Co w sobie zmienić ?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 15:45   #181
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Co w sobie zmienić ??

aa no wlasnie. juz mialam nadzieje na identyczna podrobe zrobisz zdjecie ?? please
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:42   #182
noraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Od niedawna śledzę Twoja metamorfozę i jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Z przeczytanych postów widzę, że masz problem z dobraniem okularów. W internecie znalazłam okulary w których myślę, że byłoby Ci świetnie !

A i jeszcze coś, znalazłam w internecie kilka ciekawych fryzurek, które mogłyby Ci pasować (szczególnie podoba mi się ta ostatnia )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 190_sarah_bt.jpg (6,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s_b_t.jpg (21,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5406272.jpg (37,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2402871.jpg (44,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5965387.jpg (44,8 KB, 155 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:12 Powód: post pod postem
noraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:53   #183
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Te okularki są strasznie sweet>A fryzurki też niczego sobie
atri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:32   #184
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

No więc tak...szyc niezabardzo umiem ale mogę się poduczyc. Takie kolczyki to mogę sobie sama zrobic...podobno mam rękę do takich rzeczy (widziałam na mieście kiedyś taką dziewczynę która miała kolczyki z kabzli od tymbarka strasznie mi się to spodobało

Po świętach troszkę mi się przytyło ale nie będę się tym teraz zamartwiac

Straaasznie podoba mi się ten komplecik który któraś z Was pokazała : (załącznik)

Jak już pisałam na podbój ciuchlandów wyruszam w sobotę wskoczę też do jakiegoś sklepu z kosmetykami ahh już się nie mogę doczekac

Zdjęcia moich aktualnych ciuszków też spróbuję zrobic w sobotę lub niedzielę. Ktoś napisał że mam ładne brwi....to nie prawda od ostatniego zdjęcia się taki krzaki zrobiły że nic przez nie, nie widzę <żarcik> ale wg. mnie są tragiczne
Więc się muszę jeszcze do kosmetyczki wybrac..no i do fryzjerki z tą grzywką muszę się wkońcu wybrac...
Ciuszki które tu pokazujecie są wprost szałowe ale w moich lumpeksach napewno tak pięknych niestety nie znajdę

POZDRAWIAM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj_fishbone10.jpg (27,1 KB, 214 załadowań)
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:44   #185
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Co w sobie zmienić ??

co słychać,jak zakupy udały się??
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 15:19   #186
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez atri Pokaż wiadomość
Te okularki są strasznie sweet>A fryzurki też niczego sobie
o widzę po podpisie że zrzucamy wagę
ja ważę też 59 tylko już tak od tygodnia,
w sumie przestałam trenować na chwilę i znów wracają poprzednie niedoskonałości
a fryzurki zgodzę się że ładniutkie
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 17:22   #187
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez zbahjsga Pokaż wiadomość
o widzę po podpisie że zrzucamy wagę
ja ważę też 59 tylko już tak od tygodnia,
w sumie przestałam trenować na chwilę i znów wracają poprzednie niedoskonałości
a fryzurki zgodzę się że ładniutkie

No tak zrzucama idzie mi to strasznie.Ale do wakacji się wyrobie.Kocham ćwiczyć i też jakoś chęci mniej.No coż ,będzie lepiej
atri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 17:38   #188
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

No tak..długo mne już tu nie było ale tak jakoś wyszło...
No więc próbuję patrzec w lustro z optymizmem w oczach ale...nie potrafię... ciągle uważam siebie za tą najbrzydszą i to chyba się nie zmieni... bo nie da się zmienic twarzy [wiem że znowu do tego wracam ale nos i usta to moje największe kompleksy....] nawet najlepsza fryzura nic nie da

Chciałabym żeby gdy idę ulicą ludzie patrząc na mne NIE myśleli "ale brzydka", tylko żeby mieli na myśli "ale ona ładna".... [to jest raczej nieosiągalne]

Próbowałam znaleźc sobie jakąś pracę dzięki której mogłabym zarobic na kosmetyki, ciuchy ale nic z tego nie wyszło
Z soczewek muszę zrezygnowac bo to jest zbyt drogie jak na moją kieszeń [a raczej kieszeń mojego taty]

Mam też problemy z takimi rzeczami jak np. regulacja brwi bo one mi odrastają już następnego dnia, z goleniem rąk też jest problem bo mam po tym strasznie podrażnioną skórę, no i tak jest zawsze innym to wychodzi a mi zawsze NIE ..

ehh.... jedyna nadzieja w tym że kiedyś...w przyszłości będę ładna, że te usta nie będą tak widoczne i nos też... ale jeśli nie to i tak nie będzie mne stac na operację czy coś... bo całe oszczędności będę wydawała na wycieczki do parków narodowych takie jest moje skryte marzenie.... żeby zwiedzic wszystkie parki narodowe w polsce ehh..ale to tylko marzenia... aktualnie tym marzeniem na pierwszym miejscu jest...byc piękną...

zaczyna się weekend więc jest szansa żeby coś zmienic, chcę iśc jeszcze raz do fryzjera i znów do kosmetyczki, ale na kosmetyczkę muszę jeszcze znaleźc jakieś pieniądze.... może kiedyś dam tu moje aktualne zdjęcie... ale ostrzegam że nie zmieniło się zbyt wiele
Wiema że niektóre moje posty są dziwne...i ten do takich należy i z góry przepraszam za błędy w pisowni

Może potem jeszcze coś napiszę, pozdrawiam
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 11:30   #189
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Hej!Przeczytałam cały Twój wątek i muszę przyznać,że świetnie Ci wyszła ta metamorfoza.Masz śliczne włosy,ile ja bym dała,żeby takie loczki mieć.Niestety ja mam takie włosy,że nawet jak pokręcę i popsikam połową lakieru to i tak u mnie nie wytrzymują dłużej niż kilka godzin.
Mam uwagę co do tej metamorfozy co była wcześniej,że grzywka na bok,delikatny makijaż(któraś wizażanka wkleiła przerobione zdjęcie)-rzeczywiście bardzo ładnie to wygląda ale muszę napisać że wbrew pozorom to nie jest prosta fryzurka.Musiałabyś do niej prostować włosy i układać je np. na szczotce.Myślę że na większe wyjścia to ma sens, ale nie sądzę żebyś codziennie przed szkołą miała czas na takie zabawy.
Włoski masz śliczne,nie niszcz ich prostowaniem,zadbaj o właściwą pielęgnację(przy okazji zaoszczędzisz kasę na prostownicy i kosmetykach ochronnych i regeneracyjnych).Tak jak dziewczyny pisały musisz coś zrobić z grzywką.
Powinna albo być grubsza,albo może w ogóle z niej zrezygnować?
Moim zdaniem ładnie by było jakbyś zrezygnowała z grzywki w ogóle a zamiast niej miała włoski krótsze z przodu(do lini brody).Chodzi mi o takie pazurki delikatne.Nie mam photoshopa,więc nie pokaże zdjęcia.
Może któraś dziewczyna mająca photoshop mogłaby wykonać taką symulację i zobaczyłybyśmy czy ma to w ogóle sens?
Co do Twoich kompleksów to każdy je ma(ja również i to duże),nie ma ludzi idealnych.Ale nie dajmy się zwariować.Są ważniejsze rzeczy niż wygląd,np. zdrowie(wiem co mówię-moje ostatnio szwankuje-ale mam nadzieję że w końcu będzie dobrze).
Poza tym może nie jesteś klasyczną pięknością,ale masz w sobie coś takiego uroczego-zwłaszcza jak się uśmiechasz to wyglądasz naprawdę ślicznie.Poza tym masz ładną figurę-naprawdę nie masz czym się przejmować.
Co do chłopaków to uważam,że jeszcze masz na nich dużo czasu.Na razie zajmij się sobą,postaraj się rozwijać(może jakieś ciekawe hobby?).Nie sztuką jest chodzić z kimkolwiek,byle tylko nie odstawać od koleżanek.
Ucz się,wyznacz sobie jakiś cel w życiu,miłość Cię znajdzie prędzej czy później.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:42   #190
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Ale Ty juz jestes piekna
a co do marzenia dotyczacego parkow narodowych to podziwiam, ciekawe marzenie poza tym zazdroszcze Ci tego, bo ja... nie marzze. na prawde uroda nie jest najwazniejsza, jestes jeszcze mloda, nie ma sensu sobie zaprzatac tym glowy. wiem, ze latwo sie mowi, ale tak jest.
prace tez znajdziesz jak bedziesz starsza.
brwi mozesz sama wyrywac, kosmetyczka nada im ksztalt a Ty tylko te odrastajace bedziesz sobie wyrywala
rece to nie wiem po co golisz, wiec z tym nie pomoge
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 10:49   #191
Luiza x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Ja zaproponowałabym co najważniejsze zrobić coś z włosami [!]
Myślę, że tak jak inni mówią powinnaś zapuszczać włosy i lekko je pocieniować, tylko wydaje mi się, że lepiej wyglądałabyś w prostych włosach. Poeksperymentuj i sprawdź w czym Ci będzie lepiej. Tak czy owak spróbuj prostownicy, jeśli nie potrafisz prostować włosów <nie każdy potrafi,np.moja kumpela prosi swoją mamę,bo nie umie tak dokładnie prostować> Jeśli jednak będziesz prostować włosy musisz pamiętać,że prostuj po małych kawałkach włosów dokładnie i długo,ale nie tak żeby je spalić. Co do brwi to hmm..tak idź do kosmetyczki,na prawdę nie płaci się drogo..ja płacę ok. 7 zł. Jeśli zaoszczędziłabyś troszkę pieniążków <zgadzam się z koleżanką> wymień okularki na inne, takie z prostokątną oprawką lub taki nowocześniejsze, bo te Cię przytłaczają. Proponowałabym także delikatny naturalny make-up:
-trochę podkłady <bez efektu maski>
-może troszkę różu na policzka żeby ożywić buźkę
-tuszu na rzęsy
-i bezbarwny błyszczyk <zauważyłam że górna warga delikatnie Ci opada, spróbuj więc się kontrolować i utrzymywać ją w prawidłowej postawie o ile się da>
Nosek masz zgrabny i mały...to tylko twoje wyobrażenie, na prawdę. Życzę powodzenia.
Luiza x3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 10:57   #192
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co w sobie zmienić ??

pokaz nam sie, na pewno sa jakies widoczne zmiany
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:07   #193
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

noo.. a ja znowu zaniedbałam wątek..
Ostatnio dużo się działo w moim życiu więc wypadło mi to z głowy...

We mnie jest coś takiego dziwnego.. żę ciągle zmieniam zdanie na temat tego jak chciałabym się ubierac... teraz w głowie mam jeden styl a mianowicie.. chciałabym się ubierac w stylu rock niestety.. u mnie ciężko cokolwiek w sklepach znalezc... nawet zwykłej czarnej bluzki z krótkim rękawem nie znalazłam

Najbardziej podoba mi się to jak Avril kiedyś się ubierała wiecie.. czachy, krawaty, trampki.. te rzeczy noo... ale jak zwykle, u mnie nie ma takiego sklepu, gdzie byłyby takie rzeczy, które chciałabym miec.. no może czasem się coś trafi, ale to nie jest to co bym chciała
Na używanych też nie ma takich...
może znacie jakąś markę ciuchów, która specjalizuje się w stylu stylu rock? bo ja raczej nie znam..

Chciałabym się wyróżniac żeby ktoś mnie wkońcu zauważył... bo ja nie chcę już byc taka niewidzialna dla każdego.. jeśli nie twarzą ludzi do siebie przyciągnę, to chociaż stylem...

POZDRAWIAM
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 00:09   #194
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Co w sobie zmienić ??

...Nie wiem, czy ktoś już o tym mówił, ale - tak na szybko - radzę...

- nie nosić już srebrnych (any żadnych metalowych..!!) kolczyków, jak masz na nosie te okulary (!!! choinkowo się trochę robi )
- moim zdaniem - lepiej bez; a soczewki kupisz spokojnie za 20-40 zł miesięczne. Na Allegro jeszcze taniej - ale najpierw najlepiej od okulisty, który je starannie dobierze. Zachowaj pudełko i potem możesz kuować sama
- jakieś dziwne miny robisz za każdym razem nie patrz tak spod byka, od razu będzie ładniej
- uważam, że radykalne/codzienne prostowanie to trochę za dużo... Ja Cię widzę w fryzurce do linii brody (lub ciut dłuższej), z przedziałkiem na boku - i już , z Twoimi falami byłoby ślicznie; a jak chcesz pokombinować, to pleć warkoczyki drobne, dobierańce, wszelkie ...

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

P.S. uśmiechaj się. wyglądasz 1000 razy lepiej i sympatyczniej, niż z tą buzią na kwintę

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

P.P.S. ...te pierwsze punkty to dot. Twoich pierwszych zdjec; rzucilam okiem na pozniejsze i juz jest duzo, duzo lepiej
...ale ja stawiam na loki - są pięęęęękne!!!
__________________


mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:52   #195
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

zapuszczam włosy! więc na razie loki ładne nie są..
przeglądałam dzisiaj forum.. i zobaczyłam to zdjęcie [patrz załącznik]..i po prostu zakochałam się w tych ciuchach tylko że beret raczej sobie odpuszczę [zbyt gorąco na niego] ;] to wygląda ślicznie, a zarazem nie ma tam za dużo dodatków.. pięknie no tylko że.. ona ma proste włosy.. [i jest ładna..ale do tego wrócę później] ;] dlatego swoje zapuszczam.. na szczęście udało mi się namówic tatę na prostownicę..przeprowadzi łam na niego zmasowany atak z siostrą... więc musiał się zgodzic.. bo mojej siostrze prostownica też jest potrzebna


niedawno usłyszałam o takiej chorobie jak Dysmorfofobia.. i zaczynam się martwic o siebie... ponieważ mam pewne obawy..

Ale niestety... niektóre sytuacje w moim życiu utwierdzają mnie w tym że jestem brzydka.. a pomyślałby kto że to wszystko przez szkołę.. [naszczęście są już wakacje...] Gimnazjum to dżungla.. zazdroszczę tym którzy nie chodzili do niego nie uczęszczali... ehh.. w moich marzeniach jestam ładna... trochę mi głupio że mam kompleksy z tak błachego powodu... [chcę też dodac że coraz żadziej wychodzę z domu] przecież na świecie są osoby z nieuleczalnymi chorobami.. osoby które mają blizny na całym ciele po pożarach.. a żyją pełnią życia... ja nawet już nie potrafię się cieszyc z błachych rzeczy.. :[ i znowu się wyżalam.. ale nie mam komu. Mama córce zawsze powie że jest ładna.. więc nie zawsze jest szczera .. ;] a prawdziwych przyjaciół nie mam ;[ bo nie wychodzę z domu więc nie poznaję nowych ludzi...

Przepraszam za to że moje wypowiedzi zawsze są takie chaotyczne.. ale ja inaczej nie potrafię.. ;] Z góry dzięki... pozdrawiam..

PS. może sięwydac że nie czytam tego co piszecie.. ale to nie prawda ;] dzięki za Wasze poświęcenie..
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:24   #196
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Tessiasta nie popadaj nam tu w kompleksy tylko ciesz się wakacjami!
Wychodź z koleżankami, kontynuuj stare znajomości, a zobaczysz, że humor Ci się poprawi.
Gimnazjum to porażka. Poznałam tam najgorszych ludzi ale też i najlepszych z jakimi mialam do czynienia Z tą lepszą częścią kontakt bliski do dzisiaj (a już idę na studia) a tą gorszą część to mam gdzieś:P
Więc się niemartw, gimnazjum się skończy i olej ludzi z którymi sobie nie radzisz.
Pozdrawiam
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 14:27   #197
Hester Prynne
Przyczajenie
 
Avatar Hester Prynne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Co w sobie zmienić ??

zmiana powinna zacząć się w sercu. więc zanim schudniesz albo zmienisz fryzurę na bardziej emo, zapoznaj się z tybetańską księgą umarłych, pogódź z zanikaniem ciała. wtedy możesz powiedzieć, że zmieniasz się naprawdę
Hester Prynne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:23   #198
Madziula91
Przyczajenie
 
Avatar Madziula91
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Złoczew
Wiadomości: 9
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Przejrzałam cały Twój wątek i naprawdę zmiana jest zauważalna. Wyglądasz rewelacyjnie! Tylko Ci pozazdrościć. Wyrośniesz na jeszcze piękniejsza kobietę. Nie masz powodu do kompleksów, a gimnazjum to chyba niestety jeden z najgorszych okresów w życiu człowieka, więc się nie martw, bo to się skończy. Jeszcze jeden dołek z powodu wyglądu i powinnaś dostać lanie :P Teraz słoneczko na dworze wyjdź gdzieś, poopalaj buźkę, a potem spójrz z dumą w lustro.
__________________
Zapraszam na nowy blog kosmetyczny www.mademoisellemagdalene.blogspot.com
Madziula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:50   #199
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cześć
Zgadzam się z dziewczynami wyżej- gimnazjum to najgorszy okres dojrzewania, ludzie są wtedy okropni dla siebie. Ale nie przejmuj się! Na pewno znajdzie się jakaś koleżanka, z którą mogłabyś ewentualnie np. wyjść na spacer. Musisz się oderwać i przestać myśleć o swoich kompleksach. Jesteś mądrą i wartościową dziewczyną i sama doszłaś do właściwych wniosków - rzecz polega na tym, aby cieszyć się życiem i korzystać z niego, mimo wszystko. Twoja mama ma rację mówiąc Ci,że jesteś ładna - na pewno nie mówi tego tylko po to, aby podnieść Cię na duchu . Zrobiłaś już duży krok w swojej metamorfozie - czas abyś zaczęła się nim cieszyć. Jeśli nie będziesz akceptować siebie to żadna metamorfoza Ci nie pomoże, zawsze będziesz chciała coś zmienić. Sądzę,że stopniowo uda Ci się dostrzec swą wartość. Trzymam za to kciuki i życzę Ci powodzenia!
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 06:37   #200
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
Cześć
Zgadzam się z dziewczynami wyżej- gimnazjum to najgorszy okres dojrzewania, ludzie są wtedy okropni dla siebie. Ale nie przejmuj się! Na pewno znajdzie się jakaś koleżanka, z którą mogłabyś ewentualnie np. wyjść na spacer. Musisz się oderwać i przestać myśleć o swoich kompleksach. Jesteś mądrą i wartościową dziewczyną i sama doszłaś do właściwych wniosków - rzecz polega na tym, aby cieszyć się życiem i korzystać z niego, mimo wszystko. Twoja mama ma rację mówiąc Ci,że jesteś ładna - na pewno nie mówi tego tylko po to, aby podnieść Cię na duchu . Zrobiłaś już duży krok w swojej metamorfozie - czas abyś zaczęła się nim cieszyć. Jeśli nie będziesz akceptować siebie to żadna metamorfoza Ci nie pomoże, zawsze będziesz chciała coś zmienić. Sądzę,że stopniowo uda Ci się dostrzec swą wartość. Trzymam za to kciuki i życzę Ci powodzenia!

swieta racja
Ja tez musze sobie ten tekst wziac do serca


Ja czekam na nowe zdjecia
Teraz jest tyle wyprzedazy i ciuszki po grosze..mozna sobie duuzo ich kupic za naprawde male pieniadze
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:58   #201
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co w sobie zmienić ??

ehh... ostatnio jestem taka roztargniona.. zapomniałam o załączniku z tymi ciuchami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rock.. ^__^.jpg (25,8 KB, 148 załadowań)
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:20   #202
121pipi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Hej...
Pomyślałam że rozwinęła trochę ten wątek.
Proszę i chce abyście poradziły mi co mam w sobie zmienić<chodzi o fryz i makijaż bo ze swojego stylu jak się ubieram jestem zadowolona>
Przeczytałam wątek i doszczegłam że naprawdę pomogłyście tessiasta i widać duże efekty zmiany oraz waszych starań. Jeśli miałybyście ochotę prosiłabym o pomoc, zdjęcia fryzurek i porady))<help>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęciaí.jpg (78,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0004=.jpg (64,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0003ą.jpg (77,3 KB, 59 załadowań)
__________________
kolor różowy uratował mnie od śmierci dlatego go tak kocham...
121pipi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:41   #203
121pipi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Co w sobie zmienić ??

myśle o takiej fryzurze co wy na to??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-206354.jpg (32,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bvbvcbv.jpg (53,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-218123.jpg (20,3 KB, 5 załadowań)
__________________
kolor różowy uratował mnie od śmierci dlatego go tak kocham...
121pipi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 07:24   #204
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez 121pipi121 Pokaż wiadomość
Hej...
Pomyślałam że rozwinęła trochę ten wątek.
Proszę i chce abyście poradziły mi co mam w sobie zmienić<chodzi o fryz i makijaż bo ze swojego stylu jak się ubieram jestem zadowolona>
Przeczytałam wątek i doszczegłam że naprawdę pomogłyście tessiasta i widać duże efekty zmiany oraz waszych starań. Jeśli miałybyście ochotę prosiłabym o pomoc, zdjęcia fryzurek i porady))<help>
Jak już było pisane WIELOKROTNIE - każdy wątek na metamorfozach dotyczy jednej osoby. Dlatego powinnaś napisać w oddzielnym wątku. Wystraczy się zaprzyjaźnić z Regulaminem i nie będzie takich problemów.
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:45   #205
121pipi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 38
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Oj przepraszam już się zmywam...
__________________
kolor różowy uratował mnie od śmierci dlatego go tak kocham...
121pipi121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 10:52   #206
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez 121pipi121 Pokaż wiadomość
Oj przepraszam już się zmywam...
Spokojnie. Nikt tu nikogo nie wyrzuca. Załóż nowy wątek w dziale metamorfozy, a dziewczyny na pewno coś Ci doradzą
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:05   #207
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
ehh... ostatnio jestem taka roztargniona.. zapomniałam o załączniku z tymi ciuchami...
jeśli chodzi o ubrania to ubieraj się w co Ci się podoba masz zgrabna sylwetkę i naprawdę jeśli ci się podobają takie ciuchy nie widzę sensu odmawiania sobie. mi też podoba się ten zestaw, jest fajny i na luzie jak dla nastolatki. no i lubię czarny kolor
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:48   #208
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
no i lubię czarny kolor
O, tak, tak - ja też. Może nawet za bardzo (że niby na lato nie pasuje, ale co tam ), ale masz rację - trzeba się ubierać w to, co się nam podoba.
Tessista - wizerunek w rockowym stylu dosyć łatwo jest stworzyć. W sprawach makijażu musisz się zwrócić do zorientowanych w tej kwestii dziewczyn (kredka do oczu, tusz i takie tam sprawy), ale jeśli chodzi o ubrania to na pewno dżinsy, proste koszulki z nadrukami lub tuniki i dużo dodatków - drewniane bransoletki, kolczyki w stylu etno, wisiorki na długich łańcuszkach no i obowiązkowo trampki (które ja kocham, tak nawiasem ). Teraz, w takie upały lepiej sprawdzą się jakieś proste sandałki albo po prostu japonki. Jak widzisz to nic trudnego, a na pewno będziesz dobrze wyglądać. Jeszcze co biżuterii - skup się raczej na bransoletkach, bo kolczyki z okularami mogą sprawiać wrażenie "przerysowania", jak już pisała któraś Wizażanka wyżej. No i przede wszystkim uśmiech!
P.S. Masz śliczne włosy. Śliiiiiiiczne! Pozdrawiam ;]
P.S.2. Koszulki z napisami i tuniki na pewno znajdziesz w niejednym secondhandzie - wiem z autopsji
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:51   #209
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Co w sobie zmienić ??

Hej Tessiasta właśnie czytam Twój wątek i chciałabym Ci powiedzieć, że od dawna nie umieszczasz żadnych nowych zdjęć więc trudno coś doradzać.

Nawiązując jednak do Twojej fryzury - na zdjęciu z lokami wyglądałaś prześlicznie! Co do grzywki to albo powinnaś pójść do fryzjera żeby zrobił Ci gęstą grzywę od czubka głowy i prostować ją za pomocą lokówko -suszarki albo prostownicy używając specjalnych prostujących mleczek. Możesz też zakładać elastyczną, szeroką opaskę lub zapuścić włosy likwidując grzywkę a póki co zakładać jakąś fajną, młodzieżową opaskę lub wsuwkami zapinać do góry.

Są wakacje więc możesz poeksperymentować z make-up'em. Kup kredkę czarną i maluj kreskę na powiekach oraz tuszuj rzęsy czarnym tuszem. Na usta nie używaj błyszczyku bo on powiększa. Możesz kupić jakiś fluid dla nastolatek i nakładać na twarz oraz usta. Usta malujesz pomadką o kolorze zbliżonym do naturalnego koloru Twoich ust ale tak żeby były węższe - spróbuj! Koniecznie dodaj zdjęcia Twojego aktualnego wizerunku Trzymam kciuki!
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 12:04   #210
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: Co w sobie zmienić ??

przeczytalam caly watek... tak sobie spojrzalam do mojego albumu i ja w Twoim wieku nie bylam jakas pieknoscia... teraz mam 20 lat i czuje sie raczej atrakcyjna, choc chcialabym wiele rzeczy zmienic...mam krecone wlosy. Gdy mialam 14, 15 lat to nie przejmowalam sie wogole wygladem, mialam szope na glowie i krosty:P ty przejawiasz checi zmiany- juz tak bardzo sie zmienilas na lepsze. Jestem pewna ze z wiekiem bedziesz coraz piekniejsza. Wiem, ze jest Ci ciezko, bo teraz (mam siostre w gim) dziewczyny w Twoim wieku bardzo krytycznie patrza na siebie i na kolezanki i kazda chce wygladac jak "barbie". W moim przypadku makijaz jest wybawieniem przygode z makijazem zaczelam pod koniec 3 klasy gim, srednio mi to wychodzilo ale z wiekiem opanowalam ta sztuke kup w koncu korektor a za rok, dwa lekki podklad. Ja zapuscilam wlosy mam je juz w najdluzszym miejscu do polowy plecow po wyprostowaniu, nie mam grzywki. Z przodu prostuje lekko z jednej i drugiej strony pasmo wlosow. Wszystkie kolezanki na roku mi zazdroszcza choc marza mi sie proste.
Ale sie rozpisalam. A i po co golisz wlosy na rekach? Znam dziewczyny z owlosionymi rekami (bardzo!) i im to nie przeszkadza i raczej nikt nie zwraca na to szczegolnej uwagi. A brwi wiadomo ze odrastaja, ja codzinnie wyrywam odrastajace, jesli bedziesz systematyczna to nie bedziesz musiala chodzic do kosmetyczki ciagle. Wejdzie Ci to w nawyk. Ja w ciuchlandach znajduje super ciuchy, ale to trzeba wybrac sie w dniu dostawy na otwarcie i szukac.. Pozdrawiam
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.