Jak mam się ubierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 21:04   #1
niecierpek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2

Jak mam się ubierać?


Potrzebuję znowu pomocy, zaczęłam dzisiaj przeglądać rzeczy w szafie, i doszłam do wniosku,że nie mam ani jednej normalnej rzeczy,głównie kupuję w lumpie, często ot tak,bo mi się podoba a potem tego nie noszę albo nijak to na mnie pasuje

Jako,że teraz wyprzedaże powoli planuję kompletować swoją nową garderobę, bardziej chodzi mi już na jesień; wolałabym mieć kilka typowych rzeczy,które mogłabym łączyć a nie stos bubli które na mnie wiszą albo rozciągają się po kilku praniach
co zazwyczaj noszę:
-jakieś grzeczne sweterki+ biały t-shirt, bokserki,
-zwykle bluzki na długi rękaw+ kamizelki
- i non stop jeansy (nawet latem )ciągle ciemne kolory albo czarne, jak nie rurki to trochę rozszerzane (ale nie jakieś dzwony);
-żadnej biżuterii i dodatków,buty baleriny,jakieś botki zimą
-co do odzieży wierzchniej to czarna skórzana kurtka ze ściągaczami (nudna i niemodna ) i jakaś bezkształtny workowaty płaszczyk parka...
spódniczkę/sukienkę zakładam już w konieczności, krótkich spodenek wcale nie zakładam,chyba ,że w domu; jak już to jakieś rybaczki,które później strasznie się opuszczają i nijak to wygląda...

nie noszę raczej żadnej biżuterii,dodatków,
Problem w tym,że kompletnie nie wiem na co powinnam polować a tym bardziej jaki mam typ figury i jak dobierać do tego ubrania

Wrzucam w załączniku moje fotki: mam trochę szerokie ramiona (do tego trochę się garbię) a największy problem to nieproporcjonalne pośladki... ja nie wiem co jest ale ZAWSZE mam problem z dobieraniem dołu... jak trafię w jakieś spodnie to nawet początkowo są ok, ale potem robią się luźne i opuszczają mi się już nie powiem jak to wygląda...
jeszcze lepiej jest ze spódniczkami/sukienkami bo materiał się z tyłu wznosi i mam wrażenie,że to tak wygląda jakbym miała wypchane czymś pośladki szczególnie to widać jak noszę legginsy,ale ostatnio już przestałam
kiedyś miałam na sobie spódniczkę i mój wykładowca aż się na mnie obejrzał a mnie było po prostu głupio,z tyłu to inaczej wygląda (wiem nie jedna by się cieszyła,ale u mnie jest odwrotnie)
trochę w tym mój błąd, bo wcale nie ćwiczę, a może powinnam> nie wiem czy powinnam też nosić jakąś bieliznę wyszczuplającą..a i odnośnie bielizny czy jak noszę rozmiar XS to bielizna też musi byc w takim rozmiarze? chodzi mi głównie o dół, czasem mam wrażenie,ze pośladki mi "wystają" spod bielizny...
Jak oglądam blogi to bardzo podoba mi się jak dziewczyny noszą takie dopasowane ubrania...nieraz zwykły top a do tego dodatki i już inaczej to wygląda
Już sama nie wiem co mam o tym myśleć;proszę doradźcie mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P010712_21.09.jpg (19,2 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P010712_21.10_[01].jpg (11,5 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P010712_21.33.jpg (14,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P010712_21.33_[01].jpg (12,9 KB, 94 załadowań)
niecierpek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:38   #2
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Jak mam się ubierać?

Dziewczyno masz świetną figurę! A żeby mieć taką zgrabną pupkę, w Stanach (i nie tylko) kobiety wydają tysiące dolców na implanty. Podejrzewam, że pozostałe Wizażanki poproszą Cię o zdjęcia Twojej garderoby, żeby móc stworzyć jakieś uniwersalne zestawy.

Pozdrawiam.
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 23:14   #3
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Jak mam się ubierać?

Piękna figura, piękny biust i piękna pupa!! Poważnie Kiedys istnial taki watek, w ktorym dziewczyny pisaly o swoich must have w szafie, mysle ze warto bys go przejrzala. Ciezko naraz wymienic cala garderobe, najlepiej zrob liste i powoli realizuj. W lumpie tez mozna znalezc czasem cos calkiem porzadnego, ale to trzeba cieprliwosci i szczescia.
Poczatkowo postawilabym na:
- bokserki - ale to piszesz ze masz, bardzo dobrze
- ze 2 marynarki, np kremowa i czarna lub jezeli lubisz kolory cos zywszego. musza byc wygodne, niekrepujace ruchow aby nadawaly sie na codzien
- porzadne dzinsy. Piszesz ze z czasem zaczynaja Ci wisiec. Nalepiej kupowac baaardzo obcisle, bo dzins ma to do siebie ze sie rozciaga czasem nawet o rozmiar lub dwa!
- dodatki : rozne kolczyki, bransoletki, pierscionki, paski itp naprawde porafia odmienic stroj. takich drobiazgow jest w galeriach naprawde mnostwo, jednak nie ma co ukrywac dosc drogie. Mozesz poszperac tez na allegro czasem wychodzi taniej zamowic kilka rzeczy od jednego sprzedawcy.
- na pewno nie rezygnowalabym z legginsow. Nos do nich nieco dluzsze bluzeczki zakrywajace pupe i koniecznie zadbaj o odpowiednia bielizne, ktora sie nie odznacza a na pewno bedziesz wygladala w nich bardzo korzystnie
To co napisalam to takie ogolniki, ale warto od nich zaczac. Poza tym nie wiem co Ci sie podoba, czy chcialabys wygladac bardziej kobieco, czy mlodziezowo, wiadomo kazdy lubi co innego A co najwazniejsze i jeszcze raz powtorze - masz piekna figure i powinnas to podkreslac
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:05   #4
Bezaq
Raczkowanie
 
Avatar Bezaq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 135
Dot.: Jak mam się ubierać?

Ja myślę, że to niegrzecznie wstawiać takie zdjęcia i narzekać na swój tyłek
Bezaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:16   #5
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Jak mam się ubierać?

Autorko moge podczepić się pod wątek? Nie chce zakładać nowego


Albo mi się wydaje, albo swojego czasu na wizażu dziewczyny wrzucały zdjęcia swoich ubran a wizażanki pomagaly robić z nich komplety?
Czy mi sie to wszystko wyśniło?

Mam mnóstwo ubrań, ładnych, modnych, klasycznych i mniej klasycznych ale poprostu mój problem tkwi w tym, że nie potrafie ich ze sobą łączyć
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:03   #6
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Jak mam się ubierać?

Droga autorko myślę, że szukasz dziury w całym i znajdujesz problem tam gdzie go wcale nie ma. Jakoś tak łatwo jest narzekać na siebie ale ciężej powiedzieć, że jest się za☠☠☠istym. Masz normalną, szczupłą figurę i katujesz się cały rok w dżinsach. Też kiedyś taka głupia byłam i teraz się zastanawiam gdzie ja rozum miałam, nie ma nic lepszego niż szorty albo sukienka w upalny dzień. Jeśli chodzi o to, że spodnie opadają po jakimś czasie to jest to całkowicie normalne, dżins się rozciąga i już tak dobrze nie przylega jak w dniu zakupu. Jest na to jeden dobry sposób: pasek. Oglądasz blogi modowe? Zastanów się, który prezentowany na nich styl najbardziej ci się podoba czyli innymi słowy jak byś chętnie się ubrała wychodząc z domu. Jeśli już odpowiesz sobie na to pytanie to nie pozostaje nic innego jak do niego dążyć i zbierać powoli garderobę, która ci się podoba. Fakt, że dobrze jest mieć ubraniową bazę ale nie wszyscy lubią np. koszule i marynarki i uważam, że nie ma co się na siłę w nie wbijać jeśli się ich nie lubi tudzież nie wymaga tego praca. Jeśli chodzi o dodatki to sama ich prawię nie noszę więc w tym temacie się nie wypowiem.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 11:14   #7
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Jak mam się ubierać?

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Autorko moge podczepić się pod wątek? Nie chce zakładać nowego


Albo mi się wydaje, albo swojego czasu na wizażu dziewczyny wrzucały zdjęcia swoich ubran a wizażanki pomagaly robić z nich komplety?
Czy mi sie to wszystko wyśniło?

Mam mnóstwo ubrań, ładnych, modnych, klasycznych i mniej klasycznych ale poprostu mój problem tkwi w tym, że nie potrafie ich ze sobą łączyć
To jest chyba na my style diary... masz to na gorze strony

Autorko... polecam blogi, lookbooka - sklepy mają swoje lookbooki też.
Moze cos ci sie spodoba.

Nosic mozesz wszystko, jestes kolumną.

Wazne jest jaka masz cere, oczy, kolor wlosow.
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 14:28   #8
justBreath
Przyczajenie
 
Avatar justBreath
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Jak mam się ubierać?

A ile masz lat? Pracujesz już? Jak tak to gdzie?
__________________
Zapraszam: mikejjla.tumblr.com
justBreath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.