Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 14:12   #1
malwxo
Nowa tu :)
 
Avatar malwxo
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Unhappy

Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(


Dziewczyny, mam naprawdę dziwny problem...
Jestem z chłopakiem półtora roku, naprawdę się kochamy i jest poważnie i cudownie, zaczęło się już podgadywanie o ślubie, a za jakiś miesiąc mamy zamieszkać razem

Gdy zaczynaliśmy się spotykać wyszła z jego inicjatywy rozmowa o byłych. Ale nie przeszkadzało mi mówienie o tym, bo w sumie mnie interesowało czy mamy takie same poglądy na temat intymych spraw (czyli nie popieranie przygodnego seksu, zdrad, jakichś udziwnień itp - od razu mówię, każdego życie to jego sprawa, ale spotykałam się kiedyś z facetem o skrajnie odmiennych poglądach i niszczyliśmy sobie nawzajem psychikę.)) i z iloma dziewczynami spał. Tyle. Jego interesowało to samo, więc wszystko sobie powiedzieliśmy. Okazało się, że jesteśmy bardzo zgodni jeżeli chodzi o spojrzenie na te sprawy - ja byłam wcześniej w 3 związkach, spałam z 2 chłopakami. On był w 4 i z 4 dziewczynami spał. (Ja mam 23 lat, on 25). Żadnych przygodnych skoków ani u mnie, ani u niego, więc wydawało mi się, że wszystko będzie ok.

No i pół roku cudownego związku, aż on nagle wyskakuje, bo dowiedział się, że pół roku przed poznaniem go, spotykałam się z chłopakiem, który jest jego znajomym. I jak on ma się teraz czuć. Lubię szczerość i wytłumaczyłam, że chyba nie jest w szoku, że mając 20-pare lat chodziłam na randki. I że to były 3 spacery, ale to nie był ZWIĄZEK. Zaczął się wywiad, czy z nim spałam (BO PRZECIEŻ NA PEWNO TAK), czy się całowałam, czy się kiedykolwiek przytuliliśmy:c onfused: Odpowiedziałam, że raz się pocałowaliśmy, ale żeby nie oskarżał mnie o pójście z facetem do łóżka, że mówiłam mu na samym początku znajomości z iloma facetami spałam, bo rozumiem, że to może być istotne. Ale to z kim poszłam na spacer, przecież nie będę mu wymieniać każdego faceta z którym poszlam kiedykolwiek na kawę?? Zwyzywał mnie, stwierdził, że jestem nic nie warta, że się zawiódł, że on teraz ma nas ciągle przed oczami, że i tak na pewno kłamię. Wyszedł i nie odzywał się ani nie odbierał przez kilka dni. Potem wrócił, i oznajmił, że jakoś to przełknie, bo mnie kocha (łaskawy!). Zapytałam, czy mam się zastanowić i wymienić mu każdego faceta, z którym kiedykolwiek gdzieś wyszłam albo coś, ale wspanialomyślnie powiedział, że nie.

Ja miałam po tym spore problemy z psychiką. Słowa, że jestem mało warta naprawdę wbiły mi się w pamięć. Tym bardziej, że ten chłopaczek to taki alvaro i pewnie jednocześnie kręcił 8 innych lasek. Ale jak się tylko skapnęłam, jaki on jest, zerwałam całkowicie kontakt, zauroczenie automatycznie przeszło i to było zanim wiedziałąm o istnieniu mojego ukochanego!
Musiałam w końcu skorzystać z pomocy psychologa, bo czułam się jak jakaś...[wstawcie sobie tu brzydkie słowo jakie chcecie]. Teraz wiem, że to głupie, pzrecież nie zrobiłam nic złego. Psycholog sporo mi pomógł, po prostu zaakceptować, że miałam do wszyskeigo prawo i mogłam wychodzić z kim chcę - w trakcie związku zresztą też wychodziły przypadkiem jakieś dziewczyny, z którymi się umawiał jakiś czas. W zyciu by mi nie przyszlo do głowy, żeby go wypytywać czy się z nimi całował, o czym gadali, gdzie chodzili, a po co, a dlaczego..

Uwaga, jakiś czas temu zaczął gadać o jakimś frajerze, którego zna, ale typ mu działa na nerwy, nie lubi go, bla bla. Okazało się, że to mój znajomy z czasów szkolnych. Mieliśmy kontakt od gimnazjum, pizza czy piwko raz na jakiś czas, a na początku studiów wyznał, że coś do mnie czuje, pocałował mnie, spotkaliśmy się ze 2 razy... I tak po tygodniu skończyła się nasza znajomość, po prostu, chyba z niezręczności.

A ja mam już zaoraną psychikę. Że mój TŻ mnie rzuci, że będe dla niego znowu nic nie warta. Ale nie byłam w stanie mu przerwać jego nagonki na typa i powiedzieć, jak było. Byłam przerażona. Dosłownie. Sama nie potrafię zrozumieć swojego mózgu. Psycholog mówi, że nie podejmie za mnie decyzji, ale nie mam obowiązku nikomu się z niczego spowiadać, a niczego złego nie zrobiłam i mam nie dać się zgnębić, bo to nie ja mam problem.
I tak jakieś 2 mieisace już się męczę, powoli zaczynam się nabawiać jakiejś nerwicy. Ale ja naprawdę nie chcę mu tego mówić, żeby nie przerabiać jego fali rozpaczy i złości drugi raz - panicznie boję się zerwania. Ale mam też potworne wyrzuty sumienia.
Naprawdę, nie mam pojęcia co mam robić i czy rzeczywiście jest w moim zachowaniu coś tak złego, że wtedy tak zareagował?

Edytowane przez malwxo
Czas edycji: 2018-06-26 o 14:42
malwxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:28   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Przecież sama widzisz, ze to, co ob robi, jest złe (piszesz „łaskawy!”)

Tak naprawdę z logicznego punktu widzenia wiesz, co o tym myśleć. I dobrze myślisz. Facet zachował się skandalicznie. Wyzwiska? I to ty masz czuć się winna?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:53   #3
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Pogoniłabym typa za takie zachowanie.
Nie zrobiłaś nic złego, a on zachował się jak ostatni buc i efekty są takie, że się wkręcasz teraz.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:56   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Facet szuka dziury w całym. Widać jednak związek z Tobą mu nie leży tak, jak myślałaś lub/i po prostu zaczyna się przemoc psychiczna - na razie pretekstem jest "ex" (którym ex wcale nie jest), a potem mogą przyjść inne powody do czepiania się. Tak, czy inaczej postawiłabym ultimatum: kończy ten temat, albo do widzenia. Z doświadczenia: skoro już przez faceta masz wątpliwości, czy jesteś normalna, to czas to zakończyć. To jest chore.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-06-26 o 14:58
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:59   #5
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez malwxo Pokaż wiadomość


I tak jakieś 2 mieisace już się męczę, powoli zaczynam się nabawiać jakiejś nerwicy. Ale ja naprawdę nie chcę mu tego mówić, żeby nie przerabiać jego fali rozpaczy i złości drugi raz - panicznie boję się zerwania. Ale mam też potworne wyrzuty sumienia.
Naprawdę, nie mam pojęcia co mam robić i czy rzeczywiście jest w moim zachowaniu coś tak złego, że wtedy tak zareagował?
Nie. Twój TŻ zachowuje się jak mega toksyk. Pytał z iloma facetami spałaś - powiedziałaś szczerze. Z tamtymi nie spałaś. Wymaganie od kogoś żeby wyspowiadał/a się z każdej kawy, pizzy, pocałunku czy przytulenia to dla mnie chore. Rozumiem pytania o seks, chociaż nie masz obowiązku odpowiadać. Ale o takie... bzdury? I wyzwiska, mówienie ci że nie jesteś nic warta? Przepraszam, ale kopnęłabym typa w zad.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:02   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez malwxo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam naprawdę dziwny problem...
Jestem z chłopakiem półtora roku, naprawdę się kochamy i jest poważnie i cudownie, zaczęło się już podgadywanie o ślubie, a za jakiś miesiąc mamy zamieszkać razem

Gdy zaczynaliśmy się spotykać wyszła z jego inicjatywy rozmowa o byłych. Ale nie przeszkadzało mi mówienie o tym, bo w sumie mnie interesowało czy mamy takie same poglądy na temat intymych spraw (czyli nie popieranie przygodnego seksu, zdrad, jakichś udziwnień itp - od razu mówię, każdego życie to jego sprawa, ale spotykałam się kiedyś z facetem o skrajnie odmiennych poglądach i niszczyliśmy sobie nawzajem psychikę.)) i z iloma dziewczynami spał. Tyle. Jego interesowało to samo, więc wszystko sobie powiedzieliśmy. Okazało się, że jesteśmy bardzo zgodni jeżeli chodzi o spojrzenie na te sprawy - ja byłam wcześniej w 3 związkach, spałam z 2 chłopakami. On był w 4 i z 4 dziewczynami spał. (Ja mam 23 lat, on 25). Żadnych przygodnych skoków ani u mnie, ani u niego, więc wydawało mi się, że wszystko będzie ok.

No i pół roku cudownego związku, aż on nagle wyskakuje, bo dowiedział się, że pół roku przed poznaniem go, spotykałam się z chłopakiem, który jest jego znajomym. I jak on ma się teraz czuć. Lubię szczerość i wytłumaczyłam, że chyba nie jest w szoku, że mając 20-pare lat chodziłam na randki. I że to były 3 spacery, ale to nie był ZWIĄZEK. Zaczął się wywiad, czy z nim spałam (BO PRZECIEŻ NA PEWNO TAK), czy się całowałam, czy się kiedykolwiek przytuliliśmy:c onfused: Odpowiedziałam, że raz się pocałowaliśmy, ale żeby nie oskarżał mnie o pójście z facetem do łóżka, że mówiłam mu na samym początku znajomości z iloma facetami spałam, bo rozumiem, że to może być istotne. Ale to z kim poszłam na spacer, przecież nie będę mu wymieniać każdego faceta z którym poszlam kiedykolwiek na kawę?? Zwyzywał mnie, stwierdził, że jestem nic nie warta, że się zawiódł, że on teraz ma nas ciągle przed oczami, że i tak na pewno kłamię. Wyszedł i nie odzywał się ani nie odbierał przez kilka dni. Potem wrócił, i oznajmił, że jakoś to przełknie, bo mnie kocha (łaskawy!). Zapytałam, czy mam się zastanowić i wymienić mu każdego faceta, z którym kiedykolwiek gdzieś wyszłam albo coś, ale wspanialomyślnie powiedział, że nie.

Ja miałam po tym spore problemy z psychiką. Słowa, że jestem mało warta naprawdę wbiły mi się w pamięć. Tym bardziej, że ten chłopaczek to taki alvaro i pewnie jednocześnie kręcił 8 innych lasek. Ale jak się tylko skapnęłam, jaki on jest, zerwałam całkowicie kontakt, zauroczenie automatycznie przeszło i to było zanim wiedziałąm o istnieniu mojego ukochanego!
Musiałam w końcu skorzystać z pomocy psychologa, bo czułam się jak jakaś...[wstawcie sobie tu brzydkie słowo jakie chcecie]. Teraz wiem, że to głupie, pzrecież nie zrobiłam nic złego. Psycholog sporo mi pomógł, po prostu zaakceptować, że miałam do wszyskeigo prawo i mogłam wychodzić z kim chcę - w trakcie związku zresztą też wychodziły przypadkiem jakieś dziewczyny, z którymi się umawiał jakiś czas. W zyciu by mi nie przyszlo do głowy, żeby go wypytywać czy się z nimi całował, o czym gadali, gdzie chodzili, a po co, a dlaczego..

Uwaga, jakiś czas temu zaczął gadać o jakimś frajerze, którego zna, ale typ mu działa na nerwy, nie lubi go, bla bla. Okazało się, że to mój znajomy z czasów szkolnych. Mieliśmy kontakt od gimnazjum, pizza czy piwko raz na jakiś czas, a na początku studiów wyznał, że coś do mnie czuje, pocałował mnie, spotkaliśmy się ze 2 razy... I tak po tygodniu skończyła się nasza znajomość, po prostu, chyba z niezręczności.

A ja mam już zaoraną psychikę. Że mój TŻ mnie rzuci, że będe dla niego znowu nic nie warta. Ale nie byłam w stanie mu przerwać jego nagonki na typa i powiedzieć, jak było. Byłam przerażona. Dosłownie. Sama nie potrafię zrozumieć swojego mózgu. Psycholog mówi, że nie podejmie za mnie decyzji, ale nie mam obowiązku nikomu się z niczego spowiadać, a niczego złego nie zrobiłam i mam nie dać się zgnębić, bo to nie ja mam problem.
I tak jakieś 2 mieisace już się męczę, powoli zaczynam się nabawiać jakiejś nerwicy. Ale ja naprawdę nie chcę mu tego mówić, żeby nie przerabiać jego fali rozpaczy i złości drugi raz - panicznie boję się zerwania. Ale mam też potworne wyrzuty sumienia.
Naprawdę, nie mam pojęcia co mam robić i czy rzeczywiście jest w moim zachowaniu coś tak złego, że wtedy tak zareagował?
Jezeli gosciu cie obraza, ma paranoje / wmawia ci rozne rzeczy/ nie wierzy twoim slowom to powinnas od razu go poinformowac ze zwiazek skonczony i ma sp.. w podskokach.

Szanuj sie dziewczyno bo w ogole siebie nie cenisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:04   #7
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Takie życie chcesz mieć?


To co robi twój facet jest okropne i żałosne. Czepiać się o przeszłość WTF.


Po wspólnym zamieszkaniu podejrzewam zamknięcie w złotej klatce i tyle po twojej wolności i swobodzie, której każdy z nas przecież potrzebuje.


On zachowuje się jakby miał 15 lat.


Ręce mi opadają na takie zachowania, a ty jeszcze szukasz winy w sobie... ładnie cię podszedł. Zwyczajnie uciekaj, on się nie zmieni, byłam z takim zazdrośnikiem, kilka lat zmarnowane.


żyjesz dla siebie a nie dla niego
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 15:13   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie. Twój TŻ zachowuje się jak mega toksyk. Pytał z iloma facetami spałaś - powiedziałaś szczerze. Z tamtymi nie spałaś. Wymaganie od kogoś żeby wyspowiadał/a się z każdej kawy, pizzy, pocałunku czy przytulenia to dla mnie chore. Rozumiem pytania o seks, chociaż nie masz obowiązku odpowiadać. Ale o takie... bzdury? I wyzwiska, mówienie ci że nie jesteś nic warta? Przepraszam, ale kopnęłabym typa w zad.
Ja jeszcze dodam, że to pytanie: "z iloma przede mną byłaś?" jest mega nie na miejscu. Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Chyba, że partner sam chce opowiedzieć, wtedy co innego.

Ale nie wyobrażam sobie, żebym miała się spowiadać partnerowi z tego, co robiłam i z kim byłam w wieku 18 lat.

Albo ten facet jest mega toksyczny i przemocowy albo rzeczywiście związek zaczyna mu nie pasować i szuka pretekstu. Tak, czy inaczej- po co Ci taki facet?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:23   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Skupiasz się na szczegółach a nie widzisz sedna problemu w swoim związku.
Panicznie aż do histerii boisz się, ze chłopak Cię rzuci, choć nic nie zrobiłaś i nawet w imię tego znosisz obelgi i latasz potem do psychologa, zaczynasz zatajać fakty, a zaraz zaczniesz kłamać byle go nie sprowokować.

A zobacz, ze on jakoś nie boi się, ze Ty rzucisz jego, choć odwala padakę jak rzadko, krzywdzi Cię, wyzywa, poniża .

Jaki z tego wniosek?
Przemyśl to sobie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:34   #10
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Brałabym nogi za pas. Partner obwiniajacy o nic? Nerwica? Nie zastanawialabym się ani chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:36   #11
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Nie można kochać tylko chłopaka, trzeba (zawsze) kochać również siebie. Autorko, dobrze czujesz, że zachowanie twojego chłopaka jest złe... Chcesz żyć w ciągłym strachu i niepewności, zastanawiać się co chwilę co mogłaś zrobić nie tak? Bo na razie, to jesteś na dobrej drodze do jeszcze większych problemów
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 16:40   #12
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Skupiasz się na szczegółach a nie widzisz sedna problemu w swoim związku.
Panicznie aż do histerii boisz się, ze chłopak Cię rzuci, choć nic nie zrobiłaś i nawet w imię tego znosisz obelgi i latasz potem do psychologa, zaczynasz zatajać fakty, a zaraz zaczniesz kłamać byle go nie sprowokować.

A zobacz, ze on jakoś nie boi się, ze Ty rzucisz jego, choć odwala padakę jak rzadko, krzywdzi Cię, wyzywa, poniża .

Jaki z tego wniosek?
Przemyśl to sobie.

Dokładnie!
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 17:05   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Rzuć dziada w cholerę, to jedyne wyjście. Inaczej całe życie będziesz udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 17:41   #14
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Ten psycholog nie powiedział, że chłopak Ci ryje psychikę?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 17:49   #15
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Jego zachowanie jest conajmniej dziwne. Tylko sie spotykalas z tym gosciem, a on robi z ciebie najgorsza i zrzuca wine laskawie rozgrzeszajac. Ma jakies dziwne zapedy, mam nawet wrazenie, ze cie niszczy, odbiera poczucie wlasnej wartosci. Niech sie ogarnie, bo zadna z nim nie wytrzyma.
Ja bym mu dala ultimatum i jesli nie zmieni swojego postepowania, dalej wbijalby szpile i rozgrzeszal z randki z jakims gosciem to konsekwentnie bym odeszla
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:09   #16
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Zrób sobie przysługę i zostaw go, bo koleś ma nierówno pod sufitem, on ciągle będzie wracał do Twojej przeszłości i zrujnuje Twoje poczucie własnej wartości.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:30   #17
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Spójrz na sprawę z boku:
boisz się reakcji swojego faceta (z którycm chcesz zamieszkać!), boisz się odezwać;
on robi awanturę i jedzie po tobie, jakbyś co najmniej popełniła wielką zbrodnię; a ty nie powiedziałaś mu o chłopaku, z którym poszłaś na spacer.


Jaka będzie wasza wspólna przyszłość? toksyczna: zazdrość, obrażanie ciebie, ciągłe fochy, wpędzanie w poczucie winy, zarzuty z .upy podchodzącee pod paranoję.
Będzie coraz gorzej.

Może do tej pory był to taki super cudowny i serio związek, teraz będzie tylko gorzej, równia pochyła, z tkórej wyjście jest jedno: rozstać się z tym psycholem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:57   #18
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Skupiasz się na szczegółach a nie widzisz sedna problemu w swoim związku.
Panicznie aż do histerii boisz się, ze chłopak Cię rzuci, choć nic nie zrobiłaś i nawet w imię tego znosisz obelgi i latasz potem do psychologa, zaczynasz zatajać fakty, a zaraz zaczniesz kłamać byle go nie sprowokować.

A zobacz, ze on jakoś nie boi się, ze Ty rzucisz jego, choć odwala padakę jak rzadko, krzywdzi Cię, wyzywa, poniża .

Jaki z tego wniosek?
Przemyśl to sobie.
Też się pod tym podpisuję.

Dziewczyno, ten facet to psychol, a Ty się boisz, że Cię rzuci?! Spierniczaj z tego związku i się nie zastanawiaj, obojętnie jak słodko by czasami nie było. Ten człowiek Cię zniszczy, już zaczął, a Ty się go kurczowo trzymasz. Jego zachowanie nie jest normalne, jest chore i przemocowe. UCIEKAJ póki jeszcze w miarę to dostrzegasz.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 21:05   #19
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Taka młoda dziewczyna, półtora roku związku kiedy jeszcze zazwyczaj człowiek czuje motylki w brzuchu, a Ty zamiast tego latasz przez tego pajaca do psychologa... Tak nie wygląda zdrowy związek.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 08:36   #20
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Jak może rozliczac Cie za przeszłość? Ty go nie rozliczasz. Powinno się dla niego liczyc, ze jestesz nim szczerza, ze go kochasz, ze chcesz tylko jego. Moze razem pojdzcie na terapie? Bo jemu bardziej sie przyda niz Tobie z tego co czytam...
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 08:55   #21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Ten woj TŻ to jakiś chory psychol traktujący cie jak swoją własność. Znajdź zagubione resztki godności i kopnij go w d.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 15:07   #22
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Ja bym go kopnęła w cztery litery. Nie musisz wcale tłumaczyć się ze swojej przeszłości. Nic złego nie zrobiłaś. To on ma ewidentnie problem.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 20:06   #23
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Albo facet się ogarnie i terapia (miałam coś takiego, paskudna sprawa, ale da się wyleczyć) albo kopnij go w dupę, bo tak się żyć nie da.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 22:47   #24
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Moim zdaniem zachowanie Twojego faceta jest chore. Zachowuje się jakby chciał kontrolować całe Twoje życie. To normalne, że jak mówi się to zazwyczaj o związkach, a nie o znajomościach gdzie było parę randek, bo to nie ma znaczenia. Kolega pewnie chciał się pochwalić, że się z Tobą spotykał, może też wymyślił, że było między Wami coś więcej, by wyszło na to, że on to miał tyle kobiet i w ogóle jest taki super? Są faceci z takim podejściem. No ale Twój facet powinien Tobie ufać. Myślę, że najlepiej jak mu powiedz, że albo to zaakceptuje albo musicie się rozstać, nie zrobiłaś nic złego, a wtedy z nim nie byłaś. Te znajomości były mało ważne, parę randek, zazwyczaj każdy takie ma i nie mówiłaś tego, bo to nic ważnego.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2018-06-29 o 22:49
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 23:02   #25
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Wg mnie zachowanie faceta bardzo nie na miejscu, chłopak ma problem ze sobą.

Btw nie rozumiem pytania 'z iloma facetami spałaś?'. Jak ktoś szuka dziewicy, to ok, rozumiem , ale poważnie ta liczba komuś jest potrzebna? Już nie mówiąc, że raczej zadaje się je na początku znajomości, a więc osobie mało znanej, ale jest mega intymne. Czy jakbyś powiedziała, że spałaś z 7 facetami, to on uznałby, że to za dużo i nie możecie być razem? A jak on by Ci powiedział, że co prawda nie toleruje przygodnego seksu, ale był w 10 związkach i z tyloma laskami spał? Rozumiem pytanie o liczbę związków (chociaż mnie nigdy to nie interesuje), ale o liczbę partnerów seksualnych już nie
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 01:40   #26
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Wg mnie zachowanie faceta bardzo nie na miejscu, chłopak ma problem ze sobą.

Btw nie rozumiem pytania 'z iloma facetami spałaś?'. Jak ktoś szuka dziewicy, to ok, rozumiem , ale poważnie ta liczba komuś jest potrzebna? Już nie mówiąc, że raczej zadaje się je na początku znajomości, a więc osobie mało znanej, ale jest mega intymne. Czy jakbyś powiedziała, że spałaś z 7 facetami, to on uznałby, że to za dużo i nie możecie być razem? A jak on by Ci powiedział, że co prawda nie toleruje przygodnego seksu, ale był w 10 związkach i z tyloma laskami spał? Rozumiem pytanie o liczbę związków (chociaż mnie nigdy to nie interesuje), ale o liczbę partnerów seksualnych już nie
Dla mnie też takie pytanie na początku związku jest nie na miejscu, później to już jak kto uważa.
Z drugiej strony czasami zdarzają się sytuacje, gdy ktoś po długim czasie dowiaduje się, że tak naprawdę to liczba partnerów była o wiele większa niż ta deklarowana na początku.

Dla mnie istotne byłoby bardziej czy ktoś był w takim układzie seksu bez zobowiązań, praktykował przygody na jedną noc ale też nie pytałabym o to wprost na początku znajomości

Do autorki: facet zachowuje się jak burak...

Edytowane przez faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Czas edycji: 2018-07-01 o 01:41
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 18:53   #27
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Wyrzuty partnera o byłych? Pomocy, nie daje rady :(

Gość jest nienormalny i chorobliwie zazdrosny o rzeczy, które nie mają raczej żadnej wpływu na cokolwiek. Do tego musi być niskie poczucie własnej wartości lub jakieś nieprzepracowane problemy.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 19:53:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.