Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 22:17   #31
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:20   #32
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli deklaracji nie było. Kochankowie, ff, fwb, jak wolisz. Jest wiele opcji poza koleżeństwem i związkiem. Na pewno nic poważnego z jego strony.

nie czytałaś chyba wszystkich postów, byliśmy w związku były plany na przyszłośc wspólne mieszkanie tylko nie chcieliśmy oboje brać slubu i dzieci. wiec albo jest takim dupkiem że mówił to żeby mi umilić życie albo nie wiem co
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:24   #33
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:25   #34
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
nie czytałaś chyba wszystkich postów, byliśmy w związku były plany na przyszłośc wspólne mieszkanie tylko nie chcieliśmy oboje brać slubu i dzieci. wiec albo jest takim dupkiem że mówił to żeby mi umilić życie albo nie wiem co
No to czekaj.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:47   #35
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
No to czekaj.

ale na co? ja tylko pytałam czy któraś z Was zna przypadki powrotu do byłego
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 05:23   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
ale na co? ja tylko pytałam czy któraś z Was zna przypadki powrotu do byłego
I milion osób może się tu wypowiedzieć, ale co to da? Facet kopnął Cię w d... kilka ładnych miesięcy temu. Czas to wziąć na klatę. Skup się na sobie, zajmij sobą, rozpieść nieco jeżeli Cię to pocieszy. Mnie facet rzucił kilka tygodni temu - ćwiczę, poszłam do fryzjera, idę niebawem znowu, kosmetyczka, nowy ciuch. Przyziemne metody, ale się sprawdzają. Przede wszystkim cały czas sobie przypominam motto, które mówi wszystko o tego typu sytuacji: do tanga trzeba dwojga plus jeżeli ludzie są "za sobą" to chcą rozwiązywać problemy. On za mną nie był, pomimo mojej naprawdę mocnej miłości do niego. I ten Twój ex też za Tobą nie jest. Gdyby było inaczej, bylibyście ze sobą. Naprawdę szkoda życia na trzymanie się myśli o nim. Nie dajesz sobie iść do przodu. Poza tym naprawdę chciałabyś znowu odgrzewać tego związkowego kotleta i za jakiś czasu znowu usłyszeć, że on niegotowy itp.? To jak życie na bombie. NIE WARTO.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-06-19 o 05:30
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 05:28   #37
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Nie czekaj wcale.Nie badz frajerka, on sie dobrze bawi w tym czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 07:02   #38
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Do mnie się eks odezwał po ok tygodniu.
Pewnie cos nie wyszło to znowu do mnie uderzył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 07:33   #39
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

desperacja najwyższego stopnia
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 07:33   #40
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Po dwóch miesiącach życzenia świąteczne. Następnie list na walentynki z podziękowaniami za wsparcie w trudnych chwilach. Potem jedno zdanie w kwietniu na email. Głuche telefony we wrześniu. Na sylwestra znów email o tym że mnie nie zapomniał i nigdy nie zapomni i obietnica że więcej nie będzie do mnie pisał. Następnie zadzwonił do mnie po roku udając że to pomyłka. Dodam że na żadną z wiadomości nie odpisałam i nie zareagowałam. Żałosny typ. Jakbym zareagowała na którąś z wiadomości to pewnie jeszcze by się to ciągnęło. Najpierw zrywa a potem szuka kontaktu, ale nie ze mną te numery.
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 07:34   #41
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

On ciebie nie chce,dlatego z Tobą skończył
Nie chce dlatego z Tobą nie jest
Co.jeszcze musi zrobić żeby do Ciebie dotarło ze nic z tego nie bedzie?
Gdybyś to.intetesowala jako.powazna potencjalna partnerka to by z Tobą nigdy się nie rozstał,pielegnowalby to co macie ale tak nie jest
Odpuśc to w końcu do siebie i daj sobie szanse z kimś innym

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-06-19 o 08:09
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 08:04   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
desperacja najwyższego stopnia
Ja trochę Autorkę rozumiem (jedynie czego nie rozumiem, to że to trwa już pół roku), bo pewnie była w facecie zabujana, nie powiedział jej jednoznacznie, że to KONIEC, wcześniej już też mieli rozejście i zejście się. No dziewczyna zaczęła żyć nadzieją, że lada moment. U mnie to trwało kilka tygodni, ale facet również zero odwagi cywilnej, aby powiedzieć, że to koniec, the end, za to gdy prosiłam, żeby mi powiedział "nigdy Cię nie pokocham" (bo dla mnie to wtedy koniec wszelkiej nadziei) uniki, że tego nie powie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 08:08   #43
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
desperacja najwyższego stopnia
Do mnie piszesz?
O kogo ci chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 15:01   #44
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Do mnie piszesz?
O kogo ci chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
do autorki
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 16:58   #45
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja trochę Autorkę rozumiem (jedynie czego nie rozumiem, to że to trwa już pół roku), bo pewnie była w facecie zabujana, nie powiedział jej jednoznacznie, że to KONIEC, wcześniej już też mieli rozejście i zejście się. No dziewczyna zaczęła żyć nadzieją, że lada moment. U mnie to trwało kilka tygodni, ale facet również zero odwagi cywilnej, aby powiedzieć, że to koniec, the end, za to gdy prosiłam, żeby mi powiedział "nigdy Cię nie pokocham" (bo dla mnie to wtedy koniec wszelkiej nadziei) uniki, że tego nie powie.

super, dzięki za zrozumienie, właśnie o to mi chodziło że już tak było. a tu fala krytyki się posypała.
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:08   #46
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
super, dzięki za zrozumienie, właśnie o to mi chodziło że już tak było. a tu fala krytyki się posypała.
Jestem w tej samej sytuacji, stąd zrozumienie. Ale od kilku tygodni, a nie 6 miesięcy. To już za długo trwa. Musisz odpuścić. Naprawdę nie warto kochana tracić życia na kogoś, kto Cię nie chce. Nie jest "za Tobą". Nie warto być z kimś, kto sobie może kiedyś nawet przypomni, jak się już znudzi innymi lub nie będzie miał lepszych zajęć w życiu. Podejrzewam, że myślisz (albo myślałaś sobie przez ten czas), że on pewnie się przestraszył związku, że nie rozumie swoich uczuć, że nie dał Tobie i Wam wystarczająco dużo czasu, zaufania itp. Prawda? Tylko, że wiesz co? Cóż z tego, nawet jeżeli to byłaby prawda? Jego z Tobą, przy Tobie nie ma i to od wielu miesięcy. I nie miał wystarczająco odwagi, aby Ci powiedzieć, że to koniec, aby dać Ci wolność. Nie jest Ciebie wart. Swoim uczuciem nie przeniesiesz góry. Wierz mi, próbowałam. Nawet kamyczek nie drgnął.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 19:18   #47
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jestem w tej samej sytuacji, stąd zrozumienie. Ale od kilku tygodni, a nie 6 miesięcy. To już za długo trwa. Musisz odpuścić. Naprawdę nie warto kochana tracić życia na kogoś, kto Cię nie chce. Nie jest "za Tobą". Nie warto być z kimś, kto sobie może kiedyś nawet przypomni, jak się już znudzi innymi lub nie będzie miał lepszych zajęć w życiu. Podejrzewam, że myślisz (albo myślałaś sobie przez ten czas), że on pewnie się przestraszył związku, że nie rozumie swoich uczuć, że nie dał Tobie i Wam wystarczająco dużo czasu, zaufania itp. Prawda? Tylko, że wiesz co? Cóż z tego, nawet jeżeli to byłaby prawda? Jego z Tobą, przy Tobie nie ma i to od wielu miesięcy. I nie miał wystarczająco odwagi, aby Ci powiedzieć, że to koniec, aby dać Ci wolność. Nie jest Ciebie wart. Swoim uczuciem nie przeniesiesz góry. Wierz mi, próbowałam. Nawet kamyczek nie drgnął.



jest tak jak oiszesz. niestety to trwa już tak długo, trwałoby krócej bo już mi prawie przechodziło ale zaczął mi lajkować zdjęcia ni z tego ni z owego czego od czasów związku nie robił. i jakaś znów głupia nadzieja we mnie wstąpiłą.
zyczę żebyś nie musiała tego przezywać tak długo jak ja
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 20:04   #48
Faesia
ultimate nope elf
 
Avatar Faesia
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Do mnie żaden z byłych się nie odzywa. I dobrze, śmieci trzeba zostawiać za sobą.
__________________
Dorzuć się do mojego marzenia Kliknij tutaj
Faesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 20:24   #49
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
do autorki
Ok. Myślałam, że ja jestem zdesperowana, bo były się do mnie odezwał 🤣

Autorko, lajkuje ci zdjęcia, bo o sobie przypomina, traktuje Cię jako plan B.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 21:04   #50
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
jest tak jak oiszesz. niestety to trwa już tak długo, trwałoby krócej bo już mi prawie przechodziło ale zaczął mi lajkować zdjęcia ni z tego ni z owego czego od czasów związku nie robił. i jakaś znów głupia nadzieja we mnie wstąpiłą.
zyczę żebyś nie musiała tego przezywać tak długo jak ja
Lajkuje, bo co go to kosztuje? Nic. To Ty siedzisz i się głowisz co pan ma na myśli. Facetowi jak dla mnie brakuje jaj, żeby do Ciebie zagadać wprost, a przede wszystkim powiedzieć magiczne słowo PRZEPRASZAM. Nie nabieraj się na te bieda-lajki.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 21:20   #51
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Lajkuje, bo co go to kosztuje? Nic. To Ty siedzisz i się głowisz co pan ma na myśli. Facetowi jak dla mnie brakuje jaj, żeby do Ciebie zagadać wprost, a przede wszystkim powiedzieć magiczne słowo PRZEPRASZAM. Nie nabieraj się na te bieda-lajki.

nie nabieram się.. narazie nic do niego nie piszę. właśnie mi znów polajkował zdjęcie z meczu.
i weź tu żyj... cwaniak
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 00:48   #52
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Lajkowanie zdjęć nic nie znaczy
Ja lajkuje zdjęcia byłego męża i definitywnie nie oznacza to ze chce do niego wrócić
Jak tak bardzo jesteś zdesperowana to napisz do niego może wtedy dotrze do Ciebie ze nic z tego nie bedzie a może okaże się że czekał na znak od ciebie;-)?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 05:39   #53
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mój już ósmy rok się nie odzywa. W międzyczasie miał sporo spraw na głowie, żenił się itp. więc pewnie dlatego.


Zrobiłaś mi dzień.

Mój eks odzywa się sporadycznie od jakichś dwóch lat z tych samych powodów. Ja mu nie odpowiadam z podobnych powodów.

Teraz poważnie: Autorko, nie bądź dla faceta błogosławionym wyjściem awaryjnym. Czyli kobietą, do której zawsze można wrócić a w jednej ręce ma pół litra, w drugiej kojący balsam. A jak już go ukoisz to on znowu daje nogę pod hasłem niegotowości ale furtkę sobie zostawi otwartą. Tak nie da się żyć na dłuższą metę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 07:14   #54
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
nie nabieram się.. narazie nic do niego nie piszę. właśnie mi znów polajkował zdjęcie z meczu.
i weź tu żyj... cwaniak
Oczywiście, że się "nabierasz" w tym sensie, że się sporo (a z tyłu głowy pewnie prawie cały czas) nad tym zastanawiasz, mówisz, że "na razie" nic do niego nie piszesz (czyli nie wykluczasz tego, że napiszesz), pewnie cały czas czekasz, aż znowu coś "lajknie".

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
(...)
Teraz poważnie: Autorko, nie bądź dla faceta błogosławionym wyjściem awaryjnym. Czyli kobietą, do której zawsze można wrócić a w jednej ręce ma pół litra, w drugiej kojący balsam. A jak już go ukoisz to on znowu daje nogę pod hasłem niegotowości ale furtkę sobie zostawi otwartą. Tak nie da się żyć na dłuższą metę.
O to to.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 08:09   #55
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I milion osób może się tu wypowiedzieć, ale co to da? Facet kopnął Cię w d... kilka ładnych miesięcy temu. Czas to wziąć na klatę. Skup się na sobie, zajmij sobą, rozpieść nieco jeżeli Cię to pocieszy. Mnie facet rzucił kilka tygodni temu - ćwiczę, poszłam do fryzjera, idę niebawem znowu, kosmetyczka, nowy ciuch. Przyziemne metody, ale się sprawdzają. Przede wszystkim cały czas sobie przypominam motto, które mówi wszystko o tego typu sytuacji: do tanga trzeba dwojga plus jeżeli ludzie są "za sobą" to chcą rozwiązywać problemy. On za mną nie był, pomimo mojej naprawdę mocnej miłości do niego. I ten Twój ex też za Tobą nie jest. Gdyby było inaczej, bylibyście ze sobą. Naprawdę szkoda życia na trzymanie się myśli o nim. Nie dajesz sobie iść do przodu. Poza tym naprawdę chciałabyś znowu odgrzewać tego związkowego kotleta i za jakiś czasu znowu usłyszeć, że on niegotowy itp.? To jak życie na bombie. NIE WARTO.



Bardzo mi przykro, że tak ci się ułożyło, bo kojarzę twoje wypowiedzi, z których wynikało, że masz naprawdę udany związek. Jednak nic w życiu nie jest na stałe
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 08:30   #56
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

[COLOR="Gray"]
Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość


Bardzo mi przykro, że tak ci się ułożyło, bo kojarzę twoje wypowiedzi, z których wynikało, że masz naprawdę udany związek. Jednak nic w życiu nie jest na stałe
Nie. Nie jest, ale to już był związek po moim długim związku. Moja wielka nowa miłość.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 08:53   #57
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
[COLOR="Gray"]

Nie. Nie jest, ale to już był związek po moim długim związku. Moja wielka nowa miłość.

W każdym razie, życzę ci dużo szczęścia. Samej albo z nowym partnerem.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 01:08   #58
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Jeżeli on po 5 latach razem nie chce poważnego związku, to nie ma sensu. Gdyby Cię kochał, to by traktował Cię poważnie. Co do tematu nie ma reguły, jedni rzucają, a się odzywają, inni nie. Ja jak miałam 15 lat to byłam 2 lata z chłopakiem. Kiedyś on rzucił mnie, chciałam, by wrócił. Wrócił, ale zdradził mnie i był jakiś czas potem z inną dziewczyną. Byłam jeszcze niedojrzała i potem niepotrzebnie próbowałam z nim być, ale nie umiałam i zerwałam z nim. Kiedyś i tak byłoby zerwanie, a on sam podjął decyzję, że interesują go inne dziewczyny. On jednak nie mógł tego zaakceptować, może nie od razu, ale po pół roku odzywał się, a ja już byłam z moim facetem. Potem jeszcze czasem się odzywał, ale ja ignorowałam, tak jest najlepiej. Kiedyś po paru latach znowu się odzywał, mówił, że nie może zapomnieć, był pod oknem z różą. No albo był z inną dziewczyną i powiedział, że może z nią zerwać, żebyśmy byli razem. Tego nie było może dużo, ale uczciwi ludzie tak nie postępują jak są już z kimś nowym. No i zdarzyło się nawet coś takiego po 5 lub 6 latach, co było dla mnie szokiem, że nadal sobie nie odpuszcza. On i tak byłby z dziewczyną i nie byłby wierny nawet jeżeli twierdzi, że kocha i miał też wiele innych wad, słabo się uczył i kiepsko sobie radził w pracy. W końcu niby zrozumiał, ja zablokowałam go na portalach, numer zmieniłam, już te parę lat się nie odzywał, wydawało się, że jest ok. Jednak ostatnio odezwał się z innego konta 9 lat po rozstaniu, to po prostu chore. No ale na szczęście ma teraz żonę i 3 letnie dziecko. Niby pisze, że nic nie chce, że wtedy to było wtedy niedojrzałe, ale pyta gdzie chce zamieszkać z chłopakiem w przyszłości, gdzie pracuje. No i czemu go zablokowałam, a chyba to łatwo zrozumieć. Moim zdaniem jak ktoś jest normalny i widzi, że druga osoba nie chce kontaktu to odpuszcza, a tym bardziej żyje i nie robi nic w jej kierunku, wszystko to ma zakończone i nie odzywa się po 9 latach. No ale jak widać nie każdy jest normalny i mimo że były nie pisze może tak natarczywie jak kiedyś to czuję, że i tak ma jakiś cel. Teraz ma żonę i dziecko, ale nie sądzę, by bardzo się zmienił. Odpisałam mu, ale napisałam, że wcześniej naprawdę nie chciałam dawać mu nadziei, a zachowywał się niefajnie. No i coś tam jeszcze odpisałam. No ale czuję, że taki kontakt nie ma sensu i że on ma swój cel, więc tym bardziej raczej nie będę już pisać, a jak nie odpuści to zobaczymy. Może mi nie groził, ktoś może to uznać za nieszkodliwe, ale jak będzie przesadzał, to tak zrobię. No ale może pisze z nudów i przestanie Jakiś czas temu już próbował zaproszenia mnie do znajomych z tego innego konta, ale to już ignorowałam uznając, że to nic takiego. Tylko, że zamiast uszanować to czego chcę napisał.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2018-06-22 o 01:09
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 20:15   #59
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Jeżeli on po 5 latach razem nie chce poważnego związku, to nie ma sensu. Gdyby Cię kochał, to by traktował Cię poważnie. Co do tematu nie ma reguły, jedni rzucają, a się odzywają, inni nie. Ja jak miałam 15 lat to byłam 2 lata z chłopakiem. Kiedyś on rzucił mnie, chciałam, by wrócił. Wrócił, ale zdradził mnie i był jakiś czas potem z inną dziewczyną. Byłam jeszcze niedojrzała i potem niepotrzebnie próbowałam z nim być, ale nie umiałam i zerwałam z nim. Kiedyś i tak byłoby zerwanie, a on sam podjął decyzję, że interesują go inne dziewczyny. On jednak nie mógł tego zaakceptować, może nie od razu, ale po pół roku odzywał się, a ja już byłam z moim facetem. Potem jeszcze czasem się odzywał, ale ja ignorowałam, tak jest najlepiej. Kiedyś po paru latach znowu się odzywał, mówił, że nie może zapomnieć, był pod oknem z różą. No albo był z inną dziewczyną i powiedział, że może z nią zerwać, żebyśmy byli razem. Tego nie było może dużo, ale uczciwi ludzie tak nie postępują jak są już z kimś nowym. No i zdarzyło się nawet coś takiego po 5 lub 6 latach, co było dla mnie szokiem, że nadal sobie nie odpuszcza. On i tak byłby z dziewczyną i nie byłby wierny nawet jeżeli twierdzi, że kocha i miał też wiele innych wad, słabo się uczył i kiepsko sobie radził w pracy. W końcu niby zrozumiał, ja zablokowałam go na portalach, numer zmieniłam, już te parę lat się nie odzywał, wydawało się, że jest ok. Jednak ostatnio odezwał się z innego konta 9 lat po rozstaniu, to po prostu chore. No ale na szczęście ma teraz żonę i 3 letnie dziecko. Niby pisze, że nic nie chce, że wtedy to było wtedy niedojrzałe, ale pyta gdzie chce zamieszkać z chłopakiem w przyszłości, gdzie pracuje. No i czemu go zablokowałam, a chyba to łatwo zrozumieć. Moim zdaniem jak ktoś jest normalny i widzi, że druga osoba nie chce kontaktu to odpuszcza, a tym bardziej żyje i nie robi nic w jej kierunku, wszystko to ma zakończone i nie odzywa się po 9 latach. No ale jak widać nie każdy jest normalny i mimo że były nie pisze może tak natarczywie jak kiedyś to czuję, że i tak ma jakiś cel. Teraz ma żonę i dziecko, ale nie sądzę, by bardzo się zmienił. Odpisałam mu, ale napisałam, że wcześniej naprawdę nie chciałam dawać mu nadziei, a zachowywał się niefajnie. No i coś tam jeszcze odpisałam. No ale czuję, że taki kontakt nie ma sensu i że on ma swój cel, więc tym bardziej raczej nie będę już pisać, a jak nie odpuści to zobaczymy. Może mi nie groził, ktoś może to uznać za nieszkodliwe, ale jak będzie przesadzał, to tak zrobię. No ale może pisze z nudów i przestanie Jakiś czas temu już próbował zaproszenia mnie do znajomych z tego innego konta, ale to już ignorowałam uznając, że to nic takiego. Tylko, że zamiast uszanować to czego chcę napisał.



po 9 latach to ma chłopak rozmach... z tym ze ten o którym mowa w wątku ma 33lata
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 22:39   #60
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

No właśnie, chyba niezbyt często byli odzywają po takim czasie co mój były do mnie. Trochę jakby nie rozumiał dlaczego ja wcześniej nie chciałam mieć kontaktu i nadal za bardzo nie chcę, jakby nie szanował tego i uważał, że ten kontakt powinien być. No i te pytania, dla mnie to on chyba na coś liczy... Mój były ma 30 lat, więc też tak średnio zachowywać się tak w tym wieku.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-21 17:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.