Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 19:19   #3811
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a moja mama czasem przychodzi do mnie twierdzac ze mam za duzo i zabiera sobie bo Ona ma "mało"
Piątka, u mnie jest to samo . Tych swoich tuszy pamiętających Noego nie chce wyrzucić, ale na nowości znajdzie miejsce zawsze .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:21   #3812
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
i takie podejście szanuję najbardziej. Pewnie masz dobry charakter, ja niestety bywałam zazdrosna, musiałam trochę przejść, żeby to zmienić. Ale nigdy nie byłam hejterką, tego nienawidzę! Czasem czegoś zazdrościłam, ale tylko w duchu i nigdy nie sprawiałam przykrości ludziom. Ta anonimowość w necie jest czasem straszna. Kiedyś przynajmniej trzeba było komuś nagadać w twarz.
Akurat ja też zawsze zarabiałam rysowaniem

A to widzę pewne podobieństwo.

Ciekawych jak wyszedł mi portret Mirandy Kerr zapraszam do zaktualizowanej galerii KLIK! Coś mi w niej nie pasuje, ale nie wiem co..

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-08-24 o 19:23
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:26   #3813
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość

A to widzę pewne podobieństwo.

Ciekawych jak wyszedł mi portret Mirandy Kerr zapraszam do zaktualizowanej galerii KLIK! Coś mi w niej nie pasuje, ale nie wiem co..
Powodzenia w rozwijaniu pasji
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:30   #3814
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Powodzenia w rozwijaniu pasji
Dziękuję Muszę w coś zainwestować w tej kwestii, wszystko rozcieram paluchem, stąd nie wychodzi tak dokładnie jakbym chciała
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:31   #3815
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a moja mama czasem przychodzi do mnie twierdzac ze mam za duzo i zabiera sobie bo Ona ma "mało"
Moja jest na szczęście z tych niekosmetycznych i używa tylko tego co musi
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:35   #3816
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No i właśnie popełniłam woskowe zamówienie Już się nie mogę doczekać aż przyjdą
Tez juz nie moge sie doczekac
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:35   #3817
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie ograniam sensu wrzucania na facebooka (czy jakąkolwiek inną tego typu stronę) zdjęć czy informacji pt. dzis na obiad ogórkowa Serio, chyba jestem za stara, ale za każdym razem zastanawiam się, czy ci ludzie naprawdę nie mają ciekawszego sposobu zwracania na siebie uwagi
Ja mogę przeboleć zdjęcie hot dogów pod warunkiem, że coś wnosi. Niektórzy poddają pod nim adres lokalu, w którym można zjeść tego typu potrawy w wersji domowej, zdrowszej. Taka informacja jest cenna dla miłośników zdrowych hot dogów, ale jeśli widzę jakąś kanapkę, sałatkę z majonezem, sztuczne kwiaty itp. to nie bardzo wiem, co one mają wnieść.

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
świruję sobie

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

A ja mam pytanie za 100 punktów Co odpisywać takim super "firmom"? Olać totalnie czy jednak wygłosić małą litanię?
Ja zazwyczaj olewam, chyba że jakaś firma mocno podniesie mi ciśnienie, wówczas podaję kwotę, której żądam za reklamę, ponieważ ta jest płatna

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Chyba należę do nielicznych wyjątków, bo bardzooooo rzadko robię zdjęcia telefonem i muszę mieć powód ku temu. Nie ogarniam dokumentowania każdej minuty życia. No i do zdjęć lubię wyłącznie aparat. Telefonem co najwyżej mogę zrobić fotę cenówki w sklepie, co przydało się parę razy. Przez chwilę bawiłam się Instagramem, ale jak popatrzyłam co tam ludzie wrzucają to stwierdziłam, że nieee. To nie dla mnie
Wychodzę z założenia, że od robienia zdjęć jest aparat Po telefon sięgam w ostateczności. Swego czasu bywał przydatny na zajęciach, ponieważ mogłam zrobić zdjęcie płytki itp. Później zaczęłam nosić aparat, ponieważ nie lubię zdjęć z telefonu:P

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ile głów, tyle opinii Cynamon kocham za szarlotkę, zawsze i wszędzie będzie mi się z nią kojarzyć,a w duecie z imbirem i kardamonem - bajeczka Słodyczy nie jem, także dogadzam sobie kosmetycznie w tej kwestii
Nie lubię cynamonu, ale kardamon i imbir darzę ogromną sympatią

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja już nikomu nie mówię ile mam lakierów lub czegokolwiek, bo zawsze słyszę, że mogłabym drogerię otworzyć, albo że wydaję kasę na pie*doły
Ja również wolę o tym nie wspominać, ponieważ ludzie nie rozumieją pewnych rzeczy. Skoro potrafią robić problem z faktu, iż moja przyjaciółka jeździ na zakupy za granicę, to wolę nie myśleć, co powiedzieliby o moich zbiorach;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 19:38   #3818
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
ja też

serio? kurczę, to muszę i ja wypróbować

Spoko, idzie się przyzwyczaić . Gorzej, że ręka mdleje od tych nowych telefonów, bo ciężkawe są te smartfony

Uwielbiam LaRissę!

Ja zauważyłam taką dziwną tendencję, że na zachodzie (np. taka Francja) ktoś jak ma kasę to wszyscy myślą: łał koleś musi być dobry w tym co robi, zna się albo miał świetny pomysł i go zrealizował, jest człowiekiem sukcesu. Respect.I wszyscy go szanują.

W Polsce i na wschodzie jest coś takiego w mentalności ludzi, że jak ktoś odnosi sukces to albo jest złodziejem albo na to nie zasługuje, na pewno miał znajomości, zmieszajmy go z błotem, po co ma mieć lepiej jak my...

Smutne to, ale tak jest. Za granicą nikt tak Ci nie dopie^&*$%^& jak kochany rodak właśnie.
heh to mają fajne podejście u nas niestety zazwyczaj jest tak jak napisałaś... nie, że ktoś doszedł do czegoś sam swoją ciężką pracą, tylko na pewno ma znajomości i kombinował na lewo.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:30   #3819
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziękuję Muszę w coś zainwestować w tej kwestii, wszystko rozcieram paluchem, stąd nie wychodzi tak dokładnie jakbym chciała
W sklepach plastycznych są takie specjalne rzeczy do rozcierania, bardzo tanie. Chociaż generalnie nie powinno się rozcierać.

Edytowane przez notsunset
Czas edycji: 2013-08-24 o 20:33
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:31   #3820
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

dziewczyny polecacie pędzle Anabelle Minerals ? pytam tu bo na mineralnym nic nie znalazła
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:50   #3821
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dziewczyny polecacie pędzle Anabelle Minerals ? pytam tu bo na mineralnym nic nie znalazła
Za dużo nie pomogę ale od tygodnia mam dwa, do różu i do eyelinera i zapowiadają się bardzo fajnie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 20:53   #3822
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

podkłady mi nie podeszły , hm , nie wiem jak z pędzlami Anabelle , ? może zamówię jednak hakuro bo więcej opinii ...
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:54   #3823
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
podkłady mi nie podeszły , hm , nie wiem jak z pędzlami Anabelle , ? może zamówię jednak hakuro bo więcej opinii ...
Czarszka je bardzo chwali, zerknij na jej filmiki na YT .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:59   #3824
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja muszę znaleźć porządny kominek tylko wolałabym stacjonarnie niż przez internet
W Biedronce ostatnio widziałam była taka półka ala indyjskie klimaty i tam był zestaw kominek i 2 olejki ale czy ładne to się nie przyjrzałam
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja już nikomu nie mówię ile mam lakierów lub czegokolwiek, bo zawsze słyszę, że mogłabym drogerię otworzyć, albo że wydaję kasę na pie*doły
Ja się dziwię ze nikt mi jeszcze nie wypomniał ile kupuję
A pamiętam raz mi ktoś napisał że powinnam się cieszyć z mydła Locitane bo pewnie mnie nie stać na ich kosmetyki anonim oczywiście
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
podkłady mi nie podeszły , hm , nie wiem jak z pędzlami Anabelle , ? może zamówię jednak hakuro bo więcej opinii ...
Anabelle nie mam ale Hakuro h52 bardzo lubię
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:19   #3825
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
W Biedronce ostatnio widziałam była taka półka ala indyjskie klimaty i tam był zestaw kominek i 2 olejki ale czy ładne to się nie przyjrzałam
A ja własnie podziwiam na Aromatelli kominki. Chyba to pierwsze, estetyczne, duże kominki, które mi się podobają!
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 23:17   #3826
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a moja mama czasem przychodzi do mnie twierdzac ze mam za duzo i zabiera sobie bo Ona ma "mało"
cFaniara
Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Jak policzyłam wszystkie kosmetyki i pokazałam je mamie w jednym miejscu to zaniemówiła. A tata to nawet o nic o moich kosmetykach nie wie. Widział tylko tyle co w łazience i w pokoju na wierzchu. Inaczej to chyba wyrzuciłby mnie z domu
u mnie w domu ciągle pretensje, że bajzel, kosmetyki są jedną z jego przyczyn w końcu nazwa bloga zobowiązuje
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja również wolę o tym nie wspominać, ponieważ ludzie nie rozumieją pewnych rzeczy. Skoro potrafią robić problem z faktu, iż moja przyjaciółka jeździ na zakupy za granicę, to wolę nie myśleć, co powiedzieliby o moich zbiorach;P

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A pamiętam raz mi ktoś napisał że powinnam się cieszyć z mydła Locitane bo pewnie mnie nie stać na ich kosmetyki anonim oczywiście
ciesz się, w końcu jestęś blogerę wszystko masz za darmoszkę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 23:56   #3827
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Oj tak. Jedno słowo komentarza i od razu "zapraszam do mnie"... Jak będę chciała to wejdę i bez tego Albo "ja już obserwuję, zapraszam do mnie"
działa mi to na nerwy i to nie dlatego, że nie wiem, mam więcej obserwatorów i sodówa czy coś w tym stylu... po prostu sama się nigdy nie prosiłam do nikogo - jeśli mnie ktoś zaobserwował to była to jego własna decyzja - takie cenię sobie po stokroć
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Amen :ksiądz: Ostatnio też miałam taką wymianę zdań, a druga osoba pali jak smok i zarzut, że ja kupuję coś tam za x wartości i Ona nie może sobie na to pozwolić. Ale papierosy kosztują.... nie wiem jaka jest teraz cena, ale sama paliłam i wiem, że ta kasa po prostu idzie z dymem.

Za zagranicznych blogach czy forach nie spotykam się z hasłami w takim wydaniu jak w polskim światku wirtualnym.
Wiadomo, że bywa zaznaczenie, że coś jest drogie i kosztowne jednak nie ma uwag na poziomie piaskownicy.
no dokładnie, jedni nadmiar gotówki wydają na fajki, inni na imprezy, jeszcze inni na buty czy biżuterię. Ja wydaję na kosmetyki, a jeszcze ktoś inny nie wydaje bo nie ma nadmiaru... takie życie jest niestety, każdy ma inaczej, u mnie w domu nie było bogactwa, ale była kasa na jakiś dobry ciuch, markowe jeansy od czasu do czasu czy wyjście do kina. Na studiach się usamodzielniłam - jakąś tam kwotę na mieszkanie i opłaty dostawałam od rodziców ale na swoje wydatki musiałam sama zdobyć kasę więc szybko zaczęłam uczyć. Po studiach udalo się z pracą no i tak to jest. wiem, że nie każdemu się udaje, dlatego doceniam to co mam. Pomagam innym, przelewam czasem parę groszy na fundacje pomagające zwierzakom...
nie wiem skąd ta różnica w mentalności - ok, w Polsce nie jest za różowo, jednak kurde no, te drogie kosmetyki też są dla ludzi, i ludzie to kupują u mnie w lokalnej perfumerii jak przyjedzie kolekcja z Diora czy z Chanela to trzeba w ten sam dzień iść żeby była szansa kupić co lepsze kąski a czasem to już jest wyprzedane "z góry"jak przychodzę... więc to nie jest tak, że tylko ja czy kilka osób jest tak szajbniętych jest nas sporo...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gdzieś w środę będą teraz u ciotki jestem, a szminka w domu ponoć doszła już na blogu pojawi się też pewnie post zakupowy bo ostatnio szaleje i snobizm ze mnie wychodzi niah niah!
ale kolor masakryczny o pięknej nazwie Dragon
dobry wybór Dragon jest boski ))
Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Ja rozumiem to bo dla mnie jest proste wytłumaczenie. Dużo ludzi w Polsce ma baaardzo mało kasy i nie dla tego, że nie pracują, tylko dlatego, że u nas zarobki są jakie są. I nie ważne jest często wykształcenie. Jak się ma mało kasy, to się łatwo zagląda ludziom do portfela, bo to zwykła zazdrość. I mnie to nie dziwi bo pochodzę z biednej rodziny i dopóki nie zaczęłam zarabiać też bywałam zazdrosna. Chociaż zgodzę się z Tobą w 100% że palenie fajek nie jest tak krytykowane jak kupowanie drogich kosmetyków, tak jak pisałaś. Pewnie taka mentalność...

A co do zdrowia to dziękuję bardzo,już mi lepiej Wyleżałam się w wyrku
dobrze, że lepiej się czujesz )
ale wiesz, to że ktoś ma gorsze warunki nie sprawia, że może od razu rościć sobie prawo do bycia czyimiś wyrzutami sumienia. Zdrowa zazdrość to nic złego tak mi się wydaje przynajmniej bo ona może nawet trochę czasem motywować. Bolesne jest natomiast, że wytyka się ludziom co i za ile kupili... jakby to miało odjąć temu co kupił i przybyć temu, co zazdrości i marudzi. Zamiast hejtować niech coś robią... wiesz, zarobki są jakie są, ale ja się często, bardzo często spotykam tez z takim zjawiskiem "za ile?? za 6zł na godzinę? to mi sie nie opłaca z domu ruszać" albo przychodzi na rozmowę o pracę i pierwsze zdanie "za ile za godzinę bo ja mniej niż 8zł nie biorę". to są autentyki... ludzie wolą nie pracować wcale niż pracować za małe ale jednak pieniądze... oczywiście nie mówię, że jest tak w każdym przypadku, każdy jest inny itp. Ale każdy kij ma dwa końce...

Cytat:
Napisane przez dulcynea Pokaż wiadomość
Też jestem z biednej rodziny, a właściwie biednej bardzo i sama baaardzo się liczę z pieniędzmi (nawet jeśli akurat nie muszę), ale nie mam potrzeby nikomu zaglądać w portfel czy wypominać zakupów.
Moja mama za to bardzo lubi wyliczać innym, ale wybaczam jej to, bo ogólnie lubi plotki i niech ma
A nie... Jednym wyliczam - mam w rodzinie wujostwo, które tworzy rodzine zastępczą dla dzieci syna. Dzieci najtańsze przybory szkolne, ciuchy,buty, wszystko z lompa, albo od ludzi, zabawki widzą jeśli od kogoś dostaną, słowo "kieszonkowe" dla nich nie istnieje - ogólnie nawet jeść by im nie dali, gdyby mogli, bo oszczędniej...a wuja sobie wymienia auto, remontuje dom, ciotka przegrywa tysiące na giełdzie...
Tego znieść nie mogę
oj to już trochę chyba jednak inna sprawa.

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam taką dziwną tendencję, że na zachodzie (np. taka Francja) ktoś jak ma kasę to wszyscy myślą: łał koleś musi być dobry w tym co robi, zna się albo miał świetny pomysł i go zrealizował, jest człowiekiem sukcesu. Respect.I wszyscy go szanują.

W Polsce i na wschodzie jest coś takiego w mentalności ludzi, że jak ktoś odnosi sukces to albo jest złodziejem albo na to nie zasługuje, na pewno miał znajomości, zmieszajmy go z błotem, po co ma mieć lepiej jak my...

Smutne to, ale tak jest. Za granicą nikt tak Ci nie dopie^&*$%^& jak kochany rodak właśnie.
no dokładnie. inne myślenie zupełnie... u nas tylko się zazdrości, sąsiadom większego auta, ładniejszego domu, itp. masz całkowitą rację, tez to obserwuję...

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Też pochodzę z biednej rodziny, na kosmetyki i ubrania zarabiam sama, rysując, ale nigdy nikomu czegoś nie zazdrościłam.
Z kosmetykami spotkało mnie to samo.. nie rozumiem, co kogoś to interesuje..
no właśnie, robisz coś, masz talent, wykorzystujesz go, rozwijasz się i to jest dobre, motywuje Cię to.
nikogo to właśnie nie powinno interesować. Wkurza mnie też trochę ten wysyp komentarzy pt "fajne ale za drogie" albo odejmowanie gwiazdek produkto ma KWC bo "super kosmetyk pod każdym względem ale za drogi"...
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja już nikomu nie mówię ile mam lakierów lub czegokolwiek, bo zawsze słyszę, że mogłabym drogerię otworzyć, albo że wydaję kasę na pie*doły
ja ostatnio na malowanie wzięłam trzy z moich 9 palet MACzkowych cieni. Komentarz zachwyconej bądź co bądź koleżanki "chyba jesteś po&^$(*_na" oczywiście to było takie wiecie, pół żartem pół serio, choć ja sama nie uważam, żeby to bylo do końca normalne

Moja familia już wie i jest świadoma ile ja tego mam. tym co mam to się dzielę - sporo kosmetyków ze zlotów itp trafia do mamy czy siostry bo i tak nie jestem w stanie tego zużyć albo mam juz np 3 szampony czekające w kolejce. Poza tym moje "baby" przychodzą do mnie na makijaże, więc już widziały moją obszerną toaletkę i nie dziwią ich szuflady pełne szminek powiem Wam szczerze - odczuwam ulgę, że moja Mama czy Siora rozumieją tą pasję i coraz częściej zwracają się do mnie w kwestiach mejkapu, kosmetyków itp. Dzisiaj mnie mama wyciągnęła do galerii bo musiała sobie kupić tusz i coś do ust. Cieszę się jak mogę jej doradzić i jak dzięki temu, że mam to wszystko obcykane nie musi wydawać niepotrzebnej kasy na eksperymenty
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 07:54   #3828
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

trochę ubogo z tymi opiniami ok poczekam jeszcze może coś rozwieje wątpliwości
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 08:34   #3829
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Anabelle nie mam ale Hakuro h52 bardzo lubię
ja uzywam teraz h52, ale chcialam kupic jakis pedzel do podkladu z real techniques - polecicie jakis? Bo zastanawiam sie nad tym zlotym zestawem
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 08:42   #3830
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Tak was czytam i coś w tym jest, moje koleżanki potrafiły się łapać za głowę jak mówiłam ile mam lakierów (a miałam w porównaniu z wami pewnie maluśko bo coś 50+ w najgorętszym okresie), teraz to nawet się nie przyznaję ile mam pomadek i błyszczyków (ostatnio druga pasja ). Nie wydaję na kosmetyki fortuny bo... śledzę blogi i często kupuję kosmetyki spod szydlu "tanie a dobre" (np. pomadka Celii - cudo do używania na co dzień!) oraz na promocjach... Zresztą chwilowo najwięcej wydaję na kosmetyki i moje podjadanie ale lepsze to niż gdybym wydawała całość tego co sobie wydzielam na "kieszonkowe" na alkohol, papierosy i imprezowanie do rana


Btw polecam wam kredki-pomadki z Astora, dołapałam na promocji w Rossmannie i Szkoda że jest tak mały wybór kolorów... Jak dla mnie istna rewelacja bo faktycznie nawilża mi usta Zobaczymy jak będzie się spisywać dalej ale mam ją tydzień i nie mogę wyjść z zachwytu oraz przestać się zastanawiać dlaczego wcześniej nie miałam takiego cudaka Zamierzam spróbować też kredek z innych firm, tylko obczaję czy jest coś w interesującej mnie kolorystyce (mam dość ciemne usta i nude z Astora nie wyglądałyby jakoś super...).
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:14   #3831
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
ja uzywam teraz h52, ale chcialam kupic jakis pedzel do podkladu z real techniques - polecicie jakis? Bo zastanawiam sie nad tym zlotym zestawem
wolałabym coś na krótkim trzonku
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:21   #3832
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Witam się z samego rana
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:27   #3833
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

witam o rok starsza
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:39   #3834
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Wszystkiego najlepszego!
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:44   #3835
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
A to masz dziś urodziny.. Wszystkiego najlepszego !
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:49   #3836
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
wolałabym coś na krótkim trzonku
Ja mam tylko pędzle z długimi trzonkami, ale coś mi się wydaje, żę Miki ma sunshade minerals i chyba nawet była zadowolona. Zajrzyj do niej: http://beautyhairandfashion.blogspot.com/
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:52   #3837
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A to masz dziś urodziny.. Wszystkiego najlepszego !
dziękuję
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:55   #3838
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Sto lat
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:57   #3839
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam o rok starsza
Sto laat, sto laat!
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 10:12   #3840
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Ama najlepsze życzenia
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.