Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 09:08   #1621
I LOVE modelling clay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
GG do I LOVE modelling clay Send a message via Skype™ to I LOVE modelling clay
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez qppancegle Pokaż wiadomość
taki akrylowy możesz pomalować farbami , np. akrylami, a taki silikon z połyskiem ponoć nie jest do malowania ja Akrylowy spokojnie malowałam akrylami i później lakier i bardzo fajnie wyszło.

pozostając w temacie: czy silikon Wam farbuje od modeliny? bo mi tak... ten akrylowy, innego jeszcze nie próbowałam ;/
sylikon uniwersalny(nie akrylowy) nie farbuje
kiedys uzylam akrylu(nie sylkonu) i mi pofarbowalo
I LOVE modelling clay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:54   #1622
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez ewa9304 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny pomysł z postacią z "Krzyku" podsunął mi mój facet,a co dziwne nie doszukałam się jeszcze czegoś podobnego.Ze względu na chorobę od niedzieli siedzę w domu i wreszcie zebrałam się,żeby zrobić zdjęcia moim niedawnym pracom(moje lenistwo niestety nie pozwoliło na to żeby sfotografować wszystko :P).
Bardzo mi się podobają te kokardki i cytrynki, usta też fajne nie wyszukane, nie przekombinowane, a cieszą oko
Jeśli chodzi o Fimo im więcej specjalistycznych narzędzi tym lepiej.
Te zaokrąglenia tnę spcjalnym nożykiem do fimo. W zestawie jest sztywny, miękki i zygzakowaty.
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:00   #1623
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Oto moje ostatnie wypociny. Zdjęcia nadal leżą i kwiczą, ale właśnie wypróbowuję nową technikę, myślę, że już jest lepiej, mam nadzieję, że ide w dobrym kierunku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:58   #1624
nuugat
Zakorzenienie
 
Avatar nuugat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez ewa9304 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny pomysł z postacią z "Krzyku" podsunął mi mój facet,a co dziwne nie doszukałam się jeszcze czegoś podobnego.Ze względu na chorobę od niedzieli siedzę w domu i wreszcie zebrałam się,żeby zrobić zdjęcia moim niedawnym pracom(moje lenistwo niestety nie pozwoliło na to żeby sfotografować wszystko :P).
świetne są te cytrynki! sama chętnie bym takie założyła
__________________

nuugat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:14   #1625
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez qppancegle Pokaż wiadomość
aaa to ja nie wiem, czy się da tak farbować, ale zawsze możesz kupić kolorowy silikon...


ok, ogarnęłam trochę silikon, jutro fotki, teraz schnie. Ogólnie wyszło całkiem i napierw polakierowałam elementy, na wszelki wypadek, żeby nie pofarbowały silikonu, jeszcze pytanie, lakierujecie silikon? on sam w sobie jest już śliski i jakby lakierowany, więc nie wiem. ale nie chcę żeby się brudził, co myslicie ?

nie nie i jeszcze raz nie!
ja tylko raz polakierowałam silikon z ciekawości i więcej tego nie zrobie napewno, silikon łapie wszystkie brudy jak powszechnie wiadomo i na lakierowanym strasznie rzuca sie to w oczy, kazda najmniejsza kropeczke od rauz na nim widac
bardzo nie polecam
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:44   #1626
Bella_Swan_960
Raczkowanie
 
Avatar Bella_Swan_960
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 321
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

dziewczyny, szukam jednego elementu do robienia kolczyków i za nic nie mogę znaleźć - pewnie dlatego że nie wiem jak sie nazywa. Wybaczcie niekompetencję, ale dopiero zaczynam bawić się biżuterią jako całym wykończeniem. Chodzi mi o takie coś, że na takim letalu jest cyrkonia a po bokach uszka (bardzo charakterystyczne dla kolczyków Orsaya, prawie wszystkie orsayowe kolczyki mają to coś)
Bella_Swan_960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:05   #1627
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Może jest to jakiś rodzaj łącznika?

Dziewczyny korzystające z fimo czy mogłybyście napisać który kolor (symbol) jest najbardziej podobny do czekoladowego oraz biszkoptowego Chciałbym kupić z 3 kostki na próbę ale nie wiem które wybrać kolory, a tym na próbnikach nie ufam
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:09   #1628
Bella_Swan_960
Raczkowanie
 
Avatar Bella_Swan_960
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 321
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez Martita1987 Pokaż wiadomość
Może jest to jakiś rodzaj łącznika?

Dziewczyny korzystające z fimo czy mogłybyście napisać który kolor (symbol) jest najbardziej podobny do czekoladowego oraz biszkoptowego Chciałbym kupić z 3 kostki na próbę ale nie wiem które wybrać kolory, a tym na próbnikach nie ufam

czekolada mleczna -7 soft, gorzka -75 soft
a na biszkopcik to chyba - 02 classic
Bella_Swan_960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:27   #1629
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

bella swan" a może przekładka ? :P
Isani: piękne prace ! to ja się pochwalę tym silikonem, pudełko, kolory takie jak na dolnym zdjęciu
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:42   #1630
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziękuję bardzo. Mam nadzieje że nie zepsuje swojego pierwszego fimo zaraz po zakupie

qppancegle: oglądałam takie pudełeczka na youtube jakieś pół roku temu i sama zamówiłam już takie pudełeczka. Już się się nie mogę doczekać kiedy przyjdą

Edytowane przez Martita1987
Czas edycji: 2010-11-24 o 20:46
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:44   #1631
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

qppancegle-Pudełeczko śliczne!!! Smakowite
I mam pytanko- robiąc kostkę czekoladki, napis milka odcisnęłąś z jakiejś formy? Jeśli tak to gdzie ją kupiłaś?
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 22:22   #1632
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziewczyny, wiecie oże, gdzie można znaleźć tutki na coś takiego?

http://www.pakamera.pl/naszyjniki-ob...n-nr413733.htm

A tutaj środek jest robiony tak: najpierw wzorek, potem kroimy plasterki, naklejamy i wygładzamy czy macie inną wizję?

http://www.pakamera.pl/naszyjniki-ob...a-nr418144.htm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/

Edytowane przez wilczex
Czas edycji: 2010-11-24 o 22:23
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:50   #1633
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez qppancegle Pokaż wiadomość
bella swan" a może przekładka ? :P
Isani: piękne prace ! to ja się pochwalę tym silikonem, pudełko, kolory takie jak na dolnym zdjęciu
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 01:22   #1634
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
qppancegle-Pudełeczko śliczne!!! Smakowite
I mam pytanko- robiąc kostkę czekoladki, napis milka odcisnęłąś z jakiejś formy? Jeśli tak to gdzie ją kupiłaś?
tak, wycinasz z produktów Milka i odciskasz, nie wiem z bombonierek czy czegoś.
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:41   #1635
Sweetberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

A w których czekoladkach Milki są takie prostokątne formy? Serca Milki są chyba w tych czekoladkach I love Milka, o ile pamiętam. Nie jem słodyczy, ale kupie komuś w prezencie i zabiorę opakowanie
Sweetberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:08   #1636
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

ja próbowałam zrobić czekoladki z milką (ta z serduszek) i mi nie wychodziło:/
nie mam bladego pojęcia czego... albo źle się odciskało albo za bardzo wszystko razem z tymi zaznaczeniami serduszka.... no nic
ostatnio tak ło się nudziłam i zrobiłam mini ciasteczka... nie biżuteryjnie trochę ale co tam się pochwalę ;p

mają 6 mm i widzę po zdjęciach po fakcie że trochę mi się białej fimo poprzyklejało gdzieniegdzie do ciastek :/

gotowałam nie piekłam bo nie mam w czym

P.S. mam pytanko czy doszła do was już ta testowa modelinka? bo do mnie nie....

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2010-11-25 o 14:11
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:44   #1637
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Niestety modelina jeszcze do mnie nie dotarła ale jestem cierpliwa i poczekam
Smakowite te ciasteczka można pomylić z prawdziwymi mniammm
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:54   #1638
Bella_Swan_960
Raczkowanie
 
Avatar Bella_Swan_960
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 321
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Do mnie też nie dotarło
Nie, to jest takie coś, że jest cyrkonia w metalowej podstawce i z ma na dole i na górze małe kółeczko
Bella_Swan_960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:21   #1639
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Isani: świetne prace - niby zwykłe i proste, ale maja w sobie niesamowity urok, zwłaszcza te niebieskie "listki"

qppancegle: fajne pudełeczka Może troszkę zbyt obfite jak na mój gust, ale ładne

To w takim razie ja też coś dorzucę, a co tam
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 17:10   #1640
basia_e
Rozeznanie
 
Avatar basia_e
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 609
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez Bella_Swan_960 Pokaż wiadomość
Do mnie też nie dotarło
Nie, to jest takie coś, że jest cyrkonia w metalowej podstawce i z ma na dole i na górze małe kółeczko
aż mnie to zaintrygowało i zaczęłam szukać, tylko nie dokładnie wiem o co ci chodzi. Może o łączniki, coś takiego jak na pierwszej fotce tylko w środku cyrkonia? czy coś jak na drugiej fotce?
__________________
Zapraszam do:
mojego wątku Moje rękodzieła
albumów z moimi pracami szydełkowymi
a także do buszowania w moim chomiczku: basia_e
basia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:19   #1641
Bella_Swan_960
Raczkowanie
 
Avatar Bella_Swan_960
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 321
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Tak, to coś podobnego, jak na pierwszej fotce. Ale jednak nie to samo. Tamto to cyrkonia oprawiona w cienką blaszkę. Spróbuję wstawić jutro fotki
Bella_Swan_960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:53   #1642
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
A w których czekoladkach Milki są takie prostokątne formy? Serca Milki są chyba w tych czekoladkach I love Milka, o ile pamiętam. Nie jem słodyczy, ale kupie komuś w prezencie i zabiorę opakowanie
odciskasz tylko napis, formę robisz sama ;-)
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:01   #1643
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

А mi nikt nie pomoże? ;(
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:21   #1644
Ankabajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziewczyny ja już normalie nie moge... Caly czas próbuje zrobic ciasteczka i nic mi nigdy nie wychodzi,,, zawsze za plaskie albo za grube ja juz nie wiem co robic...
Ale musze wam powiedziec ze na allegro znalazlam fajnego sprzedawce ktory ma w swojej ofercie fajne foremki wiec jak cos nie wychodzi to wydaje mi sie ze mozna do niego zajzec oto link do jego przedmiotow http://allegro.pl/show_user_auctions...id=384665&p=10
wydaje mi sie ze moze pomoc.
Ankabajer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 22:07   #1645
Isani
Zadomowienie
 
Avatar Isani
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 112
GG do Isani
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Czarna Kawo Liścior świetny ten duży, wisiorek kwiatuszek też, bransoletka zielona też fajna, najbardziej drażni mnie biały sznurek w bransoletce z kuleczkami brązowymi, przy listkach myślę żeby też dać jakiś odcień brązowy czy zielony, bo tak na pierwszym planie to rzuca się sznurek.
Cieszę się że jednak Mokume się komuś podoba
Wilczex próbowałam kiedyś takie liśc na liściu wyszła masakra, bo to jest duże obciązenie z jednej strony i się gibało.
Isani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:09   #1646
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Nawet po wypieczeniu? Modelina przecież lekka jest. Ale to jest wzór jak np. do motyli? A te okrągłe wisiory ( drugi link) to po prostu oklejane kule? Bo jeśli nie to strasznie dużo modeliny by poszło na taki jeden wisior.

Ma ktoś moze tutki na te kwiaty wielkie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:51   #1647
Ankabajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziewczyny ja już obydwa watki chyba z 5 razy przeczytałam i nigdzie nie moge znalezc jak zrobic mufinke czy babeczke jak kto woli... Tzn najbardziej mi chodzi o ta podstawke... Sama probowalam i mi nigdy nie wychodzi... Czy wy to robicie jakos z formy czy jak? Bardzo prosze o odpowiedz moze jakis tutorial do niego w tym wartki z tutorialami bo tam nie znalazlam chyba ze jestem slepa...

Edytowane przez Ankabajer
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:08
Ankabajer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:00   #1648
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Isani: dzięki za uwagi Co do tego białego sznurka w bransoletce to tez miałam mieszane uczucia, ale miałam go już wklejonego do końcówki (po jakiejś bransoletce z której zrezygnowałam), wiec zrobiłam na tym. Natomiast w kolczykach sznurek jest jasno beżowy, w takim naturalnym kolorze, może tego na zdjęciu nie widać
A co do mokume gane to bardzo lubię tą technikę

wilczex: sądzę, ze ten pierwszy wisior to po prostu krążek/placek modeliny na który były warstwami naklejane płatki. A drugi chyba robiony jak mozaika KLIK
Nawiasem mówiąc oba sliczne
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:24   #1649
Bella_Swan_960
Raczkowanie
 
Avatar Bella_Swan_960
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 321
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

mam do was pytanie może mniej dotyczące modeliny. Chodzi o linkę stalową. Otóż kupiłam sobie 5 metrów linki, po czym po wyjęciu jej z woreczka gdzie była zwinięta w ładną spiralkę linka zrobiła bum i rozwinęła się po całej kuchni. Godzinę zajęło mi rozplątanie tego, nawet udało się bez większych szkód. Potem pobiegłam do pasmanterii, wyprosiłam i pani szpulkę i kolejne pół godziny nawijałam ilnkę przyklejąc co 20 cm plastrem. To jest taka szpulka może ma z 13 cm, wysoka w kształcie stożka. Linka zjeżdża z niej górą, u góry się zwija i nie da sie znaleźć końca. Macie jakieś dobre sposoby na przechowywanie linki? Myślałam o takiej szpulce jak na żyłkę wędkarską, ale nie jestem pewna

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankabajer Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już obydwa watki chyba z 5 razy przeczytałam i nigdzie nie moge znalezc jak zrobic mufinke czy babeczke jak kto woli... Tzn najbardziej mi chodzi o ta podstawke... Sama probowalam i mi nigdy nie wychodzi... Czy wy to robicie jakos z formy czy jak? Bardzo prosze o odpowiedz moze jakis tutorial do niego w tym wartki z tutorialami bo tam nie znalazlam chyba ze jestem slepa...
Temat był poruszany i to nie raz, więc chyba niedokładnie szukałaś. Ja formuję spód w palcach i robię rowki wykałaczką.
Bella_Swan_960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 16:29   #1650
Ankabajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Pewnie tak.. Bardzo przepraszam za to...
I takie ladne ci wychodza?? Zazrdoszcze...
Ankabajer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.