Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 23:59   #151
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lidio zamawiałam żel hialuronowy- jest boski, ale od kiedy mam serum z wit.C i E na żelu to żel nie potrzebny mi i dałam siostrze jak będę zamawiała teraz w styczniu znowu serum, bo mi starcza ono tak na 2 m-ce to może jakis tonik albo hydrolat zamówię ale jestem ogromna ich fanka tego serum na żelu !!!
Przyrządzanie ejst bardzo proste. Wydawało mi się, że ja tłumok jestem straszny w tych sprawach, ale w zestawie jets wszystko oprócz alkoholu i wszystko jest pięknie i prosto opisane

Iwonko, złożyłam zamówienie w biochemii - zamówiłam serum z wit. C, hydrolat lawendowy, olejek do zmywania twarzy i krem nawilżająco-rozjaśniajacy - czekam na przesyłkę i będę "mieszać mikstury". Dzięki za wszystkie informacje. pozdrawiam cieplutkp, noworocznie
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 00:18   #152
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Iwonko, złożyłam zamówienie w biochemii - zamówiłam serum z wit. C, hydrolat lawendowy, olejek do zmywania twarzy i krem nawilżająco-rozjaśniajacy - czekam na przesyłkę i będę "mieszać mikstury". Dzięki za wszystkie informacje. pozdrawiam cieplutkp, noworocznie
Czekam na relację z wrażeń mam andzieję, ze będziesz zadowolona
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:59   #153
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Iwono, zaciekawiłaś mnie tym serum. Do tej pory stosowałam samorobione serum z mazidel, ale chyba musze spróbować tego z Biochemii Urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

Interesuje mnie jeszcze ten krem rozjaśniający http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-bright.html

olejek myjący http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html

serum-olejek regulujący http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

tonik różano-mleczny
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha8.html
Aga, dzięki za wyszukanie tych wszystkich mazideł pasują dla mnie idealnie a oszczędziło mi ślęczenia przed monitorem, co teraz jest dla mnie trochę utrudnione (szósty m-c ciąży i nacisk na nerw, co przy dłuższym siedzeniu powoduje paraliż lewego pośladka... )
Już wiem jednak, że nie będę mogła tego olejku regulującego stosowac i toniku rózżano-mlecznego, no ale trudno. Nie wiem jeszcze jak z tym kremem rozjaśniającym ale poszukam informacji.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Agnieszko jestem absolutną fanką tego serum jest idealnym "podkładem" pod filtry na dodatek pięknie wszystko robi z buzią od kiedy go używam nie myślę wcale o innych produktach z wit.C choć wcześniej "latałam" po całym KWC. No i cenowo jest mocno zachęcający. Właściwie nie ma minusów klei się tylko w momencie nakładania, jest lepkawym glutem ale na twarzy za chwilę to cudo sie wchłania, nie nabłyszcza prawie wcale, tylko w sposób absolutnie naturalny, cera staje się jedwabista w dotyku, napina, rozjaśnia, wygładza, nie uczula, nie zatyka. No w ogóle cud, miód i orzeszki ja też używam go dzięki Wizażance Nawet jeśli nie będzie na buzię komuś pasował jakimś cudem to na szyję, czy dekolt będzie w sam raz na pewno
Jeszcze raz polecam, bo warto!
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
po tym opisie musiałabym chyba upaśc na głowę by nie zamówic
Iwonko, Aga ma rację, po tym opisie, to aż grzech nie kupić
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:38   #154
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dziewczyny czuję ciężar odpowiedzialności będzie strasznie, jak serum według Was będzie kiepskie chyba będzie lincz publiczny jakiś
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 06:28   #155
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czuję ciężar odpowiedzialności będzie strasznie, jak serum według Was będzie kiepskie chyba będzie lincz publiczny jakiś
A to jeszcze nie wszystko! Ja narazie mam samorobione serum z mazideł z lipoderminą, które też uwielbiam, ale na Biochemię Urody się skuszę, żeby wypróbować konkurencję
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:55   #156
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czuję ciężar odpowiedzialności będzie strasznie, jak serum według Was będzie kiepskie chyba będzie lincz publiczny jakiś
eeee tam... najwyżej będziemy miały piękne pięty i łokcie
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 10:07   #157
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
A to jeszcze nie wszystko! Ja narazie mam samorobione serum z mazideł z lipoderminą, które też uwielbiam, ale na Biochemię Urody się skuszę, żeby wypróbować konkurencję
No nie od razu może lepiej, dobijcie mnie

A ja może spróbuję z tą lipoderminą kto wie

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
eeee tam... najwyżej będziemy miały piękne pięty i łokcie
Może chociaż na szyję i dłonie? bo na pięty to szkoda
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 10:34   #158
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
bo na pięty to szkoda
Taka mała dygresja, mój mąż by się nie zgodził, że szkoda!

a tak poważnie, to jak dłużej poczytam co by tu jeszcze wypróbować to zbankrutuję...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 11:11   #159
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Taka mała dygresja, mój mąż by się nie zgodził, że szkoda!

a tak poważnie, to jak dłużej poczytam co by tu jeszcze wypróbować to zbankrutuję...


Na biochemii to drogo nie jest
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 13:13   #160
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Rzeczywiście na biochemii nie jest drogo... za 4 produkty (hydrolat, serum, krem i olejek) zapłaciłam 56 zł (razem z przesyłką) (a wcześniej za buteleczkę serum flavoC (Aurigii) płaciłam 95zł); jak przesyłka dotrze, wymieszam wszystko i zacznę sie "paćkać" to na pewno opiszę rezultaty!
Pozdrowionka z mroźnego Szczecina (ale z jakim pięknym słoneczkiem dzisiaj)
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:40   #161
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Będę czekała z drżeniem na Wasze opinie na temat tego serum z wit.C i E na bazie żelu

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 16:44   #162
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Iwona nie przejmuj się tak, w końcu ich siłą nie namawiałaś, pewnie by było gorzej, jakby to serum kosztowało z 200zl, wtedy to by Ci pewnie kazały odkupić od siebie
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:01   #163
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Iwona nie przejmuj się tak, w końcu ich siłą nie namawiałaś, pewnie by było gorzej, jakby to serum kosztowało z 200zl, wtedy to by Ci pewnie kazały odkupić od siebie
Teoretycznie tak ale wiesz ten ciężar odpowiedzialności jednak czuję
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:59   #164
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

dziewczyny doradzcie prosze chce zaczac stosowac kuracje vitamina C.niestety tu gdzie mieszkam nie ma kosmetykow LRP,
czy avene albo SVR ma cos podobnego w dzialaniu jak active c albo redermic ,,,serum o ktorym piszecie bede miala okazje zamowic jak tylko przyjade do kraju a to troche potrwa..podpowiedzcie gdzie jeszcze szukac witaminy c ,
od tygodnia zaczelam kuracje z retinem A ,wiec vichy reti C chyba odpada
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:48   #165
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Będę czekała z drżeniem na Wasze opinie na temat tego serum z wit.C i E na bazie żelu
Iwonko, mnie zadowoli chocby mieszanie tych mazideł, bo dawno się nie bawiłam w "małego (al)chemika", a zawsze to bardzo lubiłam - a skoro już sama "namieszam" to musi być skuteczne, choćby nawet ...skuteczne nie było, to w końcu mój "wytwór
Pozdrawiam i życzę kolorowych snów
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:41   #166
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Będę czekała z drżeniem na Wasze opinie na temat tego serum z wit.C i E na bazie żelu

No to możesz już nie drżeć Zakupiłam, sprawdziłam - fajny
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:12   #167
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cześc, dziewczęta , mam małe pytanie: czy jest możliwe, że po 9 miesiącach stosowania effaclaru i diacnealu dopiero teraz dopadł mnie przesusz i "efekt staruszki"? Parę dni temu mój kochany przyglądając mi się powiedział czule: "O, JAKĄ MASZ ZMARSZCZKĘ POD OKIEM!" MAm wrażenie, że ponoszę klęskę w pielęgnacji. Może to na mnie nie działa? Dodam, że filtry są codziennie i serum z wit C też. Mam 34 lata, nie chcę byc stara, buuu
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:26   #168
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

rmiecia hmm mysle ze produkty ktorych uzywasz powoduja ostre wysuszenie , jezeli nie masz problemow z cera typu krostki lub pryszcze radze Ci przejsc na np Activ C ktorego ja uzywam i jestem zadowolona ponadto kupilam sobie ostatnio krem Perfecty z fito-retinolem jest super rewelacyjnie pomniejsza pory i do tego na sam koniec smaruje sie ( w strefach zmarszczkowych )witamina E w olejku efekty sa zadowalajace
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:16   #169
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Cześc, dziewczęta , mam małe pytanie: czy jest możliwe, że po 9 miesiącach stosowania effaclaru i diacnealu dopiero teraz dopadł mnie przesusz i "efekt staruszki"? Parę dni temu mój kochany przyglądając mi się powiedział czule: "O, JAKĄ MASZ ZMARSZCZKĘ POD OKIEM!" MAm wrażenie, że ponoszę klęskę w pielęgnacji. Może to na mnie nie działa? Dodam, że filtry są codziennie i serum z wit C też. Mam 34 lata, nie chcę byc stara, buuu

Może odstaw Diacneal albo stosuj go rzadziej. Sezon grzewczy, mróz i wiatr dodatkowo nie służą cerze. Nawet tłustolice muszą w zimie intensywniej sie nawilżać a jak już stosujemy kwasy czy retinoidy, to tym bardziej. Stosujesz te preparaty także pod oczy?
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 13:31   #170
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Anah, Davidka, dzięki za odpowiedź. Nie mam pryszczy i stosuję diacneal i effaclar też pod oczy. Do tej pory nie miałam żadnych sensacji, dopiero teraz. Chyba zacznę robic dłuższe przerwy na rzecz odżywczych kremów. Wiecie, jak to jest: jak już dorwałam porządne specyfiki, to chciałam "nadrobic" lata zapuszczonej cery... Absolutnie nie zgadzam sie na zmarchy !
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 13:47   #171
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

He, he tak, ja rowniez zmarchom mowie nie lecz trzeba po czesci je zaakceptowac bo i tak sie pojawia lecz w duzej mierze kiedy i z jakim nasileniem zalezy od nas .Pij duzo wody i jak najczesciej ( tzn 3-4 razy w tygodniu )jakies maseczki moga byc domowej roboty , ja lykam tez capivit forte .
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 14:11   #172
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Anah, Davidka, dzięki za odpowiedź. Nie mam pryszczy i stosuję diacneal i effaclar też pod oczy. Do tej pory nie miałam żadnych sensacji, dopiero teraz. Chyba zacznę robic dłuższe przerwy na rzecz odżywczych kremów. Wiecie, jak to jest: jak już dorwałam porządne specyfiki, to chciałam "nadrobic" lata zapuszczonej cery... Absolutnie nie zgadzam sie na zmarchy !

Nie martw się, myślę że dopadł cię opóźniony "przesusz". W końcu mamy zimę i pogoda naszej skóry nie oszczędza. Jeśli Cie to pocieszy, ja te zostatnio wyglądam tak samo, retinu a nie rzucam, ino ograniczam.

Powodzenia w pielęgnacji!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 17:43   #173
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Cześc, dziewczęta , mam małe pytanie: czy jest możliwe, że po 9 miesiącach stosowania effaclaru i diacnealu dopiero teraz dopadł mnie przesusz i "efekt staruszki"? Parę dni temu mój kochany przyglądając mi się powiedział czule: "O, JAKĄ MASZ ZMARSZCZKĘ POD OKIEM!" MAm wrażenie, że ponoszę klęskę w pielęgnacji. Może to na mnie nie działa? Dodam, że filtry są codziennie i serum z wit C też. Mam 34 lata, nie chcę byc stara, buuu
proponuję, abyś spróbowała preparatów z wyciągiem z owsa - Ephiteliale (na dzień), a Dermalibour (na noc) - pomaga po retinoidach, pozdrawiam i życzę ślicznej buźki!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:20   #174
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dzięki wam, L_V i Lidia ! Trzeba sie smarowac, to na wiosne może "wyleziemy" ze starej skóry, jak piękne motyle! Czego nam wszystkim życzę. A zresztą, każdej przecież przysługuje czasem Dzień paszteta, co nie?
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:09   #175
polka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 157
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Witajcie dziewczyny.Ja też chcę wyglądać lepiej niż na swoje 37lat.Dzięki Monice Pogrzebie- która jest skarbnicą wiedzy zaczęłam używać innych kremów niż żel ze świetlika pod oczy i NIVEA Q10+R--- AVENE UżYWAM od sierpnia albo września używam AVENE ELAGUE I YST+ NO I OCZYWIśCIE koniecznie filtry- też AVENE 50+.Na poczatku bałam się tych nowości ale od początku używałm tych specyfików pod oczy i nic mi nie jest żaden przesusz mnie nie dopadł , a używam tych dwóch kremów na noc właściwie na przemian i tylko na dzień filtry . NURTUJE MNIE PYTANIE czy to wystarcza do nawilżania , bo mnie to nie przeszkadza
-skóra twarzy jakby odzyskała gęstość.Likwidacji zmarszczek nie widzę czy choćby spłycenia .Ale może nic nie robiąc to bym dopiero widziała co tam mam.Chcę spróbować czegoś bardziej mocnego zachęcona tym że nic mi nie jest [może skóra nosorożca w genach po gruboskórnym ojcu] mój typ to DIACNEAL albo nie wiem co czekam co mi podpowiecie , nie ukrywam że liczę na waszą pomoc chcę poeksperymentować .Ja jestem zielona jak trawa na wiosnę .Jeszcze raz witam Was Wszystkie i życzę spełnienia marzen w Nowm Roku.DZIEWCZYNY MOGę Z WAMI WALCZYć
polka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 20:52   #176
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Smile Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cześc polko ja też zaczynałam "profesjonalną" pielęgnację od tego samego, co ty: Ystheal i filtry avene. Jednak ciągle mi było mało i dodałam najpierw effaclar k (w sumie moja cera nie potrzebowała go chyba bardzo, ale ze względu na zawartośc kwasów i obietnicę wygładzenia skóry...), a po yst kupiłam diacneal - żeby zmarszczek było mniej. Trudno mi ocenic ew. zmiany, nie pogorszyło sie nic (poza obecnym przesuszem), a czuje się przynajmniej lepiej zadbana. Na Biochemii Urody kupuję serum z wit C (tylko to mi podeszło z ich szerokiej oferty). Filtry zmieniłam na LRP Anthelios (zwykły + barwiony) i mam nadzieję, że po latach podziękuje sobie za taką pielęgnację. Dodam, że w lato zachowywałam się jak kretynka, unikając słońca, jak tylko sie da. Żałowałam wręcz, że nie używa się dzisiaj parasolek...
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 07:58   #177
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

To ja się też przyłączę do kretynek, bo słońca unikam od lat najmłodszych. I okazuje się że miałam rację
A parasolki, kuszący pomysł
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:18   #178
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Nauczkę o słońcu dostałam, oglądając ręce i dekolt mojej byłej szefowej (50 lat), która miała kasy jak lodu, a na plamy posłoneczne i wysuszoną skórę (zmarchy jak kanion kolorado) nic już nie mogła poradzic. Ot, lata wakacji na różnych wybrzeżach zrobiły swoje. Może trochępóźno (mam 34 lata) ale chociaż trochę o się zadbam.
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:18   #179
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Nigdy nie jest za późno .
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 10:04   #180
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Jasne, że nie jest, tylko chciałabym móc jeszcze odbudowac stracony czas i zadziałac czymś super na skórę, dlatego tak się rzuciłam na ten effaclar i diacneal. Dodam, że "suplementuję" sie też wewnętrznie pieczołowicie, mianowicie codziennie MSM, Omega 3, CLA, wit E 400, wit C, magnezik... Kręci mnie jeszcze pycnogenol, ale na niego musze zarobic.
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 22:08:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.