<<Codzienna pielęgnacja>> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy uprawiasz jakiś sport?
Tak (codziennie) 5 13,89%
Raczej tak (często) 13 36,11%
Raczej nie (rzadko) 12 33,33%
Nie (wcale) 6 16,67%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 18:57   #1
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Talking

<<Codzienna pielęgnacja>>


Witam Wszystkich!
Jestem ciekawa, ile czasu poswiecacie na codzienna pielegnacie? Co robicie, aby dbac o urode? Jakie nawyki Waszym zdanie powinnien miec kazdy, a jakich nie? Czy cwiczycie? Czy zdrowo sie odzywiacie? Co chcielibyscie zminic? Zapraszam wszystkich! Z checia poczytam...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:18   #2
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

hmm, niestety musze sie przyznac, ze musialam zaznaczyc odp. nr 3 na sporty albo nie mam czasu, albo mi sie nie chce...) czasem tylko chodze na basen, lub ćwicze aerobic w domu.
jestem na siebie zła z tego powodu, trzeba bedzie to nadrobic
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:20   #3
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

odpowiem schematycznie pytanie po pytaniu:
1. ile czasu dziennie?? hm....może 1-1,5 godziny
2. wieczorny i poranny prysznic, krem nawilżający na dzień i odżywczy na noc, dużo się śmieję, ... przeglądam się w lustrze i krytycznie oceniam samą siebie
3. nawyki: + higiena osobista (ubiór, czystość i schludność)
- jakiekolwiek nałogi (papierosy, alkohol, narkotyki itp.)
4. czy ćwiczę? tak....chociaż nie aż tak bardzo intensywnie...no. oszczędzam na bilecie miesięcznym i wszędzie chodzę piechotą , sport, w/w śmiech...to też swego rodzaju ćwiczenie, nieprawdaż??
5. co chcę zmienić? tj. w sobie?? no może zgubić troszkę nadprogramowych kilogramków...tak 5-6 .....i troszkę więcej szaleństwa....jestem zbyt mocno stąpająca po ziemi

...

pozdrawiam,
__________________

Buziaczki
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:21   #4
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

no więc ja zaznaczyłam ze czesto jeśli chodzi o uprawianie sportu. # razy w tygodniu wf, do tego jutro idę się zapisać do klubu siatkarskiego więc dochodzi póltorej godziny w poniedziałki środy i piątki jestem tylko ciekawa czy dam radę. A ogólnie to jak mi się chce to ćwicze w domku(ale to zadkość)
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:26   #5
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Ja zaznaczyłam odpowiedź 2. W codziennych treningach brak mi systematyczności.. Ale prawcuję nad tym

Odżywiam się regularnie, raczej zdrowo, ale nie obsesyjnie - pozwalam sobie na małe grzeszki

A co do czasu jaki poświęcam na pielęgnację to rano (nie liczyć prysznicu) jest to jakieś 10-15 minut. Wieczorem (nie liczyć kąpieli) to około 20-25 minut. Jeśli miałabym wliczyć prysznic/kąpiel to wyjdzie rano jakieś 30 minut, wieczorem 45 min. Czyli jakoś przesadnie dużo w łazience nie siedzę
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:26   #6
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

no tak....życie Katiusi jak zawsze krąży wokół siatkówki
__________________

Buziaczki
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:32   #7
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez rolofka
no tak....życie Katiusi jak zawsze krąży wokół siatkówki
Moja pasja Zawsze chciałam się zapisać do jakiegoś klubu wybrałam SPS(kobiecy odpowiednik AZSu) bo mam najblizej Jednak leń ze mnie jest
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 20:15   #8
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

w Świętym Mieście napewno coś znajdziesz dla siebie
__________________

Buziaczki
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:55   #9
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez rolofka
odpowiem schematycznie pytanie po pytaniu:
1. ile czasu dziennie?? hm....może 1-1,5 godziny
2. wieczorny i poranny prysznic, krem nawilżający na dzień i odżywczy na noc, dużo się śmieję, ... przeglądam się w lustrze i krytycznie oceniam samą siebie
3. nawyki: + higiena osobista (ubiór, czystość i schludność)
- jakiekolwiek nałogi (papierosy, alkohol, narkotyki itp.)
4. czy ćwiczę? tak....chociaż nie aż tak bardzo intensywnie...no. oszczędzam na bilecie miesięcznym i wszędzie chodzę piechotą , sport, w/w śmiech...to też swego rodzaju ćwiczenie, nieprawdaż??
5. co chcę zmienić? tj. w sobie?? no może zgubić troszkę nadprogramowych kilogramków...tak 5-6 .....i troszkę więcej szaleństwa....jestem zbyt mocno stąpająca po ziemi

...

pozdrawiam,
rolofko jezeli masz ochote zrzucic zbedne kg to zapraszam na forum- kto zacznie ze mna odchudzanie od 6.03? lub walka z tluszczem, bardzo dobrze nam tam wszystkim idzie, wspolnie sie wspieramy. Polecam bo to na prawde wyborowe towarzystwo znajacych sie na rzeczy ludzi
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:59   #10
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez Katiusia
Moja pasja Zawsze chciałam się zapisać do jakiegoś klubu wybrałam SPS(kobiecy odpowiednik AZSu) bo mam najblizej Jednak leń ze mnie jest
siatkowka to wspanialy sport, ja tez go uwielbiam. Jak na razie jednak cwicze w domu, rowniez zaznaczylam odpowiedz 2, mam nadzieje, ze bede ,mogla sie pochwalic, ze to sie zmienilo na codziennie

A jak czesto uzywacie maseczek do twarzy, wlosow? Czy codziennie uzywacie balsamow do ciala? Czy chodzicie na solarium?
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:20   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

oj musiałam zaznaczyc nie, wcale uwielbiam sport i kocham calym sercem ale...grałam zawodowo w kosza i niestety mam oby dwa kolana chore bardzo.. a jak przebiegne kawałek to sa jak dwa balony tak puchna, nic nie moge trenowac chyba ze brzuszki
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 22:23   #12
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Zaznaczylam odpowiedz 2 - bo 3 razy w tygodniu uczeszczam na aerobic dla zachowania formy na przyszlosc Jesli chodzi o balsamowanie - robie to codziennie, ale przewaznie balsamuje sobie nogi, brzuch i posladki W solarium bylam tylko raz w zyciu i wiecej nie pojde Oprocz tego maseczki do wlosow stosuje po kazdym umyciu - wlasciwie to odyzwki takie do splukiwania - mam nadzieje, ze dobrze zrozumialam To chyba na tyle
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:24   #13
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez moee
oj musiałam zaznaczyc nie, wcale uwielbiam sport i kocham calym sercem ale...grałam zawodowo w kosza i niestety mam oby dwa kolana chore bardzo.. a jak przebiegne kawałek to sa jak dwa balony tak puchna, nic nie moge trenowac chyba ze brzuszki
bardzo mi przykro ale cwicz brzuszki, bo moim zdaniem np. brzuch jest najwazniejszy... Dla mnie jest bardzie sexi od piersi, wiec akurat nic nie staje Ci na przeszkodzie
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:27   #14
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez elly2
Zaznaczylam odpowiedz 2 - bo 3 razy w tygodniu uczeszczam na aerobic dla zachowania formy na przyszlosc Jesli chodzi o balsamowanie - robie to codziennie, ale przewaznie balsamuje sobie nogi, brzuch i posladki W solarium bylam tylko raz w zyciu i wiecej nie pojde Oprocz tego maseczki do wlosow stosuje po kazdym umyciu - wlasciwie to odyzwki takie do splukiwania - mam nadzieje, ze dobrze zrozumialam To chyba na tyle
Witam Cie elly A dlaczego nie pojdziesz wiecej na solarium? Ja uwielbiam solarium, zawsze prawie zasypiam... No i lubie miec opalone cialko. Po solariu zas musze czesto smarowac cialo balsamem i robie to 2 razy dziennie
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:34   #15
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

No to tak...
Oprócz codziennej oczywistej higieny (pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, zębów itp ) ostatnio mam mniej czasu na poświęcanie się dbaniu o urodę. Oczywiście "balsamowanie", jakieś maseczki, mam bzika na punkcie włosów, więc obowiązkowo odżywki, maseczki, itp. Na solarium nie chodzę (bleee.. ), używam samoopalacza,

A odnośnie sportów: 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny aerobic, czasem siatka (ale nie chcę mi się ostatnio) i obowiązkowo od jakiegoś czasu 2 razy w tyg po kilka godzin (między 2 a 5) spędzam na ściance (wspinaczkowej ) Planowałam zacząc na wiosnę biegać, ale coś moja współlokatorka nie wyraża chęci, więc chyba nic z tego nie wyjdzie. Ale za to dużo chodzę, to tez swego rodzaju wysiłek, tym bardziej, że najczęściej wychodzę za późno i prawie biegnę
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:41   #16
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez kleine
Witam Cie elly A dlaczego nie pojdziesz wiecej na solarium? Ja uwielbiam solarium, zawsze prawie zasypiam... No i lubie miec opalone cialko. Po solariu zas musze czesto smarowac cialo balsamem i robie to 2 razy dziennie
Hej kleine Nie chodze bo boje sie tam zamknac - moze troche banalne, ale to prawda, poza tym, po tej pierwszej wizycie dostalam plamienia - prawdopodobnie dlatego, ze bylam w okresie jajeczkowania, no i mialam mala wysypke...a poza tym jestem blondynka i mam bardzo jasna cere
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 22:59   #17
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez elly2
Hej kleine Nie chodze bo boje sie tam zamknac - moze troche banalne, ale to prawda, poza tym, po tej pierwszej wizycie dostalam plamienia - prawdopodobnie dlatego, ze bylam w okresie jajeczkowania, no i mialam mala wysypke...a poza tym jestem blondynka i mam bardzo jasna cere
Ja mialam podobny problem, balam sie zamkniecia. Tez jestem blondynka i mam bardzo jasna cere, ale przyzwyczailam moja skore do solarium i teraz moge korzystac z niego pelnymi garsciamy. Jestem chyba zbyt leniwa na lezenie na plazy plackiem, lubie szybkie efekty
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:04   #18
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: <<Codzienna pielęgnacja>>

Cytat:
Napisane przez rolofka
w Świętym Mieście napewno coś znajdziesz dla siebie
Znalazłam Przyjeli mnei o ile dam rade.
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.