Moje pryszcze( zdjecia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 17:02   #1
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19

Moje pryszcze( zdjecia)


Witajcie jestem załamana potrzebuje waszej pomocy. Nie wiem co mam począć ze swoją twarzą wygląda coraz gorzej dermatolodzy nie pomagają stosowałam bardzo dużo leków i maści ale nic nie pomaga. teraz biorę antybiotyk i niewidzie poprawy tylko pogorszenie
musze wyleczyc tradzik do poniedziałko( to bardzo wazne) albo chociaz je zakryc jakims dobym fluidem.
polecie mi jakiś dobry fluid ?

Edytowane przez Markiza_de_Mil
Czas edycji: 2012-12-22 o 20:01
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:20   #2
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Dermacol jako korektos zakryje na bank, ale czy to bedzie dobrze wygladac, to nie wiem... napewno lepiej niz ropne pryszcze.
Moze warto zmienic dermatologa?
Wyemilinowac fastfoody,slodycze itp
Dobra dieta to podstawa
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:32   #3
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

leczenie trądziku to długotrwały proces i nie da się tego zrobić w kilka dni. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej. Dlatego myślę, że podstawą jest leczenie u dermatologa. Nie zniechęcaj się. Skoro po antybiotyku nastąpiło pogorszenie, to zapewne nastąpił wysyp (co jest niezwykle częste), czyli oznacza to, że Twoja cera się oczyszcza. A tak z ciekawości zapytam - jaki antybiotyk bierzesz?

Sama czasem używam Dermacolu do maskowania wszystkiego co mi wyskakuje na twarzy, ale trzeba z nim ostroznie, bo łatwo przesadzić z jego ilością i wygląda to kiepsko. Osobiście wolę odrobinkę Dermacolu zmieszać z innym podkładem i jest okej.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:42   #4
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Nie słodyczy, nie pale,nie pije(kawy alkohplu) , nie jem cytrusów,itd
a mój dermatolog miał być niby najlepszy
Biorę antybiotyk Unidox
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:51   #5
kinga_cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Zgadzam się z poprzedniczką. Trądzik to choroba skóry, której leczenie trwa od kilku miesięcy do nawet lat. I faktycznie lepiej sobie to uświadomić, nie poddawać się i szukać dermatologów, leków którzy Ci pomogą. Wiem co mówię bo przez ostatnie 2 lata cierpiałam z tego samego powodu. Radziłabym też wykonać badania odnośnie hormonów.Być może to ich wina.Mi samej trudno jest powiedzieć co tak naprawde wyleczyło moją twarz z trądziku bo jak mówię był to proces długotrwały. Tak jak ty testowałam wiele maści, zażywałam kilka rodzajów antybiotyków. Dużą poprawę widziałam po codziennym stosowaniu mydła antybakteryjnego ( polecam to Ziaji -technologia przeciw pryszczą, Nunozaiaja.).Maść jaką mogę Ci polecić to Zindaclin. Dobrze wysusza a nie podrażnia tak jak inne maści. I jeszcze jedno. Nie wyciskaj. Wiem, że to oklepane i wszyscy i tak wyciskają ( ja też to robiłam) . No i mam tego efekt. Trądzik minął -blizny zostały.Nie poddawaj się, bo naprawde wiele ludzi już się z tego wyleczyło
kinga_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:26   #6
sylwunka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

[QUOTE=Markiza_de_Mil;1739 7227]Witajcie jestem załamana potrzebuje waszej pomocy. Nie wiem co mam począć ze swoją twarzą wygląda coraz gorzej dermatolodzy nie pomagają stosowałam bardzo dużo leków i maści ale nic nie pomaga. teraz biorę antybiotyk i niewidzie poprawy tylko pogorszenie
musze wyleczyc tradzik do poniedziałko( to bardzo wazne) albo chociaz je zakryc jakims dobym fluidem.
polecie mi jakiś dobry fluid ?
o to moja twarz :
[sama walczę 21 lat!! myślę że najlepsza maść jaką stosowałam to maść Skinoren i płyn dalacinT cena nie mała ale warta poprawy gwarantuję ! życzę cierpliwości i nie wyciskać bo z jednego wyciśniętego wyskoczy 5 nowych ! i polecam tabletki visaxinum ]
sylwunka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:43   #7
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

21 lat nie chce tyle się męczyć z pryszczami juz mam je dość! a mam je jakies 6 lat z roku na rok gorzej Uzywałam Skinoren ale nic nie pomógł wiec go odstawiałam teraz biorę na dzień bioderma sebium al a na noc Duac na zmianę metronidozolem i efektów na razie nie widać a stosuje juz miesiąc stosowała któraś z was jakiś z tych leków? pomogły komuś?

Pryszczy nie wyciskam ale czasem same mi pękają

Edytowane przez Markiza_de_Mil
Czas edycji: 2010-02-24 o 12:41
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 20:45   #8
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Jak masz kasę to się nie zastanawiaj tylko idź na IPL, nie uwierzysz co on może zdziałać, nawet bez brania tabletek, ale oczywiście trzeba zrobić od 6-8 zabiegów, a później raz w roku tylko przypominać skórzeo IPL robiąc jeden zabieg
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 23:56   #9
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Mnie bardzo pomogły peeelingi kawitacyjne u kosmetyczki, oraz wykluczenie z diety ostrych rzeczy jak i tych bardzo słodkich. A już szczególnie fastfoodów.
A co do makijażu. Ja na większe czerwone krosty stosuję korektor mineralny, (służy mi na połowie twarzy, niemal jak fluid, ale lepiej kryje - przynajmniej u mnie) a na całą twarz daję puder matujący - też mineralny.
No... i dodam, że też byłam zniechęcona. Męczyłam się dokładnie 6,5 roku z trądzikiem i w końcu trafiłam na dobrego dermatologa i DOPIERO teraz (niedługo minie 7 lat mojej walki) zaczyna mi ładnie wszystko schodzić.
Ale potem zostaje jeszcze leczenie ewentualnych przebarwień, lub blizn po wyciskaniu.
Ja radzę poszukać naprawdę dobrego dermatologa. Ja trafiłam dopiero za siódmym razem. Pierwszych sześć "ciołków" tylko mi zaszkodziło.
Leczenie trądziku to jak dla mnie, w większości przypadków, metoda prób i błędów. Niektórym znalezienie odpowiedniej kuracji zajmuje 2 lata, innym jak wyżej 21 lat.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:16   #10
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Wiesz ja takze ma problemy ze skora od wielu lat. Od roku skora mi sie porawila. I nie wiem czy ma to zwiazek z moim wiekiem(25l) czy z korzysci srodkow ktore stosuje. Choc moja skora nie jest idealna, bo co jakis czas cos mi wylazi to i tak nie jestto co bylo! Mi bardzo pomogl zel do mycia dermoklar z apteki, jest rewelacyjny do calego ciala jak i do twarzy. Raz w tygodniu aplikuje na twarz kwas migdalowy i uzywam kremu no-scar na blizny.
Znajdz deramtologa ktory zrobi wszystkie badania. I sie nie poddawaj. Powodzenia
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:08   #11
AndyD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

A czytałście o MMS (Miracle Mineral Suplement) jest mocno bakteriobójczy, przeciwpasożytniczy itp.
Można sobie to samemu w domu zrobić, ale lepiej kupić, nie jest drogi i starcza na dłuższy czas.
AndyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 19:09   #12
Kanno
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Ja miałam podobnie z bużką i kupiłam D'Arsonval - to urządzenie dla osób z intensywnym i długotrwałym trądzikiem....

To była bardziej kosztowna sprawa ale zamiast wydawać na kosmetyczki, dermatologów, leki i kosmetyki "z serii", wydałam na D'Arsonval 280 zł (troszkę zwlekałam ze względu na cenę, ale było warto!) i mam spokój od kilku miesięcy. Zabiegi tym urządzeniem wykonują kosmetyczki po czyszczeniu skóry bo prądy d'Arsonvala działają odkażająco. Bardzo dobrze zwężają pory i wygładzają buzię. Zaraz po zabiegu trzeba stosować krem nawilżajacy albo odżywczy. Zabiegi te są na tyle bezpieczne, że mozna je samemu wykonywac w domu.

Urządzenia są teraz w przystępnej cenie (kiedyś były duzo droższe). Trudno mi było znaleźć sprzedawcę,ale oczywiście jest ALLEGRO.
Kanno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:35   #13
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Pamiętajcie o przeciwwskazaniach do Darsonvala ! m.in implanty, choroby układu nerwowego np. epilepsja, ciąża, nadciśnienie, uszkodzenia skóry i inne.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Jak już się zdecydujecie kupić darsonwala, to kupujcie od takich sprzedawców, którzy wyraźnie napisali przeciwwskazania, na swojej stronie allegro, bo jak ich nie napiszą to znaczy , że są kompletnie nie poważni, że nie informują o najważniejszych rzeczach
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:21   #14
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Tez miałam kiedys tradzik bo uzywałam fluidy kredki tusze(nadal uzywam kredki i tuszu-pudrów nie)....a na noc tylko wolą przejechałam i to wszytsko zostawało a potem pryszcze...i nie uzywałam wogóle zeli do mycia twarzy...teraz kupiłam sobie zel...robie raz w tygodniu peeling(cukier z kremem) no i po kazdym myciu smaruje kremem bambino ochronnym a na noc pielęgnacyjnym(nie dla kazdego u mojego brata powoduje wysypke-za to ochronny nie) i od pół roku jak nie dłuzej nie mam pryszczy...tylko ostatnio nie uzyłam rano zelu i przez 2 dni nie dałam kremu i pryszcz...ale jzu mi od niedzieli zszedł
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:37   #15
fluorescencyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 26
GG do fluorescencyjna
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Cytat:
Napisane przez Markiza_de_Mil Pokaż wiadomość
21 lat nie chce tyle się męczyć z pryszczami juz mam je dość! a mam je jakies 6 lat z roku na rok gorzej Uzywałam Skinoren ale nic nie pomógł wiec go odstawiałam teraz biorę na dzień bioderma sebium al a na noc Duac na zmianę metronidozolem i efektów na razie nie widać a stosuje juz miesiąc stosowała któraś z was jakiś z tych leków? pomogły komuś?

Pryszczy nie wyciskam ale czasem same mi pękają

Ja od miesiąca używam metronidazolu i według mnie krem ten działa bardzo wolno, ale w miarę ok. Przede wszystkim łagodzi zaczerwienienia. Jeśli masz tak duży problem z cerą, to dobry fluid kryjący tylko pogorszy sprawę. Jeśli już koniecznie musisz go użyć, to zaraz po powrocie do domu zastosuj porządny demakijaż
Z tanich podkładów mogę polecić LIRENE i SORAYA SCENICZNY (chyba Foremniak go reklamuje ).

Dziewczyny, a czy któraś z Was stosowała szczoteczkę do twarzy? w ROSSMANNIE można ją kupić za 10zł Ja zastanawiałam się nad mydłem siarkowym, ale ponoć max wysusza skórę...
__________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją." [ Jonathan Carrol ]
Fluorescencyjna.
fluorescencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:48   #16
nicolas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Witam! nie czytałam dokładnie wszystkich wpisów i może się powtórzę ale... może warto iść do ginekologa... tabletki antykoncepcyjne mogą pomóc... wiem bo sama miałam małe problemy ze skórą twarzy i po tabletkach pomogło:P tzn taki był efekt dodatkowy ich używania
pozdrawiam
nicolas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:09   #17
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Dziękuje za wszystkie porady.
Myślałam jednak nad zrobieniem Peelingiem Mangel S moze któraś taki stosowała?
Jeśli chodzi o podkład byłam w aptece i doradzili mi vichy dermablend lub vichy normatient czy któraś stosowała ?

Edytowane przez Markiza_de_Mil
Czas edycji: 2010-02-26 o 19:16
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:16   #18
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

a ja Ci polecam terapię izotretynoiną! sama niedawno skończyłam, zniknęło wszystko a też długo nie mogłam niczym wyleczyć, poszukaj na forum jest osobny wątek temu poświęcony. ja brałam aknenormin, jest też izotek i jakiś inny lek, ale nazwy nie pamiętam. co prawda koszty wysokie ale patrząc na to ile kasy wydałam wcześniej na nieskuteczne kremy i antybiotyki to, to jest nic! szkoda tylko, że za późno sobie to uświadomiłam.
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:21   #19
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

pewnie chodzi Ci jeszcze o Roacutane, ale nad terapią tymi lekami trzeba się dobrze zastanowić, nie będę pisać dlaczego, bo każdy może sobie to doczytać. I raczej trudno jest z tego xo wiem znaleźć lekarza ,który zdecyduje się przepisać ten lek .
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:25   #20
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
pewnie chodzi Ci jeszcze o Roacutane, ale nad terapią tymi lekami trzeba się dobrze zastanowić, nie będę pisać dlaczego, bo każdy może sobie to doczytać. I raczej trudno jest z tego xo wiem znaleźć lekarza ,który zdecyduje się przepisać ten lek .
tak, o Roacutane mi chodziło fakt, trzeba się naprawdę dobrze zastanowić, jednak wydaje mi się, że najbardziej o podjęciu leczenia decyduje to czy się opłaca, czy nie i większość właśnie o to pyta. ja jak najbardziej polecam, może byłam tą szczęśliwą, która nie miała większych problemów (poza okropnym bólem mięśni i kości), dlatego tak łatwo mi to się mówi a co do lekarza... nie wydaje mi się, że jeśli ktoś zrobi odpowiednie badania i w wypadku kobiety będzie brał środki antykoncepcyjne (ja nie brałam) to lekarz nie przepisze..
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 23:08   #21
fluorescencyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 26
GG do fluorescencyjna
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

vichy dermablend jest ponoćrewelacyjny, ale cena nie za bardzo musisz liczyć ok 70-80zł za małą tubkę i jeśli chodzi o jego recenzję, to odsyłam do filmiku Izabelle http://www.youtube.com/watch?v=9pxYz047Jzw
__________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją." [ Jonathan Carrol ]
Fluorescencyjna.
fluorescencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 23:51   #22
Veronica1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Miałam podobny problem... Pomógł mi izotek, a co do podkładu to w 100% mogę Ci polecić dermacol, można go dostać na allegro w cenie ok. 16zł, zakryje WSZYSTKO. Stosowałam rownież dermablend vichy, ale niestety się po nim świeciłam ;/
Veronica1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 14:34   #23
Sztorm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Możesz także pójść do kosmetyczki na zabiegi oczyszczające. Moja koleżanka właśnie miała trądzik, a te zabiegi bardzo jej pomogły i teraz ma ładną cerę . Może dowiedz się czegoś na ten temat . Powodzenia!
Sztorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:40   #24
fluorescencyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 26
GG do fluorescencyjna
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

wg mnie czyszczenie twarzy przy tak mocnym trądziku jest rozwiązaniem "doraźnym". Owszem, bedziesz miała lepszą cerę itd.. ale na krótko. po 2,3 tyg będzie trzeba powtórzyć zabieg, a u mnie w miescie najtaniej zrobisz go np za 90zł. i to taki podstawowy. "Ful wypas" za 160 poza tym kosmetyczki mimo wszystko wyciskają pryszcze, czy to specjalną gumką czy przez chusteczki... a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi?

próbowałaś zmienić sposób żywienia? ponoć czekolada źle działa na cerę no cóż. gdyby to było takie proste zrezygnować zupełnie z jej jedzenia..
__________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją." [ Jonathan Carrol ]
Fluorescencyjna.
fluorescencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:06   #25
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

A próbowałaś Davercinu? Płyn do stosowania miejscowego.Co prawda w 100% nie pozbył się moich problemów z cerą,ale teraz klika krostek i wszystko Aha-musisz też się zorientować,cy jakieś produkty nie pogarszają Ci stanu cery? Na mnie na przykład bardzo źle działa czekolada,żółty ser i ketchup ( wszystkie wyżej wymienione produkty uwielbiam )
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:39   #26
fluorescencyjna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 26
GG do fluorescencyjna
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

90agnieszka90- używałam 2 miesiące Davercinu i miałam mega problemy ze skórą. Po 1 strasznie mi wysuszał, po 2 -miałam mega zaczerwienienia. Już nie mówię o moich biednych oczach. Dermatolog powiedział, że to prawdopodobnie alkoholu, który jest zawarty w tym "toniku".
Ja obecnie stosuję ACNE DERM. Piszą na ulotce, że to krem na przebarwienia, ale poczytałam trochę i dziewczyny piszą, że pomógł on także na krostki i małe "niespodzianki". Stosuję od 3 dni, 2 razy dziennie. Zobaczymy jak będzie dalej
__________________
"Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją." [ Jonathan Carrol ]
Fluorescencyjna.
fluorescencyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:44   #27
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

ja bym może poleciła acnosan i maść cynkową która by to ładnie zasuszyła. choć nie wiem jak z Twoją skóra, czy jest wrażliwa.
Ja tego używam gdy wyskoczy mi krostka raz na jakiś czas, bo naszczęście cere mam gładziutką.

i przedewszystkim ogranicz słodycze i ketchup
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :

Edytowane przez oranzadkawproszku
Czas edycji: 2010-02-28 o 16:46
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:28   #28
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

Przestrzegam swoja diete nie jem czekolady, słodyczy(czasem zjem jakies ciasteczko kruche :P) sera żółtego ,kaka, kawy, nie stosuje soli ani innych przypraw nie słodzę herbaty , pije tylko bratka i wode.
A nie wiem co z mlekiem czy również przyczynia sie do trądziku?? bo szukałam w internecie i sa rożne opinie na jego temat hymm a nie chce zrezygnowac z mleka i przetwrow mlecznych bo do jedzenie mi zostana chyba tylko owoce i warzywa

co do podkładów mam próbkę vichy dermablend jutro ja użyje i zobaczę czy sie sprawdzi
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:13   #29
Markiza_de_Mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

dziś testowałam vichy dermablend niestety nie zakrył mi pryszczy tak jak bym chciała a po 2 godz zaczęłam sie świecić wiec nie jestem zbyt zadowolona z niego
mam jeszcze próbkę podkładu vichy normatient zobaczę czy okaże się lepszy

a moj trądzik sie nasilił coraz więcej nowych pryszczy a stare nie znikają i te nieszczęsne blizny po nich wiec moja twarz to wielka masakrycznieee!! nie ma już dla mnie nadziei jestem podłamana
Markiza_de_Mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:33   #30
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Moje pryszcze( zdjecia)

jeżeli uważasz, że nie ma dla Ciebie nadziei to może spróbuj to czego ja Ci radziłam?
acnosan i maść cynkowa naprawde nie jest droga.
3mam kciuki, że to wszytsko zniknie Ci z twarzy!
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.