INSIDE PROBIOTINE - kto zna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 20:35   #1
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137

INSIDE PROBIOTINE - kto zna?


bylam dzisiaj w aptece, kupić coś na trądzik mojemu dziecku ale skończyłam na niczym , a dokładnie mówiąc nie kupiłam nic, dostałam parę ulotek żeby sie zapoznać co i jak,
ja nie miałam z tym problemów nigdy , ale moje dziecko ma , wracając do sprawy... konkretnie zainteresowała mnie właśnie ta seria Inside Priobiotine (tańsza od vichy...) ale mam jeszcze dylemat przed zakupem i chciałam zasięgnąć waszej opinii, doświadczonych w tym temacie, więc poradźcie coś....
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:35   #2
Laminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

To jest jakas nowosc kremow na tradzik na naszym rynku. Nawet widzialam reklame tego specyfiku w jakims kobiecym czasopismie, ale juz nie pamietam w jakim. Jak bylam ostatnio w aptece to sama zastanawialam sie nad kupnem inside prebiotine, ale chyba najpierw poczekam na opinie, poza tym mam jeszcze troche starego kremu do zuzycia .
Laminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:09   #3
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

widze, że faktycznie to nowość nad nowości bo zero opini dziewczyny? na prawdę nikt z was tego nie używał????? może jednak kupię i sama wystawie opinie
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:12   #4
Certua
Raczkowanie
 
Avatar Certua
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

A ja nawet nie wiedzialam, ze uzywam nowosci

Wprawdzie mam go od niedawna, ale kupilam bo mnie w aptece namowiono.
Moj problem z cerą nie jest obecnie wielki, wiec uzywam ich kuracji punktowej. Jak do tej pory bardzo dobrze dzialalo w porównaniu z innymi "punktatorami"
__________________
W człowieku najbardziej zdumiewające jest to, że w ogóle jest
Certua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:25   #5
Serena van der Woodsen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

a jak cenowo ta seria wygląda?
widziałam kilka reklam w gazetach własnie... ciekawe jak z działaniem i jakością...?
Serena van der Woodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:23   #6
Laminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ceny inside prebiotyne sa przystepniejsze niz produktow markowych z gornej polki, ktore juz kupe lat sa na rynku. Ciekawe, czy mocno roznia sie skladem? Ja chyba skusze sie na zel oczyszczajacy. Niby mam sucha skore, ale ciagle cos nowego wylazi mi na czole i brodzie, skad to sie bierze?
Laminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:49   #7
Certua
Raczkowanie
 
Avatar Certua
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Serena van der Woodsen Pokaż wiadomość
a jak cenowo ta seria wygląda?
widziałam kilka reklam w gazetach własnie... ciekawe jak z działaniem i jakością...?
Mnie się udało jesli chodzi o cene to mnie udało się wyżebrać w aptece 33 zlocisze. Nie duzo w porownaniu z zagranicznymi markami, a przy tym jak napisalam - jestem zadowolona
__________________
W człowieku najbardziej zdumiewające jest to, że w ogóle jest
Certua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 10:13   #8
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja też nam inside probiotine, bo ostatnio zalecił mi to lekarz. Z tego, co się orientuję ta linia jest krótko na rynku, ale podobno, jak mówił lekarz się sprawdza. Ja już nie jestem najmłodsza, ale z trądzikiem, jak problem miałam tak mam Używam krótko, ale jestem bardzo zadowolona. Skóra tak ładnie matowieje po kremie.
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:46   #9
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Baska1979 Pokaż wiadomość
Ja też nam inside probiotine, bo ostatnio zalecił mi to lekarz. Z tego, co się orientuję ta linia jest krótko na rynku, ale podobno, jak mówił lekarz się sprawdza. Ja już nie jestem najmłodsza, ale z trądzikiem, jak problem miałam tak mam Używam krótko, ale jestem bardzo zadowolona. Skóra tak ładnie matowieje po kremie.
a jakiego uzywasz na dzien, na noc czy punktowego?? mozna je stosowac teraz w lecie ?? maja jakies kwasy czy cos takiego i czy w kazdej aptece mozna je kupic czy mialyscie problem z dostaniem go?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:36   #10
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

ksenka - jeśli chcesz wiedzieć, która apteka w twoim mieście sprzedaje produkty inside, wejdź na ich stronę internetową www.inside-derm.pl , tam w zakładce apteki inside wpisz swoje miasto i wyskoczą ci adresy aptek w twoim mieście.

Ja od wczoraj zaczęłam używać ich kremu na dzień, jak na razie ładnie matuje skórę i nic nowego mi nie wyskoczyło (a czasem się zdarza u mnie, gdy próbuję jakiegoś nowego kremu, że mnie jakiś jego składnik uczuli). Ale to jeszcze zbyt krótko, by go ocenić
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 16:03   #11
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

wczoraj kupiłam " Prebiotyczny krem redukujący zmiany trądzikowe na noc"

zobaczymy jaki będzie efekt a jak na razie to dziękuje za tyle opini i ciekawe wypowiedzi, mam nadzieje,że wątek będzie twórczy i dobrze przetestujemy ten produkt
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 21:48   #12
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam " Prebiotyczny krem redukujący zmiany trądzikowe na noc"

zobaczymy jaki będzie efekt a jak na razie to dziękuje za tyle opini i ciekawe wypowiedzi, mam nadzieje,że wątek będzie twórczy i dobrze przetestujemy ten produkt
mozesz napisac ile zaplacilas za ten kremik?? a pani w aptece mowila ze mozna go uzywac w lecie?? bo on ma kwasy a kwasy w lecie to nie bardzo chyba ze ktos stosuje wysokie filtry na dzien na twarz, a jeszcze takie pytanko czy pisze moze w skladzie kremu jakie stezenie kwasow w kremiku??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:37   #13
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Atanazja jak sie spisuje kremik?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:53   #14
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

a on nie będzie za mocny jeżeli nie mam tradziku tlyko od czasu do czasu oś wyskoczy i swiecaca skóra?

nie chcę przedobrzyć
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 12:27   #15
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Witam, własnie wczoraj zakupiłam Inside Prebiotine krem na noc. Kosztował 41 zł. Kupowałam w aptece stacjonarnej w Częstochowie.
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:09   #16
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

KSENKA - za krem zapłaciłam 39.99 w mojej aptece koło domu
a jeśli chodzi o używanie w ciągu lata to nie przyszło mi do głowy żeby sie o to spytać i o kwasach też nie miałam pojęcia,że trzeba uważać na nie w lecie, ale chyba myślę,że można bo moja córka smaruje sie tym tylko na noc więc myślę,że do następnego dnia się wchłonie, natomiast jeśli chodzi o stężenie tych kwasów, to nie wiem muszę poszukać ulotki

KARMAZYNKA99 - nie jestem expertem ale myślę ,że lepsza byłaby chyba punktowa kuracja,bo tak jak w nazwie działa punktowo, a to będzie mój następny zakup w kolejce oczekiwań mojego dziecka

GABI188 - jak sie spisuje krem? córa jak na razie twardo się smaruje a na efekt raczej trzeba poczekać tak myślę, ale już teraz twierdzi ,że skóra jest trochę inna

IZABLA - napisz jak wrażenia z używania

mam tylko nadzieje,że przyniesie zamierzony skutek , bo tego narzekania i marudzenia na temat jakie to ja mam pryszcze to mam uhhhh....
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:22   #17
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Dziekuje Atanazja a powiedz, tylko ten na noc kremik Twoja córka używa, czy cała serie? Ja narazie zastanawiam sie nad tym punktowym produktem.
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:04   #18
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
KSENKA - za krem zapłaciłam 39.99 w mojej aptece koło domu
a jeśli chodzi o używanie w ciągu lata to nie przyszło mi do głowy żeby sie o to spytać i o kwasach też nie miałam pojęcia,że trzeba uważać na nie w lecie, ale chyba myślę,że można bo moja córka smaruje sie tym tylko na noc więc myślę,że do następnego dnia się wchłonie, natomiast jeśli chodzi o stężenie tych kwasów, to nie wiem muszę poszukać ulotki
przy kwasach to nie ma znaczenia czy sie uzywa w dzien czy w nocy kwasy dzialaja na skore zluszczajaco i poprostu nie mozna takiej zluszczonej "golej" skory wystawiac na slonce bo moga powstac przebarwienia ktore pozniej trudno usunac wiem bo stosowalam krem z kwasami ale tylko jesienia i zima i studiuje kosmetologie to troche o tym wiem , oczywiscie mozna stosowac kwasy latem ale w dzien dobrze by bylo zeby smarowala buzie kremem z filtrem minimum SPF30 co jest troche trudne w tradzikowych i tlustych cerach ja dlatego zrezygnowalam z kwasow na okres letni, oczywiscie sa pewnie teraz tak lekkie filtry ze dla cer tlustych tez dobre ale jak ktos lubi opalona buzke jak ja to wysokie filtry nie dobre
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:10   #19
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
przy kwasach to nie ma znaczenia czy sie uzywa w dzien czy w nocy kwasy dzialaja na skore zluszczajaco i poprostu nie mozna takiej zluszczonej "golej" skory wystawiac na slonce bo
to znaczy teraz mam się zastanowić czy te stężenie tych kwasów jest duże czy małe? mam nadzieje ,że jej nie zaszkodzi, może do rana sie wchłonie? albo lepiej niech się smaruje jeszcze jakimś kremem z filtrem na dzień?

-gabi188-
jak na razie używa tylko tego kremu na noc a jeśli chodzi o resztę produktów z tej serii to poczekamy i zobaczymy jak efekt będzie po tym kremie ...
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia

Edytowane przez Atanazja
Czas edycji: 2010-07-02 o 19:13
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 20:27   #20
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Dostałam dzisiaj próbkę tego "cuda" - krem na dzień . Niech ktoś coś jeszcze napisze o tym kremiku
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:59   #21
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

a wiecie w jakiej cenie jest punktowa kuracja?
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:32   #22
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Atanazjo, czy mogłabyś przepisać skład INCI kremu, albo wrzucić zdjęcie składu z opakowania? Łatwiej byłoby określić co siedzi w tym kremie
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 14:25   #23
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
to znaczy teraz mam się zastanowić czy te stężenie tych kwasów jest duże czy małe? mam nadzieje ,że jej nie zaszkodzi, może do rana sie wchłonie? albo lepiej niech się smaruje jeszcze jakimś kremem z filtrem na dzień?
Nie takie cos ze moze do rana sie wchlonie to nie mozna tak myslec bo krem sie moze wchlonac ale kwasy zawarte w kremie rozpuszczaja naskorek i to wlasnie przez noc i rano skora jest zluszczona, ja oczywiscie do stosowania filtrow nikogo nie namawiam tylko mowie ze moze dostac plam od promieni slonecznych i pozniej bedzie ciezko sie tego pozbyc ale decyzja nalezy do osoby ktora to stosuje i powinna byc tego swiadoma. Wlasnie podaj sklad kremiku to zobaczymy i poszukaj czy pisze jakie ma stezenie kwasowe
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 17:09   #24
elektra11
Raczkowanie
 
Avatar elektra11
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Atanazjo, czy mogłabyś przepisać skład INCI kremu, albo wrzucić zdjęcie składu z opakowania? Łatwiej byłoby określić co siedzi w tym kremie
Inside prebiotine - krem na dzień
Skład:
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Ceteareth-20, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Isopropyl Myristate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactoferrin, Sodium PCA, Cyclomethicone, Cyclohexasiloxane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Inside Prebiotine kuracja - 15ml
Skład:
Aqua, Glycerin, Lactoferrin, Inulin, Alpha- GLucan Oligosaccharide, Butylene Glycol, 10- Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10 -Decanediol, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20 , DMDM Hydratoin, Iodopropynyl butylcarbamate.

Inside Prebiotine żel - 200ml
Skład:
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Inulin, Alpha - Glucan Oligosaccharide, PEG/PPG-120/10 Trimethylopropane Trioleate, Laureth-2, Lactoferrin, Chamazulene, DMDM Hydratoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.
__________________
Od 12.07.2007 - MGR INŻ.

elektra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 01:26   #25
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Użyłam tej próbki i ... wyskoczyły mi 3 pryszcze ... nie wiem co o tym myśleć. No cóż. Każda skóra reaguje inaczej . Może to wina też innych czynników - dziwny zbieg okoliczności albo coś
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:19   #26
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Użyłam tej próbki i ... wyskoczyły mi 3 pryszcze ... nie wiem co o tym myśleć. No cóż. Każda skóra reaguje inaczej . Może to wina też innych czynników - dziwny zbieg okoliczności albo coś
Używałaś próbki kremu na dzień? To może być wina trójglicerydów i Isopropyl Myristate zawartych z składzie tego kremu. To składniki, które wiele cer zapychają.

Ze składów podanych przez elektrę wynika, ze poza wspomnianymi zapychaczami plus ewentualnie gliceryna w drugim kremie, to składy nie są przesadzone, nie ma nadmiaru wypełniaczy. Pierwszy krem zawiera znacznie mniej kwasów niż drugi. Żel nie zawiera sls, powinien byc w miarę łagodny, ale we wszystkich kosmetykach z tej serii niepokoi mnie używanie do konserwowania DMDM Hydrantoin, który jest pochodną formaldehydu. To konserwant mogący mocno podrażniać skórę, bywa, że powoduje stany zapalne. Jest posądzany o właściwości rakotwórcze (DMDM uwalnia w skórze formaldehyd). Niestety wiele firm używa pochodnych formaldehydu do konserwowania kosmetyków.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:06   #27
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

karmazynka99 - kuracja punktowa kosztuje około 30 zł ,

ksenka - nie wiedziałam ,że kwasy rozpuszczaja naskórek i mają takie działanie i do tego jeszcze te przebarwienia , które moga powstać od słońca , więc będzie się smarować jakimś kremem z filtrem zapobiegawczo do póki nie skończy kuracji

elektra11 - dziękuje za wklejenie składników, dopiero skończyłam weekend

effulla - może faktycznie to nie do Twojej cery? moja córa jak na razie widać lekką poprawę ale żadnych niespodzianek takich jak Ty to nie ma

Elfia4 - kurczę skąd to wszystko wiesz? piszesz, że większość firm tego używa tej pochodnej formaldehydu, a jak to wpływa na organizm? na buzię? więc jeśli córa nie ma podrażnionej skóry to nie działa na nią źle?
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:36   #28
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Muszę Wam powiedzieć, że u mnie po tygodniu stosowania tego kremu jestem bardzo zadowolona z efektów. Skórę mam ładnie wygładzoną i nic od tygodnia mi nie wyskoczyło na twarzy! Cera też mniej mi się przetłuszcza, a z tym był u mnie zawsze duży problem. Mam nadzieję, że w końcu trafiłam z dobraniem kremu do mojej skóry Kupując go nie robiłam sobie wielkich nadziei, a tu prosze
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 10:26   #29
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Użyłam tej próbki i ... wyskoczyły mi 3 pryszcze ... nie wiem co o tym myśleć. No cóż. Każda skóra reaguje inaczej . Może to wina też innych czynników - dziwny zbieg okoliczności albo coś
Jesli wyskoczylo ci kilka krostek moze to byc normalna reakcja oczyszczania twarzy, ja uzywalam w zimie kremu Effaclar duo tez z kwasami mialam duzo zaskornikow podskornych i u mnie czas oczyszczania twarzy trwal prawie 4 tygodnie i ciagle wychodzilo mi cos nowego dopiero pozniej cera sie uspokoila byla juz oczyszczona i nic nowego nie wychodzilo za to inni z ktorymi pisalam na forum o effaclarze mowili ze nie wyskoczylo im nic jedni moga przechodzic oczyszczanie inni nie wiec jezeli wyskoczylo ci kilka krostek to nie martw sie stosuj go dalej bo wlasnie moze skora ci sie oczyszcza

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
ksenka - nie wiedziałam ,że kwasy rozpuszczaja naskórek i mają takie działanie i do tego jeszcze te przebarwienia , które moga powstać od słońca , więc będzie się smarować jakimś kremem z filtrem zapobiegawczo do póki nie skończy kuracji
Jak ja uzywalam w zimie effaclaru i pisalismy o nim na forum to polecali mi krem z filtrem Biodermę Akn Mat podobno fajny jest i dobry dla cer tradzikwych i tlustych ale w zimie nie stosowalam filtra bo slonca prawie nie bylo a stosowalam krem z filtrem spf 15 to malo ale do tego nakladam makijaz wiec skora byla chroniona na czas letni zrezygnowalam w ogole z kwasow
ale chetnie poczytam jaki stan skory macie po kremiku moze zaczne uzywac na jesien
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:51   #30
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Joan 1987; a jakiego kremu używasz? na dzień czy na noc? bo sama się zastanawiam nad kupnem ale jeszcze nie wiem jaki bedzie lepszy
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.