LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 14:08   #1
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69

LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać


Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy . Otóż za niedługo zostanę mamą i postanowiłam zakupić dużą porządną torebunie w której zdołam wszystko zmieścić .Dotychczas byłam kuferkowym maniakiem teraz postawiłam na coś wygodnego na ramię. Od kilku lat jestem zakochana w torebkach lv <3 <3 .no i tak owa postanowiłam zakupić z myślą że posłuży mi na lata. przerzuciłam "cały" internet, naczytałam sie tez dość sporo i.......niestety wszystkie "prawie" wszystkie torebki z aukcji np.na all to podróby za kupę kasy Mało tego bo każdy sprzedający twierdzi że jego towar jest w 100% oryginalny. Nietety nie stać mnie na zakup oryginału za kilka tys. ale znalazłam kilka sprzedawców którzy oferują dobrej jakości repliki ze skóry ceny wahają się od 600 w zwyż. Co myślicie o tym zakup takiej torebki to kit??biore pod uwage 3 modele -który wam sie najbardziej podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (43,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (45,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78219757_400.jpg (15,1 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78221601_400.jpg (17,5 KB, 70 załadowań)
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:12   #2
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Podoba mi sie nr 2 ale uważam ze najlepsza nawet podróbka drogiej marki jest kiczem

A jeśli szukasz torby typowo pod katem macierzyństwa to ja Ci radzę z doświadczenia poszukać takiej, która ma kieszonke na butelkę, komore na akcesoria pieluszkowe, jest lekka, mozna ja przewiesic przez ramie i można ja wyprac ciężka torba i dziecko na rękach to kiepskie połączenie, wierz mi na słowo

Edytowane przez julka910
Czas edycji: 2012-02-27 o 14:14
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:25   #3
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Jak już, to może coś takiego? http://moda.allegro.pl/torebka-najpo...152424257.html
http://moda.allegro.pl/torebka-gwiaz...151564719.html
Torby nie powalają, ale są duże, no i w stylu LV. Może lepiej pochodzić po sklepach i poszukać dużej fajnej torby?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:34   #4
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

tak żeby pochodzić po sklepach to za bardzo juz nie mam jak bo jestem na "ostatnich nogach" wolałabym zamowić.Te torebeczki niczego sobie tez ta pierwsza rozwazalam ale ze skory Jakoś jestem zwolenniczka skóry ,w sumie wszystkie torebki jakie mam sa formowe ale tanszych marek typu guess roccobarocco i musze powiedziec ze mam je po 5 lat
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:52   #5
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Sluchaj nie szkoda Ci "600zl i wzwyz" za podrobke??

Nie lepiej kupic skorzana innej firmy?poszukaj w necie toreb witchen, olchnik i td.

A tak opropo, tez jestem w ciazy i czekam z dnia na dzien na rozwiazanie, kupilam nieco wczesniej skorzana pojemna torbe dla siebie oraz specjalna dla dziecka, ze wszystkimi kieszonkami w srodku, z nieprzemakalna wysciolka, w neutralnym szarym kolorze zeby drugi rodziciel rowniez mogl z niej korzystac. Polecam, rowniez sa na allegro takie
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:56   #6
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Sluchaj nie szkoda Ci "600zl i wzwyz" za podrobke??

Nie lepiej kupic skorzana innej firmy?poszukaj w necie toreb witchen, olchnik i td.

A tak opropo, tez jestem w ciazy i czekam z dnia na dzien na rozwiazanie, kupilam nieco wczesniej skorzana pojemna torbe dla siebie oraz specjalna dla dziecka, ze wszystkimi kieszonkami w srodku, z nieprzemakalna wysciolka, w neutralnym szarym kolorze zeby drugi rodziciel rowniez mogl z niej korzystac. Polecam, rowniez sa na allegro takie
To będzie wg mnie lesze wyjście.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:01   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Kup sobie ladna torbe w zwyklym sklepie a nie podrobke na allegro
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 15:41   #8
Natalie123
Raczkowanie
 
Avatar Natalie123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 59
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Na wstępie gratuluję przyszłym mamusiom wg mnie przy takim maleństwie najważniejsza jest funkcjonalność i wygoda, szczególnie że bez dzidziusia pewnie rzadko będziesz wychodzić z domu.. A że teraz na rynku wybór jest ogromny nie będzie problemu żeby torba jednocześnie była modna, elegancka i praktyczna ze zdjęcia najlepiej prezentuje się nr 2 aczkolwiek przychylam się do propozycji Kennedy w zwykłych sklepach też można trafić na prawdziwe perełki.
Natalie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:11   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Replika to elegancka nazwa prostackiej pordórbki. Nie przypudrujesz rzeczywistości. nadal jest to bezczelna pordróba.
uważam, że to wstyd.
600zł za podrobiony towar?? Chyba musiałbym być chwilowo niepoczytalna.

Zastanów się nad Furlą, Longchamp. Podróby to obciach!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:27   #10
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Nawet najlepsza replika i tak pozostanie repliką czyt.podróbką. A posiadanie takich jest nielegalne! Wyobraź sobie że nawet nie będziesz mogła z nią nigdzie podróżować, bo mogą Cię zatrzymać (ale to chyba jeden z mniejszych problemów,które można zawsze obejść).

Posiadacze oryginałów i znawcy i tak na pierwszy rzut oka spostrzegą że to podróba!!!
600 zł??? byłabyś mocno nierozważna wydając tyle pieniędzy by stać się pośmiewiskiem...z całym szacunkiem!
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking

Edytowane przez bethi
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:28
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:44   #11
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 17:23   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

szkoda pieniędzy na podróbę
przecież za 600zł może kupić naprawdę porządną skórzaną torbę na lata a na dodatek będzie piękna
z tych modeli żaden mi się nie podoba (no ale mi się LV w ogóle nie podoba.. paskudne te ich torebki a to wyjące logo to porażką)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:35   #13
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Hm.. szukałam innych głownie guessa armaniego ale nic ciekawego nie znalazłam;/. jestem z malej miejscowosci takze zostalo mi tylko buszowanie po necie bo tu nawet w sklepach jest porazka:|. Może i macie racje że szkoda wydać 600zł za podróbę -choć sa idelanie zrobione nie widać no znawczyni na pewno by dostrzegły ale takich jest mało bo 95%torebek w pl ktore sa na ulicach to własnie podroby.Najgorsze jest to że sie napaliłam.
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:09   #14
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

W ostateczności to Twoja decyzja, skoro wychodzisz z założenia że 95% chodzi w podróbach i nic w tym złego- to Twoja sprawa...ja bym w życiu za tyle pieniędzy nie kupiła czegoś co jest kopią oryginału. Jestem posiadaczką oryginalnej LV, więc może dlatego mam takie podejście...uwierz że "repliki" nawet w 50% nie dorównują oryginałowi pod względem jakości i wykonania. A za 600 zł kupisz piękną porządną torbę- może i bez loga, za to posłuży na lata.
__________________
When somebody looks good doesn't mean is a good looking
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:53   #15
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Mówiąc szczerze - szału nie ma, ale jak już to weź to pierwszą. Moim zdaniem kupować podróbkę za kilkaset złotych to niezbyt mądry pomysł. Lepiej rozejrzyj się za innymi torbami, bo te są niespecjalne.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:00   #16
cruellcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 68
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
W ostateczności to Twoja decyzja, skoro wychodzisz z założenia że 95% chodzi w podróbach i nic w tym złego- to Twoja sprawa...ja bym w życiu za tyle pieniędzy nie kupiła czegoś co jest kopią oryginału. Jestem posiadaczką oryginalnej LV, więc może dlatego mam takie podejście...uwierz że "repliki" nawet w 50% nie dorównują oryginałowi pod względem jakości i wykonania. A za 600 zł kupisz piękną porządną torbę- może i bez loga, za to posłuży na lata.
Dokładnie dziewczyny, podzielam wasze zdanie. Jak mnie nie stać na taką z logo to nie kupuję, nie staram się na siłę szpanować przed tymi co się słabo znają i nie rozpoznają, że to podróbka. Poza tym to po prostu KRADZIEŻ. Duużo bardziej ucieszyłaby mnie porządna skórzana torebka np. wittchen czy tous a nie jakieś badziewie za 600 zł byle miało logo. Ja proponują np. hamilton bag michaela korsa, trzeba dołożyć jeszcze 600 ale przecież można się trochę wstrzymać, a torebka porządna i od projektanta. No tylko gorzej jak na wsi kojarzą tylko LV a MK już nie...
cruellcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:24   #17
witamina1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 77
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Torebki Lv z 3 pierwszych zdjęć , nawet oryginalne to nie skóra , to bawełna nasaczona specjalna substancja , pozostałe zdjęcia nie wiem , nie widziałam tych torebek w orginale
witamina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:55   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez Blejsia Pokaż wiadomość
Hm.. szukałam innych głownie guessa armaniego ale nic ciekawego nie znalazłam;/. jestem z malej miejscowosci takze zostalo mi tylko buszowanie po necie bo tu nawet w sklepach jest porazka:|. Może i macie racje że szkoda wydać 600zł za podróbę -choć sa idelanie zrobione nie widać no znawczyni na pewno by dostrzegły ale takich jest mało bo 95%torebek w pl ktore sa na ulicach to własnie podroby.Najgorsze jest to że sie napaliłam.

nie trzeba być znawczynią żeby wiedzieć, że w torebce za pare tysięcy nikt raczej nie będzie ciągnął szwów po logo
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:17   #19
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

A brałaś pod uwagę polskie marki?Ochnik, Simple, Wittchen?Można kupić internetowo Ochnik i Wittchen
llilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:23   #20
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

moze torebke Furla, Sabrina Pilewicz - piekne torebki maja a nie jakies podorby tandetnego LV

jako mama 1,5 rocznego dziecka radze zakupic torbe specialna dla dzieci z masa kieszonek na butelki, mleko, pampersy itp a dla siebie jakas mniejsza
wierz mi tak bedzie najwygodniej
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:12   #21
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

te torebki ktore wrzucilas wierz mi nosic z dzieckiem nie bedziesz

wiem co pisze bo sama mam male dwie coreczki...

najlepsza torebka to przepasana przez ramie z duza iloscia przegrodek srodku


a serio mowiac... to poki dziecko bedzie w wozku jezdzic to z wygody i dla czasu bedziesz wolala wrzucic portfel i telefon do torby od wozka

to byla moja torebka nr 1
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:25   #22
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
te torebki ktore wrzucilas wierz mi nosic z dzieckiem nie bedziesz

wiem co pisze bo sama mam male dwie coreczki...

najlepsza torebka to przepasana przez ramie z duza iloscia przegrodek srodku


a serio mowiac... to poki dziecko bedzie w wozku jezdzic to z wygody i dla czasu bedziesz wolala wrzucic portfel i telefon do torby od wozka

to byla moja torebka nr 1
Ja mam 20 miesięczna córkę i absolutnie sie z tym zgadzam! Jak Maluszek zacznie chodzić to zamienisz swoją wielka markowa torbę na mała listonoszke żeby za nim nadążyć

Miej na uwadze, ze dziecko moze torbę ubrudzic, moze Ci sie coś rozlac w środku. . . Chcesz markowa torbę dla dziecka to wybierz np coś z marki Emmaljunga, maja jakaś tam linie elegancka.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
A brałaś pod uwagę polskie marki?Ochnik, Simple, Wittchen?Można kupić internetowo Ochnik i Wittchen
Ochnika polecam, mam dwie torebki tej marki i żadnej nie noszę z dzieckiem

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Blejsia Pokaż wiadomość
Hm.. szukałam innych głownie guessa armaniego ale nic ciekawego nie znalazłam;/. jestem z malej miejscowosci takze zostalo mi tylko buszowanie po necie bo tu nawet w sklepach jest porazka:|. Może i macie racje że szkoda wydać 600zł za podróbę -choć sa idelanie zrobione nie widać no znawczyni na pewno by dostrzegły ale takich jest mało bo 95%torebek w pl ktore sa na ulicach to własnie podroby.Najgorsze jest to że sie napaliłam.
Moja koleżanka ma fajna duża torbę marki Lacoste na akcesoria dla swojej malutkiej córeczki. Nie jest to torba typowo dziecięca ale sportowa i idealnie jej służy.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:36   #23
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
W ostateczności to Twoja decyzja, skoro wychodzisz z założenia że 95% chodzi w podróbach i nic w tym złego- to Twoja sprawa...ja bym w życiu za tyle pieniędzy nie kupiła czegoś co jest kopią oryginału. Jestem posiadaczką oryginalnej LV, więc może dlatego mam takie podejście...uwierz że "repliki" nawet w 50% nie dorównują oryginałowi pod względem jakości i wykonania. A za 600 zł kupisz piękną porządną torbę- może i bez loga, za to posłuży na lata.

To powiem Ci że tylko pozazdrościć mnie na razie nie stać zeby wydać kilka tys na torebkę.Nie twierdze że nic w tym złego uważam że każdy ma prawo nosić to co mu sie podoba!

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Bethi a jak masz oryginal to może bedziesz w stanie pow. czy ta storna posiada oryginalne torebki??
http://www.torebkipolska.com/louis-vuitton-c_55
wynalazłąm ja w necie ale te ceny takei jakies dziwne
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:44   #24
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez Blejsia Pokaż wiadomość
Bethi a jak masz oryginal to może bedziesz w stanie pow. czy ta storna posiada oryginalne torebki??
http://www.torebkipolska.com/louis-vuitton-c_55
wynalazłąm ja w necie ale te ceny takei jakies dziwne
Ja mam 2 oryginały, mają po niemalże 30 lat. torby zakupiła bogata ciotka, która za czasów PRLu woziła się po całym świecie z męzem-dyrektorem. w kazdej z tych toreb jest skórzana wszywka z numerem seryjnym. torby leżą na strychu u mamy - jedna to stara wersja modelu speedy, raczej mała torba podrózno-weekendowa, druga to model o kształcie podkowy w szachownicę. torby sa bardzo cięzkie, mało poręczne do noszenia na codzień. torba-podkowa po załadowaniu do niej codziennych rzeczy wazy chyba ze 4 kilo. skóra jest sztywna, kilka razy musiałam reperowac suwak, uważam, ze był źle wszty od nowosci.
generalnie nie wiem o co tyyyyyyle szumu w przypadku tych toreb.
Moje są stare - nie wiem jak wyglądają teraz nowe vuittony, nie interesuje się nimi, bo uważam, ze nie sa warte az takiej ceny.
gdybym miała nielimitowanye fundusze na torby zainwestowałabym w Birkin albo Balanciage moto bag niz w Vuittona.
póki co, nosze fantastycznie wykonane, dobre skórzane torby polskiej firmy odzieżowej.

Aha, na stronie LV można sprawdzić autentyczność kodu, przyjamniej kiedyś tak było.

chcesz to zweryfikowac? zapytaj sprzedawcę o wszywkę z numerem seryjnym i sprawdź go.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:04   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja mam 2 oryginały, mają po niemalże 30 lat. torby zakupiła bogata ciotka, która za czasów PRLu woziła się po całym świecie z męzem-dyrektorem. w kazdej z tych toreb jest skórzana wszywka z numerem seryjnym. torby leżą na strychu u mamy - jedna to stara wersja modelu speedy, raczej mała torba podrózno-weekendowa, druga to model o kształcie podkowy w szachownicę. torby sa bardzo cięzkie, mało poręczne do noszenia na codzień. torba-podkowa po załadowaniu do niej codziennych rzeczy wazy chyba ze 4 kilo. skóra jest sztywna, kilka razy musiałam reperowac suwak, uważam, ze był źle wszty od nowosci.
generalnie nie wiem o co tyyyyyyle szumu w przypadku tych toreb.
Moje są stare - nie wiem jak wyglądają teraz nowe vuittony, nie interesuje się nimi, bo uważam, ze nie sa warte az takiej ceny.
gdybym miała nielimitowanye fundusze na torby zainwestowałabym w Birkin albo Balanciage moto bag niz w Vuittona.
póki co, nosze fantastycznie wykonane, dobre skórzane torby polskiej firmy odzieżowej.

Aha, na stronie LV można sprawdzić autentyczność kodu, przyjamniej kiedyś tak było.

chcesz to zweryfikowac? zapytaj sprzedawcę o wszywkę z numerem seryjnym i sprawdź go.
nie ma co pytac to na pewno nie orginalna torebka.

Gdybym miala kase to zakupilabym jakis klasyczny model. chloe paraty w brazie lub chloe kuferek czarny
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:28   #26
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Ja niestety się na razie nie doczekałam LV, choć zamierzam zainwestować w speedy Nie jestem znawczynią a bez problemu rozpoznam podróbkę, większosć moich koleżanek też i chyba ciężko o większy wstyd niż taka podróbka No ale to Twoja decyzja, ciekawe jak się bedziesz czuła jak ludzie się zorientują, nie będzie Ci głupio? Kup porządną torebkę innej firmy.

A i LV to nie tylko skóra, radzę poczytać więcej na ten temat bo większość myśli że jak torebka droga to z super skóry a tu zonk
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:30   #27
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Ja niestety się na razie nie doczekałam LV, choć zamierzam zainwestować w speedy Nie jestem znawczynią a bez problemu rozpoznam podróbkę, większosć moich koleżanek też i chyba ciężko o większy wstyd niż taka podróbka No ale to Twoja decyzja, ciekawe jak się bedziesz czuła jak ludzie się zorientują, nie będzie Ci głupio? Kup porządną torebkę innej firmy.

A i LV to nie tylko skóra, radzę poczytać więcej na ten temat bo większość myśli że jak torebka droga to z super skóry a tu zonk
Otóż to.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:46   #28
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Oj długo mnie nie było boo poszukiwałam i doszłam do wniosku że macie racje! wydała bym 600zł za bubel..sama jezdzilam za granice i wiem ze takie buble mozna wyrwac ze skory od murzyna za 50 euro! a zwykle za 10;/. Chyba miałam chwilowe zaciemnienie umysłu ale dzięki wam obudziłam się. Szukam torebek guessa znalazłam juz kilka ale bede szukac dalej tej jedynej wyjatkowej A kiedyś z czasem jak bede bogata to kupie lv hehehehe chyba że mi przejdzie.Bo faktycznie siara chodzic z podroba sama zawsze sie smialam ze wszystkich lasek z replikami a tu chcialam zostac jedna z nich;/ Dzieki jeszcze raz dziewczyny
A propo macie moze jakies fajne stronki z torebkami?? oczywiscie guessa?
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:56   #29
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

a co myslicie o tej??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new-gu_es_s-women-s-fashion-leather-shoulder-bag-handba-00fa.jpg (35,4 KB, 59 załadowań)
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:25   #30
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: LOUIS VUITTON -torebki którą wybrać

Cytat:
Napisane przez Blejsia Pokaż wiadomość
a co myslicie o tej??
mi sie bardzo podoba
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.