Jak się przełamać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 11:45   #1
mala_mi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6

Jak się przełamać?


Witam wszystkich

Czytam forum od zawsze, ale nigdy nie pisałam, nie zakładałam wątku, więc proszę o wyrozumiałość

Mam pytanie przede wszystkim do tych z Was, którym udało się dokonać zmian łóżkowych (z tym samym partnerem ). A konkretnie: czy którejś z Was udało się jakoś przełamać nieśmiałość? Jak to zrobić?

Już opisuję szczegółowo sytuację Mój mąż jest najlepszym człowiekiem, a zarazem świetnym kochankiem, orgazm osiągam za każdym razem, gdy się z nim kocham, nigdy nie zostawia mnie niezaspokojonej. Więc tu wszystko jest dobrze

Ale problem jest taki, że jesteśmy oboje dość spokojni i nieśmiali. Czuję, że on tak jak ja chciałby gorętszego seksu, kiedyś nawet próbował dać mi klapsa, ale to było dawno, byłam dużo młodsza i chyba go zniechęciłam :-( Ale teraz sobie o tym przypomniałam i chciałabym powtórki :-D Jakichś rozmów podczas seksu, żeby szeptać sobie wzajemnie do ucha, co będziemy za chwilę robić... Ale mimo że nie mamy problemu z porozumieniem, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby po prostu usiąść na kanapie i po tylu latach powiedzieć: "Może zaczniemy rozmawiać w trakcie seksu? Może chciałbyś dać mi klapsa?" :-D Jak to zrobić, żeby nie wypadło dziwnie, tylko zachęcająco? Myślicie, że powinnam sama zainicjować coś w trakcie? I zachęcić go, żeby robił to samo? Jeśli tak, to co mówić, robić? Nie chcę tak po prostu sztywno "wykładać" mu swoich nowych potrzeb, bo nie chcę, żeby poczuł, że do tej pory coś robił źle, bo naprawdę źle nie jest

Wiem, że macie duże doświadczenie i wyobraźnię Proszę: nie osądzajcie mnie i mojej nieporadności, tylko poradźcie coś konkretnego, jakąś strategię, scenariusz. Może panowie coś podpowiedzą?
mala_mi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:43   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak się przełamać?

Długo jesteście razem? Czemu o tym nie pogadaliście?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:50   #3
mala_mi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się przełamać?

Jesteśmy razem długo, 8 lat życia łóżkowego Nie rozmawiałam, bo dopiero teraz poczułam, że mam nowe potrzeby i nie wiem, czy takie wypalenie wprost w rozmowie będzie ok. Dlatego myślałam, że lepiej może zrobić to jakoś w trakcie i czekać, jaka będzie reakcja. Tak jak pisałam wyżej, problemem jest nieśmiałość :/ Chciałabym, żeby poradził mi ktoś bardziej światowy niż ja
mala_mi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:35   #4
LEONA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się przełamać?

Musisz po prostu to zrobić! Pomyśl sobie, że to przecież Twój mężczyzna jest Ci najbliższą osobą i nie masz się czego przed nim wstydzić
LEONA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 22:54   #5
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Jak się przełamać?

Najlepiej porozmawiaj o tym normalnie a nie w czasie seksu. Zacznij od tego czy on ma jakieś fantazje i pozniej powiedz mu o swoich. Nie musicie ich zaraz wprowadzić w życie. Sama ostatnio też się przełamałam w jednej sprawie a wyglądało to tak, że powiedziałam, że kiedyś chciałabym spróbować. Później kilka razy o tym rozmawialiśmy. Przyznałam mu się po zbliżeniu, że właśnie o tym fantazjowałam. W końcu to zrobiliśmy i poszło super a moje zahamowanie było głupie, bo tego czego się obawiałam w ogóle nie miało miejsca

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:15   #6
ingar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków, trochę w biegu
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się przełamać?

mala_mi89
Wiesz, teraz mam taki układ, że mówię co chcę i mam.
Ale podzielę sie moim starym fortelem, bo poprzedni facet nie był taki otwarty i bezpośredni, więc wypracowałam sobie sposób - przed seksem prowokowałam ze dwa drinki na głowę więcej, z tym, że u mnie pod taką kontrolą, aby łatwiej było mi sprawiać wrażenie, że już odlatuję i mało nad soba panuję a wtedy to juz całkowicie bezkarnie mogłam walnąć, klepnąć, ugryźć, bezwstydnie się podstawić, itd według życzeń i fantazji. A następnym razem juz na trzeźwo bylo " Misiu, a pamietasz poprzednim razem jak..[wstawic wg uznania ]. itd., zrób mi tak jeszcze raz.
Ech, ... "kupował" wszystko co chciałam.
ingar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:37   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak się przełamać?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Długo jesteście razem? Czemu o tym nie pogadaliście?

Bo są nieśmiali. Oboje na dodatek.
To jest naprawdę inna płaszczyzna, niż "brak rozmowy w związku". Z czego innego płynie, ludzie są różni.

Mała_mi, a próbowaliście gier erotycznych? Są do ściągnięcia przez net, za darmo.
Para wirtualnie gra ze sobą w kości i kto wygrywa to dostaje zadania do wykonania na bieżąco (nie są straszne, to raczej lajtowe zabawy) i urozmaicenie wyjdzie samo a potem możesz polać chłopu i sobie winka na rozluźnienie i niby na rauszu powiedzieć "fajnie było" może byśmy jeszcze np. następnym razem ....
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 13:20   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak się przełamać?

A może pisanie listów? Albo maili? To łatwiejsze i bezpieczniejsze niż rozmowa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 13:39   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak się przełamać?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A może pisanie listów? Albo maili? To łatwiejsze i bezpieczniejsze niż rozmowa
Też dobry pomysł.
Tym bardziej ze walentynki zaraz. Można do czekoladki liścik półserio pisany dołączyć.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 06:49   #10
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Jak się przełamać?

Cytat:
Napisane przez mala_mi89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Czytam forum od zawsze, ale nigdy nie pisałam, nie zakładałam wątku, więc proszę o wyrozumiałość

Mam pytanie przede wszystkim do tych z Was, którym udało się dokonać zmian łóżkowych (z tym samym partnerem ). A konkretnie: czy którejś z Was udało się jakoś przełamać nieśmiałość? Jak to zrobić?

Już opisuję szczegółowo sytuację Mój mąż jest najlepszym człowiekiem, a zarazem świetnym kochankiem, orgazm osiągam za każdym razem, gdy się z nim kocham, nigdy nie zostawia mnie niezaspokojonej. Więc tu wszystko jest dobrze

Ale problem jest taki, że jesteśmy oboje dość spokojni i nieśmiali. Czuję, że on tak jak ja chciałby gorętszego seksu, kiedyś nawet próbował dać mi klapsa, ale to było dawno, byłam dużo młodsza i chyba go zniechęciłam :-( Ale teraz sobie o tym przypomniałam i chciałabym powtórki :-D Jakichś rozmów podczas seksu, żeby szeptać sobie wzajemnie do ucha, co będziemy za chwilę robić... Ale mimo że nie mamy problemu z porozumieniem, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby po prostu usiąść na kanapie i po tylu latach powiedzieć: "Może zaczniemy rozmawiać w trakcie seksu? Może chciałbyś dać mi klapsa?" :-D Jak to zrobić, żeby nie wypadło dziwnie, tylko zachęcająco? Myślicie, że powinnam sama zainicjować coś w trakcie? I zachęcić go, żeby robił to samo? Jeśli tak, to co mówić, robić? Nie chcę tak po prostu sztywno "wykładać" mu swoich nowych potrzeb, bo nie chcę, żeby poczuł, że do tej pory coś robił źle, bo naprawdę źle nie jest

Wiem, że macie duże doświadczenie i wyobraźnię Proszę: nie osądzajcie mnie i mojej nieporadności, tylko poradźcie coś konkretnego, jakąś strategię, scenariusz. Może panowie coś podpowiedzą?
Moze znajdz odpowiedni film gdzie taka scena lozkowa wystepuje i zacznij delikatnie to komentowac dajac mu do zrozumienia, ze Cie to kreci?
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 12:53   #11
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: Jak się przełamać?

.

Edytowane przez blackribbon
Czas edycji: 2020-11-30 o 01:56
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-06 13:53:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.