krem na noc uyżywany na dzień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 22:00   #1
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662

krem na noc uyżywany na dzień?


chciałabym spytać czy mogę używać również na dzień tzw. kremu na noc? znalazłam bardzo fajny i niedrogi w aptece, ma fajny skład ... z tej serii istnieje także krem na dzień, ale jest nawilżający, a mi kremy nawilzające nie służą (potrzebuję półtłustych, zwłaszcza zimą), krem na noc to krem odżywczy. poza tym nie chce mieć całej armii kremów, do tej pory używałam jednego i na noc i na dzień (Physiogel, ale niestey ostatnio podrożała dlatego szukam alternatywy), poza ty nie stać mnie na nią. zastanawiam się czy mogabym używać wyżej wspomnianego kremu odżywvzego na noc także w ciągu dnia? w końcu idzie zima, a zimą chyba mozna nałożyć coś cięższego na twarz, zresztą gdzieś słyszłam że to całe rozróznienie na kremy na noc i na dzien to taki "pic na wodę"?
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:44   #2
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: krem na noc uyżywany na dzień?

Podpinam sie do pytania.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:24   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: krem na noc uyżywany na dzień?

No bo to jest pic na wode. Uzywaj tak jak ci pasuje, to twojej skorze ma byc dobrze a nie firmom ktore sprzedaja te wszystkie kremidla ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:55   #4
Piechniak
Rozeznanie
 
Avatar Piechniak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 662
Dot.: krem na noc uyżywany na dzień?

dzięki . no tak się po prostu zastanawiałam czy ten na noc nie będzie za cięzki (ale z drugiej strony te wszystkie nawilżające są dla mnie za lekkie) albo nie będzie zapychał (choć jak teraz o tym myślę to najbardziej zapychają filtry - czyli kremy na dzień )... chyba więc spróbuję, w końcu teraz najlepszy na to czas bo w ogóle w czasie nizszych temperatur potrzeba treściwszych kremów . dzęki
Piechniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 18:52   #5
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: krem na noc uyżywany na dzień?

Kremy na noc mają zazwyczaj bogatszy skład, więc jeśli Ci służy i nie czujesz że cera jest zbyt obciążona możesz używać z jednym ALE. Kremy na noc nie mają filtrów a jednak na dzień takowy jest potrzebny (chyba że użyszasz podkładu z fitrem wówczas jest ok)
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:24   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: krem na noc uyżywany na dzień?

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Kremy na noc mają zazwyczaj bogatszy skład, więc jeśli Ci służy i nie czujesz że cera jest zbyt obciążona możesz używać z jednym ALE. Kremy na noc nie mają filtrów a jednak na dzień takowy jest potrzebny (chyba że użyszasz podkładu z fitrem wówczas jest ok)

dokladnie.
Moja mame podrzaniaja takie lekkie nawilzajace kremy, swedza i szczypia, od lat takowych nie uzywa i siega po poltluste, ktore tez czesto zalecane sa jako kremy nocne. Niestety do filtrow mamy nie udalo sie namowic, nawet niskich jak SPF 20
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.