Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-04, 23:11   #1801
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Hej, d³ugo mnie nie by³o, u mnie ju¿ 7 miesiêcy

widzê, ¿e niektóre z was pij± olej lniany, chcê tylko dodaæ tak od siebie: olej lniany trzymajcie w lodówce dziewczyny i KUPUJCIE z lodówki! To bardzo wa¿ne, jestem biologiem i wiem co mówiê. Nie chcê siê tu wym±drzaæ, ale piszê dla waszego zdrowia po prostu i wiem ¿e wiele ludzi nie ma o tym pojêcia bo juz nie raz widzia³am w sklepach olej lniany wy³o¿ony na zwyk³ym regale Tak w skrócie to olej lniany jest bardzo podatny na procesy utleniania (dlatego tez ma bardzo krotka datê wa¿no¶ci), a proces utleniania zostanie zatrzymany tylko w niskich temperaturach dlatego z lodówki sklepowej do lodówki domowej i smacznego Olej lniany w temperaturze pokojowej ju¿ po kilku dniach jest nie dobry...
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-04, 23:27   #1802
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie na cerê (t³ust±) zewnêtrznie sprawdza siê ¶wietnie olej jojoba i z ostropestu. Zw³aszcza z ostropestu. Dodatkowo polecam go do picia, bo oczyszcza organizm i mia³am bardzo ³adn± skórê po nim. Po piciu lnianego, na pewno do niego wrócê, albo nawet i wcze¶niej.
Jojoba te¿ u mnie nie zadzia³a³ ale widaæ oleje nie s± dla ka¿dego, trudno
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 07:59   #1803
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cze¶æ Dziewczyny, ¿ycze mi³ego dnia Ja siê powoli zbieram do fryzjera aby byæ bli¿ej naturalnych

A je¶li chodzi o oleje, to na mnie niestety te¿ nie dzia³aj± Na twarz próbowa³am jojoba, arganowy, ostatnio kupi³am z pestek malin i z czarnuszki. Stosowa³am na ró¿ne sposoby bo i solo i z kremem i z kwasem hialuronowym i na zwil¿on± skórê. I jako¶ nic nie robi±. Tyle dobrze, ¿e nie szkodz±. Ale a¿ mi szkoda, bo wszêdzie czytam jakie one cudne i wspania³e a tu u mnie taka klapa
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 09:05   #1804
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Dboom Czekam na zdjêcia po fryzjerze kolejna nas "opu¶ci"
Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu! Powodzenia u fryzjera i jak najszybciej po wizycie wrzucaj fotki
wstawiê jak najszybciej bêdê mog³a dziêki dziewczyny i teoretycznie mo¿e Was opuszczê, ale praktycznie nigdy! zostajê, baardzo dobrze mi tutaj z wami
Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanko. Tego gluta z siemienia jak czêsto nak³adaæ? Przed ka¿dym myciem?
hmm kiedy Ci pasuje, zobaczysz jak bêdzie najlepiej moje w³osy baardzo go nie lubi±, pusz± siê strasznie i s± matowe, wiêc nak³adam co kilka dni przed myciem i tylko wmasowujê w skórê g³owy- w³osy s± wtedy ³adnie uniesione, a skóra nawil¿ona i spokojna.

Chardon no wiesz co.. masz szczê¶cie i jak Tobie siê w³oski podobaj± i T¿ te¿, to sie nie martw, bêdzie dobrze

m000nia a mo¿e nic nie farbuj i zostaw ju¿ tak jak jest? tak bêdzie najbezpieczniej, bo w koñcu wyjd± Ci zielone w³osy i bêdzie p³acz :/ ja chodzi³am z rudymi rok, mozesz zobaczyæ pierwsze zdjêcie z mojej galerii, kolor okropny, bêdê mieæ do niego obrzydzenie do koñca ¿ycia, ale da siê prze¿yæ, na prawdê, to nie koniec ¶wiata

Eda87 gratulujê 7miesiêcy! i masz racjê z tymi lnianym, na mnie zawsze pani z apteki krzyczy, ¿ebym jak najszybciej ten olej do lodówki z powrotem zanios³a
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 09:21   #1805
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny, ¿ycze mi³ego dnia Ja siê powoli zbieram do fryzjera aby byæ bli¿ej naturalnych

A je¶li chodzi o oleje, to na mnie niestety te¿ nie dzia³aj± Na twarz próbowa³am jojoba, arganowy, ostatnio kupi³am z pestek malin i z czarnuszki. Stosowa³am na ró¿ne sposoby bo i solo i z kremem i z kwasem hialuronowym i na zwil¿on± skórê. I jako¶ nic nie robi±. Tyle dobrze, ¿e nie szkodz±. Ale a¿ mi szkoda, bo wszêdzie czytam jakie one cudne i wspania³e a tu u mnie taka klapa
U mnie cuda zdzialala tylko oliwa z oliwek na twarzy, ale nadaje sie tylko na zime. Zdecydowanie bardziej wole oleje pic, w sumieiie wole bo sa obrzydliwe, ale mam po piciu niesamowite efekty .

Co do lnianego z lodowki - tylko ten firmy oleofarm i tylko w aptece superpharm widzialam zeby byl w lodowce. Oleje lniane pozostalych firm staly na normalnych polkach w temperaturze pomieszczenia, tak samo jak we wszystkich innych sklepach. Moja mama kupila mi kiedys butle oleofarm lnianego, 1l, bo slyszala jak o nim mowilam. Jest wazny tylko miesiac od otwarcia, wiec mialam skila by go w ten miesiac wypic i zuzyc do ciala i wlosow . Bylam tak tym olejem wymeczona, ze nie zdecydowalam sie na kupno kolejnego w mniejszej ilosci ;D
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 10:40   #1806
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

U mnie oleje na twarz te¿ siê nie sprawdzi³y, ale mnie wszystko zapycha
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 11:56   #1807
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

szkoda strasznie, bo dla mojej cery oleje s± ¶wietne, ale jak po raz kolejny widaæ- ka¿da skóra jest inna, ka¿da potrzebuje czego¶ innego, najwa¿niejsze to znale¼æ co jej pasuje ma³y off ale znalaz³am ostatnio w zielarskim wspania³y nawil¿acz do t³ustej cery: Aloevera Hydro Gel od Lass Naturals jest cudowny, z piêknym sk³adem, w sumie sam aloes, woda ró¿ana i witamina E, polecam ka¿demu. niestety pani mówi³a ¿e to ostatnia sztuka a w ¿adnej drogerii stacjonarnie nie widzia³am.. tak wiêc oszczêdzam. w ka¿dym razie, jakby¶cie siê na niego natknê³y, to polecam

wstawiam dziewczyny moj± aktualizacjê, w prawdzie 22miesi±ce mijaj± dopiero w poniedzia³ek, ale jutro nie bêdê mieæ dostêpu do internetu, a w sobotê idê ¶cinaæ farbowañce, wiêc zdj±tka zrobi³am dzi¶. w³osy ¶wie¿o po umyciu, chyba troszkê podros³y w porównaniu do poprzedniego miesi±ca. albo chocia¿ tak± mam nadziejê
no i mia³am trochê problemy z ostro¶ci± ale musia³am pos³u¿yæ siê samowyzwalaczem ale co trzeba to widaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytu³u_2.jpg (105,5 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytu³u_1.jpg (116,6 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _DSC4425.jpg (143,9 KB, 35 za³adowañ)
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2015-03-05 o 12:07
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 12:03   #1808
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
no i mia³am trochê problemy z ostro¶ci±, w sumie na ostatnim zdjêciu za³apa³a, ale musia³am pos³u¿yæ siê samowyzwalaczem ale co trzeba to widaæ
Bo¿e, jakie ciemne


mnie chyba pasowa³by krem wodny, bo cerê mam t³ust±, ale odwodnion±
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:03   #1809
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, d³ugo mnie nie by³o, u mnie ju¿ 7 miesiêcy

widzê, ¿e niektóre z was pij± olej lniany, chcê tylko dodaæ tak od siebie: olej lniany trzymajcie w lodówce dziewczyny i KUPUJCIE z lodówki! To bardzo wa¿ne, jestem biologiem i wiem co mówiê. Nie chcê siê tu wym±drzaæ, ale piszê dla waszego zdrowia po prostu i wiem ¿e wiele ludzi nie ma o tym pojêcia bo juz nie raz widzia³am w sklepach olej lniany wy³o¿ony na zwyk³ym regale Tak w skrócie to olej lniany jest bardzo podatny na procesy utleniania (dlatego tez ma bardzo krotka datê wa¿no¶ci), a proces utleniania zostanie zatrzymany tylko w niskich temperaturach dlatego z lodówki sklepowej do lodówki domowej i smacznego Olej lniany w temperaturze pokojowej ju¿ po kilku dniach jest nie dobry...
Gratulujê 7 miesiêcy

Masz ca³kowit± racjê z olejem lnianym
Ja na pocz±tku kupi³am taki, który sta³ sobie na pó³ce w sklepie, nie w lodówce. Próbowa³am go piæ, ale by³ strasznie gorzki, i czu³am ten posmak w ustach ponad 24h. Wiêcej go nie ju¿ nie ruszy³am. Kupi³am taki z lodówki i po wypiciu te¿ poczu³am gorzki smak, ale tylko przez chwilê, co jest ju¿ normalne wg informacji na butelce.




Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
Co do lnianego z lodowki - tylko ten firmy oleofarm i tylko w aptece superpharm widzialam zeby byl w lodowce. Oleje lniane pozostalych firm staly na normalnych polkach w temperaturze pomieszczenia, tak samo jak we wszystkich innych sklepach. Moja mama kupila mi kiedys butle oleofarm lnianego, 1l, bo slyszala jak o nim mowilam. Jest wazny tylko miesiac od otwarcia, wiec mialam skila by go w ten miesiac wypic i zuzyc do ciala i wlosow . Bylam tak tym olejem wymeczona, ze nie zdecydowalam sie na kupno kolejnego w mniejszej ilosci ;D
Mam teraz ten z Oleofarm, ale 500ml. Chyba zd±¿e wypiæ go przez miesiac, bo mama te¿ chce zacz±æ go piæ


Dboom piêkne w³osy, a naturalne maj± taki ¶liczny, ciemny kolor
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2015-03-05 o 12:09
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:11   #1810
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kaguya ale masz ¶liczny kolor
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 12:34   #1811
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

wstawiam dziewczyny moj± aktualizacjê, w prawdzie 22miesi±ce mijaj± dopiero w poniedzia³ek, ale jutro nie bêdê mieæ dostêpu do internetu, a w sobotê idê ¶cinaæ farbowañce, wiêc zdj±tka zrobi³am dzi¶. w³osy ¶wie¿o po umyciu, chyba troszkê podros³y w porównaniu do poprzedniego miesi±ca. albo chocia¿ tak± mam nadziejê
no i mia³am trochê problemy z ostro¶ci± ale musia³am pos³u¿yæ siê samowyzwalaczem ale co trzeba to widaæ[/QUOTE]

Jak zetniesz farbowane, to bêdziesz naturalna!
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 13:15   #1812
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eda87 - dobrze, ¿e piszesz, w takim razie nie bêdê jednak piæ :P bêdê czê¶ciej olejowaæ w³osy i paznokcie

Dboom - d³ugie w³osy uros³y Ci przez te dwa lata! i naturalny kolorek jest ¶liczny
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:14   #1813
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Po myciu raczej, ³adnie nawil¿a.
A ja na³o¿y³am przed na kilka h i te¿ by³o super :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie oleje na twarz te¿ siê nie sprawdzi³y, ale mnie wszystko zapycharosi:
Ja nie stosuje, ale na szczê¶cie nie muzê (¿eby nie zapeszyc) bo poza ¶wiêceniem w strefie T problemów brak. Wolê daæ na w³osy :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:17   #1814
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Jak kto¶ chce, to wstawiê dzi¶ wieczorem moj± pó³roczn± aktualizacjê, podciê³am te¿ koñcówki i pozby³am siê tarczycowych w³osów

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:20   #1815
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kto¶ chce, to wstawiê dzi¶ wieczorem moj± pó³roczn± aktualizacjê, podciê³am te¿ koñcówki i pozby³am siê tarczycowych w³osów

Wys³ano z
Wszysc± chca, dawaj!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:27   #1816
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

To jak bêdê mia³a dostêp do (uwielbiam te emotki )

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 15:22   #1817
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kaguya wydaje mi siê,¿e masz podobny kolor w³osów do mojego Piekne w³oski.
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:10   #1818
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Wow, dboom, ale masz juz dlugie wlosy!
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:15   #1819
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom Woow ale masz w³oski ! I kolor taki jak mój
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 21:28   #1820
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam dziewczyny moj± aktualizacjê, w prawdzie 22miesi±ce mijaj± dopiero w poniedzia³ek, ale jutro nie bêdê mieæ dostêpu do internetu, a w sobotê idê ¶cinaæ farbowañce, wiêc zdj±tka zrobi³am dzi¶. w³osy ¶wie¿o po umyciu, chyba troszkê podros³y w porównaniu do poprzedniego miesi±ca. albo chocia¿ tak± mam nadziejê
no i mia³am trochê problemy z ostro¶ci± ale musia³am pos³u¿yæ siê samowyzwalaczem ale co trzeba to widaæ
Jak zawsze super


---


Mój before&after oraz odrost.
G³upio jako¶ zdjêcie siê zrobi³o(brat beztalencie) i wygl±da, jakby posz³o 20cm a nie 5-6 w dodatku koñcówki siê podwinê³y. No ale s± sporo krótsze i tak, szkoda mi, ale trzeba by³o
Co do odrostu, to mój aparat to jaki¶ niewypa³ i wszystkie kolory s± przek³amane i prze¶wietlone. Odrost jest trochê ciemniejszy, tu wygl±da na blond, kiedy ja mam w³osy ciemnobr±zowe ale odrasta jasny. Do dziewczyn, które narzekaj± na têczê na g³owie - patrzcie na moj± odrost jaki¶ zgni³y, potem kasztan po dawnym malowaniu a potem co¶ ciemnego
Jak na pó³ roku, bardzo skromnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00873.jpg (50,8 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM00877.jpg (23,0 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM00880.jpg (71,8 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM00881.jpg (65,6 KB, 36 za³adowañ)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-05, 23:30   #1821
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ale mia³am ostre ciêcie. I to dos³ownie. Z w³osów za ³opatki mam w³osy do ramion Co¶ siê w nich kompletnie nie czuje
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:08   #1822
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ingran - ale teraz przynajmniej wygl±daj± na du¿e gêstsze!

Zielona Herbata - chcemy foto!

Od wczoraj ci±gle my¶lê o farbie Nawet nie chodzi o to, ¿e denerwuj± mnie odrosty, bo raczej ich nie widaæ, a tylko o to, ¿e chcia³abym ciemniejsze w³osy. I tak siê zastanawiam, je¶li pofarbowa³abym farb± zbli¿on± do naturalnego koloru w³osów, to po miesi±cu w³osy na d³ugo¶ci wróc± do rudego, ale obecny odrost powinien byæ taki jak naturalki?
Nie pobiegnê od razu do apteki po farbê, dajê sobie tydzieñ i jak mi nie przejdzie....
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:16   #1823
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eda87 dobrze mówisz olej lniany najbardziej warto¶ciowy to zimnot³oczony, nierafinowany i trzymany w lodówce, wczoraj kupi³am w aptece 500ml LenVitol za 28z³ i babka w³a¶nie wyjê³a go z lodówki, muszê zu¿yc do maja, w 2 miesi±ce po³ wypije, a po³ na w³oski bêdê stosowaæ
do tego by³am wczoraj w Biedrze i trafi³am na moj± ulubiona od¿ywkê z UD avokado i mas³o karite
czy Wy tez tak macie, ¿e jak zbli¿a sie wiosna to zaczyna sie u Was sza³ na zdrowsze od¿ywianie i w ogóle zdrowszy styl ¿ycia? ja jako¶ w zimê zawsze sie rozleniwiam,jem co popadnie (choæ bez przesady),raczej ma³o æwiczê , chyba ¿e z odkurzaczem
a propos tego zdrowszego odzywiania to wczoraj mnie nasz³o u kupi³am sobie mieszankê sa³at (tez z Biedry), w³a¶ciwie to kcal to nie ma, ale chrupania mia³am po³ godziny wymy¶li³am ¿e na weekend zrobie to tego sma¿onego kurczaczka i obiadek gotowy
Dboom ... i niech teraz która¶ napisze, ¿e naturalne w³osy s± md³e i bez wyrazu masz piêkne w³osy,widac ¿e zdrowiutkie, wstawi³a¶ tak wyra¼ne zdjêcie, ¿e nawet ¶lepy zauwa¿y, ¿e warto zapuszczac naturalne
Ingran lepiej po podciêciu
Zielona Herbata1 dawaj fotkê! na pewno nie jest tak ¼le
Elle88dw nie farbuj,bo Ci zrobie a ty a ty
poszukaj naturalnych sposobów ¿eby przyciemnic w³osy, sa jakies p³ukanki czy co¶
__________________

Edytowane przez monika1983k
Czas edycji: 2015-03-06 o 07:19
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:35   #1824
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dboom piêkne.

Ingran koñcówki po podciêciu wygl±daj± jakby¶ zagê¶ci³a w³osy

A dzisiaj moja aktualizacja - 14 miesiêcy bez farbowania Na jednym ze zdjêæ widaæ jak bardzo koñce z przodu potrzebuj± ju¿ fryzjera, tak¿e za miesi±c witam siê z no¿yczkami. Zdjêcia robione bez flesza, w naturalnym ¶wietle (ale nie w s³oñcu).
Swoj± drog± uwielbiam Khadi Balsam Oil Daje mi na w³osach niesamowity blask,a przy blondzie to nie jest ³atwe.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (94,3 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (63,6 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 111111.jpg (69,8 KB, 45 za³adowañ)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:13   #1825
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ

A dzisiaj moja aktualizacja - 14 miesiêcy bez farbowania Na jednym ze zdjêæ widaæ jak bardzo koñce z przodu potrzebuj± ju¿ fryzjera, tak¿e za miesi±c witam siê z no¿yczkami. Zdjêcia robione bez flesza, w naturalnym ¶wietle (ale nie w s³oñcu).
Swoj± drog± uwielbiam Khadi Balsam Oil Daje mi na w³osach niesamowity blask,a przy blondzie to nie jest ³atwe.
Absolutnie piêkne w³osy, piêkna fryzura, piêkny blask!
Prostujesz czy masz takie proste w³osy naturalnie?
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:31   #1826
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 17 201
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Piêkne macie w³osy Dziewczyny Mam nadziejê, ¿e i ja za jaki¶ czas siê pochwalê
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:39   #1827
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Poka¿ wiadomo¶æ
Absolutnie piêkne w³osy, piêkna fryzura, piêkny blask!
Prostujesz czy masz takie proste w³osy naturalnie?
Dziêkujê Nie prostujê, nigdy nie u¿y³am jeszcze prostownicy. To natura mnie tak obdarowa³a Ogólnie na zdjêciach w³osy s± tu¿ po naturalnym wyschniêciu, przeczesane tylko grzebieniem. Jak mia³am ca³e naturalki swoje to nawet za bardzo czesaæ nie musia³am - by³y zawsze same z siebie tak g³adkie i ¶liskie, ¿e wystarczy³o je przegrzebaæ rêk± ¿eby dobrze wygl±da³y.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:51   #1828
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Chardon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Nie prostujê, nigdy nie u¿y³am jeszcze prostownicy. To natura mnie tak obdarowa³a Ogólnie na zdjêciach w³osy s± tu¿ po naturalnym wyschniêciu, przeczesane tylko grzebieniem. Jak mia³am ca³e naturalki swoje to nawet za bardzo czesaæ nie musia³am - by³y zawsze same z siebie tak g³adkie i ¶liskie, ¿e wystarczy³o je przegrzebaæ rêk± ¿eby dobrze wygl±da³y.
ahh ty szczê¶ciaro...Twój naturalny kolor jest wspania³y, bêdzie siê prezentowa³ doskonale!
Patisha87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:56   #1829
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Chardon teraz masz takie ca³kiem niez³e ombre chcia³abym miec tak± taflê, ale mnie matka natura obdarzy³a krêconymi ech
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-06, 10:17   #1830
m000nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
m000nia a mo¿e nic nie farbuj i zostaw ju¿ tak jak jest? tak bêdzie najbezpieczniej, bo w koñcu wyjd± Ci zielone w³osy i bêdzie p³acz :/ ja chodzi³am z rudymi rok, mozesz zobaczyæ pierwsze zdjêcie z mojej galerii, kolor okropny, bêdê mieæ do niego obrzydzenie do koñca ¿ycia, ale da siê prze¿yæ, na prawdê, to nie koniec ¶wiata

Taki mam zamiar, mo¿e za jaki¶ czas wybiorê siê do fryzjera ¿eby wyrówna³ kolor do mojego naturalnego i w koñcu przestanê farbowaæ:P
m000nia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.