Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 21:28   #4801
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Czy mogę połączyć dowolny hydrolat z kwasem? Nada się to na tonik?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 22:12   #4802
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy mogę połączyć dowolny hydrolat z kwasem? Nada się to na tonik?
hydrolat zamaist wody?

wydaje mi sie ze ok, tlyko nie wiem czy jest wiekszy sens, i czy to nie jest marnoalnie hydrolatu który chyba lepiej sie sprawdzi solo
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 12:01   #4803
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy mogę połączyć dowolny hydrolat z kwasem? Nada się to na tonik?
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
hydrolat zamaist wody?

wydaje mi sie ze ok, tlyko nie wiem czy jest wiekszy sens, i czy to nie jest marnoalnie hydrolatu który chyba lepiej sie sprawdzi solo
Do toniku z kwasem zdecydowanie lepiej dodać wodę, hydrolat nie dość że drogi to jego składniki w niskim pH mogą degradować. Do toniku owszem, ale z witaminami czy innymi ekstraktami, chociażby z niacynamidem.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 21:58   #4804
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

myslicei ze p[łynny extrakt z truskawki moge dodac do olejku i nawet jak sie nie wymieszaja to "pobabrać je" i nałozyc na twarz?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:52   #4805
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Słuchajcie, mam hydrolat z kocanki włoskiej z Ecospa. Niestety jest bez żadnych konserwantów, i zastanawiam się, czy mogę go zakonserwować płynnym konserwaten Eco też z Ecospa i w jakiej proporcji... a jeśli nie, to ile go można trzymać?
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:48   #4806
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dowiedziałam się od obsługi sklepu ecospa, że hydrolaty mają ważność 1,5 tygodnia i powinny być trzymane w lodówce.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:09   #4807
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Czy mogę połączyć dowolny hydrolat z kwasem? Nada się to na tonik?
Bez obaw możesz wykorzystać hydrolat do zrobienia toniku z kwasami, pamiętaj o podniesieniu pH do ok. 2,8 – 3,8 lub wyżej, żeby tonik nie podrażniał.

Na BU wszystkie toniki z kwasami są na bazie hydrolatów, mają pH ok. 3,0,
Właścicielka tego sklepu jest biotechnologiem więc zna się na rzeczy


Także sporo hydrolatów sprzedawanych w naszych sklepikach ma obniżone ph do ok 3,5 i są stabilne
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 18:10   #4808
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Nie wiem czy juz tu o tym bylo, a watek troche dlugawy, wiec nie bijta kochane
Od niedawno uzywam oleju emu, czyli nic dla vegan. Musze stwierdzic, ze to bardzo dobry olej przy przesuszonej cerze w zimowa pore. Uzywam go tylko na noc na hydrolat w tej chwili sandalowy z domieszana reszta rumienkowego i z dodanym ekstraktem z lukrecji, nacinamide , a takze ectoin. Olej ma dodatek wit. e i ja dodalam jeszcze Q10. Czailam sie na tej olej i czailam. To co mozna kupic u mnie to jednak bylo 50ml i cena duzo wyzsza niz to co oferuje iherb, wiec przy zakupach jednej wizazanki skusilam sie na 30ml, co by wyporbowac czy ten olej to naprawda takie cudo. na teraz jest super, szybko natluscil mi cere, nie jest juz wyszuszona i luszczaca, nic sie nie czerwini i nie sciaga. Odrazu poczulam lagodzenie, a jak dodalam tych kilka rzeczy do hydrolatu to jeszcze lepiej ( brakuje mi tylko prowitaminy B5 ) Te wszystkie mieszanki olejowe, ktore wczesniej uzywalam, jakos tej zimy slabo dzialaly. zaczelam uzywam oleju z granatem Alterra bo na wiosne byl mi za ciezki i czekal na inna pore roku i juz bylo lepiej, ale calkiem zadowolona stalam sie przy oleju emu( pewnie i olej kokosowy tez by mnie zadowolil, 2 lata temu bylam nim zachwycona, ale ze mialam te inne plynne oleje to chcialam je zuzyc, a tym czasem nabylam emu i teraz tego uzywam)
Czy ktos tez juz uzywal/uzywa tego oleju? Podobno nie kazdy jest dobry, zalezne to ma byc do tego czym byly zwierzeta karmione. Jak to sie ma do tego oleju co ja posiadam, to nie wiem, ale mnie pasuje z olejem z innego zrodla jeszcze nie mam jak porownac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:20   #4809
Czerwona Kokarda
Raczkowanie
 
Avatar Czerwona Kokarda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cześć Dziewczyny,
jakich firm najczęściej kupujecie olejki?
Do tej pory miałam olejek kokosowy Efavit i byłam bardzo zadowolona, ale niestety ich oferta jest dosyć uboga. Słyszałam też o Fitomedzie, ale również nie ma tam wszystkiego co chciałabym kupić. Na chwilę obecną szukam olejku z opuncji i arganowego -najchętniej polskiej firmy i oczywiście nierafinowane A może mogłybyście polecić sklep w Warszawie, gdzie kupujecie olejki?
Czerwona Kokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 14:17   #4810
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Kupilam sobie kilka olejkow m.in. z marakui i kilka hydrolatow I jakbym chciala zmieszac ten olejek z marakui z np hydrolatem z kocanki, to w jakiej proporcji, na oko?
I jak sobie to zrobie w pojemniczku, a nie zuzyje wszystkiego na raz, to ile to moze postac i czy dac do lodowki?
1szy raz zamowilam hydrolaty i stad watpliwosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 14:43   #4811
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Robię sobie olejek hydrofilny z oleju jojoba i SLP. Chciałam jeszcze rozpuścić koenzym Q10, bo nie mam do czego go dodać, a kończy się data ważności. Czy ma to wgl. sens? Zadziała jakoś?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 18:55   #4812
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

hejka
niedawno przeszłam na pielegnacje olejami, serum z retinolem i serum z witc i jest ok; cera mieszana, płytko unaczyniona; stosuje obecnie olej tamanu, olej z nasion malin, konopny; pytanie: czy ktos ma doswiadczenie z właściwościami oleju z malin jako naturalnego filtra uv? ja mam problem z piegami i wybielam je wit c, tonikiem na przebarwienia a niedługo trzeba filtry obowiazkowo i tak walcze z piegami bo zachciało mi sie miec ładna cerę.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:05   #4813
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Hej, pochwalę się moim ostatnim odkryciem, mianowicie rossmannowym olejkiem z pestek granatu. Zaczęłam używać trochę "w ciemno", obserwując reakcje cery, i teraz po dwóch miesiącach muszę powiedzieć, że to prawdziwy skarb. Nawilżenie i zapach na pięć z plusem, a najfajniejsze jest to, że nic nie zapycha. Uwielbiam!
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 20:52   #4814
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

a jakie maci doswiadczenie z olejem MARULA ??
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 14:24   #4815
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Witajcie wizażanki dzięki wam stałam się olejomaniaczką, ostatnio jestem uzależniona od oleju kokosowego. Miałam już olej Efavitu i Nacomi, oba mogę zdecydowanie polecić. Używałam też arganowego Etja. Przede mną jeszcze długa droga w odkrywaniu olejków, ale widzę, jak dobrze ten kokosowy wpływa na moją cerę i włosy i czuję się zmotywowana
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 20:29   #4816
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Odebralam sloiczki, buteleczki, olej z pestek granatu, hydrolat blawatkowy, ekstrakt z wakroty azjatyckiej, wyciag z aloesu i cos jeszcze, ale nie pamietam co
Wiec aktualnie mam z 6 hydrolatow i ok 10 olejkow i tyle poki co starczy
W uzyciu oczarowy i kocankowy i olej z marakui
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 13:41   #4817
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Hej dziewczyny
Mam trochę olejów w swojej kolekcji, a szykuję się do następnego zamówienia Na chwilę obecną na twarz robię sobie mieszankę kremu babydream z jojobą, czarnuszką siewną i kwasem hialuronowym.
A kiedyś zamówiłam hydrolat różany i wywołał u mnie podrażnienie i wysyp
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 10:49   #4818
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Wiem, że koncerniak L'Oreal nie bardzo pasuje do tego tematu, ale właśnie przypadkowo odkryłam kolejny drogeryjny brylancik. Sprawdźcie, jaki fajny skład ma ich olejek z serii "olejkowy rytuał" Spojrzałam z ciekawości, tylko dlatego że wystawili go na promocji w Rossmannie, i się mocno zdziwiłam. Kupiłam - używam od kilku dni - póki co świetnie się sprawdza.
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:19   #4819
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Wiem, że koncerniak L'Oreal nie bardzo pasuje do tego tematu, ale właśnie przypadkowo odkryłam kolejny drogeryjny brylancik. Sprawdźcie, jaki fajny skład ma ich olejek z serii "olejkowy rytuał" Spojrzałam z ciekawości, tylko dlatego że wystawili go na promocji w Rossmannie, i się mocno zdziwiłam. Kupiłam - używam od kilku dni - póki co świetnie się sprawdza.
mogłabyś wklepic ten skład albo podlinkowac ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 21:08   #4820
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Witajcie ja też przepadłam, nie wiedziałam że oleje działają takie cuda na skórę i włosy. Obecnie mam arganowy, rycynowy, słodkie migdały i taki miks agafi z ogórecznikiem, zamówiłam też olejek odbudowujący z yves rocher kusi mnie strasznie olej z avokado, jojoba i makadamia ale mój TŻ powiedział dość
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:40   #4821
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Proszę: INGREDIENTS: CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEA EUROPAEA OIL/ OLIVE FRIUT OLI, SIMMONDSIA CHINENSIS OIL/ JOJOBA SEED OIL/ SUNFLOWER SEED OIL, ROSA CANINA FRIUT OLI, PARFUME, FRAGRANCE, ZEA MAYS OIL/ CORN OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL, PASSIFLORA EDULIS OIL/ PASSIFLORA EDULI SEED OIL, ORYZA SATIVA BRAN OIL / RICE BRAN OIL, TOCOPHEROL, LIMONENE, PELARGONIUM GRAWEOLENS FLOWER OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL/ ROSEMARY LEAF OIL, GERANIOL, ORIGANUM MAJORANA LEAF OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL/ LAVENDER OIL, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, LAVANDULA HYBRIDA OIL, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT/ CUCUMBER FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, CURCUMA LONGA EXTRACT/ TURMERIC ROOT EXTRACT, EUGENOL, COUMARIN, SCLAREOLIDE, ROSA SPP/ ROSE FLOWER OIL, JASMINUM OFFICINALE EXTRACT / JASMINE EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE (F.I.L D159186/5).
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 12:09   #4822
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

No rzeczywiscie jak na Loreal, to bardzo fajny sklad jesli nam trojglicerydy nie przeszkadzaja, to nic tylko uzywac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 22:20   #4823
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez basia_pn Pokaż wiadomość
Proszę: INGREDIENTS: CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLEA EUROPAEA OIL/ OLIVE FRIUT OLI, SIMMONDSIA CHINENSIS OIL/ JOJOBA SEED OIL/ SUNFLOWER SEED OIL, ROSA CANINA FRIUT OLI, PARFUME, FRAGRANCE, ZEA MAYS OIL/ CORN OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL, PASSIFLORA EDULIS OIL/ PASSIFLORA EDULI SEED OIL, ORYZA SATIVA BRAN OIL / RICE BRAN OIL, TOCOPHEROL, LIMONENE, PELARGONIUM GRAWEOLENS FLOWER OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL/ ROSEMARY LEAF OIL, GERANIOL, ORIGANUM MAJORANA LEAF OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL/ LAVENDER OIL, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, LAVANDULA HYBRIDA OIL, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT/ CUCUMBER FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, CURCUMA LONGA EXTRACT/ TURMERIC ROOT EXTRACT, EUGENOL, COUMARIN, SCLAREOLIDE, ROSA SPP/ ROSE FLOWER OIL, JASMINUM OFFICINALE EXTRACT / JASMINE EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE (F.I.L D159186/5).
dziękuję wow jestem zdziwiona składem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 10:13   #4824
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

I naprawdę póki co ładnie się sprawdza. Nawilża bosko, nie zapycha - stosuję na całą buzię, szyję i dekolt. Kupiłam za 22 zł w promocji, normalna cena trochę wyższa ale i pojemność niemała.
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:01   #4825
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ja stosuje olej z pestek malin i z czarnuszki i jakoś żadnych efektów. Stosuje na różne sposoby i na wilgotną skórę i razem z żelem hialuronowy i mieszam także z kremem. I nic. Ani lepiej anu gorzej. Wcześniej stosowałam olej arganowy i to samo. Może oleje nie są dla mnie ?
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 17:29   #4826
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
myslicei ze p[łynny extrakt z truskawki moge dodac do olejku i nawet jak sie nie wymieszaja to "pobabrać je" i nałozyc na twarz?
chyba możesz, ja stosuje solo..fajnie działa na pory
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 18:16   #4827
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
chyba możesz, ja stosuje solo..fajnie działa na pory
to chyab sobie zakupię, bo na razie mam tylko wersję sproszkowaną
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 19:30   #4828
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to chyab sobie zakupię, bo na razie mam tylko wersję sproszkowaną
na pory mam jeszcze płynny ekstrakt z jabłka, ma troche kwasów ale mikro ilosci-ładnie nawilża i pory też mniejsze; takze truskawka, jabłko i na to krem, serum..olej z pestek malin tez mam ale na razie nie używam
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:20   #4829
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
na pory mam jeszcze płynny ekstrakt z jabłka, ma troche kwasów ale mikro ilosci-ładnie nawilża i pory też mniejsze; takze truskawka, jabłko i na to krem, serum..olej z pestek malin tez mam ale na razie nie używam
podesłałabyś mi link tego ekstraktu z jabłka?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-26, 20:27   #4830
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
podesłałabyś mi link tego ekstraktu z jabłka?
proszę, tu masz ekstrakty których używam http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100090
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.