Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 15:29   #31
DarkTemptation
Raczkowanie
 
Avatar DarkTemptation
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 224
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Melduję się w nowym wątku! Zaraz mam wizytę kontrolną po zabiegu, lekarz obejrzy i powie czy wszystko się zagoiło i czy jest ok. Ta pogoda jakoś optymistycznie nastraja, zaczynam czuć się trochę lepiej tylko trochę pusta w środku

Kibicuje wszystkim Mamusiom!
__________________
Wymianka SIERPIEŃ
Fragrantica
Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z językiem angielskim!
DarkTemptation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 15:33   #32
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Alfa wszystkiego najlepszego

Agatko mi się podobają te sukienki. Też mi zawsze szkoda kasy na te typowo weselne, bo później w szafie leżą

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
w wypisie mamy napisane "poród przedwczesny zagrażający"
To tak chyba standardowo piszą przy później ciąży, też tak miałam, a z brakiem ruchów pojechałam

Nam dzisiaj Olek zrobił pobudkę o 4.45 teraz odsypia na balkonie, bo pada, a ja na szybko coś jem i ogarniam mieszkanko, póki babcia go wozi
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 15:47   #33
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

he he Oluś wstaje tak jak ja. tyle że ja nieodsypiam buuuuuuuuuuuu
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 15:54   #34
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
=

To tak chyba standardowo piszą przy później ciąży, też tak miałam, a z brakiem ruchów pojechałam
Niestety chyba nie....mój lekarz prowadzący powiedział, że zaczęła się akcja porodowa i trzeba ją zatrzymac
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:03   #35
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Uff jestem w domu...oczywiście już bym zaczęła sprzątać


Marcelek nas nieźle nastraszył...w wypisie mamy napisane "poród przedwczesny zagrażający"

Uspokoiło się ładnie wszystko, nawet szyja wróciła na swój poziom.. w co ciężko mi było uwierzyć.

Co mnie zdziwiło to na USG mówiła, że młody jest główka do góry znowu...a od 20 tygodnia wciąż był w dół..no i łożysko 2 stopnia a jeszcze przed majówką było 1??

Nie wiem czy w to łożysko wierzyć bo robiła USG na słabym sprzęcie


Oczywiście muszę się strasznie oszczędzać


Posiłki w szpitalu standardowo- "takie se" cukry miałam z kosmosu, ale co się dziwić jak ciśnienie miałam wysokie i byłam tak zdenerwowana, że młodemu za szybko serce waliło??

Dziś już wszystko się uspokoiło ciśnienie 90/50, serduszko Marcelka ok, ja też spokojniejsza.. leże..

Dzięki za wsparcie!! Nie odzywałam się bo neta mi zabrakło na komórce i nie mogłam nawet nic przeczytać








Mam dokładnie ten sam problem....



Stówka!!!
Dobrze że już w domu
Cytat:
Napisane przez DarkTemptation Pokaż wiadomość
tylko trochę pusta w środku
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:21   #36
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Niestety chyba nie....mój lekarz prowadzący powiedział, że zaczęła się akcja porodowa i trzeba ją zatrzymac
Dobrze że jesteś w domu. Ja też tak miałam że wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu dwa miesiące do porodu. Tak mi zatrzymali, że chodziłam jeszcze dwa tyg. po terminie i nic się nie działo. Musisz się teraz dużo oszczędzać i nie stresować.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Alfa wszystkiego naj... spełnienia najskrytszych marzeń.
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:22   #37
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Zrobiłam test owulacyjny, kreska wyszła jeszcze bledsza niż wczoraj, więc już po owulacji. No i w ciąży w takim razie też nie jestem, bo spotkałam się z opiniami, że w przypadku ciąży test owulacyjny wychodzi pozytywny po owulacji (mimo innego hormonu).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 16:41   #38
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam test owulacyjny, kreska wyszła jeszcze bledsza niż wczoraj, więc już po owulacji. No i w ciąży w takim razie też nie jestem, bo spotkałam się z opiniami, że w przypadku ciąży test owulacyjny wychodzi pozytywny po owulacji (mimo innego hormonu).
wszystko może się zdarzyć - kochana poczekaj jeszcze 2 tygodnie i się wyjaśni
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:45   #39
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

przed chwilą na meilu przeczytam tytuł jednej wiadomości- je bane krawaty a naprawde pisze jedwabne krawaty.
na testach owulacyjnych sie nieznam.
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:48   #40
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Nowy wątek więc pasuje żeby córka marnotrawna odezwała się bo wstyd, kilka razy dziennie czytam was, ale się nie odzywam

Witam nowe AM....
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:57   #41
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziękuje laseczki:cmok :

Wikuś właśnie pisałam na plotkowym czy nie mogą zostać bo pewnie będę chciała brać udział w kolejnym zamówieniu

Chyba, ze to jest problem to wyśle zaraz numer konta.
spokojnie, może zostać myślałam, ze chcesz zwrot i dlatego napisałam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam test owulacyjny, kreska wyszła jeszcze bledsza niż wczoraj, więc już po owulacji. No i w ciąży w takim razie też nie jestem, bo spotkałam się z opiniami, że w przypadku ciąży test owulacyjny wychodzi pozytywny po owulacji (mimo innego hormonu).
hmmmm a u mnie kreska na owulacyjnym taka sama jak wczoraj, czyli mocna. a w ciąży na pewno nie jestem.
Już doczytałam - dr google jest niezawodny


Cytat:
Napisane przez joanna1978 Pokaż wiadomość
przed chwilą na meilu przeczytam tytuł jednej wiadomości- je bane krawaty a naprawde pisze jedwabne krawaty.
na testach owulacyjnych sie nieznam.

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2013-05-10 o 17:28
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 17:28   #42
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII



---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

mam do z pozbycia się 6kg, a niemoge się odchudzać bo mam anemie

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

ide na grilla.paa
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:32   #43
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam test owulacyjny, kreska wyszła jeszcze bledsza niż wczoraj, więc już po owulacji. No i w ciąży w takim razie też nie jestem, bo spotkałam się z opiniami, że w przypadku ciąży test owulacyjny wychodzi pozytywny po owulacji (mimo innego hormonu).
To nie tak od razu chyba

Cytat:
Napisane przez joanna1978 Pokaż wiadomość
przed chwilą na meilu przeczytam tytuł jednej wiadomości- je bane krawaty a naprawde pisze jedwabne krawaty.
na testach owulacyjnych sie nieznam.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:47   #44
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Dzień dobry, też się melduję w nowym wątku.

Alfa, sto lat!

kocurku, dobrze, że sytuacja opanowana
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:13   #45
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Niestety chyba nie....mój lekarz prowadzący powiedział, że zaczęła się akcja porodowa i trzeba ją zatrzymac
Tzn. w Twoim wypadku faktycznie można mówić o zagrożeniu porodem przedwczesnym, ale Maga też ma rację - w szpitalu zawsze wypisują przed 20 tc poronienie zagrażające, a po 20tc - poród przedwczesny zagrażający. Leżałam 3 razy w tamtej ciąży i za każdym razem to samo i dziewczyny na mamusiowym też to pisały, że zawsze tak samo piszą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:31   #46
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam test owulacyjny, kreska wyszła jeszcze bledsza niż wczoraj, więc już po owulacji. No i w ciąży w takim razie też nie jestem, bo spotkałam się z opiniami, że w przypadku ciąży test owulacyjny wychodzi pozytywny po owulacji (mimo innego hormonu).
Hosenko, to znaczy, że już po owu. Ale możecie jeszcze na wszelki wypadek poprawić

Co do tego, co napisałaś o ciąży, to ja się nie spotkałam nigdy z taką opinią, co więcej nie wydaje mi się ona rozsądna. Bo przecież zaraz po owulacji organizm jeszcze nawet nie wie, że jest w ciąży. "Dowiaduje" się w momencie zagnieżdżenia i to wtedy zaczynają szaleć hormony.
poza tym w cyklu, w którym ja zaszłam, też robiłam testy owu i po owulacji wyszły negatywne, mimo, że zaszłam. Więc uszy do góry, nic nie jest przesądzone

Niunia, jak się trzymasz?
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2013-05-10 o 18:43
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:41   #47
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

jak zobaczyłam nowy wątek to myślałam tylko, żeby się żadne dziecko nie rodziło

Kocurku ja zaczniesz robić porządki to przyjadę do ciebie i z Tobą porządek zrobię

czytałam i cytowałam i mi się komp wyłączył więc tylko troszkę bo zaraz ucieka

Alfa 100 lat
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
(ale w sumie nie wiem czy jest sie czym chwalić bo kieckę kupowałam 6tygodni po porodzie i jest do zwężenia głownie w biuscie...)

dziewczyny, czy któraś z Was używała kołyski do brzuszków?
za wagę
a co do kołyski, ja kiedyś na niej próbowałam ale jak dla mnie męczarnia, kark boli, wolę normalne brzuszki
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
dziś też dałam popis [COLOR="Silver"]
coś zrobiła?
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
Nowy wątek więc pasuje żeby córka marnotrawna odezwała się bo wstyd, kilka razy dziennie czytam was, ale się nie odzywam
ciebie to tylko lać za takie nieodzywanie co u was?

Niunia czekamy na ciebie.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:54   #48
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
kilka razy dziennie czytam was, ale się nie odzywam..


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;40746565] w szpitalu zawsze wypisują przed 20 tc poronienie zagrażające, a po 20tc - poród przedwczesny zagrażający. [/QUOTE] dokładnie. takie procedury. taka nomenklatura.

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
coś zrobiła?
tego się nie da opisać takie sytuacyjne kalafiorowate akcje (doktorka mówi: "Proszę wybudzić dziecko", a ja kiwam głową i czekam... chyba na oklaski. chłop na szczęście przytomny. a syn jak się obudził to urządził taki koncert, że hej. lekarka - specjalistka od zaburzeń rozwoju z kliniki patologii noworodka- stwierdziła, że od 40 lat ma doczynienia z płaczem niemowlaków i nasz nie brzmi absolutnie jak niedotleniony )
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:11   #49
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Bardzo fajneWogóle ty bardzo elegancka jesteś
dzięki
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
maksi- widzę, że remontowe sprawy wzięłaś w swoje ręce...
a jak wyszedł natrysk- pokaż jakieś fotki, zadowolona?
fotki zrobię jutro, dziś sprzątałam po panu, ale i tak nie skończyłam.
Natrysk ładny, delikatny
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Uff jestem w domu...
leżeć i apeluję : no stress!
jakieś leki przepisali?
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
"buciara" - idealne określenie
a butki cudne
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 20:38   #50
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Czyli mówicie, że jeszcze nie wszystko stracone?

W poprzedniej ciązy test robiłam tydzień po spodziewanym okresie, bo mimo objawów ciągle miałam nadzieję, że go jednak dostanę, a teraz najchętniej już bym zrobiła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:53   #51
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

ciebie to tylko lać za takie nieodzywanie co u was?

Niunia czekamy na ciebie.
a leci dzień po dniu, spanie-praca-dom i tak w kółko, do tego sesja blisko;/ jeszcze mam wesele za 3 tyg, starościną jestem hehe

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czyli mówicie, że jeszcze nie wszystko stracone?

W poprzedniej ciązy test robiłam tydzień po spodziewanym okresie, bo mimo objawów ciągle miałam nadzieję, że go jednak dostanę, a teraz najchętniej już bym zrobiła
z tymi testami owulacyjnymi to różnie jest... jakbyś robiła je kilka dni pod rząd a nie tylko 2 dni, to miałabyś dokładny obraz poziomu LH w organizmie, a tak to nic pewnego, także nadzieja zawsze jest
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:10   #52
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

WITAM w nowej części!!!
Wpadłam na pomysł by podczytywać Was na smartfonie z aplikacj wizaz forum , ale nawet z tym ciężko choć staram się być w miare na bieżąco. I teraz co pamiętam:
ALFA! sto lat!!!!!!!!!!! spełnienie marzen!!!!!!!!!
ZEBERKA! pytałaś czy Zosia z anmi na weselu była ? TAK! Nie było wyjścia bo ja caly czas ja kp a ona z butelki pic nie umie!
KOOOCUUR!!!!!!!! super ze się uspokoiło! niech Marcelek siedzi jeszcze u mamusi!!
NIUNKA!
KUBEK! Ty pytałaś o podróż. ja w ciązy byłam w górach- ok 6mca pozdróz mniej więcej tyle samo km. Zapytaj lekarza czy możesz jechać. ( ja nawet spacerek po szlaku zaliczyłam )
Co do kasy na wesele- to ja tak jak Alfa- bratu dałam 1000 (tylko on nam jeszcze pokój opłacił w hotelu) a wesele kuzynki w czerwcu i pewnie koło 500 damy. Cóz na wiecej nie możemy sobie pozwolić!
PERSE! nie denerwuj się!!
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Pomyślałam tak samo czyli kalafior i poza ciążą się zdarza
i długo po się utrzymuje!!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:59   #53
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Wpadłam na pomysł by podczytywać Was na smartfonie z aplikacj wizaz forum
skąd się tą aplikację bierze? eh, ja zielona w nowych technologiach a też bym tak poczytała.

___________

nie jestem ostatnio na bieżąco, jakoś mam wrażenie, że może nie powinnam się tu pokazywać, pisać o nas, że może komuś będzie przykro..
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:11   #54
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
a leci dzień po dniu, spanie-praca-dom i tak w kółko, do tego sesja blisko;/ jeszcze mam wesele za 3 tyg, starościną jestem hehe

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------


z tymi testami owulacyjnymi to różnie jest... jakbyś robiła je kilka dni pod rząd a nie tylko 2 dni, to miałabyś dokładny obraz poziomu LH w organizmie, a tak to nic pewnego, także nadzieja zawsze jest
Bo ja taka jestem, jak coś mi się uwidzi, to muszę to zrobić od razu. Wpadł mi do głowy test owulacyjny, to musiałam zrobić od razu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:41   #55
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Monika! Ja w swoim telefonie weszlam tam gdzie są różne aplikacje wpisalam wiza forum i znalazło. A głupoty to piszesz teraz mówiąc że nie powinnas tu pisać:thumbdown to jest specyfika naszego wątku że są tu dziewczyny na różnych etapach. Napisz lepiej co u Was?
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:00   #56
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

już po jednej kawce, ale wciąż ziew-ziew... witam sobotnio
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:22   #57
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XVIII

Pani ale Ci zazdroszczę tej kawy...

Ja również witam, zaraz się zbieramy na cmentarz zrobić porządek z grobem, bo strasznie mi już te moje śliczne kwiatki uschły :/ Potem przychodzą moi rodzice (tata ma mi zamontować wysięgniki na balkonie, będę mogła suszyć pranie na zewnątrz jupiii), a potem jak wszystko będzie OK (żadnych skurczów, itd) to pojedziemy się spotkać z takimi naszymi kolegami starymi

Kurcze i jak tu planować coś z wyprzedzeniem miesięcznym, jak ja nie umiem powiedzieć, czy na pewno po południu się wybiorę do miasta ościennego...

Jaka u Was pogoda? U nas oczywiście brzydko i leje. Wczoraj świeciło słonko, dziś, jak mogłoby być chociaż sucho - pada....:/



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:25   #58
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

Ja wolę wystawić suszarkę na balkon i na niej powiesić pranie. W razie deszczu można szybko od razu wyciągnąć
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:31   #59
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. X

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;40752899]Pani ale Ci zazdroszczę tej kawy...
[/QUOTE]
ja się z niej mocno cieszę. w ciąży mnie odrzuciło (miałam nie pić z założenia, a nie piłam, bo mi śmierdziała ) a teraz znów smaczki powróciły

u nas szaro, buro, pochmurno... szkoda. myślałam, że chłopaki spędzą cały dzień w parku (z dochodzeniem na papu) a ja ogarnę mieszkanie. a tak to ogarnę w towarzystwie
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 07:44   #60
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Dot.: Odp: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam -

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja wolę wystawić suszarkę na balkon i na niej powiesić pranie. W razie deszczu można szybko od razu wyciągnąć
Ja nie mam miejsca na balkonie na suszarkę, bo odkąd nam ocieplili blok płytami styropianowymi, to się nie mieści.





Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ja się z niej mocno cieszę. w ciąży mnie odrzuciło (miałam nie pić z założenia, a nie piłam, bo mi śmierdziała ) a teraz znów smaczki powróciły

u nas szaro, buro, pochmurno... szkoda. myślałam, że chłopaki spędzą cały dzień w parku (z dochodzeniem na papu) a ja ogarnę mieszkanie. a tak to ogarnę w towarzystwie
Ja nie piję z założenia Do jakiegoś 12 tc piłam, potem odstawiłam, ale nie odrzuciło mnie. W poprzedniej ciąży to był pierwszy objaw, nie umiałam znieść zapachu kawy z ekspresu. Ale wiadomo, każda ciąża jest inna.

Wszystkim chyba pogoda pomieszała szyki :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.