Zabieg na stopach & metalowa tarka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-18, 10:39   #1
foox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 25

Zabieg na stopach & metalowa tarka


Witam..
Moje drogie Forumowiczki prosze was o radę... Mianowicie jest lato a wygląd moich pięt mnie nie satysfakcjonuje:/ Próbowalam moczytć pięty tak 20 min w wodze z mydłem a następnie ścierałam je pumeksem ale to nic nie pomogło.. moje pięty nadal są takie jakieś "zgrubiałe"

W sklepie kosmetycznym zaopatrzyłąm się w zestaw metalowa tarka do stóp + tarka przypominająca papier ścierny.. mam tylko problem.. kompletnie nie wiem jak sie tego używa Mam nadzieje ze mnie oświecicie... Po prostu czytałam niektóre posty i niektóre dziewczyny piały że tarke sie używa na sucho... czy to aby nie jest bolesne? Chętnie wysłucham waszych rad.. odnośnie kolejności wykonywania zabiegu... moczenie stópek.. tarnie na sucho czy na mokro.. i peeleing tak samo: na sucho czy na mokro i przed czy po tarciu?

Z gory dziękuję za odpowiedź.
foox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 17:14   #2
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Zabieg na stopach & metalowa tarka

Napewno Nie Jest Bolesne Tarcie Stóp Tarką Na Sucho

jeśli chcesz, to wybierz się najpierw do kosmetyczki na pedicure frezarką, a następnie CODZIENNIE ścieraj je pumeksem, czy tarką.

używaj kremów nawilżających do stóp, albo zawierających mocznik, np seria do stóp z SVR chyba xerial, ale nie jestem pewna. ja peelini używam i przed i po pedicure, ale efekt widzi się gdy wykona sie peelingpo pedicure, skóra jest wtedy wygładzona. przede wszystkim systematyczne dbanie o stoby i nawilżanie je krememi do stóp zagwarantuje nam , że będą miekkie gładkie i zadbane!
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.