Maybelline Pure Powder Mineral-dobry dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 15:57   #1
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165

Maybelline Pure Powder Mineral-dobry dla mnie?


Mam 16 lat.Cera sucha/normalna. Wiekszych problemów nie mam ale moja skóra jest strasznie delikatna i dzieki czynnikom zewnetrznym zwłaszcza w zimie mam dużo czerwonych plamek i trochę suchych skórek. Chcę czegoś co rozświetli, wygładzi moja twarz, utrzyma sie ok 6 h. Efekt matu może być znikomy. Nie chce kremow koloryzujących nivea itp ponieważ nie mogę urzywac takich kosmetyków gdyż wywołują u mnie pieczenie i własnie te "czerwone plamki". Nawet sam krem nivea soft. Pragne czegos lekkiego, czegos dzieki czemu nie bede sie swiecic a skora bedzie naturalna. Uzywam Rimmel recover i jestem zadowolona. Teraz chce odmiany. Czy Maybelline Pure Powder Mineral bedzie dla mnie dobry? Jesli nie to jaki inny. Chcialabym aby ceny wahały sie 20-45zł. Z góry dziękuje.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

up jest tu ktos?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

heeej pomoze ktos?

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

hello......

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

up?
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 21:07   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Maybelline Pure Powder Mineral-dobry dla mnie?

Ja mam cerę alergiczną i także uczula mnie wiele kosmetyków. Miałam puder maybellina i był całkiem ok. Nie uczulił mnie ale wymagał dobrego nawilżenia skóry bo podkreślał suche skórki. Nie zapychał porów. Krył dobrze, ale nie matowił na długi czas (aczkolwiek 6h powinien wytrzymać). Aha - bardzo ciemniał na twarzy!!! Polecam Ci też przejrzeć KWC Pozdrawiam
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.