Moja garderoba potrzebuje pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-31, 17:16   #1
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479

Moja garderoba potrzebuje pomocy!


Witam.. ostatnio robiąc porządki przedświąteczne dostrzegłam, że moja garderoba jest taka nijaka.. nie ma w niej nic to tak na prawdę było by super.. trochę zwykłych jeansów, trochę jakiś poprzecieranych, bokserki, zwykłe koszulki, trochę koszulek z zespołami, gotyckie długie spódnice i kilka sukienek.. dominuje zdecydowanie kolor czarny, styl powiedzmy gotyk/metal. Potrzebuje czegoś nowego.. ciuchy ogólnie jako tako mi się podobają, ale nie czuje się w nich seksowna i kobieca, nawet gdy ubiorę teoretycznie sukienkę która podkreśla moją figurę i tak czuje się jakaś nijaka..

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiem co kupić, chętnie wybrała bym się na jakieś zakupy ale nie chce wywalać kasy w błoto.. bo za dużo jej nie mam.

Strasznie podoba mi się styl ubierania pewnej wokalistki, wystarczy wpisać w goole (bo bez sensu żebym wklejała zdjecia) : THE PRETTY RECKLESS, chciała bym nosić się w takim stylu, lekko rockowy ale kobiecy i seksowny, nie tylko czerń ale pojawiają się też inne kolory.

I jeszcze pytanie: Co jest podstawowym wyposażeniem kobiecej szafy? Ostatnio w dziale "Metamorfozy" jakaś wizażystka ładnie rozpisała chłopakowi typu: kup dwie pary zwykłych jeansów, dwie koszule takie itp.

Więc co porządna, szanująca kobieta powinna mieć w swojej szafie?

Mam 19lat i dopiero teraz zabrałam się za siebie..
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 19:20   #2
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moja garderoba potrzebuje pomocy!

Czyli Taylor Momsen? Nie prościej tak napisać?

Moim zdanie podstawowa baza to dobrze skrojone jeansy, gładkie topy - to już masz. W co bym zainwestowała? W dobrze skrojony żakiet, w ramoneskę oraz kilka koszul. Dodatki- skoro lubisz czerń nie musisz jej całkowicie wykluczać, ja bym to rozjaśniła jakimi konkretnymi wisiorami, naszyjnikami, bransoletami, duzymi zegarkami. Coś w złocie w kolorze, żeby rozjaśnić tę czerń.

Zainwestowałabym w kilka sukienek, ciut zwiewniejszych, jaśniejszych (kremowe, cieliste, szare), a do tego coś ciut mocniejszego- właśnie żakiet bądź ramoneska. I już nie jest nudno i słodko Nie rezyguj ze swojego stylu, po prostu trochę go zmodyfikuj, dodaj trochę kobiecości. Dobrze byłoby zakupić jakieś cięższe buty, ale na obcasie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 21:39   #3
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Moja garderoba potrzebuje pomocy!

Proponuję skórzane spodnie, koronkowe bluzki (obecnie jest duży wybór), luźne koszule, ramoneski (jak już wyżej napisano), ciekawe buty - np. koturny, rockowe botki. Do tego wyraziste kolczyki albo wisiorki.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2013-03-31 o 21:41
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:40   #4
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: Moja garderoba potrzebuje pomocy!

A ja Ci polecam pogrzebać w wątku "styl kobiecy i rockowy jednocześnie", znajdziesz tam dużo inspiracji
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 16:23   #5
stylowi21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 46
Dot.: Moja garderoba potrzebuje pomocy!

Moim zdaniem powinnaś kupować ubrania typu jaki lubisz ale tak aby ci pasowało coś do czego a nie każde ubranie z innej parafi.
stylowi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 08:59   #6
Letnie_inspiracje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 181
Dot.: Moja garderoba potrzebuje pomocy!

Dokupiłabym koronkową sukienkę (teraz pełno ich w różnych sklepach) - modny i jednocześnie kobiecy element garderoby. Poza tym może kilka dopasowanych bluzek, które mogłabyś zakładać do jeansów. I fajna spódnica (może rozkloszowana, jeśli pasuje do Twojej figury?). Mogłabyś zakładać taką spódnicę do bluzek i bokserek, które już masz.
Do tego duża, wyrazista biżuteria - taki wisior czy broszka potrafią bardzo zmienić strój, naprawdę!

Kolorów czy konkretnych fasonów wolę za bardzo nie polecać - nie wiem jaką masz figurę oraz co już jest w Twojej szafie.
__________________
Wątek wymiankowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679451
Letnie_inspiracje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.