Mój zielony pokój- co z nim począć? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 21:16   #151
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez kraajanka Pokaż wiadomość
Bardzo jaskrawy jest ten kolor. Jak dla mnie to powinien być na jednej ścianie tylko, a reszta może złamana szarością biel. Co do sofy, to jakoś mi się mało podoba, ale oczywiście to Twój wybór. Wygląda, że jest szaro czarna. Żeby stłumić ten agresywnie zielony kolor dobrze jest iść w ten deseń kolorystyczny - biel złamana szarością, szary i czerń. Ostrożnie z meblami, przy tym stylu raczej wskazany minimalizm.
Tak to wygląda - przyznam, że daja po oczach
hehe rzeczywiscie ten kolor to na scianie jest ciemniejszy, nie taki jaskrawy jak tutaj bo to robilam w paincie tylko tak zeby bylo mniej wiecej widac jaki kolor ale na scianie jest ciemniejszy i lagodniejszy a brazowa sofa czy wogole jakies odcienie brazowego by pasowaly?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 07:26   #152
kraajanka
Rozeznanie
 
Avatar kraajanka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z nad Bałtyku:-)
Wiadomości: 563
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Owszem brąz z zielenią dobrze się komponuje, tylko musisz dobrze dobrać odcień brązu. Dużo zależy od prawdziwego odcienia zieleni. Dodam jeszcze z innymi kolorami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salon91.jpg (109,0 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salon113.jpg (84,0 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizualka3.jpg (41,7 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zieleń12.jpg (38,3 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zieleń13.jpg (17,8 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zieleń15.jpg (20,2 KB, 122 załadowań)
__________________
Pozdrawiam))
kraajanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:14   #153
lolka1234562
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Modny pokój dla nastolatkixD

hey* na wiosnę będę miała remont w pokoju bym chciała zmienić kolory ścian i jakieś dodatki które by mi pasowały czy byście mi mogli pomóc coś wy myśleć co by pasowało do mojego pokoju i moich mebli??...lubię kolor zielony niebieski...podoba mi sie połączenie zieleni z ciemny, wrzosem...

http://img247.imageshack.us/my.php?image=spa0246cf6.jpg
http://img70.imageshack.us/my.php?image=spa0247gi4.j pg

http://img527.imageshack.us/my.php?image=spa0248oy6.jpg
http://img261.imageshack.us/my.php?image=spa0248vp5.jpg
http://img106.imageshack.us/my.php?image=projektuj8.png

Edytowane przez lolka1234562
Czas edycji: 2008-01-09 o 13:36
lolka1234562 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:08   #154
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez jannet21 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu chyba mi troszkę odbiło i przemalowałam pokój. Na zielono- właściwie 2 odcienie zieleni. Jak widać na zdjęciach do tego granatowe łóżko. Zakupiłam ikeowskie ramki, pomalowałam na bardzo jaśniutką zieleń i pojawił się problem. Co w te ramki włożyć? Podobają mi się takie tryptyki ręcznie malowane. Może wy dziewczyny macie jakiś konkretny pomysł? Na wzór i formę obrazków. Jak wy to widzicie swoimi oczami? Z góry dzieki za pomysły, bo ja sama jakoś straciłam wenę.
Niebieskie łóżko i zielone ściany. Nie wiem czy te kolorki się dobrze komponują razem , ale cóż. Chyba jakieś niebieskie dodatki . Jak powiesisz zielone ramki na zdjęcia to zastanawiam się czy nie zleją się ze ścianą. Może lepiej ramki niebieskie, a środek na zielono ?
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:44   #155
paulaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 61
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

hhm.... Ciekawy temacik . Ja także mieszkam w zielonym pokoikui musze Wam powiedziec ze dodatki koloru pomaranczowego komponuja sei sswietnie z ta zielenią. Pokoj jest jeszcze bardziej zywy i jak juz ktos wspomniał ma w sobie taka entuzjastyczna energie.
paulaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 06:42   #156
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

ja mam zielono żółty tzn będę miała do tego mam szafę z białego drewna i nie wiem jakie dodatki w jakim kolorze i jakie łóżko do tego dokupić. Tych zdjęć na poprzednich stronach jest tak dużo, ale ja bym chciała coś konkretnego jakiś jeden dodatkowy kolor może pomożecie???:P)))
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:15   #157
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

ja mysle ze łożko i dodatki z zielonego i zoltego, to logiczne
chyba, że chcesz inny kolor, to wybrałabym intensywny pomarancz , coć sama nie wiem cyz ty masz intensywne kolory, czy nie . Nic dokłądniejszego nie napisałaś.
Powiedz mi czy twój pokój, jest duży i jakie chcesz łóżko. Jeżeli tapczanik np. narożny to możesz tapczan mieć jakiegoś koloru np. zielonego (albo żółtego ale pomarańczowego) a poduszki i zagłówek (zielonego, żółtego, lub pomaranczowego) tka zeby sie nie powtarzały . Wg. mnie zieleń i pomarańcz najlepiej - ale zielone lozko i pomaranczowe poduszki.
Meble zakupiłaś ?
Wg mnie jasne białe meble nie bedą pasowac do żólteog tym bardziej do zielonego.
Ja bym postawiła na wiśnię bądź buk .
nie wiem jak chcesz malowac śniacy ale na tej ściane ktora bylaby zolta postawilabym zielone lozko bądź odwornie. zeby kolor pod kolorem nie stal .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 01:06   #158
Dankshi
Przyczajenie
 
Avatar Dankshi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Hmm...Ja niedawno pomalowałam sobie pokój (2 ściany żółte, dwie zielone) i teraz zastanawiam się jakie by pasowały do tego rolety? Żółte?(słyszałam, że przyczepiają się do nich muszki). Myślałam też nad bambusowymi? Aha I mam taki sam odcień zieleni jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 175.jpg (50,2 KB, 123 załadowań)
Dankshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:05   #159
kacza_a
Raczkowanie
 
Avatar kacza_a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 300
GG do kacza_a
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Ja mam żółte rolety i nic się do nich ni przyczepia.
W pokoju masz brązowe/naturalne dodatki? Chodzi mi o kolor. Bo jak tak to fajnie będą wyglądały bambusowe rolety.
__________________
"Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko,
tylko nie w prawdę."
kacza_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 23:38   #160
Dankshi
Przyczajenie
 
Avatar Dankshi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Tzn. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o dodatkach? Jeśli chodzi o meble to mam je w kolorze zielonym. Natomiast kanapa jest w takie kolorowe maziaje. Dzięki za odpowiedź
Dankshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 00:06   #161
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Dankshi, skoro ściany są zielono - zółte, a meble zielone, to dobrze byłoby zrównoważyć to neutralnym kolorem, żeby te intensywne odcienie nie stały się męczące. Dlatego wybrałabym rolety kremowe, bambusowe też są fajne (sama kiedyś miałam) i też mają neutralne kolory A dodatki to np zasłony, dywan, poduchy, lampy, ramki itp. Ja bym je proponowała wybrać właśnie w odcieniach kremowych, białych. Ewentualnie trochę ciemnej szarości, gdybyś chciała, żeby pokój wyglądał bardziej "poważnie".


W załącznikach trochę "zielonych inspiracji"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 325.jpg (24,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 322.jpg (49,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 318.jpg (20,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308.jpg (39,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 291.jpg (36,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 290.jpg (51,8 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2009-03-01 o 00:15
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 00:09   #162
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

I jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 294.jpg (56,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 274.jpg (24,8 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 271.jpg (35,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 259.jpg (32,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 254.jpg (53,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201.jpg (29,1 KB, 98 załadowań)
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:22   #163
sylwiam92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Witam!
Czy wie ktoś moze gdzie dostane takie tapety w pasy żółto-szaro-pomaranczowe, jak na tym zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1191711982

Edytowane przez sylwiam92
Czas edycji: 2009-08-16 o 12:24
sylwiam92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:15   #164
fisher121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Dziewczyny, pomóżcie mam zielone meble (kolor mięta), zieloną kanapę, zielony dywan a że wszystko praktycznie niezniszczone to nie wywalę tego...przeprowadzam się teraz do nowego mieszkania a mamuśka radośnie pomalowała ściany na zielono (wiosenna łaka ze Śnieżki) i panele podłogowe (dąb rustykalny). Już samo to zestawienie ścian i paneli wygląda paskudnie a teraz jeszcze trzeba będzie tam wstawić zielone meble...co z tym zrobić?
fisher121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:07   #165
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez fisher121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mam zielone meble (kolor mięta), zieloną kanapę, zielony dywan a że wszystko praktycznie niezniszczone to nie wywalę tego...przeprowadzam się teraz do nowego mieszkania a mamuśka radośnie pomalowała ściany na zielono (wiosenna łaka ze Śnieżki) i panele podłogowe (dąb rustykalny). Już samo to zestawienie ścian i paneli wygląda paskudnie a teraz jeszcze trzeba będzie tam wstawić zielone meble...co z tym zrobić?
przemalować ściany na beż
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:00   #166
fisher121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Chętnie bym to zrobiła gdyby nie to że pokój ma ponad 40 metrów a farba (w tym wypadku duuuuzo farby) trochę kosztuje...Zresztą mamuśka nie chce słyszeć o jakimkolwiek malowaniu a na znak ze protestuje przeciwko moim protestom walnęła jeszcze zielone rolety...
fisher121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:35   #167
sylwiam92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez fisher121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mam zielone meble (kolor mięta), zieloną kanapę, zielony dywan a że wszystko praktycznie niezniszczone to nie wywalę tego...przeprowadzam się teraz do nowego mieszkania a mamuśka radośnie pomalowała ściany na zielono (wiosenna łaka ze Śnieżki) i panele podłogowe (dąb rustykalny). Już samo to zestawienie ścian i paneli wygląda paskudnie a teraz jeszcze trzeba będzie tam wstawić zielone meble...co z tym zrobić?
Dywan myśle, ze nie jest strasznie kosztowny, wiec mozesz go wymienic na brazowy tylko taki jasny brąz wpadajacy w beż i do tego brązowe dodatki: zasłony, doniczki, poduchy, ramki na zdjęcia i troche stonujesz ten pokój, jakby Ci sie udało mame przekonac to mogłabys chociaz jedną ściane przemalowac, albo jakis duzy obraz, lub fototapete przywies w takich stonowanych kolorach Brąz-beż mi się strasznie podoba w połączeniu z zielenią i sama planuje sobie w takich kolorach pokój urządzic
sylwiam92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:33   #168
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Możecie mi doradzić czy zielony kolor bedzie dobrze wyglądał z fioletem ? Jaki wybrać odcień ciemny fiolet, sliwka ?
Mam kanapę w takim kolorze jak załaczone zdjęcie i ścianę za kanapą chciałabym własnie miec fioletową.

a reszte ścian na jaki kolor pomalować ?
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:31   #169
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez Plotkaraaa Pokaż wiadomość
Możecie mi doradzić czy zielony kolor bedzie dobrze wyglądał z fioletem ? Jaki wybrać odcień ciemny fiolet, sliwka ?
Mam kanapę w takim kolorze jak załaczone zdjęcie i ścianę za kanapą chciałabym własnie miec fioletową.

a reszte ścian na jaki kolor pomalować ?
Mnie się zdecydowanie bardziej podoba śliwka niż intensywny fiolet, choć to też zależy od wielkości pokoju i jego nasłonecznienia (ciemne barwy optycznie go zmniejszą, przytłoczą). Co do pozostałych to podoba mi się jakiś jaśniejszy odcień zielonego (pochodny od koloru kanapy lub pistacjowy), ale kombinacji może być więcej. Tak czy owak może moje aranżacje trochę Tobie rozjaśnią w głowie:
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:05   #170
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Mnie się zdecydowanie bardziej podoba śliwka niż intensywny fiolet, choć to też zależy od wielkości pokoju i jego nasłonecznienia (ciemne barwy optycznie go zmniejszą, przytłoczą). Co do pozostałych to podoba mi się jakiś jaśniejszy odcień zielonego (pochodny od koloru kanapy lub pistacjowy), ale kombinacji może być więcej. Tak czy owak może moje aranżacje trochę Tobie rozjaśnią w głowie:
dziekuję.
pomyśle nad nimi.
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:37   #171
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez Plotkaraaa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Tak czy owak może moje aranżacje trochę Tobie rozjaśnią w głowie:
dziekuję.
pomyśle nad nimi.
Pomyśl, pomyśl. A w razie gdyby coś jeszcze Tobie wpadło do głowy to zawsze możesz sama się tak pobawić w power net, bo to naprawdę bardzo proste i jak widać efekty dają trochę do myślenia.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:23   #172
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Pomyśl, pomyśl. A w razie gdyby coś jeszcze Tobie wpadło do głowy to zawsze możesz sama się tak pobawić w power net, bo to naprawdę bardzo proste i jak widać efekty dają trochę do myślenia.
takie coś wymysliłam
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:25   #173
doradcaIKEA_Warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Cytat:
Napisane przez Dankshi Pokaż wiadomość
Hmm...Ja niedawno pomalowałam sobie pokój (2 ściany żółte, dwie zielone) i teraz zastanawiam się jakie by pasowały do tego rolety? Żółte?(słyszałam, że przyczepiają się do nich muszki). Myślałam też nad bambusowymi? Aha I mam taki sam odcień zieleni jak w załączniku

Tutaj ciekawym rozwiązaniem będą z pewnością drewniane żaluzje.Przy jasnych kolorach, poszedł bym tym tropem co powyżej i dołączył do tego kilka elementów ciemno fioletowych, koloru zgniłej śliwy

Przy takim zestawieniu kolorów, możesz z powodzeniem planować drewniane(najlepiej aby meble, żaluzje, ew panele pod. były w takim samym odcieniu)
doradcaIKEA_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:59   #174
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Jezu, ale sie wrabalam z tymi zielonymi scianami
doradzcie cos jak to zmienic jedna sciana jest pomalowana na zielony kolor 'traffic light'
http://www.benjaminmoore.com/bmpsweb...h_explorecolor

reszte scian chce pomalowac na jasny kolor, tak zeby rozjasnic pokoj, myslalam o jakichs bezach czy cos, ale jaki odcien wybrac tego bezu ew. brazu zeby byl jasny ale nie bil po oczach w zestawieniu z ta zielenia?

(na tej stronie co podalam wyswietlic powinna sie paleta kolorow, jesli kolor 'traffic light' sie nie wyswietlil, to tam na dole trzeba wpisac traffic light i sie kolor pokaze)

doradzcie cos
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:33   #175
martusia2103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Exclamation Dot.: Mój zielony pokój- co z nim począć?

Kochane,
właśnie szykuję sie do przeprowadzki do "mieszkania studenckiego". wynajmuje z dwoma koleznakami mieszkanie. w moim pokoju jest zielona mebloscianka, która ma czerwone uchwyty ( mysle zeby moze je wyienić) proszę Was o pomoc. szukam inspiracji w internecie ale nie znajduje takich ekstra pokoi jak Wy! zastanawiam sie nad zasłonkami, firankiami i dekoracjami do tego pokoju tak aby pasowały do zielonej mebloscianki, poniewaz ona tam zostaje oraz białych scian- nie neda malowane na inny kolor. Chciałabym aby pokoj był "dojrzały i elegancki". Licze na Wasza pomoc!
Pozdrawiam
martusia2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.