Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 17:13   #31
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Płatki owsiane są dobre na dietę? Są sycące i nie są tuczące? Pytam, bo nie wiem.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Po dwóch dniach A6W mam takie zakwasy jakbym nie wiem ile cwiczyła. Jestem zadowolona z tego, że zaczęłam się ruszac. To mój mały sukces..
Ale niestety są i porażki... Jak tu porzestac żrec?!? Cały czas jestem głodna. Może mam tak rozepchany żołądek i dlatego cały czas gania mnie głód.. Słyszałyście coś o occie jabłkowym? Obiło mi się coś o uszy, że jest dobry na dietce..
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:06   #32
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Dziewczyny, co sądzicie o diecie proteinowej dr Dukana? Stosowałyście ją? Czytałam o niej w necie i z tego co dowiedziałam się o niej jest dosyc skuteczna..

Dieta składa się z czterech faz, które następują po sobie.
Faza I
Podczas jej trwania osoba odchudzająca się spożywa same proteiny. Dozwolone jest chude mięso, ryby, jajka, chude produkty nabiałowe, owoce morza, a także napoje zawierające aspartam. Można także pić kawę i słodzić ją słodzikiem. Ta faza powinna trwać od 1 do 10 dni w zależności od ilości kilogramów, jakie chce się zrzucić.
Wszystkie produkty można jeść bez żadnych ograniczeń. Należy wypijać co najmniej 1,5 litra wody dziennie.
Faza II
W tej fazie do protein dodaje się warzywa. I na przemian stosuje się dni, w których je się dozwolone w fazie I proteiny i warzywa oraz dni, w które je się tylko proteiny. Dozwolone są: pomidory, ogórki, rzodkiewki, szpinak, szparagi, pory, zielona fasola, kapusta, grzyby, seler, fenkuł, wszelkie zielone sałaty łącznie z cykorią, boćwina, bakłażan, cukinia, papryka, a także marchew i buraki pod warunkiem, że nie będą podawane do każdego posiłku.
Faza ta powinna trwać do momentu utracenia upragnionej ilości kilogramów.
Faza III

Jest po to, by uniknąć efektu jojo. Powinna trwać 10 dni na każdy utracony kilogram, tak więc jeśli ktoś schudł 10 kilogramów powinien ją stosować prze 100 dni.
Podczas jej trwanie można jeść wszystkie produkty dozwolone w fazie I i II oraz:
jedną porcję owoców dziennie, oprócz bananów, winogron i czereśni, 2 kromki pełnoziarnistego chleba dziennie, 40 gramów sera, 2 porcje produktów skrobiowych tygodniowo, udziec jagnięcy lub pieczeń z polędwicy wieprzowej.
Jako ukoronowanie kuracji mamy jeszcze dwa odświętne posiłki w tygodniu oraz obowiązkowo i bezwarunkowo: jeden dzień ścisłej diety proteinowej (kuracja uderzeniowa) w tygodniu.
Faza IV
Składa się ona z 1 dnia, gdy jemy czyste białko i 6 dni z bardziej tradycyjnym menu.
Dodatkowo zjada się też produkty owsiane, ale w ograniczonych ilościach.
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:15   #33
poznanianka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
GG do poznanianka1982
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Witam cieplutko!
Szczerze mówiąc ja osobiście w takie diety nie wierzę. Myślę jednak, że warto pić dużo wody, zrezygnować ze słodyczy, postawić na ćwiczenia areobowe ( rowerek, bieżnia itp.) i efekty będą. Grunt to silna wola!, ale i mnie jej brak
__________________
NASZ CUD http://s5.suwaczek.com/200707261765.png

MY http://s2.suwaczek.com/199906103541.png


CEL:65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55
poznanianka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:48   #34
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Dziewczynki przesyłam wam linka do artykułu o cudownych właściwościach płatków owsianych-są tam też przepisy(na pewno któryś wypróbuje,bo to co ostatnio stworzyłam było straszne)

http://www.wielkiezarcie.com/article50025.html

Ostro wybieramy z mężusiem ofertę wakacyjną i to mnie motywuje-nie zamierzam potrząsać cellulitisami na plaży.Polecicie jakiś dobry balsam na te sprawy? ja już próbowałam kilku bez widocznych efektów.Przeczytałam gdzieś,że zażywając CLA traci się pomarańczową skórkę wiecie coś o tym?drugi dzień nie wchodzę na wagę ze strachu
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 15:38   #35
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Spróbowałam płatków owsianych z mlekiem.. Nie byłam głodna od 8 do 11:30 i w ciągu dnia też mało jadłam. Jeje.. A dzisiaj 6 dzień A6W
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:31   #36
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Ja jutro robię kolejne podejście do owsianki.Oby tym razem było lepiej.Dzisiaj wpłaciliśmy zaliczkę na wczasy jedziemy do Bułgarii.Bardzo bardzo się cieszę!Teraz to dopiero jestem zmotywowana do diety.Będę wyglądać super na plaży obiecuję to sobie!Żadnego wciągania brzucha i koniec z cellulitisem.Jeszcze 4 kg i będzie extra.Życzcie mi powodzenia
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:42   #37
poznanianka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
GG do poznanianka1982
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Witajcie!
Na początku - dziewczyny dzięki a6w nie zgubicie kilogramów, one rzeźbią odtłuszczony już brzusioteż żałuję!
Co do wakacji my wybraliśmy Grecję-kochamy ten kraj! Byleby tylko lekarz się zgodził na lot ze względu na moją epi.
__________________
NASZ CUD http://s5.suwaczek.com/200707261765.png

MY http://s2.suwaczek.com/199906103541.png


CEL:65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55
poznanianka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 19:13   #38
Mania_x333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 99
GG do Mania_x333
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

ojj co tak tu ucichło?
__________________
od 11.12.2010 walka o zgrabne ciałko na lato 2011

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

brak silnej woli.
Mania_x333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.