Województwo Pomorskie - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 22:44   #3661
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

OOo Agatko, ależ wcześnie muszisz wstać, oj... żal mi Ciebie...
Będę trzymać kciuki, oczywiście... Głowa do góry, będzie dobrze....
Miłych snów pomorzankom
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 08:08   #3662
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hello
ostatnio wciaz mi wizaz nie dziala..czytalam ze jakis nowy serwer uruchomili ale od jakiegos tygodnia tylko wieczorem moge wejsc...

ach malenka ja zapomnialam ze ty jezdzisz z wycieczkami hihi..widzisz tak jestem zawalona nauka ze swiata nie widze i wszystko zapominam

ale na szczescie juz tylko jutro (no nie licze poprawki, ale to dopiero za 3 tyg wiec bedzie przerwa...) prosze o trzymanie kciukow jutro od 11 bo ja naprawde mialam malo czasu na przygotowanie i nie wiem czy starczy zeby pana zadowolic

ech lece spac bo jutro o 4:50 pobudka
Agata trzymam kciuki
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 08:45   #3663
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej
A więc Agatko trzymam kciuki, będzie dobrze
Wczoraj wieczorem wróciłam do Gdańska no ale z małym ale, muszę wyjechać na jakiś czas tzn 1-2 mieciące do mojego rodzinnego miasteczka, dostałam tam pracę tylko na zastępstwo koleżanki, troszke mi smutno bo zostawiam tutaj mojego TŻ ale będę wpadać na weekendy lub odwrotnie. Oczywiście nie zapomnę o Was kochane, co to to nie w pracy bedę miała dostęp no internetu więc bedzie ok
Wczoraj Aga napisała, że odebrała malutką ze szpitala

żczę miłego dnia (acha Aga chyba dalej będzie się zajmować opaskami, chyba, że ktoś inny jej w tym pomoże bo mi niestety zmieniły się plany)
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 08:50   #3664
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam


wpadlam by napisac ze malutka juz w domku jakos sobie radzimy ale jest mi strasznie ciezko zwlaszcza ze wszystcy poszli do pracy szkoly a mnie znow napadaja te straszne wspomnienia z soboty jak Blazejek odchodził zamykam oczy widze jego niemoge spac po nocach wszystko przypomina mi jaki byl sliczny kochany i taki smieszny

z niedzieli na poniedzialek snił mi sie ze siedzialam z Kuba i Wiktoria na ławeczce w parku a on przyszedl do nas w swojej smiesznej przyduzej pieluszcze z kroliczkiem pod pacha i powiedzial ''Mamusiu nieplaczcie teraz jestem szczesliwy" chcialam go przytulic i zniknoł
obudzilam sie cala we łzach staram sie nieplakac tak jak prosil ale nie potrafie

to moje najgorsze dni w zyciu

w srode byl pogrzeb było strasznie ta mala biala trumienka tylko ja i Kkuba na chwilke zajrzelismy inni nie widzieli blazejka wlozylismy mu z Kuba jego ulubionego kochanego rózowego kroliczka pod pache a w druga raczke obrazek małego dzieciatka Jezus tak slicznie wygladal spal sobie wydawal sie szczesliwy

ale nie poptrafie pogodzic sie z tym z nami tez był by szczesliwy ...........
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 08:56   #3665
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś kochana trzymaj się
Bardzo Cię podziwiam, jak sobie radzisz i jak jesteś silna
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 09:05   #3666
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

bardzo wam wszystkim dzikuje za ciple slowa w tych trudnych dlamnie i dla kuby chwilach

za wszystkie was bede trzymac kciuki za wasze egzaminy by dobrze wam poszlo

zalanczam wam jeszcze inne fotki
1 2 3 Blazejek
4 5 6 Wiktoria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img108.jpg (37,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img091.jpg (44,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img138.jpg (25,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img105.jpg (51,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img072.jpg (33,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img134.jpg (24,5 KB, 33 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 10:16   #3667
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Aga Blazejek napewno jest szczesliwy i bedzie czuwam nad Wami.Ucaluj mocno Wiktorie,niech sie dobrze chowa i nam szybko rosnie.Pozdrawiam mocno
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 10:46   #3668
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Aga Blazejek napewno jest szczesliwy i bedzie czuwam nad Wami.Ucaluj mocno Wiktorie,niech sie dobrze chowa i nam szybko rosnie.Pozdrawiam mocno
Myślę dokładnie tak samo, Aguś buziaczki dla Ciebie i Malutkiej
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 11:03   #3669
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
Myślę dokładnie tak samo, Aguś buziaczki dla Ciebie i Malutkiej
I ja się dołączam. Ucałowaia i uściski dla Agi i Wiktorii
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 13:34   #3670
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Przytulam Cie Aga mocno
Jesteś naprawdę dzielna.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 20:17   #3671
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie bylo, mialam problem z kompem i widze, ze sporo zaleglosci do nadrobienia...mialam szalony tydzien, na dodatek zepsuty komputer teraz to juz nie wiem o czym wam napisac...chyba o tym, ze tydzien temu moj Tz mi sie oswiadczyl
No i tak z tego szoku jeszcze nie moge dosjc do siebie, wiec wybaczcie te platanine słow, napisze jak juz bedzie ze mna lepiej

pozdrawiam goraco

Podziwiam Cie Aga, jestes naprawde dzielna...az brak slow jak to wszystko przeczytalalam...
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 21:34   #3672
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ooo jak dobrze ze aga sie odezwala przylaczam sie do tego co mowia dziewczyny, ze blazejek czuwa nad wami (ten sen zwlaszcza to tlumaczy, jakos mam respekt do takich zdarzen...snow, przeczuc) a wiktoria (imiennica mojej bratanicy) jak samo imie mowi to zwyciezczyni, bedzie silna i wyrosnie na sliczna dziewczyne....zasili grono wizazanek (ciekawe czy forum bedzie jeszcze istniec )

a ja w koncu....MAM FERIE ;d jak sie ciesze moge po polmiesiecznym codziennym zakuwaniu w koncu odpoczac...jaka to ulga psychiczna uwielbiam ten moment gdy sesja sie konczy (no nie liczac juz poprawek )
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:36   #3673
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez kramada Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie bylo, mialam problem z kompem i widze, ze sporo zaleglosci do nadrobienia...mialam szalony tydzien, na dodatek zepsuty komputer teraz to juz nie wiem o czym wam napisac...chyba o tym, ze tydzien temu moj Tz mi sie oswiadczyl
No i tak z tego szoku jeszcze nie moge dosjc do siebie, wiec wybaczcie te platanine słow, napisze jak juz bedzie ze mna lepiej

pozdrawiam goraco

Podziwiam Cie Aga, jestes naprawde dzielna...az brak slow jak to wszystko przeczytalalam...
super gratulacje
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:38   #3674
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
ooo jak dobrze ze aga sie odezwala przylaczam sie do tego co mowia dziewczyny, ze blazejek czuwa nad wami (ten sen zwlaszcza to tlumaczy, jakos mam respekt do takich zdarzen...snow, przeczuc) a wiktoria (imiennica mojej bratanicy) jak samo imie mowi to zwyciezczyni, bedzie silna i wyrosnie na sliczna dziewczyne....zasili grono wizazanek (ciekawe czy forum bedzie jeszcze istniec )

a ja w koncu....MAM FERIE ;d jak sie ciesze moge po polmiesiecznym codziennym zakuwaniu w koncu odpoczac...jaka to ulga psychiczna uwielbiam ten moment gdy sesja sie konczy (no nie liczac juz poprawek )
Agata odpoczywaj,ja tez dzis myslalam o tym czy Wiktoria zarazi sie po mamusi wizazem.Moja corka zaczyna zagladac w moje makijaze.
Pozdrawiam pomorzanki
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 21:43   #3675
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

och a ja zapomnialam pogratulowac kramadzie wiec robie to teraz

asiu te babskie sprawy typu makijaz sa takie zarazliwe ile twoja corka ma lat?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 23:04   #3676
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś fajniusio, że się odezwałaś. Wszystkie tu czekałyśmy z niecierpliwością na Ciebie Trzymaj się Kochana. Musisz być teraz silna. Bardzo Cię podziwiam za to, że jesteś taka dzielna (widzę, że wredne_slonko napisala to samo, więc się przyłączam ).
Jak już pisałam też wcześniej Wiktoria to zwycięstwo, więc wyrośnie na silną wspaniałą Pomorzankę Wizażankę Szkoda, że ja nie mogę do Ciebie zaglądnąć i zobaczyć tego słodkiego Maleństwa... Ale może kiedyś.... Kto wie.. Wiktoria będzie miała teraz duuuużo ciotek
Ja również wierzę w takie sny. Skoro miałaś taki sen Kochana to znaczy, że Błażejkowi jest bardzo dobrze z aniołkami w niebie, czuwa nad Wami z góry i nie chce, żebyście za Nim płakali. Chciał Cię w ten sposób uspokoić. Myślę, że źle Mu będzie jak będzie widział, że płaczecie. Choć wiem, że potrzeba czasu, żeby pogodzić się z odejściem kogoś bliskiego

kramadko GRATULUJĘ. No widzisz jak to jest - człowiek się nie spodziewa, a tu takie niespodziewanki Ja bym się nie pogniewała gdyby mój TŻcik też mi się oświadczył Cały czas to powtarzam, ale na razie dzielnie się trzymam i czekam...

Agatko cudowne uczucie, co?? A co do mojej pracy, to jeszcze niestety nie mogę jeździć z wycieczkami, bo nie mam uprawnień pilota, ale myślę, że to już niedługo nastąpi. W wakacje będę odkładać pięniążki na kurs i jak już zdam to strzeż się Europo (jak już kiedyś pisałam) . Na razie tylko n a linii autokarowej mogę szaleć.Co prawda nie jest to tak pasjonujące i ciekawe jak wycieczki, ale zawsze to coś. Na dobry początek może być Nie narzekam

Ciekawa jestem co tam u naszej Joasi słychać. Zabunkrowała się w swojej nowej chałupce i odcięła od wizażowego świata Mam nadzieję, że da na znać niedługo co u Niej...

Oj idę zaraz spać, bo troszku zmęczona jestem... Miłej nocki Kochane Ale się rozpisałam...
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-02, 23:09   #3677
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczynki ja myślę, że Wiktoria się zarazi, bo to strasznie zaraźliwe jest Jęsli Wizaż dalej będzie istaniał to nie ustrzeże się przed nim. Potwierdzeniem jest córka Asi31
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 10:42   #3678
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
och a ja zapomnialam pogratulowac kramadzie wiec robie to teraz

asiu te babskie sprawy typu makijaz sa takie zarazliwe ile twoja corka ma lat?
we wrzesniu 11 lat,i coraz czesciej zaglada na wizaz.
Dzien dobry wszystkim i milego dnia zycze
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 10:48   #3679
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

we wrzesniu skonczy 11 jeja jak ten czas leci
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 16:11   #3680
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
oo wspanialy dniu lenistwa

asiu hihi wlasnie najbardziej uplyw czasu widzi sie na dzieciach ja na mojej bratanicy widze, ze juz ten czas tak leci jak szalony, niedawno sie urodzila a tu juz niedlugo dwa latka...straszne to

kurcze teraz mamy dwie asie...to chyba bede was nazywac z cyferkami..asia31 i asia22 (mimo ze ma juz wiecej lat hihihih )

a ja bylam dzis w lumpku i kupilam sobie koszulke nocna, kurtke dzinsowa i spodnice sztruksowa...oj jak sie ciesze
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 17:13   #3681
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczynki
13 lutego wylatuje, wiec od wczoraj bywam na wieczorkach "pożegnalnych", a to kolezanki z pracy, a to przyjaciele z podwórka...ehh az sie lezka w oku kreci jak sie pomysli jak sie to zycie potrafi szybko zmienic...
Dodatkowo siostra ze szwagrem namawiaja mnie i Tz-cika na majowy wypad do Egiptu...no i chyba sie skusimy, wlasciwie to juz zrobili nam rezerwacje- nie ma wyjscia czy ktoras z Was byla w Egipcie? moja siostra leci juz drugi raz i jest zachwycona...no to chybadamy sie skusic
Ale jestem podexcytowana, zdecydowanie za duzo ostatnio sie dzieje...normalnie spac w nocy nie bede mogla snowu

pozdrawiam
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 22:13   #3682
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
witam
oo wspanialy dniu lenistwa

asiu hihi wlasnie najbardziej uplyw czasu widzi sie na dzieciach ja na mojej bratanicy widze, ze juz ten czas tak leci jak szalony, niedawno sie urodzila a tu juz niedlugo dwa latka...straszne to

kurcze teraz mamy dwie asie...to chyba bede was nazywac z cyferkami..asia31 i asia22 (mimo ze ma juz wiecej lat hihihih )

a ja bylam dzis w lumpku i kupilam sobie koszulke nocna, kurtke dzinsowa i spodnice sztruksowa...oj jak sie ciesze
dokladnie czasem jestem w szoku jak one szybko rosna.
Aga co u ciebie?
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 18:25   #3683
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ale jestem zmeczona...zaraz obejrze prison break i spac pojde
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 08:46   #3684
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Pomorzanki

Agata gratuluję dzielna kobietka, dałaś radę
Ma do Ciebie prośbę i pytanko, mój TŻ postanowił wznowić swoje studia i musi nadrobić duuuże zaległości, a Ty jak pamiętam studiujesz administrację, może masz jakieś notatki lub coś było na egzaminach (w miarę możliwości i o ile jeszcze pamiętasz) na kompie z przedmiotów: prawo konstytucyne i teoria organizacji zarządzania. Była bym Ci wdzięczna za cokolwiek
Maleńka może już wyjechałaś ale mam pytanko do Ciebie, więc odpowiedz mi jak wrócisz ok? Chodzi mi czy Ty kończyłaś jakiś kurs lub szkolenie aby pracować podobnie jak na linii autokarowej? bo rozumiem że to jest coś pokrewnego do pilota ? czy się mylę? bo powiem że mnie to zainteresowało
Kaszel już mi powoli minąłdobrze że siedzę w pracy tylko do 15 troszkę się nudzę no ale jak mus to mus

Magdo ale ty masz fajnie, wycieczka do Egiptu tylko mi się marzy nigdy tam nie byłam, może kiedyś. Nawet się nie zastanawiajcie tylko jedźcie. Oooo to już walentynki spędzicie w Niemczechskoro 13 wyjeżdżasz

Miłego dnia wam życzę papap
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 08:53   #3685
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien dobry wszystkim Pomorzankom
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 09:03   #3686
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim Pomorzankom
A dzień dobry Asiu
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 11:00   #3687
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
a ja w koncu....MAM FERIE ;d jak sie ciesze moge po polmiesiecznym codziennym zakuwaniu w koncu odpoczac...jaka to ulga psychiczna uwielbiam ten moment gdy sesja sie konczy (no nie liczac juz poprawek )
Dzień doberek,
Fajnie masz, Agatko, ten komfort psychiczny, ja jeszcze w środe musze iść pisać egz. z biofarmacji... Ależ mi się już nie chce... Takie potworne zmęczenie mnie ogarnia, bo poprzedni ten kobylasty egz. tak mnie wymęczył... Trzymajcie kciuki....
Jeszcze do tego kłopoty w rodzinie - mój dziadek choruje na raka płuc i już myśleliśmy ze to koniec, bo w sobote było bardzo źle, ale całe szczęście jednak jeszcze nie nadszedł ten moment...

Kramada, Gratulacje z powodu oświadczyn
No i miłych przygód w Egipcie.... Baw się dobrze

Buziaki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 11:40   #3688
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

dorotko, niestety wszystkie materialy z I roku opchnelam innym, w tamtym czasei nawet nic na kompie nie mialam...wszystko w papierku...a z kim ma egzaminy? teoria organizacji pewnie z soltysikiem, wiec niech zdobedzie testy z lat poprzednich(na pewno ktos z roku bedzie cos mial, bo to krazy zawsze), powtarzaja sie u niego (np ja mialam z nim teraz znowu przedmiot, pomine fakt ze to najnudniejszy czlowiek na ziemii i test sie powtorzyl w 100%), ja np na egzaminie z tego przerdmiotu o ktorym piszesz nawet pytan nie przeczytalam, bo byla taka wspolpraca ze tylko odp zaznaczalam....facet przychodzi na egz ze swoja zona
a prawo konstytucyjne....jesli z kieronczykiem, to ksiazka (pewnie garlickiego) i wyklady+cwiczenia...powin no starczyc, u nas facet zrobil tyle grup ze nie bylo mozliwosci ze wokol ciebie ktos siedzial z ta sama grupa, nie wiem jak bylo na zaocznych...pytania byly konkretne ale tez nie z kosmosu..wszystko bylo przerobione nie wiem jak teraz bo to bylo 5 lat temu wiec wiesz

gosiu trzymamy kciuki

ide tacie obiad robic
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 12:45   #3689
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Agatko dziękuję, przekaże

Magdo dzie ja mam głowę, gratuluję zaręczyn!!!
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 12:49   #3690
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczynki

Grin są 3 Asie, bo jeszcze ja Ale ja to MaLeNkA, więc... Jeśli chodzi o moją pracę to jeszcze nie mam skończonego żadnego kursu, ale planuję zrobić kurs pilota. Wtedy będę mogła jeździć na wycieczki Przede wszystkim najważniejsze jest to, że studiuję (mniejsze składki ZUS dla firmy)no i znajomość języka angielskiego. U nas w firmie robili test ustny (podobnie jak matrura), którego ja nie przechodziłam (jakoś tak wyszło ) i już chyba po tak długim czasie pracy nie będą mnie sprawdzać Najlepiej jest jak masz certyfikat to wtedy biorą Cię od razu bez żadnych testów. I to cała filozofia. Tak jest przynajmniej w naszym olsztyńskim Orbisie Ale cicho bo się wyda... Mam nadzieję, że nikt od nas nie siedzi na Wizażu... No, a rzeczywiście to jest podobne do pilota, bo musisz się opiekować pasażerami, ale z taką różnicą, że nie musisz im opowiadać różnych historii...

kramadko to będziemy tęsknić za Tobą... Fajnie, kurcze, chciałabym pojechać do Egiptu. Tam musi być cudownie. Też jeszcze nie byłam ,ale może kiedyś...

Lecę coś zjeść. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie jadłam śniadania...

Miłego dzionka Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.