Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-16, 19:12   #1
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39

Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?


oczywiście zostałam porzucona. jednak nie tak ostatecznie, tylko dajmy sobie trochę czasu, zastanówmy się... itd itp.
Czekam. Ciągle bez sensu czekam. Może to ja powinnam napisać.
Dlatego pytam Was czy rzucił Was chłopak po czym do Was wrócił?A może Wy się odezwałyście i się pogodziliście? Po jakim czasie?

Mówię tu o sytuacji gdy Wy zostałyście rzucone, nie gdy rzucałyście kogoś.
Bo byli zazwyczaj się odzywają, wiem z doświadczenia.
Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:02   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
oczywiście zostałam porzucona. jednak nie tak ostatecznie, tylko dajmy sobie trochę czasu, zastanówmy się... itd itp.
Czekam. Ciągle bez sensu czekam. Może to ja powinnam napisać.
Dlatego pytam Was czy rzucił Was chłopak po czym do Was wrócił?A może Wy się odezwałyście i się pogodziliście? Po jakim czasie?

Mówię tu o sytuacji gdy Wy zostałyście rzucone, nie gdy rzucałyście kogoś.
Bo byli zazwyczaj się odzywają, wiem z doświadczenia.
Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami
A jak długo czekasz? I w sumie na co? Macie jakiś kontakt? Skoro facet Cię rzucił, to nie ma żadnego "dajemy sobie trochę czasu". Wierz mi, znam to łudzenie się, że facet może przemyśli. Jednak nie warto tym żyć. To tylko przedłużanie cierpienia.

Zdarzyło się, że sobie o mnie przypomniał po 2-3 miesiącach (było zejście się na krótko), a potem jeszcze przypominanie o sobie (próby kontaktu) po wielu miesiącach (około roku, czy ponad roku).
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:07   #3
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

A jak długo nie macie kontaktu?

Takie przerwy w związku to najczęściej tylko odwlekanie rozstania

Poza tym to że do jakiejś dziewczyny z forum facet wrócił po zerwaniu albo się odezwał, w niczym Ci nie pomoże. Wzbudzi to w Tobie dodatkowe nadzieje i możesz potem jeszcze bardziej cierpieć..

Dlaczego on zerwał? Ile byliście razem?

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-06-16 o 20:10
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:51   #4
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

znamy się 10lat, byliśmy razem 5lat temu krótko 4 miesiące, potem rozstaliśmy się za obopólną zgodą, potem po 2latach on się odezwał znów co słychać, mieliśmy się spotkac po koleżeńsku a zostaliśmy znów parą tylko już na dłużej prawie 2 lata. nagle on stwierdził, że nie jest gotowy na poważne zaangażowanie i związek i mnie rzucił. potem jeszcze się kontaktowaliśmy ze 2 miesiące przy czym ja pisałam a on grzecznie odp w końcu dałam spokój. od grudnia nie mamy kontaktu żadnego. oprócz życzeń.
i tylko to że dajmy sobie czasu i to że wchodzi non stop na moj instagram to głupia moja nadzieja że znów się zejdziemy...
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 22:21   #5
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
znamy się 10lat, byliśmy razem 5lat temu krótko 4 miesiące, potem rozstaliśmy się za obopólną zgodą, potem po 2latach on się odezwał znów co słychać, mieliśmy się spotkac po koleżeńsku a zostaliśmy znów parą tylko już na dłużej prawie 2 lata. nagle on stwierdził, że nie jest gotowy na poważne zaangażowanie i związek i mnie rzucił. potem jeszcze się kontaktowaliśmy ze 2 miesiące przy czym ja pisałam a on grzecznie odp w końcu dałam spokój. od grudnia nie mamy kontaktu żadnego. oprócz życzeń.
i tylko to że dajmy sobie czasu i to że wchodzi non stop na moj instagram to głupia moja nadzieja że znów się zejdziemy...
A czy Wasz związek był naprawdę szczęśliwy? Bo to dziwne, że on nagle stwierdził, że nie jest gotowy poważny związek....a pierwszy raz dlaczego się rozstaliście? Kto wyszedł z inicjatywą zakończenia związku?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 22:49   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

moze znowu za dwa lata bedzie sie nudzil i sie odezwie ...
a tak serio nie wiem na co czekasz juz 6 miesiecy
to zdecydowanie za dlugo na krotka przerwe i zastanawianie sie co z tym zwiazkiem
nic z tego nie bedzie lepiej sie z tym pogodz i poszukaj szczescia gdzie indziej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 23:19   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Miej godność dziewczyno. Jakby facet mi powiedział, że musimy sobie zrobić przerwę (co w domyśle znaczy, że porucha sobie na boku, a potem jak się znudzi i nie znajdzie nikogo lepszego to wróci w moje ramiona), roześmiałabym mu się w twarz. Najlepsze dla Ciebie to znaleźć sobie nowego partnera, któremu naprawdę będzie na tobie zależeć. Moja przyjaciółka miała podobną sytuacje. 5 letni związek. Tylko po 'dajmy sobie czas' kazała facetowi spadać i jest teraz w szczęśliwym związku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 01:14   #8
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Nie poniżaj się. On Ci tak powiedział, żeby sobie zostawić furtkę w razie gdyby z innymi mu nie wyszło. A tak to sobie pogrucha na boku (ale legalnie, bo przecież macie 'przerwę') jakieś inne panienki. Nie daj się mamić. Miej godność i nie czekaj na niego.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 01:35   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Nie czekaj. Po co? Poznaj kogoś nowego kto z tobą będzie! Z jakiegoś powodu się rozstaliście.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Co do przerw w związku. Moja znajoma po około 6 miesiacach związku zrobiła przerwę. Wrócili do siebie i już sa 3 lata po ślubie. Są razem 7 lat.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 08:19   #10
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Kiedys rzuciłam faceta. Po miesiacu napisał do mnie, szukał kontaktu, nie mógł przebolec rozstania, zaczął o mnei walczyc i wrocilismy do siebie
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 08:38   #11
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Nie poniżaj się. On Ci tak powiedział, żeby sobie zostawić furtkę w razie gdyby z innymi mu nie wyszło. A tak to sobie pogrucha na boku (ale legalnie, bo przecież macie 'przerwę') jakieś inne panienki. Nie daj się mamić. Miej godność i nie czekaj na niego.
Mnie by brzydzil taki facet, nie moglabym dalej tworzyc zwiazku z taka osoba Dla mnie to i tak zdrada.

Autorko, wyobraz sobie, ze teraz za nim tesknisz, myslisz kiedy sie odezwie i wroci, a on w tym momencie pisze z innymi, umawia sie i uprawia seks. Trzeba miec troche szacunku do siebie...
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 10:26   #12
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Mnie by brzydzil taki facet, nie moglabym dalej tworzyc zwiazku z taka osoba Dla mnie to i tak zdrada.

Autorko, wyobraz sobie, ze teraz za nim tesknisz, myslisz kiedy sie odezwie i wroci, a on w tym momencie pisze z innymi, umawia sie i uprawia seks. Trzeba miec troche szacunku do siebie...
Dokładnie tak. Olac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:18   #13
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Mnie by brzydzil taki facet, nie moglabym dalej tworzyc zwiazku z taka osoba Dla mnie to i tak zdrada.

Autorko, wyobraz sobie, ze teraz za nim tesknisz, myslisz kiedy sie odezwie i wroci, a on w tym momencie pisze z innymi, umawia sie i uprawia seks. Trzeba miec troche szacunku do siebie...
Dokładnie. Poza tym skoro raz zerwał i wie ze go przyjmiesz to moze zrobic to kolejny raz. Udane zwiazki trwają a nie mają przerwe. U mnie w zwiazku ustalilismy jasno że dla nas wszelkie przerwy to koniec zwiazku. Albo sie z kims jest albo nie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:51   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

U mnie ja urwałam kontakt, ale on nie starał się szczególnie dowiedzieć o co chodzi, wiec uznaję to za zerwanie haha, odezwał się do mnie po kilku latach z propozycja wyjścia na piwo.

Nigdy do tego nie doszło, ale jestem pewna, ze chodziło mu raczej o zwykle przyjacielskie wyjście, nie tam jakieś amory.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 16:57   #15
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Po pięciu dniach Tydzień, no maks miesiąc to wystarczający czas na przemyślenia moim zdaniem. Oczywiście, jeżeli ludzie się kochają i CHCĄ być ze sobą, ale z jakiegoś powodu nie mogą (np. odległość).
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 18:59   #16
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Mój już ósmy rok się nie odzywa. W międzyczasie miał sporo spraw na głowie, żenił się itp. więc pewnie dlatego.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 23:06   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
znamy się 10lat, byliśmy razem 5lat temu krótko 4 miesiące, potem rozstaliśmy się za obopólną zgodą, potem po 2latach on się odezwał znów co słychać, mieliśmy się spotkac po koleżeńsku a zostaliśmy znów parą tylko już na dłużej prawie 2 lata. nagle on stwierdził, że nie jest gotowy na poważne zaangażowanie i związek i mnie rzucił. potem jeszcze się kontaktowaliśmy ze 2 miesiące przy czym ja pisałam a on grzecznie odp w końcu dałam spokój. od grudnia nie mamy kontaktu żadnego. oprócz życzeń.
i tylko to że dajmy sobie czasu i to że wchodzi non stop na moj instagram to głupia moja nadzieja że znów się zejdziemy...
A co jest powodem rozstania? Wiesz co u niego? Macie wspolnych znajomych i masz dostep do jakis plotek typu z kim sie spotyka etc? Czy kompletnie zero informacji? Moze najpierw sie tak zorientuj, bo jak ma juz inna dziewczyne, to przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 10:30   #18
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Nigdy. Ja też się nie odzywam, gdy rzucam.
Nie uznaję przerw i powrotów, widocznie trafiłam na takiego samego, bo mija 15 lat i nigdy się nie odezwał. Nie czekałam na telefon ani jednego dnia. Zerwanie to zerwanie i dla psychicznej higieny lepiej starać się z tym pogodzić, niż liczyć na nie wiadomo co.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:22   #19
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
zostaliśmy znów parą tylko już na dłużej prawie 2 lata. nagle on stwierdził, że nie jest gotowy na poważne zaangażowanie i związek i mnie rzucił.
Przecież to jasny komunikat, że on nie chce z Tobą być. Tylko delikatnie to powiedział. Ta półroczna przerwa na pewno nie sprawiła, że raptem dojrzeje do związku z Tobą. Gdyby mu zależało, to by się odezwał, miał na to od groma czasu.

Otwórz się na nowe znajomości, nie trać pięknego lata na myślenie o człowieku, który nie traktuje Ciebie poważnie.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2018-06-18 o 11:23
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 11:40   #20
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Do mnie jeden ex bardzo długo zagadywał, ale dopiero, gdy zobaczył mnie z nowy chłopakiem. Ex to przeszłość, do której naprawdę nie powinno się wracać. W moim przypadku czułam wyrzuty sumienia i z początku, po rozstaniu, jeszcze utrzymywaliśmy kontakt, bo chciałam mu pomóc z wieloma sprawami, wesprzeć, może i wrócić, ale powiem jedno - NIE WARTO!!
Drugi ex odzywa się od czasu do czasu, próbuje nawiązać kontakt, ale... Nie interesuje mnie to, bo to przeszłość, do której nie chcę wracać.

Jeżeli ktoś za czasu związku nie docenił tego, że jesteś z nim, tego kim jesteś i co dla niego robisz, to nigdy tego nie doceni. Odpuść sobie typa i bądź w końcu szczęśliwa, a to, że wrócicie do siebie nie uczyni Cię taką, bo temu facetowi najwyraźniej nie zależy na Tobie.

Jego powiedzenie, że macie sobie dać czas i odpocząć, to takie delikatnie "spier*alaj na drzewo". Popróbuje sobie z kimś innym, a Ty zawsze będziesz na każde jego zawołanie, więc korzysta. Jeżeli zależy nam na kimś bardzo, to nie chce się żadnych przerw w związku!! I nikt mi tego nie wmówi, że takie przerwy wpływają pozytywnie na relację. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy kocha, to znaczy, że nie kocha i to nie ma sensu.
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 14:35   #21
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A co jest powodem rozstania? Wiesz co u niego? Macie wspolnych znajomych i masz dostep do jakis plotek typu z kim sie spotyka etc? Czy kompletnie zero informacji? Moze najpierw sie tak zorientuj, bo jak ma juz inna dziewczyne, to przynajmniej bedziesz wiedziala na czym stoisz.

powodem jest odległość. on mieszka ns stałe we francji, niestety nie wiem co u niego, bo chociaż poznałam jego znajomych tam w Paryżu, to nie znam ich na tyle żeby desperacko teraz pytać co u niego.i właśnie to jest najgorsze że nawet nie mogłam się z nim spotkać po rozstaniu, porozmawiać w cztery oczy
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 20:10   #22
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
powodem jest odległość. on mieszka ns stałe we francji, niestety nie wiem co u niego, bo chociaż poznałam jego znajomych tam w Paryżu, to nie znam ich na tyle żeby desperacko teraz pytać co u niego.i właśnie to jest najgorsze że nawet nie mogłam się z nim spotkać po rozstaniu, porozmawiać w cztery oczy
I jak byliście w "związkach", to też mieszkał we Francji i widywaliście się jak przylatywał?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 20:55   #23
smutna8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 16
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I jak byliście w "związkach", to też mieszkał we Francji i widywaliście się jak przylatywał?

podbijam

Edytowane przez smutna8989
Czas edycji: 2018-06-18 o 21:04
smutna8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 21:06   #24
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I jak byliście w "związkach", to też mieszkał we Francji i widywaliście się jak przylatywał?

my cały czas na odległość, nigdy nie byliśmy normalną parą która najpierw się poznaje mieszka osobno itd... tylko od raz jak ja do niego albo on do mnie to na cały tydzień razem sprzątanie gotowanie spanie choć się prawie nie znaliśmy
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 21:08   #25
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Do mnie po równo miesiącu ale nie po to żeby mnie przeprosić tylko żeby mi wytłumaczyć czemu się rozstaliśmy i powiedzieć żebym go nie oczerniala
Ale nie chciałam z nim żadnego spotkania
Moja przyjaciółka do niego zadzwoniła i jej powiedział że się klocilismy i nie sprzatalam w domu i do siebie nie pasowalisny
I od tej pory nic
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 21:37   #26
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
my cały czas na odległość, nigdy nie byliśmy normalną parą która najpierw się poznaje mieszka osobno itd... tylko od raz jak ja do niego albo on do mnie to na cały tydzień razem sprzątanie gotowanie spanie choć się prawie nie znaliśmy
A to był w ogóle związek?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 21:41   #27
malamigotka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 39
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A to był w ogóle związek?

a jakbyś inaczej to nazwała. przecież nie koleżeństwo
malamigotka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:02   #28
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były który Was rzucił

Cytat:
Napisane przez malamigotka00 Pokaż wiadomość
a jakbyś inaczej to nazwała. przecież nie koleżeństwo
Czyli deklaracji nie było. Kochankowie, ff, fwb, jak wolisz. Jest wiele opcji poza koleżeństwem i związkiem. Na pewno nic poważnego z jego strony.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:08   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

To jak sie poznaliscie? On jest Polakiem i pochodzi z Twojego miasta?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 22:10   #30
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Po jakim czasie odezwał się do Was były, który Was rzucił?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To jak sie poznaliscie? On jest Polakiem i pochodzi z Twojego miasta?
Rena, ale tak szczerze - jakie to ma znaczenie w tej sytuacji, oprócz chęci zaspokojenia własnej ciekawości kosztem autorki?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-21 17:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.