Isotrexin? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 15:25   #31
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: isotrexin

o jejku...tych wszystkich czynnosci trzeba się na pamięć nauczyć
Najgorsze jest to, żeby pozbyć się nawyków...
Ja próbowałam przez jakiś czas, tak, jak piszesz, nie myć buzi wodą,ale na dłuższą metę nie daję rady, bo, jak tez pisałas- czuję się brudna...
A mozesz wypowiedzieć sie na temat iwostinu purritinu? Używałas kiedys moze tą serię? Ja mam całą serię podwójną- jedną napoczętą, drugą nieruszaną, w międzyczasie kupiłam normaderm i iwostin rzuciłam w kąt.
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:38   #32
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: isotrexin

iwostinu nie uzywalam tylko serie effaclar z LRP i normaderm. Normaderm to u mnie porazka bo jakies drobne czerwone krostki mi po nim wyskoczyly na buzi Moze ma jakis skladnik ktorego moja skora nie toleruje. Mysle, ze te serie przeciwtradzikowe sa fajne ale jak sie ich uzywa. Przesuszaja skore na dluzsza mete i pozniej ona broniac sie produkuje wiecej sebum. I robi sie tak jak w moim przypadku mega tlusta odstawilam wszystkie kosmetyki antytradzikowe oprocz swietnego toniku dermedica. Teraz stosuje rzeczy do skory wrazliwej i raczej nawilzajace niz matujace. obserwuje lepsze efekty bo cera choc nadal tlusta (po isotrexinie znacznie mniej i puder sypki matuje ja na kilka ladnych godzin) to przynajmniej nie luszczy sie i jakos tak promienniej wyglada. Raczej blyszczy sie troszke niz ocieka lojem
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:27   #33
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Isotrexin?

Mam pytanie, otóż miesiąc temu byłam u dermatolog i przepisała mi Isotrexin, którego nie mogę dostać w żadnej aptece! Wiecie może, co się z nim dzieje? W dodatku czytałam opinie na temat tego leku i jestem przerażona. Nie dość, że na początku nie daje cudownych rezultatów, to jeszcze zero słońca... A ja chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Używać, czy nie używać? Straciłam zaufanie do dermatolog ;P.
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:47   #34
smerfetka_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 1
Dot.: Isotrexin?

ja miesiac temu mialam ten sam problem. ale w koncu izotreksin dostałam. słuchaj, w warszawie pytałam w kilku aptekach i nie mieli. ale pod warszawa ( a dokładnie w markach dostałam). poszukaj w małych aptekach, bo podobno tego leku teraz nie ma bo jest wycofany, wiec szukaj w aptekach gdzie juz długo może zalegac na półce. i mam jeszcze mała radę, w sumie to moze reklama, ale ja załuje ze mi wczesniej nikt o tym nie powiedzial. chodzi o to ze duzo lekow kupowałam a niedawno zobazcylam ze na stronie ☠☠☠☠☠☠☠ mozna taniej zamowic leki i odebrac w wybranej aptece. to tyle, mam nadzieje ze gdzies dostaniesz ten izotreksin.
smerfetka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:48   #35
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Isotrexin?

Dziękuję Ci bardzo .
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.