Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-06, 11:51   #721
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Super Miśka ! rajski wypad
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Miaskaa jak pięknie

U nas pogoda jak jesienią, 17 stopni i deszcz brrr
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
świetnie wyglądasz, jeszcze lepiej niż jak buszowałaś w Kazarze



[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63862616]Treść usunięta[/QUOTE]
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:55   #722
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej!!! Wreszcie mogę do Was zajrzeć

Kilka dni temu zaczęłam nową pracę i na nic nie mam czasu. W ciągu dnia nie mogę wejść na wizaż, a wieczorem jestem tak zmęczona, że padam z nóg... Zostają mi więc chyba tylko weekendy

Powiecie, co się dzieje? Przypuszczam, że też dostałyście zaległe boxy. Rzodkiewki Benefitu nie wzięłam, bo mnie nie kusiła, a poza tym jestem obrażona na Sephorę. Szczerze powiedziawszy, mam ich serdecznie dość
A co poza tym? Wróciłyście już z urlopów? Jakieś inne newsy?

Ah, i pytanko mam. Czy Lunę trzeba naładować przed pierwszym użycie?? Dzisiaj chcę jej użyć, bo oczywiście przez cały tydzień nie miałam na to czasu
Hej
to za pracę kiedyś trzymałyśmy kciuki? praca zapowiada się fajnie, ciekawie?

Lunę naładuj, ja ładowałam i małą i dużą.

Btw moją duża Luna 15 miesiąc na pierwszym ładowaniu jakieś perpetuum mobile mi się trafiło

A teraz pytanie, uzbierałam mi się trochę niezupełnie chcianych skarbów, więc powrócę na targowisko wizażowe. Właśnie w jednym wątku zupełnej świeżynki znalazłam coś takiego: "Mam na wymianę nieużywany tester Chanel No5 edt, 100ml.
Nieudany prezent ze strefy bezcłowe
"
Na bezcłówkach nie sprzedają testerów, si?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:02   #723
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
hej

Luby nie trzeba ładować
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Podobno działa bez ładowania, ale w instrukcji napisali, że trzeba ją naładować. U mnie trwało to niecałe 2 godziny
Ok, dziękuję za informację

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63862776]Treść usunięta[/QUOTE]


Ha! Dobra pamięć Nie za pracę stricte, ale było to z nią związane Praca mi wyskoczyła dość nagle, ale mam nadzieję, że będzie dobrze Zapowiada się ciekawie, można coś fajnego zrobić, tylko finansowo mogłoby być lepiej.

Dziękuję za informacje o Lunie Więcej głosów jest za ładowaniem

A co masz ciekawego do wydania? Ja sama chętnie pozbyłam się zapasów, ale nie mam czasu na przeglądanie wątków W sumie niby niczego specjalnego nie potrzebuję, więc tym gorzej

O, zakupiłam ostatnio, za bon urodzinowy, paletkę TF. Tylko nie mam kiedy przetestować. A już mnie korci
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:19   #724
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej, hej U mnie nie trwa to aż tak długo, ale muszę się przestawić na bardzo ranne wstawanie, a to nie takie łatwe dla mnie Praca na razie w miarę dobrze, ale jeszcze wyjdzie w praniu - na początku jeszcze luźno jest, ale wiem, że wkrótce będzie dużo rzeczy do zrobienia. Więc moje odczucia mogą się zmienić
A jak u Ciebie? Jesteś zadowolona? Pracujesz poza miejscem zamieszkania, tak? Dojazdy potrafią wykończyć :
Ja wstaję o 5:30 i bardzo tego nie lubię jeszcze jest jasno, ale jesienią?
Niestety poza miejscem zamieszkania, ale zdecydowałam się na dojazdy. Jak podpisywałam umowę było ok, a teraz zaczęły się remonty i mam przez to 1 przesiadkę więcej
Atmosfera w pracy mi się nie podoba kiedy jest szef - sztywno i tylko informatyk sobie pozwala na jakieś śmieszkowanie przy nim ale zazwyczaj bossa nie ma i wtedy jest fajnie podoba mi się, że jak jest jakiś dylemat, to robi się burza mózgów, a nie , że każdy pracuje wyłącznie na swój rachunek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:25   #725
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
często robię sobie taki "makaron" na bieżąco, ale myślę, że w słoiku by wytrzymała
Ja mam tyle cukinii, a nigdy nie robiłam jej w ten sposób Chyba na poniedziałek zrobię taki makaronik

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja wstaję o 5:30 i bardzo tego nie lubię jeszcze jest jasno, ale jesienią?
Niestety poza miejscem zamieszkania, ale zdecydowałam się na dojazdy. Jak podpisywałam umowę było ok, a teraz zaczęły się remonty i mam przez to 1 przesiadkę więcej
Atmosfera w pracy mi się nie podoba kiedy jest szef - sztywno i tylko informatyk sobie pozwala na jakieś śmieszkowanie przy nim ale zazwyczaj bossa nie ma i wtedy jest fajnie podoba mi się, że jak jest jakiś dylemat, to robi się burza mózgów, a nie , że każdy pracuje wyłącznie na swój rachunek
Ja o 4:50 wstaję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:29   #726
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Miśka, bosko!

My nawet na tydzień w góry nie mogliśmy się bujnąć, bo mały nam się pochorował. Lataliśmy po lekarzach, siedzieliśmy w szpitalu i na deser jeszcze załapałam jelitówkę w tym szpitalu

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Pójdę się dopytać bo na pewno będę kupować kilka rzeczy z NARSa

Dla samych nazw mogłabym przytulić wszystkie

Po tej hennie musisz z nimi coś jeszcze robić, czy są piękne cały czas?
Weź se Orgazm albo Głębokie Gardło i jakąś pomadeczkę No i puder - biały i brązujący

Ja jestem taki białas (jasne włosy, jasna skóra, rzęsy itd.). "Pohennowane" brwi wyglądają dobrze przede wszystkim z makijażem. Ewentualnie mogę przejechać troszkę ich kontur kredką żeby wyglądy perfect, ale nie ma takiej potrzeby. Gimme Brow poszedł w odstawkę

Spróbuj sobie raz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do cukinii, to narzeczony takie coś wyczaił. Ale dla mnie to bez sensu.
https://www.facebook.com/hapsfood/vi...type=2&theater
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:47   #727
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
o tuuuuu
https://www.google.pl/search?q=Palm+...w=1680&bih=913

powiem Wam, że mega było, po prostu wspaniale
fotę czeba wyzoomować
Pięknie
Super zdjęcie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 12:49   #728
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Z cukinii bardzo lubię pasztet, dziś znowu robię, z tego przepisu wychodzi super http://www.ivkawkuchni.pl/2014/10/pa...marchewka.html
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 12:55   #729
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja wstaję o 5:30 i bardzo tego nie lubię jeszcze jest jasno, ale jesienią?
Niestety poza miejscem zamieszkania, ale zdecydowałam się na dojazdy. Jak podpisywałam umowę było ok, a teraz zaczęły się remonty i mam przez to 1 przesiadkę więcej
Atmosfera w pracy mi się nie podoba kiedy jest szef - sztywno i tylko informatyk sobie pozwala na jakieś śmieszkowanie przy nim ale zazwyczaj bossa nie ma i wtedy jest fajnie podoba mi się, że jak jest jakiś dylemat, to robi się burza mózgów, a nie , że każdy pracuje wyłącznie na swój rachunek
Mam ten sam problem co Ty ja dojezdzam do pracy ok 60 km w jedna strone i wszystko byloby ok gdyby nie to ze zaczeli remontowac 7-ke i teraz jade nawet 1,5 h:/

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Znacie moze firme odziezowa J.crew? Jak z jakoscia?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:10   #730
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Czuliście się bezpiecznie poza terenem hotelu czy go nie opuszczaliście poza transferem?
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-08-06 o 13:16
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:21   #731
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam tyle cukinii, a nigdy nie robiłam jej w ten sposób Chyba na poniedziałek zrobię taki makaronik [COLOR="Silver"]


Ja o 4:50 wstaję
Kusicie cukinią, a jestem w domu jedyną, która kocha to warzywo
Wygrałaś jak Ty to robisz?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Weź se Orgazm albo Głębokie Gardło i jakąś pomadeczkę No i puder - biały i brązujący

Ja jestem taki białas (jasne włosy, jasna skóra, rzęsy itd.). "Pohennowane" brwi wyglądają dobrze przede wszystkim z makijażem. Ewentualnie mogę przejechać troszkę ich kontur kredką żeby wyglądy perfect, ale nie ma takiej potrzeby. Gimme Brow poszedł w odstawkę

Spróbuj sobie raz
Jest jeszcze Super Orgazm ciężko wybierać oprócz tego co wymieniłaś, chcę jeszcze Lagunę

Hmm, może sobie skoczę kiedyś, bo zlokalizowałam nawet fajną kosmetyczkę niedaleko
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co Ty ja dojezdzam do pracy ok 60 km w jedna strone i wszystko byloby ok gdyby nie to ze zaczeli remontowac 7-ke i teraz jade nawet 1,5 h:/
teraz tylko czekać aż wyremontują i będziesz szybko pomykać po nowej drodze
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 13:22   #732
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dopiero 2018 rok
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:48   #733
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Czuliście się bezpiecznie poza terenem hotelu czy go nie opuszczaliście poza transferem?
Było absolutnie bezpiecznie,gorzej bym się czuła w europie.


Endzi masakra, moze sie jeszcze uda gdzieś wyskoczyć

Magda na bezclowkach ofkors nie da sie kupić testera, moze zgłoś wymianke zeby ktoś sie nie nacial
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:55   #734
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Było absolutnie bezpiecznie,gorzej bym się czuła w europie.


Endzi masakra, moze sie jeszcze uda gdzieś wyskoczyć

Magda na bezclowkach ofkors nie da sie kupić testera, moze zgłoś wymianke zeby ktoś sie nie nacial
Mhm, nie wiem czy to podchodzi pod zgłoszenie napisałam wiadomość w wątku żeby dziewczyna wrzuciła zdjęcia do weryfikacji, użytkownik ma oszałamiającą ilość jednego posta na koncie, może nikt się nie natnie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 14:29   #735
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mhm, nie wiem czy to podchodzi pod zgłoszenie napisałam wiadomość w wątku żeby dziewczyna wrzuciła zdjęcia do weryfikacji, użytkownik ma oszałamiającą ilość jednego posta na koncie, może nikt się nie natnie

"stare wyjadaczki" nie sądzę by się nacięły



czym wyczyścic stal nierdzewną - mój kumpleck z apartu jakiś taki mało wyjściowy sie zrobił

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miśka, bosko!

My nawet na tydzień w góry nie mogliśmy się bujnąć, bo mały nam się pochorował. Lataliśmy po lekarzach, siedzieliśmy w szpitalu i na deser jeszcze załapałam jelitówkę w tym szpitalu

Weź se Orgazm albo Głębokie Gardło i jakąś pomadeczkę No i puder - biały i brązujący

Ja jestem taki białas (jasne włosy, jasna skóra, rzęsy itd.). "Pohennowane" brwi wyglądają dobrze przede wszystkim z makijażem. Ewentualnie mogę przejechać troszkę ich kontur kredką żeby wyglądy perfect, ale nie ma takiej potrzeby. Gimme Brow poszedł w odstawkę

Spróbuj sobie raz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Co do cukinii, to narzeczony takie coś wyczaił. Ale dla mnie to bez sensu.
https://www.facebook.com/hapsfood/vi...type=2&theater
też białas ze mnie, tydzień temu zrobiłam sobie henne na brwiach bo mam permanentne a kłaczki rosną białe
u mnie niestety krótko się trzyma, podobno im częsciej się robi tym krócej trzyma, bo tam jest woda utleniona, co rozjaśnia ( a henny chyba w tej "hennie' nie ma wcale )

własnie wylazłam spod sauny, teraz akcja regeneracja kudełków
dziś znowu szukałam odżywki z silikonami, nic nie mogłam znaleźć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:06   #736
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63857731]Treść usunięta[/QUOTE]

Gdzie i za ile kupiłaś? marzą mi się czarne
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:12   #737
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:17   #738
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63868921]Treść usunięta[/QUOTE]

W Silesi? Czemu tak tanio? Jakaś promocja?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:18   #739
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 15:26   #740
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

co myślicie o tym samoopalaczu z ostatniego boxa z S? Zastanawiam się nad pełnowymiarowym...
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:35   #741
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
co myślicie o tym samoopalaczu z ostatniego boxa z S? Zastanawiam się nad pełnowymiarowym...
Użyłam raz i jest fajny mecze Amyzka żeby się wymieniła ze mną na coś

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63869076]Treść usunięta[/QUOTE]

Aaaaa nie widzę tego :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:38   #742
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Użyłam raz i jest fajny mecze Amyzka żeby się wymieniła ze mną na coś

też się z chęcią wymienię [COLOR="Silver"]
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:40   #743
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

IrminaR online nie są dostępne w tej cenie?
Edit. Znalazłam.... są takie same jak te czarne? Czy inne kopyto?

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-08-06 o 15:42
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:04   #744
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

wiecie, który odcień korektora dodaje S do rzodkiewy z beneiftem?
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:12   #745
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
hey wzięłam ten : http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P1599078

weszła jeszcze rzodkiew z benefitu, która jest dla mnie super.

Z Narsa planuje zakup Laguny, pudru matującego tego białego i w sumie nie wiem co tam do Polski dadzą ale to chyba kupię w grudniu na -30%.
Miałam ten olejek i jest taki sobie U mnie w końcu poszedł na włosy i ciało, na twarzy nie chciał się wcale wchłaniać i robił piękny smalec Więcej nie kupię
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Użyłam wczoraj tej pomadki melted z rzodkiewy.

Taki jest mój komentarz:


Ani to ładnie nie wygląda, ani nie jest trwałe, do tego dziwwny zapach/posmak, no nie wiem, ale tragiczny ten produkt jest. Jak sobie pomyslę, że chciałam zakupić pełnowymiarowy tak mam ochote płakać. Lubie Too Faced, ale tutaj zawiedli na całej linii
O kolejny bubel, miałam z wcześniejszej rzodkiewy i po paru użyciach wyrzucilam. Wychodzi poza kontur, nierówno się nakłada i zaczyna szybko śmierdzieć Zgadzam się, że jest tragiczny

Z kolejnych bubli maska z kamforą na niedoskonałości z Origins Przesusza, podrażnia i śmierdzi większego oczyszczenia nie widzę, niespodzianek nie łagodzi

Kolejny to puder peelengujacy z Sephory opakowanie do po drugim użyciu się zapycha i trzeba ściągać wieczko plastikowe Generalnie dobrze zdziera, ale dla mnie za mocno odzwyczailam się od drapania i jakoś zawsze się tego proszku nawdycham

Następnie maska z Sephory ta bombelkująca jest dziwna i nic nie robi

A tak poza tym to życzę miłej niedzieli za 3h zbieram się na biegi i mnie stres zjada i jak to baba myślę czy iść z makijażem czy bez
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:17   #746
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Irmina boskie Korsy, cena jeszcze lepsza A ja swoje załatwiłam ostatnio oczywiście w kratce przed marketem

Miska super, że już jesteś Zazdroszczę urlopu

Komu trzeba gratuluję zakupów

Idziemy dziś z Tż na Bourna


Jakby ktoś jeszcze chciał ten bronzer z boxa to chętnie oddam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:21   #747
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej!!! Wreszcie mogę do Was zajrzeć

Kilka dni temu zaczęłam nową pracę i na nic nie mam czasu. W ciągu dnia nie mogę wejść na wizaż, a wieczorem jestem tak zmęczona, że padam z nóg... Zostają mi więc chyba tylko weekendy

Powiecie, co się dzieje? Przypuszczam, że też dostałyście zaległe boxy. Rzodkiewki Benefitu nie wzięłam, bo mnie nie kusiła, a poza tym jestem obrażona na Sephorę. Szczerze powiedziawszy, mam ich serdecznie dość
A co poza tym? Wróciłyście już z urlopów? Jakieś inne newsy?

Ah, i pytanko mam. Czy Lunę trzeba naładować przed pierwszym użycie?? Dzisiaj chcę jej użyć, bo oczywiście przez cały tydzień nie miałam na to czasu
Ja ładowałam pierwszy raz po kilku miesiącach
Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Z cukinii bardzo lubię pasztet, dziś znowu robię, z tego przepisu wychodzi super http://www.ivkawkuchni.pl/2014/10/pa...marchewka.html
O fajny przepis chętnie skorzystam
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63868921]Treść usunięta[/QUOTE]
Cudne we wszystkich stacjo są w tej cenie?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:21   #748
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Irmina boskie Korsy, cena jeszcze lepsza A ja swoje załatwiłam ostatnio oczywiście w kratce przed marketem

Miska super, że już jesteś Zazdroszczę urlopu

Komu trzeba gratuluję zakupów

Idziemy dziś z Tż na Bourna


Jakby ktoś jeszcze chciał ten bronzer z boxa to chętnie oddam
napisałam Ci na prv.
może któraś z was chciałaby się wymienić na ten samoopalacz z vita liberata?
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:23   #749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
napisałam Ci na prv.
może któraś z was chciałaby się wymienić na ten samoopalacz z vita liberata?
ok odpisałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:24   #750
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.