakowaniu oryginalnym. Uwzględnię to w ostatecznym rozliczeniu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:26   #1727
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Earthpace, skąd tak szybko dorwałaś Missha cho bo yang? Cieszę się, że jesteś z niej zadowolona, bo chyba przeze mnie ją nabyłaś?Ja namierzam Justynalenkę, bo ma taki sam gust bb creamowy jak ja. Zachwalała jeszcze Sana pore puty bb cream, ale na zdjęciach to taki strasznie żółty żółtek. Możesz opisać swojego Skinfood peach ? Mieszasz te dwa razem? Mi brakuje trochę żółci w cho bo yang, chociaż lubię ciemniejsze zimne odcienie.
Czemu mnie namierzasz? ;>
Mi Sana przestała pasować...W sumie wszystko przestało mi pasować,ale to wina mojej cery która oszalała Przeraźliwie sucha się zrobiła i wszystko podkreśla suche skórki. W dodatku wszystko jest dla mnie za jasne i za szaro/różowe, więc muszę mieszać z ciemnym żółtym podkładem. Najlepiej sprawdza się aktualnie Innisfree Trouble Care (bo daje glow)
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:36   #1728
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Osoby z zamówień Imyss, Lioele, Missha PC27, Sulwhasoo - proszone są o podsyłanie adresów.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Z Misshy PC 13 też można już, bo lada dzień mi dostarczą
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:55   #1729
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Czemu mnie namierzasz? ;>
Mi Sana przestała pasować...W sumie wszystko przestało mi pasować,ale to wina mojej cery która oszalała Przeraźliwie sucha się zrobiła i wszystko podkreśla suche skórki. W dodatku wszystko jest dla mnie za jasne i za szaro/różowe, więc muszę mieszać z ciemnym żółtym podkładem. Najlepiej sprawdza się aktualnie Innisfree Trouble Care (bo daje glow)
... to w takim razie dziękuję za aktualizację i będę bardzo wdzięczna za Twoje dalsze opinie. Nadal będę się Ciebie trzymała jak rzep psiego ogona.Eartphace teraz i Ty jesteś pod moim obstrzałem. Z kilkudziesięciu przetestowanych podpasował mi jeszcze Holika All That BB cream, ale to było zimą i nie wiem, czy teraz nie będzie dużo za jasny, ale i tak mam w planach pełny wymiar. Innisfree Trouble Care - dopisuję do wish listy.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 12:03   #1730
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
... to w takim razie dziękuję za aktualizację i będę bardzo wdzięczna za Twoje dalsze opinie. Nadal będę się Ciebie trzymała jak rzep psiego ogona.Eartphace teraz i Ty jesteś pod moim obstrzałem. Z kilkudziesięciu przetestowanych podpasował mi jeszcze Holika All That BB cream, ale to było zimą i nie wiem, czy teraz nie będzie dużo za jasny, ale i tak mam w planach pełny wymiar. Innisfree Trouble Care - dopisuję do wish listy.
ooooooo tak mi też bardzo pasował! i jak tylko powykańczam odlewki i uzbieram kase (nie jest tani ) to kupuje pełny wymiar (pewnie to będzie na zime :P)
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:08   #1731
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, nawet nie wiedzialam, ze kupialas w koncu ten krem heheh licytacja a tak sobie jeszcze patrze ze w opisach glownie pisze, ze do cery dojrzalej. U Ciebie bedzie to prewencja czy juz leczenie zmarszczek?
A 6 ziko za wsio to jak za darmo
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:15   #1732
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
... to w takim razie dziękuję za aktualizację i będę bardzo wdzięczna za Twoje dalsze opinie. Nadal będę się Ciebie trzymała jak rzep psiego ogona.Eartphace teraz i Ty jesteś pod moim obstrzałem. Z kilkudziesięciu przetestowanych podpasował mi jeszcze Holika All That BB cream, ale to było zimą i nie wiem, czy teraz nie będzie dużo za jasny, ale i tak mam w planach pełny wymiar. Innisfree Trouble Care - dopisuję do wish listy.
Oh nie.. mój biedny portfel.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:16   #1733
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelle, nawet nie wiedzialam, ze kupialas w koncu ten krem heheh licytacja a tak sobie jeszcze patrze ze w opisach glownie pisze, ze do cery dojrzalej. U Ciebie bedzie to prewencja czy juz leczenie zmarszczek?
A 6 ziko za wsio to jak za darmo
Prewencyjnie bardziej, choć tu i ówdzie coś już mi sie marszczy
Od czasu do czasu nie zaszkodzi dać coś treściwszego na paszczę .
Przez czas próbowania małej próbki raczej człowiek sobie nie zaszkodzi [pomijam zapychanie i uczulenie, ale to niezależnie od rodzaju kremu może wystąpić].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:39   #1734
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Prewencyjnie bardziej, choć tu i ówdzie coś już mi sie marszczy
Od czasu do czasu nie zaszkodzi dać coś treściwszego na paszczę .
Przez czas próbowania małej próbki raczej człowiek sobie nie zaszkodzi [pomijam zapychanie i uczulenie, ale to niezależnie od rodzaju kremu może wystąpić].
hehe;D
dobra jak bedziesz tam miala chwilunie to zerknij co z ta moją nadplata i jak starczy to troszeczkę mi odlejesz a jak nie starczy to trudno
ach kusisz ciągle czymś nowym
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:55   #1735
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Lioele, Dollish Veil Vita - wersja zielona, cena ok. 12 zł / 5ml [na chwilę obecną po dzisiejszym kursie dolara, wliczona opłata za tracking]
- Aguu - 5ml
- katniewojt - 5ml
- ShowMustGoOn - 5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- dinven - 5ml [tylko tyle zostało z flaszki]

Chętne na drugą?
- dinven - 5ml [?]

Jeśli uda sie da to ja bym byla jednak chętna na jakieś 30 ml ( chyli chyba całe opakowanie )zamiast 10
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:27   #1736
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
hehe;D
dobra jak bedziesz tam miala chwilunie to zerknij co z ta moją nadplata i jak starczy to troszeczkę mi odlejesz a jak nie starczy to trudno
ach kusisz ciągle czymś nowym
Zerknę
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jeśli uda sie da to ja bym byla jednak chętna na jakieś 30 ml ( chyli chyba całe opakowanie )zamiast 10
Ok, czyli zamienić?
Dla Dinven byłoby 10ml i zostało 5 ml Lioele Dollish Veil Vita wersja zielona.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:33   #1737
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zerknę

Ok, czyli zamienić?
Dla Dinven byłoby 10ml i zostało 5 ml Lioele Dollish Veil Vita wersja zielona.


Obiecuję,że Cię kiedyś ozłocę chyba
A teraz masz
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw tak mi ostatnio nastrój poprawia ;-)

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2012-07-04 o 13:35
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:38   #1738
Do_La
Raczkowanie
 
Avatar Do_La
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zerknę

Ok, czyli zamienić?
Dla Dinven byłoby 10ml i zostało 5 ml Lioele Dollish Veil Vita wersja zielona.
z wielką chęcią przygarnę to 5 ml

i czekam na dalsze dyspozycje co do przelewu
Do_La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:01   #1739
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczynki, a nie rozebralybyśmy kiedyś tego fioletowego, jestem jego ciekawa. Zielony miałam, byłam nim zachwycona
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:09   #1740
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelle, nawet nie wiedzialam, ze kupialas w koncu ten krem heheh licytacja a tak sobie jeszcze patrze ze w opisach glownie pisze, ze do cery dojrzalej. U Ciebie bedzie to prewencja czy juz leczenie zmarszczek?
A 6 ziko za wsio to jak za darmo
A nie 6 za krem i 6 za tonik?

Estelle, szacun Jesteś wielka
Prosiłabym o wszystko razem, z Orientaną w jednej przesyłce.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.