Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-22, 06:10   #31
puchatek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
GG do puchatek77
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Ja jak to wpisałam to znalazłam tylko wypowiedzi jakiś dziewczynek- swoją drogą odchudzanie coś zaczyna się w dzisiejszych czasach coraz wcześniej i wcześniej....
puchatek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 08:22   #32
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Hej dziewczyny

Ja sie już odchudzam 6 dzień i nie popełniłam jeszcze żadnego grzeszku oprócz wypitego piwa ale tego małego 0,3

ważyłam chyba 62-63 przy wzroscie 160 cm w obcasach a teraz nie wiem bo sie nie waże bo sie boje

za tydzien mam wesele i chciałabym choć troche poczuć sie lepiej..
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 08:50   #33
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

maadziulek91 no ja bym nie wytrzymała bez wagi .
Swoją drogą wstałam dziś i po kąpieli wbiłam się w strój kąpielowy i jestem niezadowolona :/ Nie wiem co ze mną jest nie tak, że mimo normalnej wagi czuję się tragicznie. Nie mam przez to ochoty na cokolwiek i najchętniej siedziałabym w chacie, ale dziś już się z rodzinnego wyjazdu nie wymigam ..
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 08:59   #34
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez puchatek77 Pokaż wiadomość
Ja jak to wpisałam to znalazłam tylko wypowiedzi jakiś dziewczynek- swoją drogą odchudzanie coś zaczyna się w dzisiejszych czasach coraz wcześniej i wcześniej....
mało tego, takie dziewczynki widzą problem tam gdzie go NIE MA!
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:03   #35
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
maadziulek91 no ja bym nie wytrzymała bez wagi .
Swoją drogą wstałam dziś i po kąpieli wbiłam się w strój kąpielowy i jestem niezadowolona :/ Nie wiem co ze mną jest nie tak, że mimo normalnej wagi czuję się tragicznie. Nie mam przez to ochoty na cokolwiek i najchętniej siedziałabym w chacie, ale dziś już się z rodzinnego wyjazdu nie wymigam ..
a ja sie zważe po 2 tygodniach diety czyli akurat dzien przed weselem
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:16   #36
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
a ja sie zważe po 2 tygodniach diety czyli akurat dzien przed weselem
jaką masz dietę?
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 09:57   #37
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
To ja też dołączę.. mogę?
Co do diety białkowej to dieta dr. dukana (właśnie się zastanawiam czy na nią nie przejść), w sumie jadłam na niej prawie same jajka i nie mogę już na nie patrzeć .
A mój wzrost i waga to nieszczęsne 153cm i 45kg .
Ja byłam na Dukanie, schudłam trochę, ale wstyd się przyznac nie dałam rady wytzymac... ale zostały mi pewne nawyki- jem przepyszny chlebek z otrębów, smażę bez tłuszczu Ta dieta jest bardzo kusząca, ale moim zdaniem nadaje się dla osób z nadwagą- co mają bardzo dużo do stracenia. Ja mam ok. 5kg, więc ciężko schodzi, a tym bardziej, że mieszczę się nibyyy w granicach normalnego BMI. Ale co ja zrobię, że się sobie nie podobam??! ten brzuchhhhhhhh bleee

Cytat:
Napisane przez puchatek77 Pokaż wiadomość
A od września zaczynam jogę odnajdywanie swojego jestestwa, te sprawy
joga mam nadzieję, że kiedyś zrealizuję to marzenie

Cytat:
Napisane przez Mysteriness Pokaż wiadomość
puchatku 8minutówki to takie ćwiczenia na różne partie ciała : 8 min abs, buns, legs, arms i stretch ja ćwiczę z takim śmiesznym panem w obcisłych getrach na youtubie widać efekty , a ćwiczenia nawet nie są takie trudne, chociaż ja nadal nie umiem wytrwać na buns polecam
ooo to widzę ,że z niedaleko mnie mieszkasz

SunnyGirl basen fajna rzecz szkoda tylko że nie umiem pływać <nie śmiejcie się >
skakankę też polecam tylko ostrożnie i w butach


Hehe, pan w obcisłych majtach wymiata ja cwiczyłam na brzuch i ramiona, ale ło matko, na drugi dzień nie mogłam się podniesc z wyra ja jakaś niecwiczeniowa jestem trzeba to w końcu zmienic i wziąc od nowa dupę w troki i do cwiczeń marsz!

A co do basenu: hmm... ja też nie umiem pływac a co gorsza wcale mi do niego nie spieszno, boję się wodyyy

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a próbowałyście czegoś na zmiejszenie apetytu? Jeśli tak to co takiego i czy warto?
Ja próbowałam i powiem jedno: pieniądze wyrzucone w błoto nie polecam

Cytat:
Napisane przez puchatek77 Pokaż wiadomość
Ja jak to wpisałam to znalazłam tylko wypowiedzi jakiś dziewczynek- swoją drogą odchudzanie coś zaczyna się w dzisiejszych czasach coraz wcześniej i wcześniej....
No to jest straszne w dzisiejszych czasach. Ostatnio czytałam wątek o diecie 300kcal i to stosowany przez osobę dojrzewającą toż to masakra dla organizmu

A ja dziewczeta dopiero niedawno wstałam właśnie piję kawkę i trzeba pomyślec o jakimś śniadanku, tylko co tu wszamac... hmm? Już czuję zapachy schaboszczaka, jakie wydobywają się z kuchni... tata rządzi w kuchni i obiad już przygotowuje ale ja oczywiście tego nie tknę, nunu, nie wolno
No a teraz zmykam, ale będę zaglądac
Si ju
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 10:05   #38
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja byłam na Dukanie, schudłam trochę, ale wstyd się przyznac nie dałam rady wytzymac... ale zostały mi pewne nawyki- jem przepyszny chlebek z otrębów, smażę bez tłuszczu Ta dieta jest bardzo kusząca, ale moim zdaniem nadaje się dla osób z nadwagą- co mają bardzo dużo do stracenia. Ja mam ok. 5kg, więc ciężko schodzi, a tym bardziej, że mieszczę się nibyyy w granicach normalnego BMI. Ale co ja zrobię, że się sobie nie podobam??! ten brzuchhhhhhhh bleee


Ja próbowałam i powiem jedno: pieniądze wyrzucone w błoto nie polecam
ogólnie jak dla mnie Dukan jest niezdrowy. Rozumiem Cię też mam niby dobre BMI, a brzuchh .

a jakie stosowałaś?
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 10:14   #39
Tibb
Raczkowanie
 
Avatar Tibb
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 278
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Hej! Mogę się dołączyć? Jakie szczęście, że jest nowy wątek U mnie z wagą nie jest tak źle, schudłam już 1,7 kg, ale duet tyłek&nogi to u mnie jakaś wielka masakra A6W próbowałam, ale przerwałam. Teraz szukam ćwiczeń na uda, łydki i pupę. Co do sportu, to jeżdżę konno, albo biegam, jeżdzę na rowerze stacjonarnym lub rolkach. Każdego dnia staram się coś robić, chocby pójść na spacer. Na basen chętnie bym poszła, ale moje towarzystwo nie składa się z fanów pływania
__________________
Hey Satan, paid my dues
I'm playing in a rockin' band
Hey Mamma, look at me
I'm on the way to the promised land

I'm on the highway to hell

Don't stop me
Tibb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 10:50   #40
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
ogólnie jak dla mnie Dukan jest niezdrowy. Rozumiem Cię też mam niby dobre BMI, a brzuchh .

a jakie stosowałaś?
Therm line II, aplefit, linea, zwykły błonnik- jedna wielka ściema. Wystarczy dobra dieta+ruch, a nie trucie się chemią

Cytat:
Napisane przez Tibb Pokaż wiadomość
Hej! Mogę się dołączyć? Jakie szczęście, że jest nowy wątek U mnie z wagą nie jest tak źle, schudłam już 1,7 kg, ale duet tyłek&nogi to u mnie jakaś wielka masakra A6W próbowałam, ale przerwałam. Teraz szukam ćwiczeń na uda, łydki i pupę. Co do sportu, to jeżdżę konno, albo biegam, jeżdzę na rowerze stacjonarnym lub rolkach. Każdego dnia staram się coś robić, chocby pójść na spacer. Na basen chętnie bym poszła, ale moje towarzystwo nie składa się z fanów pływania
Witamy :hej: z nami się uda!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 11:15   #41
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
jaką masz dietę?
heh nie wiem czy to dieta.
zero slodyczy
i wszystko o polowe mniej,

no i wychodzi mi dziennie pewnie jakies 1200-1300 kalori czyli o niebo mniej niz wczesniej, biorąc pod uwage fakt, że potrafilam zjesc dwie czekolady naraz..

do tego rowerek codziennie plus cwiczenia z panem w smiesznych galotkach na brzuch i pupe
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 12:33   #42
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

hej hej dołączę się do wątku dobrze?? moją wagę widzcie w podpisie, a wzrost to 162 cm..
co do 8 min legs itd: są świetne ;D a znacie jakies dobre ćwiczenia na brzuszek, oprócz a6w, które już robię 15 dzień?? zwłąszcza na oponkę u dołu brzuszka... ech.. przeraża mnie to moje sadło
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:10   #43
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
hej hej dołączę się do wątku dobrze?? moją wagę widzcie w podpisie, a wzrost to 162 cm..
co do 8 min legs itd: są świetne ;D a znacie jakies dobre ćwiczenia na brzuszek, oprócz a6w, które już robię 15 dzień?? zwłąszcza na oponkę u dołu brzuszka... ech.. przeraża mnie to moje sadło
hej

Widzę, że mamy podobny problem - ta nieszczęsna oponka... ja zamierzam powrócic do 8 min abs na brzuch, bo ostatnio się zapuściłam a kiedyś próbowałam 6 weidera, cholera przeżyłam ledwie 11dni i wymiękłam... no ale wyczytałam na wizażu, że one nie są dobre na spalenie tłuszczyku, bo zostaje on przykryty tylko mięśniami...
Powinno się cwiczyc: aeroby+siłowe i to dopiero daje efekt, czyli np. bieganie, skakanka i do tego brzuszki czy inne cwiczenia na brzuch.
Hula hop też podobno daje efekty, ale sama nie stosowałam, więc nie wiem przymierzam się do kupna
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:30   #44
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
hej

Widzę, że mamy podobny problem - ta nieszczęsna oponka... ja zamierzam powrócic do 8 min abs na brzuch, bo ostatnio się zapuściłam a kiedyś próbowałam 6 weidera, cholera przeżyłam ledwie 11dni i wymiękłam... no ale wyczytałam na wizażu, że one nie są dobre na spalenie tłuszczyku, bo zostaje on przykryty tylko mięśniami...
Powinno się cwiczyc: aeroby+siłowe i to dopiero daje efekt, czyli np. bieganie, skakanka i do tego brzuszki czy inne cwiczenia na brzuch.
Hula hop też podobno daje efekty, ale sama nie stosowałam, więc nie wiem przymierzam się do kupna
no ja do tego jeszcze biegam albo maszeruje czy tez jezdze na rowerze a6w na mnie działa, ale nie na oponke niestety tylko tak bardziej pod cyckami ;D
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 13:50   #45
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Hej
Ale się rozpisałyście super, bo przynajmniej wątek żyje Fajnie, że nas coraz więcej, będzie miał kto wspierać

Noo, ta oponka u dołu brzucha jest najgorsza w dodatku ja nigdy nie wiem co ćwiczyć, żeby potem czuć tam mięśnie, bo 8 min abs tam chyba nie sięga przunajmniej u mnie

maadziulek91 stosuję chyba taką samą 'dietę' bo ze względu na mamine obiadki, które muszę jeść, przynajmniej troszkę, nie mam szans na inną dietkę ale myślę, że tak też się da schudnąć, zwłaszcza jeśli będzie duuużo ruchu

no a u mnie z ruchem dziś trochę słabo, zawsze tak mam w niedzielę. Może jakiś spacer dziś będzie, ale chyba na tym się skończy Za to jutro znów poćwiczę bo już chyba się uzależniłam pana w getrach i skakanki no i jeszcze lubię sobi włączyć rmf max i 'potańczyć' czas szybko wtedy leci i nawet nie zauważam, że mija godzinka moich wygibasów

pozdrawiam
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:20   #46
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

moge dołączyć moge mogę?? moje odchudzanie jest w podpisie ale widze, że to 56 kg mnie nie zadowoli. chce miec wyćwiczone nogi a nie grube dupsko i oponkę. Mam celulit jak nie wiem, nie chce go
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:45   #47
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
moge dołączyć moge mogę?? moje odchudzanie jest w podpisie ale widze, że to 56 kg mnie nie zadowoli. chce miec wyćwiczone nogi a nie grube dupsko i oponkę. Mam celulit jak nie wiem, nie chce go
Kochana jak udało Ci sie tyle schudnac i w jakim czasie?? bo ja zaczynałam od prwie takiej samej wagi a chce ważyc 57 kg. tez mam cellulit.. ale masuje uda i posladki i brzuszek codziennie specjalna rekawica i oliwka, potem balsam antycellulitowy na to. masaz wyglada tak: na każda nóżkę, pośledek i brzuch 6 minut okreznych szybkich ruchów. POMAGA!!!! i zero soli i słodyczy. no i nożyce i inne takie ;D
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 14:50   #48
puchatek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
GG do puchatek77
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

pewnie, ze mozesz!! zapraszam serdecznie
o jak fajnie, ze sie tak rozpisalyscie, ja na rodzinnym wyjezdzie i tylko co jakis czas mam wi-fi
a co robicie na ten cellulit nieszczesnyyy?
Tosa, przeciez musisz miec sliczna figure z taka waga! czemu sie czujesz tak zle ze soba?
puchatek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 15:36   #49
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Witaj Malenka321 na kolejnym wątku
Twój podpis baardzo motywuje, bo widać, że jak się chce to można

yessabell chyba też muszę zacząć masaże, skoro mówisz, że to działa tylko mi się strasznie nie chce

precz z cellulitem!

lubicie owsiankę?
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 16:22   #50
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

taka wage osiągnęłam od konca marca. Długo. wymaga cierpliwości-ale zdrowo-to najważniejsze. A ja znalazłam inny sposób na celulit i to podobno lepszy jak te cud maści/
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:55   #51
leesh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cześć Mogę dołączyć?
__________________
cel - 60 kg
waga aktualna - 74 kg

chudnę i zapuszczam włosy

Napoleon Hill "Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
leesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 16:59   #52
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez leesh Pokaż wiadomość
Cześć Mogę dołączyć?

hej hej hello
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:00   #53
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
taka wage osiągnęłam od konca marca. Długo. wymaga cierpliwości-ale zdrowo-to najważniejsze. A ja znalazłam inny sposób na celulit i to podobno lepszy jak te cud maści/
witaj
i gratuluję sukcesów!
Mozesz zdradzic jaki to sposób??;>
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:05   #54
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
witaj
i gratuluję sukcesów!
Mozesz zdradzic jaki to sposób??;>

czytałam kilka forów i wszedzie radza peeling kawowy zrobiony samemu w domu. Z tego co wyczytałam to: zwalcza celulit( bo głónie na to jest), wygładza skórę, nadaje jej ładny koloryt i pdoobno zmniejsza rozstepy. Ja to będe testowac. nie zaszkodzi a opinie naprawde super. Poczytajcie!! myślę że do tego ćwiczenia i warto chociaż spróbować
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:07   #55
szmaciana_lalka
Przyczajenie
 
Avatar szmaciana_lalka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z okolic lodówki
Wiadomości: 21
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Ej, to ja też mogę dołączyć? Kiedyś miałam całkiem, całkiem mobilizację i schudłam z 65 kg do 55, a mój wzrost to 163cm. No i tak jak spora część osób w tym wątku też nie lubię swojego tyłka i nóg... Bardzo chcę schudnąć i co najważniejsze zdrowo... Więc ponawiam, mogę się przyłączyć?
__________________

"let's take the time
to mend these smiles"

"Y que pienses en mi, quiero que seas feliz "

szmaciana_lalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:10   #56
leesh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

ja ważę aktualnie 74 kilo przy wzroście 160.
kilka lat temu miałam anoreksję. ciężko mi było ale udało mi się przytyć. Niestety przytyłam tak dużo, że mam teraz problem z otyłością. Dziwne to. Ja zawsze chuda a tu taka duża zmiana.
Powiedzcie mi stosujecie jakieś specjalne diety czy po prostu MŻ WR?
__________________
cel - 60 kg
waga aktualna - 74 kg

chudnę i zapuszczam włosy

Napoleon Hill "Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
leesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:15   #57
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

puchatek77 nie mam pojęcia.. Ważyłam kiedyś 50kg i miałam to gdzieś, teraz 45 i jestem strasznie zakompleksiona. Byłam dziś nad wodą i co chwile zabijałam się w myślach za trzęsące się uda, celulit, wielkie rozstępy i masakrycznie niski wzrost - przez co wyglądam źle.. (To tak jakby wysoką, normalną dziewczynę skrócić w paincie w pionie ). Nie licząc już, że nogi mi się zawsze przy siedzeniu tak rozplaskną, że ledwo się mieszczą .
A teraz mam ochotę na bułkę z masłem i szynką..
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:15   #58
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez szmaciana_lalka Pokaż wiadomość
Ej, to ja też mogę dołączyć? Kiedyś miałam całkiem, całkiem mobilizację i schudłam z 65 kg do 55, a mój wzrost to 163cm. No i tak jak spora część osób w tym wątku też nie lubię swojego tyłka i nóg... Bardzo chcę schudnąć i co najważniejsze zdrowo... Więc ponawiam, mogę się przyłączyć?

witam ja też bym chciala do 55 z tym, że to nie koniec staran bo bede się pozbywac celulitu, tłuszcz zastepowac mięśniami więc tu posiedze:P
Cytat:
Napisane przez leesh Pokaż wiadomość
ja ważę aktualnie 74 kilo przy wzroście 160.
kilka lat temu miałam anoreksję. ciężko mi było ale udało mi się przytyć. Niestety przytyłam tak dużo, że mam teraz problem z otyłością. Dziwne to. Ja zawsze chuda a tu taka duża zmiana.
Powiedzcie mi stosujecie jakieś specjalne diety czy po prostu MŻ WR?
ja tylko mniej żreć. .. Anoreksja... wiesz radze powiedzieć rodzicom, że chcesz zeszczupleć ale mądrze bo to może powrócić. Poproś mame, żeby poszła z tobą do dietetyka pomogła ci schudnąć a przy okazji przypilnuje.
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:16   #59
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
czytałam kilka forów i wszedzie radza peeling kawowy zrobiony samemu w domu. Z tego co wyczytałam to: zwalcza celulit( bo głónie na to jest), wygładza skórę, nadaje jej ładny koloryt i pdoobno zmniejsza rozstepy. Ja to będe testowac. nie zaszkodzi a opinie naprawde super. Poczytajcie!! myślę że do tego ćwiczenia i warto chociaż spróbować
Aaaa peeling kawowy super sprawa, a jak się doda cynamonu to cud miód orzeszki skóra rzeczywiście gładziutka, ale żeby zaobserwowac zmniejszenie cellulitu to potrzeba czasu i regularnego stosowania, a ja dopiero 3 razy go robiłam. Ale będę kontynuowac na pewno i czekac na efekty Za to widok wanny po peelingu: bezcenny

Cytat:
Napisane przez szmaciana_lalka Pokaż wiadomość
Ej, to ja też mogę dołączyć? Kiedyś miałam całkiem, całkiem mobilizację i schudłam z 65 kg do 55, a mój wzrost to 163cm. No i tak jak spora część osób w tym wątku też nie lubię swojego tyłka i nóg... Bardzo chcę schudnąć i co najważniejsze zdrowo... Więc ponawiam, mogę się przyłączyć?
witaj z nami dasz radę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 17:20   #60
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Wspólne odchudzanie, zapraszam b. serdecznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
puchatek77 nie mam pojęcia.. Ważyłam kiedyś 50kg i miałam to gdzieś, teraz 45 i jestem strasznie zakompleksiona. Byłam dziś nad wodą i co chwile zabijałam się w myślach za trzęsące się uda, celulit, wielkie rozstępy i masakrycznie niski wzrost - przez co wyglądam źle.. (To tak jakby wysoką, normalną dziewczynę skrócić w paincie w pionie ). Nie licząc już, że nogi mi się zawsze przy siedzeniu tak rozplaskną, że ledwo się mieszczą .
A teraz mam ochotę na bułkę z masłem i szynką..

z nogami mam to samo.. pełno rozstepów i jeszcze żylaki się pojawiają;( z brzydota to mnie nikt nie przebije.

To sobie zrób pół bułki i bez masła albo bez szynki.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aaaa peeling kawowy super sprawa, a jak się doda cynamonu to cud miód orzeszki skóra rzeczywiście gładziutka, ale żeby zaobserwowac zmniejszenie cellulitu to potrzeba czasu i regularnego stosowania, a ja dopiero 3 razy go robiłam. Ale będę kontynuowac na pewno i czekac na efekty Za to widok wanny po peelingu: bezcenny



witaj z nami dasz radę

na kążdy efekt trzeba czekać, wazne, żeby skóra zaczęła się chociaż wygładzac
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.