Kosmetyki Essence - część XI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 21:47   #4051
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
A ja już miałam płakać, że u mnie nie ma a to w Naturze nie było w czwartek zobaczę, jak się ma sprawa w Tarnowie w Douglasie

i ogólnie to hej
Heeej Nie płakaj, nie płakaj Sprawdzaj w Douglasie w Tarnowie jak masz okazję, albo przyłącz się do nas czyhających nad szafą w Tesco
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:49   #4052
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Heeej Nie płakaj, nie płakaj Sprawdzaj w Douglasie w Tarnowie jak masz okazję, albo przyłącz się do nas czyhających nad szafą w Tesco
U mnie nie ma Tesco extra chyba, przynajmniej o takim nie słyszałam Douglasy mam dwa, w jednym będę w czwartek jest nadzieja, że znajsę :P
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:51   #4053
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Hahahahha to u Ciebie sytuacja poszła krok dalej Powinni nas chyba pozatrudniać, jesteśmy świetne w pilnowaniu terminów szajkę mamy rozsianą po całej Polsce i wszystko wiemy, co się kiedy gdzie pojawia.
Ja nie wiem kogo oni zatrudniają w tych Naturach, sama składałam kiedyś CV, ale nie oddzwonili, a mogę się założyć, że jestem 1000 razy bardziej zorientowana od pań, które tam pracują ( o cokolwiek się zapytam to nic nie wiedzą), zwłaszcza w kwestii Essence

a co do Pana Ochroniarza, to jeszcze rozwalił mnie po sprawdzeniu cen kosmetyków tekstem "że to prawdziwa okazja cenowa i żal nie brać" , nie mogłam Pana rozczarować i oczywiście wzięłam
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:52   #4054
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Heheh, nie wiedziałam że on taki zorientowany. A ja szłam po panią do kasy, bo nie mogłam znaleźć mgły wiosennej. A taki skarb był pod ręką!
A Creamy Nude gdzie kupiłaś i za ile??
Creamy Nude dorwałam w Douglasie w Złotych Tarasach Potwierdzam, ze brak testera do tego koloru, ale pomadek było chyba z 5 sztuk (minus jedna )
Kosztowała 8,99 zł.

Zastanawiam się nad czerwienią 48 Red Carpet Testera nie było :/ Ciekawa jestem czy jest podobna do Almost Famous (czy to ten sam kolor a tylko inna nazwa) czy jednak różni się odcieniem i kryciem - AF jest półtransparentna. 49 Like a Lady to bardziej róż niż czerwień, taki matowy, żywy różyk, lekko malinowy. A 51 Fift Avenue ma drobinki i to ją dla mnie od razu dyskwalifikuje.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:54   #4055
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma Tesco extra chyba, przynajmniej o takim nie słyszałam Douglasy mam dwa, w jednym będę w czwartek jest nadzieja, że znajsę :P
Jeeejciuuu, przepraszam , pomajtało mi się, że jesteś Olexandrą i jesteś z Lublina.


Nie wiem czy wiecie, ale w Tesco, akurat w okolicy tego stoiska z kosmetykami jest hotspot, wiec jak któraś lublinianka zastanie w szafie CC to proszę krzyczeć nam tu Ja na pewno napiszę spod samiuśkiej szafy i zapytam czy ktoś coś chce koniecznie.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-12-13 o 22:06
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 21:59   #4056
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
Ja zmywałam lorealem dwufazowym, bez problemu sobie poradził z fioletowym linerem. Dzisiaj przetestuje zmywanie płynem do demakijażu z ziaji, zobaczymy czy da radę
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:01   #4057
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Do zmycia to jest on koszmarny, ale "coś za coś" Ja nakładam trochę nivei czy innego tłustego kremu na powiekę, zostawiam na trochę i ścieram wacikiem, schodzi bez problemu
Dwufazy nie próbowałam więc nie wiem, nie lubię ich.
No tak wlasnie myslalam o uzyciu kremu Nivea do tego celu, nastepnym razem tak sprobuje, dzieki za rade

Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was ma porownanie pedzelkow doo linera Essence i Catrice? Mam ten catricowy i ugieta koncowka jest ok ale sciety ukosnie wydaje mi sie zbyt miekki, zeby narysowal dokladna kreske bo wywija sie na boki. czy ten z Essence jest moze twardszy?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:01   #4058
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Creamy Nude dorwałam w Douglasie w Złotych Tarasach Potwierdzam, ze brak testera do tego koloru, ale pomadek było chyba z 5 sztuk (minus jedna )
Kosztowała 8,99 zł.


Zastanawiam się nad czerwienią 48 Red Carpet Testera nie było :/ Ciekawa jestem czy jest podobna do Almost Famous (czy to ten sam kolor a tylko inna nazwa) czy jednak różni się odcieniem i kryciem - AF jest półtransparentna. 49 Like a Lady to bardziej róż niż czerwień, taki matowy, żywy różyk, lekko malinowy. A 51 Fift Avenue ma drobinki i to ją dla mnie od razu dyskwalifikuje.
Sold!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:02   #4059
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Hahahahha to u Ciebie sytuacja poszła krok dalej Powinni nas chyba pozatrudniać, jesteśmy świetne w pilnowaniu terminów szajkę mamy rozsianą po całej Polsce i wszystko wiemy, co się kiedy gdzie pojawia.
no i płatności w najbardziej porządanych elementach z limitek
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
używam 9 to 5 Lusha i nie znam nic lepszego do zmywania tego eyelinera
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:03   #4060
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Czarny eyeliner jest fantastyczny, u mnie przetrwał wczoraj 24h w tym koncert kapeli metalowej i nocną podróż pociągiem. Kiedy wróciłam dziś rano do domu po całej reszcie makijażu nie było śladu, a kreska była TAKA SAMA jak w momencie nałożenia.

Ja zmywam go zwykłym micelem, najlepiej robić to za pomocą patyczków higienicznych.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:15   #4061
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Ja zmywałam lorealem dwufazowym, bez problemu sobie poradził z fioletowym linerem. Dzisiaj przetestuje zmywanie płynem do demakijażu z ziaji, zobaczymy czy da radę
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
no i płatności w najbardziej porządanych elementach z limitek
używam 9 to 5 Lusha i nie znam nic lepszego do zmywania tego eyelinera
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czarny eyeliner jest fantastyczny, u mnie przetrwał wczoraj 24h w tym koncert kapeli metalowej i nocną podróż pociągiem. Kiedy wróciłam dziś rano do domu po całej reszcie makijażu nie było śladu, a kreska była TAKA SAMA jak w momencie nałożenia.

Ja zmywam go zwykłym micelem, najlepiej robić to za pomocą patyczków higienicznych.

Dziekuje slicznie za rady
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 22:16   #4062
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Aaaaa, widziałam Cię! Stałaś z perfumami w ręku przed stoiskiem Paese. Od razu wiedziałam, że Wizażanka - śliczna dziewczyna z Essence w ręku, to kto inny mógłby to być?!



Kiedyś słyszałam jak szkolił tego młodego ochroniarza (bo jest ich teraz dwóch), co mówić klientkom o lakierach. I żeby być w ogóle miłym, orientować się co jest na sklepie, umieć pomóc itd...
OMG! Normalnie się aż zaczerwieniłam Zostałam zdemaskowana A ja taka "niezrobiona i mało reprezentacyjna" byłam - wypadłam z domu tak jak stałam, bo i tak ciemno, nikt nie będzie zwracał na mnie uwagi to po co mam się szykować?
I koszyka też nie brałam, bo i po co jak ja tylko po "perfium" wpadłam?

A co do Pana Ochroniarza, to nie zauważył jak jakaś dziewczyna "testowała" sobie lakier C&G przy szafie Essence :/ Nie odezwałam się, bo naprawdę już nie mam siły ciągle zwracać uwagi i być tą "kłótliwą babą", co się wszystkiego czepia... Zawsze jak zwracałam "testerce" uwagę, to każdy się patrzył na mnie jak na dziwoląga, łącznie z obsługą, która nigdy nie interweniowała w takim momencie :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:27   #4063
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
"Widoczne na meblu"?
To sformułowanie też wywołało mój śmiech

Tak a propos - przejechałam się jednak dziś do Tesco Extra (nie wytrzymałam) no i niestety póki co nic nie jest "widoczne na meblu" a pani zrobiła wielkie oczy, jak powiedziałam, że dostaną nową limitkę... no ale przynajmniej dostałam numer do nich,więc mogę dzwonić
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:57   #4064
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
To sformułowanie też wywołało mój śmiech

Tak a propos - przejechałam się jednak dziś do Tesco Extra (nie wytrzymałam) no i niestety póki co nic nie jest "widoczne na meblu" a pani zrobiła wielkie oczy, jak powiedziałam, że dostaną nową limitkę... no ale przynajmniej dostałam numer do nich,więc mogę dzwonić
Czyli nie mam co jutro jechać... Podasz numer na PW?
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:58   #4065
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
u mnie nie chcą odkładać
mam już dosyć łażenia za limitkami ...
Jak to Ci nie chcą ? Mów mi szybko gdzie, bo mi odkładają, zrobię burdel, oj będą wióry leciały. Ja tam już mam z nimi taktykę.

A co odkładania, to jakby tego nie robiły to bym nie miała wielu rzeczy z E, tylko to jest już tak ze dzwonię, jak jest to szybko sie zbieram i jadę. Raz tylko przetrzymały mi do następnego dnia, bo nie miałam jak podjechać, ale ogólnie wiem, że jak z paniami z D sie umówisz, na konkretny dzień np. za trzy dni to też odłożą.


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I Love Extreme albo Multi Action. Dwa moje ulubione tusze.
Em, i ty brutusie przeciwko mnie ?
co MA sie zgodzę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 23:32   #4066
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Któraś tam się skarżyła, ze flakonu z CC razem z "pompkowym"atomizerem nie można schować w całości do pudełka, bo się nie mieści?
Mieści się calutki Trzeba tylko wyjąć ze środka opakowania ten fioletowy kartonik i wtedy cały flakon z pompką ładnie się mieści
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 06:20   #4067
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak to Ci nie chcą ? Mów mi szybko gdzie, bo mi odkładają, zrobię burdel, oj będą wióry leciały. Ja tam już mam z nimi taktykę.

A co odkładania, to jakby tego nie robiły to bym nie miała wielu rzeczy z E, tylko to jest już tak ze dzwonię, jak jest to szybko sie zbieram i jadę. Raz tylko przetrzymały mi do następnego dnia, bo nie miałam jak podjechać, ale ogólnie wiem, że jak z paniami z D sie umówisz, na konkretny dzień np. za trzy dni to też odłożą.


---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------


Em, i ty brutusie przeciwko mnie ?
co MA sie zgodzę
w GŁ Naturze
powiedziała że nie ma mowy
Kasiu jakbyś wiedziała kiedy i gdzie pojawi się Circus to daj cynk
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 08:16   #4068
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Fakt że mają 2 szafy E to dla mnie kolejny powód by nie zaglądać do Natury. Jedyne co mnie tam przyciąga to Catrice. Chociaż ostatnio panie w tej małej Naturze w Centrum pozytywnie mnie zaskakują, bo w tej na górze to porażka.
No właśnie dziwne to... Te na "dole" jakieś takie bardziej ludzkie są....

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jakoś nie popieram tego całego rezerwowania i sama tak nie robie. Jak ktoś coś chce to nich idzie i kupi, wiadomo kto pierwszy ten lepszy Zawsze można kogoś poprosić
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No właśnie, kto pierwszy ten lepszy. Dlatego lepiej odłożyć sobie spokojnie przez telefon a potem dopiero kupić wiedząc, że nie jedzie się na darmo.
Ja też uważam, że w przypadku edycji limitowanych, taka rezerwacja jest nie w porządku. Zwłaszcza gdy rezerwowane były 4 takie same produkty. Obstawiam, że to na sprzedaż allegrową. Po takiej rezerwacji może się okazać, że dla nas jedyną możliwością będzie zakup z narzutem na allegro.
Nie jest to "dobra dusza" tylko zachłanna dusza.


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ten Pan Ochroniarz jest świadomy tego, że został wizażową gwiazdą Pewnie by się chłopisko z zadowolenia zarumieniło A tak na serio to szczerze Wam zazdroszczę i oficjalnie żądam takiego Pana ochroniarza w rzeszowskiej naturze (w której notabene nie ma żadnej ochrony)
To nie jest jeden ochroniarz, ich musi być kilku na zmiany.Ale fakt, nieźli są

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Ja zmywałam lorealem dwufazowym, bez problemu sobie poradził z fioletowym linerem. Dzisiaj przetestuje zmywanie płynem do demakijażu z ziaji, zobaczymy czy da radę
A ja po prostu żelem do mycia FlosLek
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 09:27   #4069
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was ma porownanie pedzelkow doo linera Essence i Catrice? Mam ten catricowy i ugieta koncowka jest ok ale sciety ukosnie wydaje mi sie zbyt miekki, zeby narysowal dokladna kreske bo wywija sie na boki. czy ten z Essence jest moze twardszy?
Nie mam pędzelka Catrice, ale mam Hakuro oraz Essence i z tych dwóch do linera używam Hakuro, bo Essence jest dla mnie zbyt twardy. Dlatego myślę, że dla Ciebie mógłby być dobry; wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Pędzelkiem Essence świetnie mi się rysuje cieniami na mokro kreski albo inne wymagające precyzyjności eksperymentalne dziwadła
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 09:55   #4070
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
No tak wlasnie myslalam o uzyciu kremu Nivea do tego celu, nastepnym razem tak sprobuje, dzieki za rade
A w jakim stężeniu robisz ten płyn? Przy 5% P-4C powinno zmywać wszystko, więc może warto pokombinować. Z 2 fazówką trzeba było się pomęczyć. U mnie ładnie zmywa go żel micelarny z Biedrony, który kosztuje kosmiczne 4,99

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie dziwne to... Te na "dole" jakieś takie bardziej ludzkie są....





Ja też uważam, że w przypadku edycji limitowanych, taka rezerwacja jest nie w porządku. Zwłaszcza gdy rezerwowane były 4 takie same produkty. Obstawiam, że to na sprzedaż allegrową. Po takiej rezerwacji może się okazać, że dla nas jedyną możliwością będzie zakup z narzutem na allegro.
Nie jest to "dobra dusza" tylko zachłanna dusza.




To nie jest jeden ochroniarz, ich musi być kilku na zmiany.Ale fakt, nieźli są


A ja po prostu żelem do mycia FlosLek
Ta na górze ostatnio nie chciała mi powiedzieć czy przyszła dokładka limitki, powiedziała, że dużo tego i nie chce jej się szukać i wieczorem dopiero coś może być wiadomo. Zeszłam na dól i mi z zaplecza wyniosły te babeczki.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Jak ja zawszę przychodzę to jest taki po 50 łysy, innego tam nie widziałam.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:08   #4071
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

czlowiek kilka dni odciety od internetu i tyle stron do nadrobienia i.. Limitka
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:10   #4072
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Od dzisiaj obowiązuje nowa gazetka SP, więc mam nadzieję, że oznacza to dostawę i w końcu dołożą Essence. Zaglądnę sprawdzić co i jak po zajęciach, mam nadzieję, że CC już będzie, bo powoli nudzi mi się ta zabawa w kotka i myszkę...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:17   #4073
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
czlowiek kilka dni odciety od internetu i tyle stron do nadrobienia i.. Limitka
Dokładnie! Ale jedyne co mnie kręciło to lakiery, a odkrylam drogeryjkę, w ktorej kupię multum lakierów aż do poziomu bankructwa, więc nie bede plakać za limitką
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:22   #4074
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Od dzisiaj obowiązuje nowa gazetka SP, więc mam nadzieję, że oznacza to dostawę i w końcu dołożą Essence. Zaglądnę sprawdzić co i jak po zajęciach, mam nadzieję, że CC już będzie, bo powoli nudzi mi się ta zabawa w kotka i myszkę...
Nowa gazetka SP jest od jutra.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:35   #4075
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
w GŁ Naturze
powiedziała że nie ma mowy
Kasiu jakbyś wiedziała kiedy i gdzie pojawi się Circus to daj cynk
mi perfumy z VL odłożyli, pani naturzanka tylko zastrzegła że mam je odebrać do końca dnia

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A w jakim stężeniu robisz ten płyn? Przy 5% P-4C powinno zmywać wszystko, więc może warto pokombinować. Z 2 fazówką trzeba było się pomęczyć. U mnie ładnie zmywa go żel micelarny z Biedrony, który kosztuje kosmiczne 4,99 [COLOR="Silver"]
ten HydroEffect?
Wczoraj przetestowałam Ziaje niestety nie poradziła, kreska została nienaruszona.
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:47   #4076
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Wczoraj przetestowałam Ziaje niestety nie poradziła, kreska została nienaruszona.
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
No tak wlasnie myslalam o uzyciu kremu Nivea do tego celu, nastepnym razem tak sprobuje, dzieki za rade

Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was ma porownanie pedzelkow doo linera Essence i Catrice? Mam ten catricowy i ugieta koncowka jest ok ale sciety ukosnie wydaje mi sie zbyt miekki, zeby narysowal dokladna kreske bo wywija sie na boki. czy ten z Essence jest moze twardszy?
Jak macie problem z linerem to proponuję zwykłą oliwę z oliwek na wacik i jazda nie oszukujmy się, oleje najlepiej sobie radzą z trudnymi do zmycia kosmetykami

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Nie mam pędzelka Catrice, ale mam Hakuro oraz Essence i z tych dwóch do linera używam Hakuro, bo Essence jest dla mnie zbyt twardy. Dlatego myślę, że dla Ciebie mógłby być dobry; wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Pędzelkiem Essence świetnie mi się rysuje cieniami na mokro kreski albo inne wymagające precyzyjności eksperymentalne dziwadła
Hanusia co do pędzelka to ja używam tego z Essence do robienia kresek cieniem, tak jak Acabar, do linerów wolę używać mojego pędzelka z Maybelline...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:51   #4077
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
mi perfumy z VL odłożyli, pani naturzanka tylko zastrzegła że mam je odebrać do końca dnia

ten HydroEffect?
Wczoraj przetestowałam Ziaje niestety nie poradziła, kreska została nienaruszona.
Zależy jak wykonujesz demakijaż, bo u mnie od biedy to Ziaja dawała radę. Tylko, że trzeba przyłożyć wacik do oka i poczekać 30-60s i dopiero wtedy zetrzeć, bo samym tarciem to sobie można rzęsy powyrywać. Tak, mówię o Hydro Effect (biało-błękitna tubka). Tylko tu też trzeba sposobem. Na suchą twarz suchymi dłońmi nakładam ten żel, masuję - szczególną uwagę zwracając na oczy. Jeśli makijaż jest delikatny to biorę trochę wody na ręce, masuje wodą i zmywam. Jak mam mocniejszy makijaż to zanim włączę wodę w to wszystko to biorę wacik, przykładam do oka, chwilę czekam i ściągam wszystko. Jak coś zostało to wyciskam na wacik odrobinę żelu znowu przykładam, czekam i ściągam. I dopiero potem woda. U mnie zmywa wszystko prócz wodoodpornej mascary, której nie zmywa nic

Dzisiaj robię wielkie testy CC
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:55   #4078
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

the down is broken z wampirzej limitki
klik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010501.jpg (27,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010502.jpg (30,5 KB, 44 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:09   #4079
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
the down is broken z wampirzej limitki
klik
Taaak, cudny jest. Świetnie drobinki uchwyciłaś. Uwieeeeelbiam go
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 11:29   #4080
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaak, cudny jest. Świetnie drobinki uchwyciłaś. Uwieeeeelbiam go
W buteleczce bardzo mi się podoba, ale nie pasuje do moich dłoni i nie podoba mi się na moich poznakciach
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.