Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 16:40   #1
efelinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15

Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę


Jakie polecacie kosmetyki do włosów, które dobrze utrwalą fryzurę.???????? Najlepiej poradzcie sprawdzone produkty i nie za drogie. Moja fryzurka wymaga utrwalenia ponieważ mam grzywkę i gdy wychodzę na dwór to wiatr ją niestety zawsze "ułozy" po swojemu... z góry dziękuje za odpowiedzi
efelinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:46   #2
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Może ten wątek Ci się przyda:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=utrwalanie
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 22:34   #3
SolAngelica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: who care?
Wiadomości: 177
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

kiedys u mojej prywatnej;d fryzjerki widziala taki zel spray, kosztuje 5tke i utrwalala mi nim wlosy na studniowke - CUDO! nie ruszylo ich nic.jutro polece do sklepu popatrze jak sie nazywa to napisze.tez bym kupila ale musze wlosy oszczedzac wiec stylizacja nie wchodzi w gre
__________________
Gdyby Bóg choć na chwile zapomniał ze jestem tylko marionetka i podarował mi odrobine życia, wykorzystałabym to najlepiej jak potrafie. Prawdopodobnie nie powiedziałabym wszystkiego co myśle, ale przemyślałabym wszystko co powiedziałam...
SolAngelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:31   #4
efelinka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Kurcze no wlasnie ja tez bym musiala oszczedzac wlosy bo mam ich malutko, strasznie mi wypadaja przypuszczam ze jest to spowodowane tym ze codziennie prostuje włosy :/ i teraz jeszcze musialabym pomyslec o jakims fajnym kosmetyku ktory chroni wlosy przed temp.prostownicy i wzmacnia je bo jak tak dalej pojdzie to nie bede miala czego utrwalac i prostowac ;/
efelinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:43   #5
xxx91MaRtUs!a91xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Question Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Nie wiem czy do dobrego wątku trafiłam ale mam pytanko może mi ktoś pomoże Kupiłam sobie pianke do włosów i ostatnio jej chciałam użyć i mi sie rozciekła... sama woda leci... nie wiem czy to juz nie dziala czy jak... bo to dosc dawno kupiłam no a dopiero teraz mi sie tak rozciekło... nie wiem czy moge tego używać i czy to dziala taka jak powinno czy jak moze sobie lepiej kupic nowe??
xxx91MaRtUs!a91xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:50   #6
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Cytat:
Napisane przez SolAngelica Pokaż wiadomość
kiedys u mojej prywatnej;d fryzjerki widziala taki zel spray, kosztuje 5tke i utrwalala mi nim wlosy na studniowke - CUDO! nie ruszylo ich nic.jutro polece do sklepu popatrze jak sie nazywa to napisze.tez bym kupila ale musze wlosy oszczedzac wiec stylizacja nie wchodzi w gre

może fryzjerka używała tego -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13313 ??

Dobre to jest, ale trzeba uważać bo tworzy okropna skorupe jak się za dużo dowali.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:30   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Ja używam kilku kosmetyków z serii Effect.net firmy Joanna. Ceny: 5-9 zł, a są wydajne, jak dla mnie ładnie pachnące, dają dobre efekty. Jestem zadowolona. Tutaj jest strona producenta: http://www.joanna.pl/znajdz_produkt.asp

Ale jeśli chodzi np. o lakier do włosów to lepiej zainwestować w coś dobrego. Ja ostatnio kupiłam za 13 zł lakier Pantene Pro-V Lśniący Kolor i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Na pewno wypróbuję też inne produkty Pantene.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 18:26   #8
placebo_girl777
Raczkowanie
 
Avatar placebo_girl777
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 361
GG do placebo_girl777
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Cytat:
Napisane przez xxx91MaRtUs!a91xxx Pokaż wiadomość
Nie wiem czy do dobrego wątku trafiłam ale mam pytanko może mi ktoś pomoże Kupiłam sobie pianke do włosów i ostatnio jej chciałam użyć i mi sie rozciekła... sama woda leci... nie wiem czy to juz nie dziala czy jak... bo to dosc dawno kupiłam no a dopiero teraz mi sie tak rozciekło... nie wiem czy moge tego używać i czy to dziala taka jak powinno czy jak moze sobie lepiej kupic nowe??
Spróbuj potrząsnąć energicznie przed użyciem
__________________
Feeling unknown
And you're all alone
Flesh and bone
By the telephone
Lift up the receiver
I'll make you a believer


Reach out and touch faith!
placebo_girl777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:54   #9
nyna1604
Raczkowanie
 
Avatar nyna1604
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 127
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Ja osobiscie używam lakieru pomaranczowego Taft zawsze po wyprostowaniu psikam całe wlosy a jak spinam w kucyk to tylko grzywke trzymaja sie swietnie polecam tez mocnieszy lakier z taftu czerwony podobno rewelacja niestety sama nie testowałam osobiscie testuje 1 opakowanie lakieru pomaranczowego
nyna1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:15   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Cytat:
Napisane przez nyna1604 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie używam lakieru pomaranczowego Taft zawsze po wyprostowaniu psikam całe wlosy a jak spinam w kucyk to tylko grzywke trzymaja sie swietnie polecam tez mocnieszy lakier z taftu czerwony podobno rewelacja niestety sama nie testowałam osobiscie testuje 1 opakowanie lakieru pomaranczowego
A ja się jakoś do Tafta zraziłam. Nie tyle do lakieru (chociaż nie wybija się ponad normę), co do pianki (mam Silk flex poziom 3 - bardzo mocna - opakowanie w kolorze bardzo bladego srebrzystego fioletu) - klei włosy, wyglądają po niej nieciekawie, szybko są nieświeże, nie służy moim lokom. Ale zapach ma fajny, trzeba przynać. W sumie Tafty do najtańszych nie należą, jak na drogeryjne kosmetyki do stylizacji, a jakość wg mnie średnia do niskiej. Ostatnio ogólnie Schwarzkopf mi podpada...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:37   #11
xxx91MaRtUs!a91xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie I Dobre Kosmetyki Ktore Dobrze Utrwalą Fryzurę

Spróbuj potrząsnąć energicznie przed użyciem



no próbowałam i nic... dalej woda... hmmm kupię sobie nowy i bedzie good
xxx91MaRtUs!a91xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.