Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 08:58   #1
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087

Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa


nieaktualne

Edytowane przez Idiaminka
Czas edycji: 2008-09-15 o 18:55
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:48   #2
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

nikt nie ma pomysłu ?
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:11   #3
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

Mój syn ma 10 lat i robiłam mu w tym roku urodziny w domu, demolki nie było, aż sama byłam w szoku, bawili się sami, bardzo grzecznie
Mi się pomysł z kinem podoba, ale rozumiem, że powala ceną. Zoo fajne, ale co jesli będzie deszcz?
A może wycieczka do Muzeum Wojska Polskiego, opłacisz przewodnika i chłopcom na pewno będzie sie podobac. albo Muzeum Techniki. albo kręgle - podobno tam też można zorganizować fajną zabawę.
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:17   #4
skyedzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

A może zatrudnic jakąś osobę, animatorów, którzy wymyśliliby zabawę dla dzieciaków w domu ? Jeśli się dobrze trafi, to impreza będzie przednia, a kozty stosunkowo niższe niż w salkach zabaw, czy innych tym podobnych... Ja organizowałam takie przyjęcie z różnymi konkursami, zabawami dla mojej siostrzenicy rok temu i dzieci naprawdę się dobrze bawiły, nie musiały byc zdane same na siebie bo wymyśliłam zabawy i było wszystko w porządku.Również bez demolki Niektórzy organizują też imprezy tematyczne, np. pirackie albo na zamku
skyedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:27   #5
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

czytam, czytam i chłonę każdą propozycję. Piszcie Drogie Mamusie , piszcie.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:37   #6
Natalia10
Przyczajenie
 
Avatar Natalia10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do Natalia10
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

wiem, że już rok po urodzinkach Twojego synka, ale chciałam podrzucić jeszcze kilka moich pomysłów na kolejne lub dla innych mam. mój syn miał zorganizowane przyjęcie w stylu piłkarskim, ograniczyło sie to jednak do piłkarskich dodatków, jak talerzyki z piłeczkami itd, następnie było kilka gier i zabaw ( 1. nadmuchałam tyle balonów ilu było gości i do każdego włożyłam karteczkę z zadaniem, np: pokaż smieszną minę czy zaśpiewaj coś itd. dzieci przebijały balon i losowały sobie zadanie, proste a frajdy sporo , 2. zawiązywałam dziecku chuste na oczach i dostawało ono do ręki jakiś przedmiot i oczywiście mieli odgadnąć co to jest, 3. taniec z jabłkiem - 2 dzieci miało jabłko między czołami ) za każde zadanie dzieci otrzymywały mini nagrody, które kupiłam w sklepie po 4zł i mniej (długopisy itd), zrobiłam wcześniej przy pomocy moich dzieci duży szablon z piłkarzem i wycięłam otwór na głowę, wszyscy mieli tam zdjęcia , przy wyjściu dzieci dostały po balonie i koszulkę (udało mi sie kupić taniutkie w realu) zapakowaną w torebki papierowe. wszyscy byli zadowoleni, a mamy wydzwaniały, że dzieci chcą takie samo przyjęcie jak u mojego synka
pozdrawiam
__________________
Natalia10



facet powinien więcej mówić niż myśli i więcej myśleć niż mówi

Natalia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:15   #7
OpenerKlubMam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie urządzic przyjęcie urodzinowe dziewieciolatkowi ? W-wa

Drodzy Rodzice,

macie dosyć urodzin organizowanych na placach zabaw i w restauracjach? W bardzo prosty sposób możecie sami przygotować idealne przyjęcie urodzinowe w domu lub ogrodzie. Dzieci to bardzo wymagający goście, dlatego ważne jest by urodzinki były pełne atrakcji. Zorganizujcie zabawy dostosowane wiekiem do maluchów, zaplanujcie niespodzianki i nagrody, które zachęcą dzieci do aktywnego udziału w konkursach. Nie animujcie jednak całego czasu, pozwólcie by dzieci – jeżeli mają na to ochotę – bawiły się też spontanicznie ze sobą. Dobrym pomysłem są też zawody sportowe, które lubią zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Mogą to być wyścigi w workach, przeciąganie liny, tańce z balonem czy tańczenie na gazecie, której wielkość, co jakiś czas zmniejszamy. Nie zapomnijcie jednak, że Maluchy nie lubią przegrywać, podkreślajcie więc, że fajna zabawa to cel konkursów, a wygrywa każdy, kto ukończy daną konkurencje.

Opener Klub Mam
OpenerKlubMam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.