Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 13:15   #121
znawcatematu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Święta Prawda, trudno się nie zgodzić.
znawcatematu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 14:22   #122
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Jeśli jest inteligentny, pasuje mi to tak. Mój tez był taki, tyle że nie miał pracy, szukał.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Babcia_miecia ja poszłam na studia które mnie interesują i nie mogę teraz znaleźć pracy :< było mi się przemęczyć na informatyce.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

No tak bo dziecko zawsze musi mieć to co chce.... Akcesoria raz nie pojedzie na zieloną szkołę nic się nie stanie.bjesli kasy jest mało zmieniają się priorytety. Wycieczki schodzą na dalszy plan.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 14:51   #123
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Chyba nie ma zbyt wielu rodzin, które utrzymują się za 1500zł/miesiąc. Jak już to 2x1500. Wciąż nie kokosy, ale to jednak pewna różnica.

Jak czasami patrzę na chłopaków/mężów koleżanek, którzy dobrze zarabiają, to mój mniej zarabiający facet nie jest wcale najgorszym wyborem. Jeden, może dwóch, z tych ośmiu znanych mi facetów, którzy zaczęli nieźle zarabiać i cały czas mają szanse na większe pieniądze, nie stał się burakiem.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 14:54   #124
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość

Babcia_miecia ja poszłam na studia które mnie interesują i nie mogę teraz znaleźć pracy :< było mi się przemęczyć na informatyce.
Po przemęczeniu się na informatyce, jeśli w trakcie tego "męczenia" sytuacja by się nie zmieniła i nic nie przypadłoby Ci do gustu, to w najlepszym razie męczyłabyś się niemożebnie w pracy, a w typowym razie pracy byś nie miała, lub miała beznadziejną. Trzeba w miarę lubić to co się robi, niezależnie od branży.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:05   #125
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Po przemęczeniu się na informatyce, jeśli w trakcie tego "męczenia" sytuacja by się nie zmieniła i nic nie przypadłoby Ci do gustu, to w najlepszym razie męczyłabyś się niemożebnie w pracy, a w typowym razie pracy byś nie miała, lub miała beznadziejną. Trzeba w miarę lubić to co się robi, niezależnie od branży.
Ja i tak juz nie mam szans pracowac w zawodzie, nie bede wiecznie szukala pracy w branży. A praca w innej branzy nijak nie przyblizy mnie do pracy w zawodzie.
Mam kolege bo studiach informatycznych, bez doswiadczenia przyjeli go do firmy branzowej i niezle zarabia. O informatykow/programistow pracodawcy sie biją.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:11   #126
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Eh kolejny wątek z gatunku pojedzmy sobie po autorze jaki to on pusty, poprawmy sobie samopoczucie 😂

Szczerze współczuję wszystkim które tu napisały, że 1500zl to 'jak na nasze warunki dobra/standardowa wyplata' xD

Większość komentujących to ma chyba 15-20 lat i wierzy w bajki jak to miłość pokona każda przeszkodę, właściciel mieszkania pozwoli wynająć za darmo, leczenie na nfz coś daje, a dzieci się wykarmi i wychowa powietrzem i dobrym słowem 1521645151265.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:27   #127
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Eh kolejny wątek z gatunku pojedzmy sobie po autorze jaki to on pusty, poprawmy sobie samopoczucie 😂

Szczerze współczuję wszystkim które tu napisały, że 1500zl to 'jak na nasze warunki dobra/standardowa wyplata' xD

Większość komentujących to ma chyba 15-20 lat i wierzy w bajki jak to miłość pokona każda przeszkodę, właściciel mieszkania pozwoli wynająć za darmo, leczenie na nfz coś daje, a dzieci się wykarmi i wychowa powietrzem i dobrym słowem Załącznik 7482051

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem o co ci chodzi. Jednak w związkach najczęściej pracują dwie osoby i nikt nie broni kobiecie zarabiać więcej od mężczyzny. To, że facet zarabia 1500zł nie znaczy, że cała rodzina się za tyle utrzymuje.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 15:44   #128
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Rany, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem - to jest watek sprzed 6 lat!
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:51   #129
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Rany, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem - to jest watek sprzed 6 lat!
I co z tego? Temat się nie zdezaktualizował.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:56   #130
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
I co z tego? Temat się nie zdezaktualizował.
To, ze dziewczyny powyzej nie czytaja ze zrozumieniem. Temat sie po czesci zdezaktualizowal, bo wypowiadanie sie o 1500zł 6 lat temu, a teraz to dwa inne tematy. Do tego pije.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 17:02   #131
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

W 2012 płaca minimalna to było 1500 brutto. Jak ktoś wtedy zarabiał 1500 na rękę to nie zarabiał aż tak najgorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 17:14   #132
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ja bym się z biednym facetem nie związała. Chyba, że byłby mniej więcej w moim wieku, to wiadomo że ma jeszcze czas. Tylko mnie młodzi już nie interesują :P

Owszem, tak jak ktoś tu zauważył, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kobieta zarabiała więcej od faceta, ale ja w takim facecie nie widziałabym meżczyznę a ciepłe kluchy co najwyżej. Niestety mimo, że bardzo bym chciała raczej nie szanowałabym takiego faceta.
Nie wymagam też nie wiadomo jakich zarobków- na ten temat się nawet wypowiadałam w innym wątku, ale min. tyle co ja lub więcej 10-20%.

Tak jak ktoś słusznie zauważył, właściciel nie wynajmie mieszkania za darmo, dziecka nie nakarmi się miłością. Gdybym miała kiedyś na dziecko się zdecydować, chciałabym z nim posiedzieć w domu (w miarę możliwości) dłużej niż urlop macierzyński (do 3 r. ż. byłoby idealnie, o ile bym nie ześwirowała :P) więc w tym czasie facet musiałby utrzymywać i mnie i dziecko.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 17:18   #133
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Mi nie przeszkadzaloby gdyby facet tyle zarabial. Oczywiscie obie strony by pracowaly. Dzieci miec nie bede, dom mam swoj, wiec 2x1500 wystarczyloby
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 17:37   #134
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Ja i tak juz nie mam szans pracowac w zawodzie, nie bede wiecznie szukala pracy w branży. A praca w innej branzy nijak nie przyblizy mnie do pracy w zawodzie.
Mam kolege bo studiach informatycznych, bez doswiadczenia przyjeli go do firmy branzowej i niezle zarabia. O informatykow/programistow pracodawcy sie biją.
Biją się o tych, którzy ogarniają temat. Można być dobrym informatykiem bez studiów, a można się przemęczyć pięć lat i w sumie gie z tego wynieść. Nie trzeba być nie wiadomo jakim pasjonatem, ale jeśli czegoś się po prostu nie lubi, sprawie to męczarnię, to nie będzie się dobrym, pożądanym i docenianym pracownikiem.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:15   #135
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Mam wrażenie, że wymagania niektórych osób nijak nie pokrywają się ze statystykami zarobków w tym kraju i komuś tu przyjdzie umrzeć w samotności.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:22   #136
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że wymagania niektórych osób nijak nie pokrywają się ze statystykami zarobków w tym kraju i komuś tu przyjdzie umrzeć w samotności.
Biorę pod uwagę, że jak będę już "silną niezależną" 30 płaczącą w poduszkę, to moje wymagania zmniejszę. Chociaż mimo wszystko nie wyobrażam sobie spotykać się np. z kasjerem z biedry.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:27   #137
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę, że jak będę już "silną niezależną" 30 płaczącą w poduszkę, to moje wymagania zmniejszę.
Za każdym razem gdy widzę takie wtrącenie w Twoim poście, a jest ich całkiem sporo, to wesoło śmieję się pod nosem ... wiesz, życie po 30. nie jest taki straszne jak opisujesz i nawet wtedy można mieć powodzenie, bez obniżania wymagań. To nie pora na przysłowiowe umieranie. Przepraszam za offtop, nie mogłam już wytrzymać

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2018-03-21 o 18:28
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:30   #138
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
Ja bym się z biednym facetem nie związała. Chyba, że byłby mniej więcej w moim wieku, to wiadomo że ma jeszcze czas. Tylko mnie młodzi już nie interesują :P

Owszem, tak jak ktoś tu zauważył, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kobieta zarabiała więcej od faceta, ale ja w takim facecie nie widziałabym meżczyznę a ciepłe kluchy co najwyżej. Niestety mimo, że bardzo bym chciała raczej nie szanowałabym takiego faceta.
Nie wymagam też nie wiadomo jakich zarobków- na ten temat się nawet wypowiadałam w innym wątku, ale min. tyle co ja lub więcej 10-20%.

Tak jak ktoś słusznie zauważył, właściciel nie wynajmie mieszkania za darmo, dziecka nie nakarmi się miłością. Gdybym miała kiedyś na dziecko się zdecydować, chciałabym z nim posiedzieć w domu (w miarę możliwości) dłużej niż urlop macierzyński (do 3 r. ż. byłoby idealnie, o ile bym nie ześwirowała :P) więc w tym czasie facet musiałby utrzymywać i mnie i dziecko.
Siedziec 3 lata z dzieckiem. Powodzenia. Przyda ci sie.

No taa bo szacunek daje grubosc portfela. Najbardziej sie szanuje milionera. No mój miał szczescie bo jak go poznałam był bez pracy a i tak go szanowałam..za to jaki jest a nie ile zarabia. Musze mu powiedziec jaki z niego szczesciarz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Khaki68 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę, że jak będę już "silną niezależną" 30 płaczącą w poduszkę, to moje wymagania zmniejszę. Chociaż mimo wszystko nie wyobrażam sobie spotykać się np. z kasjerem z biedry.
Co wy macie z tymi kasjerami? Sadzisz że kasjer z biedry jest gorszy? Nie ma to jak oceniac wartosc człowieka po tym gdzie pracuje.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:32   #139
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Mnie bardziej dziwi oburzenie niektórych osób po usłyszeniu, że któraś z nas nie chce się spotykać z osobą zarabiającą 1500 zł. Jeżeli kobieta zarabia 5000, ma ambitną, rozwojową pracę, to chyba logiczne, że chce podobnego pod tym względem faceta, bo wtedy łatwiej się dogadać.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 18:32   #140
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Za każdym razem gdy widzę takie wtrącenie w Twoim poście, a jest ich całkiem sporo, to wesoło śmieję się pod nosem ... wiesz, życie po 30. nie jest taki straszne jak opisujesz i nawet wtedy można mieć powodzenie, bez obniżania wymagań. To nie pora na przysłowiowe umieranie. Przepraszam za offtop, nie mogłam już wytrzymać
Jej sie wydaje ze wraz 30 urodzinami całkiem zbrzydnie i nikt jej nie bedzie chciał. Zostanie tylko kot. Albo dwa.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:36   #141
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ja wyrażenie "ciepłe kluchy" rozumiem jakoś inaczej i dla mnie milioner też może być tymi "ciepłymi kluchami". Wolę faceta, który zarabia mało, ale jest szczęśliwy, zadowolony, ma energię, niż faceta zarabiającego krocie, ale zgorzkniałego, bez energii życiowej, bez wyrazu.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:41   #142
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Mnie bardziej dziwi oburzenie niektórych osób po usłyszeniu, że któraś z nas nie chce się spotykać z osobą zarabiającą 1500 zł. Jeżeli kobieta zarabia 5000, ma ambitną, rozwojową pracę, to chyba logiczne, że chce podobnego pod tym względem faceta, bo wtedy łatwiej się dogadać.
Rownie dobrze facet moze rozwinac skrzydła i pod wpływem motywacji i jej wsparcia znalezc lepsza prace. No ale taa lepiej przyjsc na gotowe. Kiedy facet nam pasuje, jest inteligentny, po studiach, czyli ambicji troche ma a kiepska praca to chwilowa to mozna. Skad wiadomo czy nie szuka innej a ta tymczasowo tylko? No ale po co najlepiej od razu olac faceta. Moj tż gdy go poznałam szukał pracy, długo szukał. Wiedziałam ze jest inteligentny i znajdzie. Znalazł bardzo dobrą i jest zadowolony. A tez mogłam wtedy stwierdzic "A nie masz pracy? Nara!"

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja wyrażenie "ciepłe kluchy" rozumiem jakoś inaczej i dla mnie milioner też może być tymi "ciepłymi kluchami". Wolę faceta, który zarabia mało, ale jest szczęśliwy, zadowolony, ma energię, niż faceta zarabiającego krocie, ale zgorzkniałego, bez energii życiowej, bez wyrazu.
Do tego np jeszcze aroganckiego buca.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:49   #143
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Rownie dobrze facet moze rozwinac skrzydła i pod wpływem motywacji i jej wsparcia znalezc lepsza prace. No ale taa lepiej przyjsc na gotowe. Kiedy facet nam pasuje, jest inteligentny, po studiach, czyli ambicji troche ma a kiepska praca to chwilowa to mozna. Skad wiadomo czy nie szuka innej a ta tymczasowo tylko? No ale po co najlepiej od razu olac faceta. Moj tż gdy go poznałam szukał pracy, długo szukał. Wiedziałam ze jest inteligentny i znajdzie. Znalazł bardzo dobrą i jest zadowolony. A tez mogłam wtedy stwierdzic "A nie masz pracy? Nara!"
Oczywiście, że może, ale nie musi. Jeżeli kobieta ma początek kariery za sobą, od dawna ma dobrą pracę, to jak ma jej imponować ktoś kto na dzień dzisiejszy nie ma dobrego zawodu i na dzień dzisiejszy nie zanosi się, że będzie miał dobrą pracę? I naprawdę nie chodzi tu tylko o pieniądze, ale jak dla kobiety rozwój i kariera jest ważna, to zazwyczaj chce kogoś podobnego.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:51   #144
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Facet, ktory zarabia mniej niz ja nie wchodzi w gre. Jesli zarabialby tyle samo- moze, zalezy od innych czynnikow. Z tym, ze nie jestem swiezo po studiach i oczekuje, ze osoba w tym wieku bedzie jako-tako finansowo ogarnieta. Bylam z facetem, ktory na koniec miesiaca wychodzil tak samo jak ja tylko przy wiekszym wymiarze godzin. Matko jak on jojczyl, ze ja mam lepiej, ze to, ze tamto a samemu zeby sie zebrac i swoj standard podniesc to juz za ciezko. Chyba naprawde wole juz umrzec w samotnosci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:53   #145
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Nie mówiąc już o tym, że większość facetów na dłuższą metę źle znosi fakt, że kobieta zarabia więcej.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 18:58   #146
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Własna chata, auto i zarobki min 1,500 nie czyni z nikogo bogatym
Tak samo nie czyni z kogoś biedaka jesli nie ma domu czy tam auta.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:04   #147
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o tym, że większość facetów na dłuższą metę źle znosi fakt, że kobieta zarabia więcej.
Jakieś dane na poparcie?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:06   #148
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;82354701]Własna chata, auto i zarobki min 1,500 nie czyni z nikogo bogatym
Tak samo nie czyni z kogoś biedaka jesli nie ma domu czy tam auta.[/QUOTE]
Rżałam jak głupia, gdy kiedyś koleżanka, niezarabiająca studentka 5 roku, powiedziała mi, że nie mówi facetom o tym, że mieszka sama, w mieszkaniu kupionym jej przez rodziców, żeby faceci nie polecieli na kasę.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:08   #149
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Oczywiście, że może, ale nie musi. Jeżeli kobieta ma początek kariery za sobą, od dawna ma dobrą pracę, to jak ma jej imponować ktoś kto na dzień dzisiejszy nie ma dobrego zawodu i na dzień dzisiejszy nie zanosi się, że będzie miał dobrą pracę? I naprawdę nie chodzi tu tylko o pieniądze, ale jak dla kobiety rozwój i kariera jest ważna, to zazwyczaj chce kogoś podobnego.
Rozwijać można się nie tylko na polu zawodowym. Poza tym nie każda kobieta oczekuje, że facet będzie jej imponował. Mi facet nie musi imponować ani zarabiać co najmniej tyle co ja, żeby mi się z nim dobrze żyło.
Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o tym, że większość facetów na dłuższą metę źle znosi fakt, że kobieta zarabia więcej.
Dla mnie facet źle znoszący taki fakt to w ogóle nie jest materiał na partnera.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 19:28   #150
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Jak dla mnie podejście "ale facet musi zarabiać co najmniej tyle co ja lub więcej" jest po prostu naiwne. Różne rzeczy się w życiu dzieją. On może stracić pracę, ona może stracić pracę, któreś może zmienić na znacznie lepiej płatną.
Czyli co, jeśli stanie przed taką babką oferta pracy za znacznie lepszy hajs, to odrzuci, żeby nie zarabiać więcej od faceta, czy rzuci chłopa?
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 09:28:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.