Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-26, 10:16   #4861
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
To chyba dobre wiadomości, że wychodzisz. W domu może w końcu ruszy ci się akcja porodowa ☺

Czekam jeszcze na ktg, jest pół godzinne opóźnienie 😠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłaby
Ile można myśleć że będę kolejnego dnia rodzić bo tak straszą:d ale ktg mam w cZeartek więc kto wie co się wydarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 10:21   #4862
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Hej, odpowie mi ktoś z tą torba Skip hop??😞

)
Te torby mają bardzo dobre opinie , ale sama nie mam bo szkoda mi kasy .



Ja już od godziny czekam na usg. Babki zaraz chyba się pobiją , bo część ma wizyty na daną godzinę , część jest z IP bez zapisów , część z punktu konsultacyjnego jak ja , a w między czasie przywożą pacjentki z oddziałów . Powinnam teraz wchodzić , ale nagle zaczęła wyczytywać nazwiskami .
Później jeszcze ktg i czekanie na wizytę u lekarza. Mąż w domu z młodym , więc mogę to potraktować jako "czas dla siebie "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 10:50   #4863
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Chciałabym już rodzić, ale ten tydzień odpada. Synek ma zapalenie spojówek i lepiej, żeby nikogo nie zaraził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 10:59   #4864
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
A ja idę do domu. Po groźbie, że będę rodzić jak afi się nie poprawią. Ale czwartek mam ktg i jak zapis będzie lipa to porodówka. To już byłaby moja straszona czwarta porodówka i czwarty grożący porod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze oni cie tak strasza w nadziei ze rzeczywiscie zaczniesz rodzic

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Lotso, tak mi się dzisiaj przypomniał Twój post z sierpnia



Alla83 to kiedy wpadasz do Polski odebrać swoje trofeum?
Haha rzeczywiscie! Ale sie zlozylo

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Te torby mają bardzo dobre opinie , ale sama nie mam bo szkoda mi kasy .



Ja już od godziny czekam na usg. Babki zaraz chyba się pobiją , bo część ma wizyty na daną godzinę , część jest z IP bez zapisów , część z punktu konsultacyjnego jak ja , a w między czasie przywożą pacjentki z oddziałów . Powinnam teraz wchodzić , ale nagle zaczęła wyczytywać nazwiskami .
Później jeszcze ktg i czekanie na wizytę u lekarza. Mąż w domu z młodym , więc mogę to potraktować jako "czas dla siebie "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam leki jak czekam w poczekalni pelnej bab i jest tak ze nie wiadomo ktora po ktorej czy cos takiego, wrogosc az w powietrzu czuc.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:17   #4865
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Powodzenia dla oczekujących na wizyty! Ja bym dzisiaj chyba nie dała rady. Strasznie senna jestem, a dobrze mi się spało. I ogólnie jakoś czuję bezsilność, nawet nie wiem czy ugotuję obiad...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:18   #4866
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Lynn ja dzisiaj też mam taki leniwy dzień, chyba idę zjeść obiad i pójdę na drzemkę zanim młodzież odbiorę z przedszkola...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:25   #4867
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Bo dzisiaj chyba jest taki dzień, nawet mój dziec nie chciał się obudzić na ktg. Położna się śmiała, że dawno nie widziała takiego spokojnego zapisu. Na szczęście po 15 minutach młoda po szturchancach i ptasim mleczku obudziła się 😉. Oczywiście skurczy brak, więc na poród jeszcze poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 11:28   #4868
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Very mi pomogl unigel procto o czopki propolisowe. Nic mi teraz mie dokucza ale pewnie po porodzie wyjdzie. Wogole mam fobie ze mi to peknie czy cos..

Dziewczyny ja sutki smaruje dlizszy czas i sa duzo mniej wrazliwe. Mam nadzieje ze to zda egzamin bo jak bedzie maly ssak to je dobrze wymeczy.

Ja mam jakies dziwne odczucia w krzyzu.. Az ciezko opisac.. Albo znow za duzo chodze..

Dowiedzialam sie ze moja kolezanka urodzila strasznie chore maleństwo w 35 tyg.. Bez kilku narzadow wew typu przelyk zoladek.. Inne po przemieszczane.. Tragedia.. I jedyne co miala w ciazy nie pokojace to duzo wod plodowych. Mawet genetycy w bialystoku nic nie zauważyli na usg genetcznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:32   #4869
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Srały muchy będzie wiosna jak ja wyląduje na porodówce 😁
Migi ktoś na wątku musi podtrzymać tradycję porodów przewleklych


Very Nice Cyklo to kapsułki do polykania.
Mi hemoroid wyszedł po pierwszym porodzie, potem ładnie zniknąl. Spodziewałam.się go i teraz ale nie mam
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:37   #4870
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Little hope straszne, ze nie zauważyli takich wad.

Katka, to ty juz jesteś zahartowana. Tyle razy groźbą porodu, ze przy tym właściwym razie juz cie stres nie ruszy

Adhoc, nie wiem czy znikną. Rozmawialam z siostra i jej nie zniknęły. A druga koleżanką miała spore i wycinala. No cóż, najwyżej tez się umowie po porodzie na wycięcie.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:39   #4871
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Very mi pomogl unigel procto o czopki propolisowe. Nic mi teraz mie dokucza ale pewnie po porodzie wyjdzie. Wogole mam fobie ze mi to peknie czy cos..

Dziewczyny ja sutki smaruje dlizszy czas i sa duzo mniej wrazliwe. Mam nadzieje ze to zda egzamin bo jak bedzie maly ssak to je dobrze wymeczy.

Ja mam jakies dziwne odczucia w krzyzu.. Az ciezko opisac.. Albo znow za duzo chodze..

Dowiedzialam sie ze moja kolezanka urodzila strasznie chore maleństwo w 35 tyg.. Bez kilku narzadow wew typu przelyk zoladek.. Inne po przemieszczane.. Tragedia.. I jedyne co miala w ciazy nie pokojace to duzo wod plodowych. Mawet genetycy w bialystoku nic nie zauważyli na usg genetcznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko straszne to
Jak można na usg nie widzieć żołądka i innych narządów? Mi na usg w 13 tyg pamietam że już mówiła że są wszystkie narzady, pożniej że widać że w żołądku są wody itp....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:41   #4872
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Very mi pomogl unigel procto o czopki propolisowe. Nic mi teraz mie dokucza ale pewnie po porodzie wyjdzie. Wogole mam fobie ze mi to peknie czy cos..

Dziewczyny ja sutki smaruje dlizszy czas i sa duzo mniej wrazliwe. Mam nadzieje ze to zda egzamin bo jak bedzie maly ssak to je dobrze wymeczy.

Ja mam jakies dziwne odczucia w krzyzu.. Az ciezko opisac.. Albo znow za duzo chodze..

Dowiedzialam sie ze moja kolezanka urodzila strasznie chore maleństwo w 35 tyg.. Bez kilku narzadow wew typu przelyk zoladek.. Inne po przemieszczane.. Tragedia.. I jedyne co miala w ciazy nie pokojace to duzo wod plodowych. Mawet genetycy w bialystoku nic nie zauważyli na usg genetcznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszna historia Przepraszam za pytanie wprost, ale ten dzidzius będzie żyl?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:46   #4873
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dziewczyny, a czy któraś ma tak jak ja? Bo już zaczynam się zastanawiać czy wszystko że mną w porządku bo ja to gdybym nie wiedziała że się zbliża termin i że mam wielki ogromny brZuch który sprawia mi wiele trudności i ciężko mi się oddycha, to bym wcale nie pomyślała że zaraz mam rodzić :O czuję się jakby jeszcze ze dwa miesiące maila trwać ta ciąża, nic mi w zasadzie nie ma poza tym co powyżej napisałam, czuję się rewelacja. Poza tym jakoś nie dochodzi do mnie że za chwile będę miała małe dziecko, noworodka, tak jakby koleżanka miała je mieć a nie ja normalnie jakby to wszystko było obok mnie (???)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:53   #4874
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Widac teraz jak jest na naszym terenie gdzie Bialystok uchodzi za naprawde za renomowane kliniki. Zeby genetyk czegos takiego nie widzial to tez mi sie w glowie nie miesci. Pamietam jak chciala isc do mojego lekarza ale za dlugie mial kolejki dla nie swoich pacjentek i pojechala wlasnie tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 11:56   #4875
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

O kurcze teraz przeczytałam o tym maluszku... okropna historia, ale naprawdę nikt nie zauważył niczego niepokojącego?? Zupełnie nic? Aż ciężko mi w to uwierzyć, tym bardziej przy badaniach genetycznych w 20tc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:17   #4876
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

LittleHope przykre bardzo... no i mi parę osób mówiło że błąd ze do Olsztyna jechałam a nie do Białegostoku, ale moja gin twierdziła że Olsztyn lepszy.
Ale wiecie czasem takie błędy to wszędzie, nawet tam gdzie najmniejsza prawdopodobienstwo pomyłki i to jest przerażające.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:25   #4877
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

My dziś do domu 😊 czekamy tylko na wypis dla małego, ma żółtaczke, ale nie zbyt ostrą.

Atopowe mi sie wycisza.. 3 doba po porodzie a na twarzy zmian już nie mam, na ciele się goi. Dziewczyny jest nadzieja 😀

Nogi tylko opuchnięte jak balony, gorzej niż w ciąży, ale w domu luz poradzę sobie z tym. Wyglądają podobnie jak i Alli 😶 bolą, pilnują..

Z karmieniem jakoś idzie, w sumie dla mnie zaskakująco dobrze 😊

Też myślałam, że wejde a Migi już będziesz po, ale widać jeszcze chwilę musisz zaczekać (bo chyba nie przegapiłam newsa o Twoim porodzie).

Gratulacje jeszcze raz dla wszystkich mam ❤

Z niercierpliwowcia oczekujemy na resztę maluszków watkowych 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:28   #4878
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Też dziwi mnie , że nikt tego nie zauważył. U mnie też sprawdzali narzady na każdym USG. Nawet przed chwilą babka sprawdzała brzuch. Są wady brzucha, których nie idzie wykryć przez USG , ale bez przesady .

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja mam leki jak czekam w poczekalni pelnej bab i jest tak ze nie wiadomo ktora po ktorej czy cos takiego, wrogosc az w powietrzu czuc.
Dokładnej to jest to uczucie


Jestem po USG i ktg. W końcu lekarz zszedł z góry i kazał mnie przyjąć młody waży ok 2800 w 36+6. Także trochę się uspokoiłam , że jednak dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:40   #4879
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie torby😉 jeszcze się zastanowie nad nią. Dziś wypralam starą.

Little straszne, że tego nie zauważyli, aż wierzyć się nie chce. Może nie zauważyli w 12tyg, ale na polowkowym?! Może nie chcieli mówić bo stwierdzili że robi tak za późno? I co teraz z tym dzieckiem będzie? Bozzze..😞

Rzeczon zazdroszczę etapu " do domu " , odpoczywajcie 😃
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:49   #4880
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś ma tak jak ja? Bo już zaczynam się zastanawiać czy wszystko że mną w porządku bo ja to gdybym nie wiedziała że się zbliża termin i że mam wielki ogromny brZuch który sprawia mi wiele trudności i ciężko mi się oddycha, to bym wcale nie pomyślała że zaraz mam rodzić :O czuję się jakby jeszcze ze dwa miesiące maila trwać ta ciąża, nic mi w zasadzie nie ma poza tym co powyżej napisałam, czuję się rewelacja. Poza tym jakoś nie dochodzi do mnie że za chwile będę miała małe dziecko, noworodka, tak jakby koleżanka miała je mieć a nie ja normalnie jakby to wszystko było obok mnie (???)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A też tak mam Ogólnie czuje się rewelacyjnie i też jakoś nie mogę uwierzyć że będę miała dziecko takie całkiem moje osobiste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:49   #4881
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiastka Pokaż wiadomość
Lotso, tak mi się dzisiaj przypomniał Twój post z sierpnia



Alla83 to kiedy wpadasz do Polski odebrać swoje trofeum?
Aaaaaaaaa zapomniałam
Masakra
Ale mi się trafiło

Oj będę się dopominać

Poczta działa...moge swój adres podać....chociaz do picia jeszcze daleka droga to może poczekać
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:50   #4882
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Moze oni cie tak strasza w nadziei ze rzeczywiscie zaczniesz rodzic



Haha rzeczywiscie! Ale sie zlozylo



Ja mam leki jak czekam w poczekalni pelnej bab i jest tak ze nie wiadomo ktora po ktorej czy cos takiego, wrogosc az w powietrzu czuc.
No może tak być ogólnie nie rozumiem kolejkowych kłótni. Czasem wystarczy zapamiętać kto po kim wchodzi, prosta sprawa. Już trzy razy było tak że raz ją pytałam a potem inne babki kto ostatni na zapis ktg? Cisza. Nikogo nie ma? Nie nie ma. Aha to ja wchodzę i zaraz ktoś: jak na zapis ktg to ja! No nie wiem nie myślą te baby czy co.
Jak kocioł i faktycznie raz IP raz konsultacje to można się pogubić ale od tego jest personel żeby wzywał.
Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Little hope straszne, ze nie zauważyli takich wad.

Katka, to ty juz jesteś zahartowana. Tyle razy groźbą porodu, ze przy tym właściwym razie juz cie stres nie ruszy

Adhoc, nie wiem czy znikną. Rozmawialam z siostra i jej nie zniknęły. A druga koleżanką miała spore i wycinala. No cóż, najwyżej tez się umowie po porodzie na wycięcie.
Haha może nie będę wierzyła w to że rodzę:d


Z tym dzieckiem okropne, jak można było nie widzieć takich rzeczy?? Mi też mówiła lekarka że np dziecko ma w połowie pełen pęcherz. Przerażające.

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Też dziwi mnie , że nikt tego nie zauważył. U mnie też sprawdzali narzady na każdym USG. Nawet przed chwilą babka sprawdzała brzuch. Są wady brzucha, których nie idzie wykryć przez USG , ale bez przesady .



Dokładnej to jest to uczucie


Jestem po USG i ktg. W końcu lekarz zszedł z góry i kazał mnie przyjąć młody waży ok 2800 w 36+6. Także trochę się uspokoiłam , że jednak dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To ładnie pewnie że dasz radę. Sama widzisz, długie porody, cesarki. I tak bez końca




Na odchodnym lekarz mnie zbadał no i kolejna wizyta ze złym zapisem to ponoć porodowka. Już to widzę. Zwłaszcza, że badanie wykazało że jestem cała pozamykana moje miniaturowe rozwarcie się cofnęło;(





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 12:51   #4883
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Te torby mają bardzo dobre opinie , ale sama nie mam bo szkoda mi kasy .



Ja już od godziny czekam na usg. Babki zaraz chyba się pobiją , bo część ma wizyty na daną godzinę , część jest z IP bez zapisów , część z punktu konsultacyjnego jak ja , a w między czasie przywożą pacjentki z oddziałów . Powinnam teraz wchodzić , ale nagle zaczęła wyczytywać nazwiskami .
Później jeszcze ktg i czekanie na wizytę u lekarza. Mąż w domu z młodym , więc mogę to potraktować jako "czas dla siebie "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ..ale kupiłam używana

Może popatrz gdzieś...może ktoś sprzedaje

Ja moja chyba za 7 funtów kupiłam 😉
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:00   #4884
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Migi cos nic dzis nie pisze..... czyzby?

W nocy sie przebudzilam i maz zaraz wyskoczyl z łóżka z pytaniem, czy to juz

Strasznie mnie meczy kaszel, nic nie pomaga. W dzien ok a w nocy masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:05   #4885
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Little hope straszne, ze nie zauważyli takich wad.

Katka, to ty juz jesteś zahartowana. Tyle razy groźbą porodu, ze przy tym właściwym razie juz cie stres nie ruszy

Adhoc, nie wiem czy znikną. Rozmawialam z siostra i jej nie zniknęły. A druga koleżanką miała spore i wycinala. No cóż, najwyżej tez się umowie po porodzie na wycięcie.
Bądźmy dobrej myśli! Ja słyszałam tylko te dobre historie. No i lekarz mówił, że po porodzie znikną. Póki co się nie nakrecajmy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:15   #4886
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Katka widzisz tak Cię nastraszyli że rozwarcie się cofnelo

Dominikowa nic nie mów o kaszlu, u mnie ciągle, zebra i brzuch tak mnie bolą
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:15   #4887
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Rzeczozn to fajnie z ta żółtaczka, my póki co nie mamy. Zazdroszcze karmienia, u nas jakieś kropelki:/;(;(:/ Boję sie,że mały głodny chodzi, bo już ma jakieś dreszcze. Ale.zbadali cukier i temperature i póki co ok. Chyba będę musiała parę razy przejść na mleko modyfikowane.

Migi to z Lotso chce mieć miejsce w plebiscycie o najdłuższy poród wątku

Straszna historia z tym maluszkiem, jakiś niedouczony lekarz musiał być.

Katka, waga duża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:19   #4888
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Rzeczozn to fajnie z ta żółtaczka, my póki co nie mamy. Zazdroszcze karmienia, u nas jakieś kropelki:/;(;(:/ Boję sie,że mały głodny chodzi, bo już ma jakieś dreszcze. Ale.zbadali cukier i temperature i póki co ok. Chyba będę musiała parę razy przejść na mleko modyfikowane.

Migi to z Lotso chce mieć miejsce w plebiscycie o najdłuższy poród wątku

Straszna historia z tym maluszkiem, jakiś niedouczony lekarz musiał być.

Katka, waga duża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Buzn to normalne.. to ty dasz radę wycisnac tylko kropelki. Dziecko da radę dużo więcej.
Moje cycki były flaki przez 2 doby...w 3 trochę lepiej .. W 4 czułam że są wielkie a teraz już jest ok

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Mi też się wydaje że Migi w szpitalu chyba.. bo to do niej niepodobne
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:34   #4889
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

Cześć

Jestem po kontroli w szpitalu...nie zostawili mnie kolejna kontrola 04.10,bardzo bardzo chce do niej nie dotrwać juz ;D

Ale polozna mnie nastraszyla... leci to ktg, najpierw chwile nie mogę dziecka obudzić ale szybko wstaje i jest ok, ale potem znow czuje,ze koniec kopania i chyba śpi. Zapis zawezony,polozna sugeruje,ze chyba chyba będę musiała zostać. Mowie,ze może coś zjem to sie obudzi, ostatnio to pomogło,a ona: 'no lepiej nie, bo nie wiem co jeszcze dziś z Panią bedzie' no to ja już nerwy,czekamy na lekarza chyba ze 40 minut,a on przychodzi i mowi,ze zapis może być i wszystko ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2017-09-26 o 13:35
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-26, 13:35   #4890
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka tuż tuż ❤ - cz. 4

LitttleHope Bardzo smutna historia z tym dzidziusiem... ale faktycznie lekarz jakiś niedouczony. Mi normalnie na USG pokazywał żoładek i nawet ja go widziałam!

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś ma tak jak ja? Bo już zaczynam się zastanawiać czy wszystko że mną w porządku bo ja to gdybym nie wiedziała że się zbliża termin i że mam wielki ogromny brZuch który sprawia mi wiele trudności i ciężko mi się oddycha, to bym wcale nie pomyślała że zaraz mam rodzić :O czuję się jakby jeszcze ze dwa miesiące maila trwać ta ciąża, nic mi w zasadzie nie ma poza tym co powyżej napisałam, czuję się rewelacja. Poza tym jakoś nie dochodzi do mnie że za chwile będę miała małe dziecko, noworodka, tak jakby koleżanka miała je mieć a nie ja normalnie jakby to wszystko było obok mnie (???)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak mam

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Rzeczozn to fajnie z ta żółtaczka, my póki co nie mamy. Zazdroszcze karmienia, u nas jakieś kropelki:/;(;(:/ Boję sie,że mały głodny chodzi, bo już ma jakieś dreszcze. Ale.zbadali cukier i temperature i póki co ok. Chyba będę musiała parę razy przejść na mleko modyfikowane.

Migi to z Lotso chce mieć miejsce w plebiscycie o najdłuższy poród wątku

Straszna historia z tym maluszkiem, jakiś niedouczony lekarz musiał być.

Katka, waga duża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój syn w ogóle nie miał żółtaczki, wiec sie zdarza :P co do kp mi doradzono żeby pobudzić laktacje ze najpierw dostawiałam do piersi na 20 min, a pozniej mm jesli był głodny i tak tydzien sie bawilismy i sie rozkreciło tylko zasada najpierw piers pozniej butla ;]
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-27 11:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.