Iwostin - korektor matujacy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 12:48   #1
Asteer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1

Iwostin - korektor matujacy


Cześć wszystkim
Czy ktoś z was stosował korektor matujacy firmy Iwostin? Jestem w trakcie kuracji anty-trądzikowej przy pomocy antybiotyków Differin oraz zineryt. Niedługo minie 5 tygodni od początku kuracji, a co za tym idzie data ważności zinerytu minie. Wizytę u dermatologa mam doopiero w 1 połowie października i zanim do niej dojdzie chciałbym zacząc stosować jakis krem/maść która zmniejszy widoczność śladów potrądzikowych. Mam ich bardzo dużo, 90% z nich to czerwone kółeczka niewyczuwalne dłonią. Do czyszczenia twarzy używam żelu Iwostin - Puritin, chwalę go sobie i głownie dlatego pomyślałem o kupnie korektora tej samej firmy z nadzieją ze wspomoże zanik śladów.

Dodam jeszcze, że w przyszłym tygodniu jestem umówiony na zabieg mikrodermobrazji który według powszechnej opini pomaga usunąć zabarwienia.

Z góry dziekuję za pomoc
Asteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:55   #2
Agavaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: Iwostin - korektor matujacy

Differin nie jest antybiotykiem tylko retinoidem. To on sam w sobie ma na celu usunięcie przebarwień,a Zineryt zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii z krost, które powstają po Differinie (ponieważ oczyszczając skóre wyciąga wszystkie podskórne zanieczyszczenia na zewnątrz). Jeżeli już masz etap wysypu za sobą to znaczy,że jesteś na dobrej drodze do osiagnięcia celu czyli pozbycia się przebarwień dzięki Differinowi.
Agavaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.