Modelką być.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 11:57   #1
ciiiszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Cool

Chce zostac modelka xD


W zeszlym roku w kwietniu zrobilam sobie sesje u fotograla. Mimo, ze obiecal plyty ze zdjeciami do tej pory nie otrzymalam. Natomiast moje zdjecia sa na jego stronie. Ocencie je i powiedzcie czy mam szanse na modeling i gdzie powinnam sie w tym celu zglosic!!!
o to link do strony gdzie sa moje zdjecia: ocencie!!!
[URL="http://awesomedia.at/page/modelle_patricja_z"]
ciiiszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:16   #2
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Chce zostac modelka xD

moim zdaniem ten fotograf nie popisał się. na wszystkich zdjęciach wyglądasz tak samo i prawie takie same pozy. myślę, że nie nadajesz się na modelkę, imo masz zbyt pospolitą twarz a modelki powinny się wyróżniać.

ale to tylko moje zdanie.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:38   #3
Marie_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Chce zostac modelka xD

Zdjęcia same w sobie mi się nie podobają. Aczkolwiek uważam, że jesteś ciekawa.
Powinnaś popracowac nad mimiką twarzy, nad pozami. Ale to kwestia czasu, im więcej sesji tym bardziej będziesz się otwierac inna fryzura, inna stylizacja i będzie super!
Marie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 14:25   #4
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Chce zostac modelka xD

Hmm z pewnością fotograf się nie popisał. Każda profesjonalna agencja modelek ma standardy dotyczące zdjęć, które należy im przesyłać. Polecam zgrabnie napisany artykuł na ten temat.

http://www.papilot.pl/article/6833/J...i-modelek.html
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:50   #5
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Chce zostac modelka xD

ciiiszaaa a podpisywałaś z nim jakąś umowę?? Jeśli tak, sprawa cywilna, jesli nie - wykorzystanie wizerunku bez zgody i również sprawa cywilna.

Co do twarzy - nie jest źle, można z dobrym fotografem ( bo ten to jakiś bezjajeczny ) zrobic wiele, potrzebny jeszcze dobry makijaż i pomysł.
Mnie sie podoba.
Minka faktycznie ciutkę nie taka, ale to wszystko jest w rękach tego co foci, od niego zależy jak sie ustawisz i jak będziesz operować mimiką twarzy, to on musi dostrzec, kiedy jest lepiej, a kiedy gorzej. Jeśli masz żyłkę do pozowania po godzinie, może dwóch juz wiesz sama ...
Nie ma Ciebie na zdjęciach "w całości", w różnych sytuacjach, różnych pozach, w zasadzie w przewadze to twarz, więc trudno powiedzieć, jak z umiejętnościami. Chciałbym zobaczyć więcej fotek Ale są znacznie gorsi fotografowie jak i modelki/modele, a wielu sika patrząc na ich zdjęcia.

Edit

Pamietam do dziś, gdy jednej z modelek zaproponowałem by się zamyśliła, zrobiła to doskonale, ale mało matówka mi nie pękła ta źle to wyglądało, powiedziałem więc" wiesz, lepiej nie myśl..." i wszystkie fotki do końca były już jajcarskie, bo zabrzmialo to jak... i co chwile wracał wybuch śmiechu to po jednej, to po drugiej stronie

Edytowane przez stiket
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:58
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:43   #6
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Chce zostac modelka xD

Jesteś bardzo ładna, ale nie ma tam zdjęć całej sylwetki, więc ciężko ocenić.
Co do fotografa: nie sądzę, żeby to był profesjonalista, światło jest kiepskie (były jakieś lampy, czy tylko flesz z aparatu?) niektóre zdjęcia są prześwietlone, inne niedoświetlone, generalnie słabe technicznie, a już apogeum badziewia jest nieudolnie użyty fotoszop, który jest wszędzie i za dużo.

Edit: a, i kadry są bezsensowne, widać, że fotograf zupełnie nie panuje nad kadrem, nie ma wyczucia. Za dużo nad głową, na zdjęciu 9,10,15 poucinane łokcie, ręka wyrasta nie wiadomo skąd itd.

Zanim fotograf zrobi Ci zdjęcia obejrzyj jego portfolio i zorientuj się czy jest on profesjonalistą.

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2010-02-10 o 21:50
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:27   #7
o0okamilkao0o
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 1 107
Dot.: Chce zostac modelka xD

Moim zdaniem możesz próbować ćwicz mimikę...ale fotograf...do bani :/
__________________
http://www.maxmodels.pl/photomanipulacja.html


NIE PODPISUJ SIĘ POD MOIMI PRACAMI



o0okamilkao0o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:50   #8
ciiiszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Chce zostac modelka xD

Ja to jestem ogolnie zdegustowna tym, ze do tej pory nie dostalam tych zdjec;/. Bo nie podpisywalam z nim zadnej umowy a on umiescil na tej stronie tak naprawde 16 z ok.300 zdjec, wiec nie wiem jak wyszla reszta. Mysle, ze nie wszystkie tak poprzerabial;/. No prawde mowiac to to jest najlepszy fotograf w Wiedniu;\ Robi zdjec do najlepszych magazynow;/ I jest tez grafikiem komputerowym;/. Wiec sama nie wiem. Ta sesja trwala 3h;D. I jestem pewna, ze bylo wiecej zdjec z rozna mimika. Po prostu dodal zdjecia takie, jakie sie jemu podobaly;/ I prawde mowiac gdy je zobaczylam nie bylam zachwycona;/

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Coz;] Fajnie, ze chociaz Ty jestes ciekawa;D
ciiiszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:13   #9
Trishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Chce zostac modelka xD

No fotograf sie nie popisal, ale to juz tutaj zostalo napisane.
Interesuje Cie tylko fotomodeling przy po prostu modeling?
Z samym fotomodelingiem byś raczej nie miala problemow, z tym drugim juz gorzej troche
__________________
nie można walczyć z tym co dusza sobie wybierze..
Zapraszam na patrycjarusin.blogspot.co m
Trishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:34   #10
stiket
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 370
Dot.: Chce zostac modelka xD

[QUOTE=ciiiszaaa;17113751]...to to jest najlepszy fotograf w Wiedniu;\ Robi zdjec do najlepszych magazynow;/ I jest tez grafikiem komputerowym;/...

w Wiedniu, myslimy o tym samym mieście?? Wiedeń, Austria??




Kurcze, to ja się tutaj męczę, a tam takie fotki robią najlepsi!!!???

No nie ma na co czekać - FOTOGRAFOWIE Z KRAJU NAD WISŁĄ, NA WIEDEŃ !!!!!

Edytowane przez stiket
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:37
stiket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:05   #11
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Chce zostac modelka xD

Cytat:
Napisane przez ciiiszaaa Pokaż wiadomość
No prawde mowiac to to jest najlepszy fotograf w Wiedniu;\ Robi zdjec do najlepszych magazynow;/ I jest tez grafikiem komputerowym;/.
Nie chce mi się w to wierzyć.
Powiedział Ci tak, czy na jakiej podstawie stwierdzasz, że jest najlepszym fotografem?!
Do jakich magazynów jeśli można wiedzieć? I gdzie można zobaczyć jego prace? Możesz podać jego nazwisko?

stiket-
całkowicie się zgadzam! My się tu męczymy nad zdjęciem idealnym, a chłop z takim chłamem jest "najlepszym" fotografem w Wiedniu.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 22:09   #12
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: Chce zostac modelka xD

Dziewczyny nie denerwujcie się.
A fotograf to faktycznie się nie popisał. Można zobaczyć wiele prac innych profesjonalistów niekoniecznie z Wiednia i to mi na eksperta żadnego nie wygląda. A czy masz jakieś szanse to ciężko mi powiedzieć. Zdjęcia mi się nie podobają, nie tak wyobrażam sobie pracę profesjonalisty i to jeszcze z Wiednia o ile nie ma w tym żadnej ściemy.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 01:17   #13
violet pearl
Przyczajenie
 
Avatar violet pearl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Pozowanie :)

Dużo tu wątków o fotografowaniu, więc ja założę o modelingu <nie znalazłam podobnego>

A więc to jest watek dla wszystkich dziewczyn, które uwielbiają pozować do zdjęć i podsuwają fotografom swoje oryginalne pomysły.
Wszelkie duże sesje zdjęciowe i małe sesyjki na tak
__________________
sesja egzaminacyjna

violetowy zawrót głowy

violet pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:34   #14
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Pozowanie :)

czekam na te pomysły
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:18   #15
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Modelką być..

Witam drogie Panie Już dawno temu chciałam zostać modelką, ale która dziewczyna nie chce? Jakoś nie lubiłam pozowania, ponieważ na zdjęciach wychodziłam nie ciekawie. Wszystko zmieniło się jednak po artykule, w którym przeczytałam, ze dobre zdjęcie zależy od oświetlenia, ułożenia ciała, fotografa itp. Moje pytanie jest następujące : Czy nadaję się na modelkę? Potrzebuje szczerych, bezstronnych opinii, a gdzie mogę znaleźć je jak nie wśród innych kobiet? Forum wizaz.pl jest jedyną kulturalną stroną na jaką mogę liczyć. Więc moje wymiary to :
biust 77/76
biodra 88
talia 60
Wzrost 178
Waga 61
Wiek 15


Moje zdjęcia w załączniku. Przepraszam, że są jakie są, ale innych na chwilę obecną niestety nie posiadam. Oprócz tego, że przerabiałam je kiedyś na czarno-białe, nie są obrabiane.
Liczę na Waszą pomoc i szczere opinie. Pozdrawiam

Edytowane przez YouHitMeBack
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:51
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:19   #16
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Modelką być..

Cytat:
Napisane przez YouHitMeBack Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie Już dawno temu chciałam zostać modelką, ale która dziewczyna nie chce? Jakoś nie lubiłam pozowania, ponieważ na zdjęciach wychodziłam nie ciekawie. Wszystko zmieniło się jednak po artykule, w którym przeczytałam, ze dobre zdjęcie zależy od oświetlenia, ułożenia ciała, fotografa itp. Moje pytanie jest następujące : Czy nadaję się na modelkę? Potrzebuje szczerych, bezstronnych opinii, a gdzie mogę znaleźć je jak nie wśród innych kobiet? Forum wizaz.pl jest jedyną kulturalną stroną na jaką mogę liczyć. Więc moje wymiary to :
biust 77/76
biodra 88
talia 60
Wzrost 178
Waga 61
Wiek 15


Moje zdjęcia w załączniku. Przepraszam, że są jakie są, ale innych na chwilę obecną niestety nie posiadam. Oprócz tego, że przerabiałam je kiedyś na czarno-białe, nie są obrabiane.
Liczę na Waszą pomoc i szczere opinie. Pozdrawiam
Zacznij od zrobienia sobie polaroidów - bez pozowania, bez makijażu i bez przerabiania fotek w jakikolwiek sposób - http://modelstarterkit.tomaszmidor.com tu masz wszystko dokładnie opisane. Później możesz to wrzucić np. na Maxmodels, poszukać fotografa, który zrobi Ci dobre zdjęcia, ew. startować do agencji - tam Ci na pewno powiedzą, czy się nadajesz, bo się na tym znają i przede wszystkim ćwiczyć pozowanie.

Powodzenia
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:59   #17
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

A Twoim zdaniem wymiary mam dobre? Szczerze mówiąc nie wiem jak to w modelingu jest i nie chciałabym się zbłaźnić, a na internecie każdy pisze co innego
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:15   #18
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Modelką być..

Cytat:
Napisane przez YouHitMeBack Pokaż wiadomość
A Twoim zdaniem wymiary mam dobre? Szczerze mówiąc nie wiem jak to w modelingu jest i nie chciałabym się zbłaźnić, a na internecie każdy pisze co innego
Ja ani nie pracuję w agencji, ani nie jestem jasnowidzem, więc ciężko mi stwierdzić. Poza tym nie wrzuciłaś nawet zdjęcia sylwetki, więc skąd mam wiedzieć, jak Ci się wizualnie te wymiary rozkładają? Zrobienie polaroidów nic Cię nie kosztuje. Wzrost masz dobry

Co do pogrubionego - właśnie. Dlatego jeśli chcesz się rzeczywiście dowiedzieć, to raczej nie na forum internetowym, tylko u ludzi, którzy się na tym znają

Aha - podstawa to jeszcze nie "dziubkować" i nie robić sobie zdjęć w lustrze
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2011-01-06 o 17:18
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:06   #19
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Modelką być..

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedniczki. Wyjęłaś mi to z ust
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 18:07   #20
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Pozowanie :)

Ja widziałam świetne sesje z wężem, portrety I taką właśnie chcę sobie zrobić ale nikt jak na złość węza nie ma
Także to może kiedyś się spełni
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:19   #21
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

Dziękuję bardzo. Jednak co do tych agencji to tam trzeba wysyłać fotki w samej bieliźnie, a ja zanim ewentualnie to zrobię chciałabym wiedzieć przynajmniej czy są jakieś szanse, żeby w razie czego nie wysyłać półnagich zdjęć obcym ludziom
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:21   #22
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pozowanie :)

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Ja widziałam świetne sesje z wężem, portrety I taką właśnie chcę sobie zrobić ale nikt jak na złość węza nie ma
Także to może kiedyś się spełni
Od emisji Top Model sesje z wężami są już totalnie wszędzie, ile można
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:27   #23
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Modelką być..

Cytat:
Napisane przez YouHitMeBack Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo. Jednak co do tych agencji to tam trzeba wysyłać fotki w samej bieliźnie, a ja zanim ewentualnie to zrobię chciałabym wiedzieć przynajmniej czy są jakieś szanse, żeby w razie czego nie wysyłać półnagich zdjęć obcym ludziom
Koleżanka chyba niezbyt przejęła się wklejonym przeze mnie linkiem? Tam stoi jak byk:

Cytat:
Zdjęć w bieliźnie nie musisz wysyłać, możesz takowe sobie wykonać, jednakże wyślij je dopiero wtedy, gdy będzie to zaznaczone w wymogach lub regulaminie castingu/rekrutacji.
WAŻNE!

Jeśli nie jesteś pełnoletnia, w żadnym wypadku nie wysyłaj swoich fotografii w bieliźnie, a już na pewno nie topless lub w pełnej nagości. Wystrzegaj się podejrzanych pseudo-agencyjek i pseudo-fotografów, które mogą np. wyłudzać dane i fotografie, a w gorszych przypadkach narażać Ciebie na duże nieprzyjemności i niebezpieczeństwo. Podkreślaj, że zainteresowana jesteś fotografią portretową, glamour, fashion, a nie fotografią „bieliźnianą”, czy tez fotografią aktu. Na wszystko przyjdzie czas.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:35   #24
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Koleżanka chyba niezbyt przejęła się wklejonym przeze mnie linkiem? Tam stoi jak byk:

Przejęłam i przeczytałam go całego, jednak każda agencja o jakiej mam informacje wymaga takich zdjęć oraz niestety nie baczą na to czy ktoś jest pełnoletni czy nie. Byłam na stronie, na której specjaliści piszą ludziom czy się nadają czy nie i widzę, że nawet 14 latki są besztane za brak bieliźnianych zdjęć, bez których nikt nie potrafi im nic powiedzieć
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:05   #25
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Modelką być..

Cytat:
Napisane przez YouHitMeBack Pokaż wiadomość
Przejęłam i przeczytałam go całego, jednak każda agencja o jakiej mam informacje wymaga takich zdjęć oraz niestety nie baczą na to czy ktoś jest pełnoletni czy nie. Byłam na stronie, na której specjaliści piszą ludziom czy się nadają czy nie i widzę, że nawet 14 latki są besztane za brak bieliźnianych zdjęć, bez których nikt nie potrafi im nic powiedzieć
Dziwne, weszłam na 3 pierwsze lepsze strony agencji i w formularzach nie ma ani słowa w stylu "dawaj foty w bieliźnie albo wyjazd" Do oceny sylwetki wystarczają zdjęcia w obcisłej podkoszulce i legginsach.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:14   #26
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

Najwyraźniej spotkałyśmy się z innymi w takim razie zrobię w tych legginsach i bluzce. Dziekuję bardzo za pomoc, zależy mi na tym.
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:30   #27
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Modelką być..

Zrób zdjęcia w kostiumie kąpielowym, nie w bieliźnie. Widać tyle samo, ale czujesz się swobodniej, wygląda to mniej szokująco i nie jest takie straszne (pewnie sporo osób widziało Twoje zdjęcia z wakacji w kostiumie). Co do tego że nie chcesz wysyłać półnagich zdjęć obcym ludziom - wierz mi że nikt się nie przejmie że zobaczy Cię w bieliźnie. Dobre agencje dostają codziennie ok 30 zgłoszeń i jak się nie nadajesz, to Twoje dane są usuwane. Zależność ta oczywiście obowiązuje w dobrych agencjach, nie w jakiś marnych.
Wymiary masz dobre, talia na styk, biodra max to 90, więc masz jeszcze zapas który działa na +. Wzrost w sam raz. Próbuj. Wyślij zdjęcia. Przygotuj się na to że odpowiedź może nadejść po 2 tygodniach, a nie kolejnego dnia.
Jak coś to wstaw listę agencji do których chcesz wysłać zdjęcia to Ci coś o nich podpowiem
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:37   #28
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

Cóż, jeszcze o tym nie myślałam, bo kiedyś w wieku 12 lat wysyłałam zdjęcia i dostałam odpowiedź negatywną, no ale wiadomo, że i buzie miałam dziecinną i ciało też, więc nie było o czym mówić, a się zniechęciłam Na razie chcę zobaczyć czy z wymiarami jest ok, chociaż spotkałam się z tym, że za dużo ważę. Raczej nie zrzucę nic, bo trenuję i mięśnie tez coś ważą. Zastanawiam się czy to jest problem, że np na zdjęciach robionych gdzieś przez znajomych wyglądam beznadziejnie? Niektórzy mówią, że fotogenicznym trzeba się urodzić, a inni, że fotogeniczność w ogóle nie istnieje.
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:47   #29
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Modelką być..

Fotogeniczność chyba istnieje, bo jednak są osoby, które w każdych warunkach wyglądają świetnie, a są takie które potrzebują specjalnych warunków by wyglądać dobrze.
Waga raczej nie ma znaczenia na Twoje predyspozycje. Możesz mieć po prostu ciężkie kości. Do mięśni agencja może się przyczepić, że np masz za bardzo umięśnione łydki, uda czy coś innego. Różnie bywa.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:56   #30
YouHitMeBack
Przyczajenie
 
Avatar YouHitMeBack
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 20
Dot.: Modelką być..

Nie mam umięśnionych łydek Znasz może jakieś dobre ćwiczonka na uda? O ile takowe istnieją Chciałabym, żeby ktoś w końcu zrobił mi ładne zdjęcie!
YouHitMeBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.