Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 21:37   #571
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja podczytuje ten wspanialy watek bo mnie on takze dotyczy..Jednak nie wiem czy mam problem z wractajacymi wloskami, bo na nogach mam krosty tylko po wew stronie kolan (od srodka nog) i na rekach mieszy ramieniem a lokciem..

Moze nie tyle chodzi o wrastajace wloski co o blizny jakie mi pozostały Mam ta przypadłosc od dziecka, zawsze to skubałam, wygniatałam, skubałam..mama wiecznie mowila" nie skub tego, zobacz krew ci leci, bedziesz miala kiedys brzydkie nogi rece " i co? mam...tak brzydkie ze patrzec nie moge.....najgorzej ze mi sie od slonca czy solarium te plamy opalaja jeszcze ciemniej i bardziej je widac...

Czytam tu o płynach i masciach wybielających wiec i ja jutro skocze do apteki po te cuda..

Mam do was pytanie...Ide na wesele za 2 tyg czy jest jakis fluid by to przykryc? Jesli chodzi o nogi to czytalam o Sally Hansen niewidzilnych rajstopach nie wiecie czy to mogłoby przykryc te ciemne plamy??

Aha czy po peelingach i smarowaniach masciami jak jest slonce opalacie nogi i te plamy sie nie nie opalaja???

Dziekuje za odpowiedz.
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:33   #572
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ifrit probuje a jak zobaczysz ze cos jest nie tak odstaw albo stosuj na zmiane z maszynka-tez pomaga

klajdkla braun mowisz trzeba bedzie pomyslec a drogie to cudenko?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:15   #573
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
klajdkla braun mowisz trzeba bedzie pomyslec a drogie to cudenko?
Ja kupowalam w sklepie internetowym z Francji i calkowity koszt wyniosl mnie ok 260 zl (z tego sam depilator kosztowal mnie 190 zl, ok 30 zl przesylka i do tego + 45 zl VAT). Kupowalam go zaraz po jego wejsciu na rynek (jakies pol roku temu (?)), wiec gdy cena w Polsce byla jeszcze baaardzo droga. Wtedy kosztowal ok 500 zl.
Teraz z tego co wiem na allegro jest za ok 330 zl a w sklepach internetowych 300-400 zl.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:30   #574
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ulala cena niczego sobie :P ale mikolaj sie zbliza wiec sie pomysli :
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:34   #575
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Próbowałyście może zmienić maszynkę na ostrza na elektryczną? Nie jest taka inwazyjna jak tradycyjna maszynka. Golenie na sucho jest może bardziej czasochłonne ale nie podrażnia i jest tak samo dokładne. Zmieniłam również maszynkę na taką z kilkoma ostrzami- nie trzeba długo nóg męczyć (są pewne miejsca, które wygodniej golić w sposób tradycyjny).
Kilka lat temu tak sobie "pomogłam" depilatorem, ze z efektami walczę do dziś niestety.. Zmiana na wosk ( nie plastry, tylko podgrzewacz i wkłady) tez pomogła- wrasta trochę mniej cholerstwa, ale peelingi i szorstka rękawica niestety nic nie dają. Mieszki włosowe są zniekształcone, obawiam się, że trwale.. Kupiłam dziś pilarix, zobaczymy- jakie przyniesie efekty. Jeśli chcecie czymś zamaskować kropy- polecam rajstopy w sprayu sally hansen, warto wybrać nawet odrobinę ciemniejszy odcień- można go wtedy rozsmarować, cienka warstwa tez daje ładny efekt. A przede wszystkim nie przejmujcie się tym, ze ludzie sie gapią. Większość społeczeństwa jest po prostu nienormalna i gapić się musi. Trzeba to po prostu olać.
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:09   #576
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

DFobrze znam ten problem- 2 lata temu kupiłam sobie depilator- pierwsze miesiące były fajne. Nogi gładkie, i na długo... Później zaczęły się delikatne grudki, krostki, które oczywiście wyciskałam- a jakże... Pamiętam, że czasem znajdowałam pod skórę wrośnięty włosek, który miał, o zgrozo, kilka cm Miałam duże czerwone gule, beczałam kika razy, że będę miała ślady- oczywiście ślady były, blizny ciemniejsze od skóry, jak po oparzeniu:-( Przez rok chodziłam w spodniach, nawet w największe upały, Boże, jak ja się wstydziałam... Na szczęście teraz nie ma ani śladu, nikt by się nie domyślił:yupi:
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 16:07   #577
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Sowilo, a stosowałaś coś czy znkło z czasem?
Pamiętam cię ze starych postów jak czytałam watek, ale nie wiem w jakim stanie były twoje nogi. Miałaś same przebarwienia? czy takie głębsze blizny też?
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 08:12   #578
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez evilpinky Pokaż wiadomość
Próbowałyście może zmienić maszynkę na ostrza na elektryczną? Nie jest taka inwazyjna jak tradycyjna maszynka. Golenie na sucho jest może bardziej czasochłonne ale nie podrażnia i jest tak samo dokładne. Zmieniłam również maszynkę na taką z kilkoma ostrzami- nie trzeba długo nóg męczyć (są pewne miejsca, które wygodniej golić w sposób tradycyjny).
Kilka lat temu tak sobie "pomogłam" depilatorem, ze z efektami walczę do dziś niestety.. Zmiana na wosk ( nie plastry, tylko podgrzewacz i wkłady) tez pomogła- wrasta trochę mniej cholerstwa, ale peelingi i szorstka rękawica niestety nic nie dają. Mieszki włosowe są zniekształcone, obawiam się, że trwale.. Kupiłam dziś pilarix, zobaczymy- jakie przyniesie efekty. Jeśli chcecie czymś zamaskować kropy- polecam rajstopy w sprayu sally hansen, warto wybrać nawet odrobinę ciemniejszy odcień- można go wtedy rozsmarować, cienka warstwa tez daje ładny efekt. A przede wszystkim nie przejmujcie się tym, ze ludzie sie gapią. Większość społeczeństwa jest po prostu nienormalna i gapić się musi. Trzeba to po prostu olać.
swieta prawda niech sobie patrza.. ja to sama dla siebie przede wszystkim chcialabym byc bezkropkowa

co do maszynki elektrycznej to nie stosowalam ale obawiam sie ze nie podzialalaby zbytnio na moja szczecine mam strasznie mocne wlosy ...
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:03   #579
eweling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa/Bialystok
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Maszynka elektryczna na dosc duze owlosienie i mocne wloski nie zadziala niestety, nie bardzo potrafie sobie wyobrazic ze ktos moze to stosowac.
ja mam depilator wlasnie z nasadka golacą, generalnei to musialabym z 10 min jezdzic po jednej nodze by zgolic wlosy=sciac, bo ona tylko scina, tak ze przy dotyku czy przy spojrzeniu pod katem one i tak 'stercza nad skora' i kazdego dnia trzeba by to powtorzyc. chodzac do pracy - niewykonalne.
depilator juz jakis czas temu odstawilam, i jak pisalam stosuje veet, mydlo siarkowe i maszynka, niestety codziennie, no ale to sa jakies 2 min, nie 20 no i nogi choc tylko do wieczora ale sa gladkie i mniej wloskow wrasta i mniej mam czerwonych kropek. nie
jest rewelacyjnie, ale znacznie lepiej
eweling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 22:20   #580
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny, maszynka elektryczna działa. ścina włosy odrobinę płyciej niż żyletki- przez to jest mniej podrażnień, nie mam czerwonych kropek. W każdym razie nogi są gładkie. Pomyślcie o facetach, którzy czasem mają pół twarzy "niebieskie" od bardzo mocnego i gęstego zarostu, a golą się maszynką elektr. Mam damską maszynkę brauna i działa- nogi gładkie, kropek czerwonych nie ma.
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 11:58   #581
eweling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa/Bialystok
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez evilpinky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, maszynka elektryczna działa. ścina włosy odrobinę płyciej niż żyletki- przez to jest mniej podrażnień, nie mam czerwonych kropek. W każdym razie nogi są gładkie. Pomyślcie o facetach, którzy czasem mają pół twarzy "niebieskie" od bardzo mocnego i gęstego zarostu, a golą się maszynką elektr. Mam damską maszynkę brauna i działa- nogi gładkie, kropek czerwonych nie ma.

evilpinky

kazdy tu wyraza swoje doswiadczenia wiec sprzeczac sie nie bede ja tylko mowie ze u mnie czasowo i jakosciowo stosowanie maszynki nie wchodzi w gre
ale z ciekawosci?
masz duzo wloskow? ile czasu potrzebujesz by ogolic cale nogi? i jak czesto to robisz by nie chodzic 'zarosnieta'?
wiem ze maszynka elektryczna nie powoduje podraznein bo ona tylko scina te wloski.


u facetow czeciowy zarost nie wyglada zle .. ale u kobiet na nogach zwlaszcza latem hmmm.. ja bym tak nie wyszla z domu na pewno
eweling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:18   #582
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie wiem czy tu mogę pisać, ale spróbuję
Po goleniu nóg, zazwyczaj w tym samym miejscu robią mi się krostki, leci z nich krew, a potem zostają fioletowe plamy. Staralam się nie golić tak często, ale jednak w lecie jest to chyba niemożliwe. Co mogę z tym zrobić? Gdy smarowalam się balsamami bylo chyba jeszcze gorzej
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:59   #583
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez eweling Pokaż wiadomość
evilpinky

kazdy tu wyraza swoje doswiadczenia wiec sprzeczac sie nie bede ja tylko mowie ze u mnie czasowo i jakosciowo stosowanie maszynki nie wchodzi w gre
ale z ciekawosci?
masz duzo wloskow? ile czasu potrzebujesz by ogolic cale nogi? i jak czesto to robisz by nie chodzic 'zarosnieta'?
wiem ze maszynka elektryczna nie powoduje podraznein bo ona tylko scina te wloski.


u facetow czeciowy zarost nie wyglada zle .. ale u kobiet na nogach zwlaszcza latem hmmm.. ja bym tak nie wyszla z domu na pewno
zacznę od końca: nikt nie mówi o częściowym zaroście, wolałabym sobie nogi obciąć. i jest to dla mnie tak oczywiste, że nie brałam pod uwagę takiej opcji. no chyba że pod spodniami a i to z kacem moralnym.
sprzeczac się nie zamierzam, nie jestem nienormalna nie mam zapędów moralizatorsko- dyktatorskich i poczucia misji do spełnienia na wizaz.pl

włosy jak włosy , nie wiem ile, bo nie liczyłam, powiem że w normie ale mnie także dotyczy problem wrastania po niewłasciwej depilacji. I o to tutaj chodzi. Wymieniamy się doświadczeniami- i jestem pewna, że niejedna osoba skorzysta z Waszych i moich doświadczeń. Maszynka jest tak samo dokładna jak żyletka- też ścina włosy. Miernikiem jest uczucie idealnej gładkości "pod włos": na tym się oparłam. Stosuję jak żyletkę codziennie, po kąpieli i peelingu, na sucho. Czasowo zajmuje jakieś 7 min.

pzdr
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 23:13   #584
Murmolls
Przyczajenie
 
Avatar Murmolls
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Kobiety ja wam to ujmę tak...wszystkie sposoby depilacji są nic nie warte...ale niektórzy są uczuleni...albo krostki wyskakują...bynajmniej ja tak miałam....a nie chciało mi się codziennie siedzieć z igłą lub pesetą....ani czasu tracić na zwykłą maszynkę do golenia...plastry z woskiem...bardzo bolą...i podrażnienia skóry zostawały mi...bo musiałam to robić nawet nieraz 3 razy w tygodniu...no ale cóż krem nie pomaga...ale jedynie co teraz robię to maszynką elektryczna przelecę włoski...peeling i znowu maszynka...a na to krem albo brązujący lub puder w kremie...i są ładne gładziutkie....nikt nie widzi włosków ani kropek czerwonych....ja się czuje lepiej....może to wam pomoże
Murmolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:05   #585
eweling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa/Bialystok
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez evilpinky Pokaż wiadomość
zacznę od końca: nikt nie mówi o częściowym zaroście, wolałabym sobie nogi obciąć.
sprzeczac się nie zamierzam, nie jestem nienormalna nie mam zapędów moralizatorsko- dyktatorskich i poczucia misji do spełnienia na wizaz.pl
pzdr
Kazdy pisze tu o swoich doswidczeniach, o tym co zadzialalo a co nie, z nadzieja ze moze komus tez pomoze bo Wszystkie znamy ten spedzajacy sen z powiek problem.
JA napisalam z zartem ze kłocic sie nie zamierzam, bo rozumiem ze kazdym ma inne doswidczenia, przetestowal 100 roznych sposobow, i znalazl cos dla siebie co nie koniecznie dziala na kogos innego.
na mnie maszynka elektryczna nie dziala, nogi nie sa gladkie, i przy duzym owlosieniu-bo potrafie to odroznic- jest to czasochlonne. Na Ciebie dziala, super.

""sprzeczac się nie zamierzam, nie jestem nienormalna nie mam zapędów moralizatorsko- dyktatorskich i poczucia misji do spełnienia na wizaz.pl"" --nie wiem czy chcialas byc niemila czy o co CI chodzi,

ale tutaj kazde doswiadczenie i kazde pytanie -jak do tej pory- bylo akceptowane i znajdowalo odpowiedz. podzielilam sie moim doswiadczeniem i zapytalam o Twoje. tyle.

jak najbardziej jestem normalna, i wypraszam sobie takie komentarze. Serio dziewczyno nie wiem o co Ci chodzilo. pzdr
eweling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:35   #586
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie chciałam być niemiła i nie jest to żadna aluzja do nikogo, pisałam o sobie a chodziło mi o to, ze nie zamierzam na siłę przekonywać nikogo do niczego- bo nie jestem nienormalna- i właśnie o to i tylko o to. Przykro mi, że poczułaś się urażona.
Szkoda, że maszynka na Ciebie nie działa, chociaż może to kwestia modelu?
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:14   #587
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Talking Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez PvH Pokaż wiadomość
Tylko że tu widzę wypowiedzi samych kobiet, a one w porównaniu z facetami mają lekkie i delikatne włoski i nawet ich wrośnięcie nie jest dla nich takie straszne bo nie pozostawia to pewnie aż tak dużych śladów jak u mnie. A poza tym ja jakoś szoruję i wcale to nie daje efektu. Prędzej zedrę sobie opaleniznę niż wyciągnę te kłaki na zewnątrz.
ja mam twarde, ciemne włoski po depilacj maszynka i na drugi dzien juz mi wyłażą spowrotem ;-/.moja rada jest tak,a jak sie kąpiesz do wanny wsyp pół opakowania sody oczyszczonej.taka kapiel likwiduje zaczerienienia po goleniu,krostki no i zmiekcza naskórek.mnie pomogło na wrasatajace włoski.oczywiscie nie zapominaj o pelingu
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:27   #588
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kasa8686 Pokaż wiadomość
ja mam twarde, ciemne włoski po depilacj maszynka i na drugi dzien juz mi wyłażą spowrotem ;-/.moja rada jest tak,a jak sie kąpiesz do wanny wsyp pół opakowania sody oczyszczonej.taka kapiel likwiduje zaczerienienia po goleniu,krostki no i zmiekcza naskórek.mnie pomogło na wrasatajace włoski.oczywiscie nie zapominaj o pelingu
Fajny pomysł, ale czy nie ma skutków ubocznych? bo słyszałam, że sodę można używać do wybielania zębów, ale niszczy szkliwo. A nie wiem jak jest ze skórą. A skórę rozjaśnia?
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:00   #589
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Aha czy po peelingach i smarowaniach masciami jak jest slonce opalacie nogi i te plamy sie nie opalaja???
Wiem ze po kwasach na sloncu sa jakies ciemne przebarwienia..
Dziekuje za odpowiedz.
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 09:34   #590
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Fakt soda oczyszczona wybiela ale stosowana w odpowiednich ilościach jest super.Bo gółwnie chodzi tu o to zeby zmienić ph skóry.Co do wybielania zębów to niewiem za bardzo jak sie to stosuje, ale chyba musi być duze stęzenie tej sody/a może na sucho-nie wiem/.Jak weźmie sie proporcję łużeczke stołową na szklanake lub filiżankę wody, to nic sie nie dzieje.a ze cie troszke wybieli, to sie opalisz spowrotem.Soda jest produktem spożywczym,wiec nie powinna zaszkodzić nawet jak ja przypadkiem połkniesz prawda;-)
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:07   #591
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

weteranki Wy moje, w Was moja nadzieje

otoz wrosl mi wlosek.... na brzuchu... glupia to drapalam cudowalam a on naprawde glboko siedzi i nie chce wyjsc >< mam juz piekna blizne na brzuchu (ponizej pepka, wyglada jakby mnie komar dziabnal ). i tu moje pytanie... gdzie mam sie z nim udac? do kosmetyczki? do chirurga?
nie ma tam stanu zapalnego -dziwne. po prostu sobie wrosl a ja rozpaskudzilam sobie skore.. jak sie patrzy na to, to wyglada to tak jakby narysowac gruba czarna kreche na papierze i przykryc to przeswitujacym papierem sniadaniowym... co z tym zrobic? moze na wlasna reke?

w sumie to nie chce mniec jeszcze wiekszej blizny, a przyznam sie ze juz nie chce tego wyciagac, bo i tak nie wyciagne
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:28   #592
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dawno tu nie zaglądałam.
Pod koniec września idę do kosmetyczki na jakieś złuszczanie kwasami, żeby blizn było mniej i mówiła mi się będą mniej włosy wrastać.
Zobaczymy...
O efektach oczywiście napiszę
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 08:35   #593
a_nirvana
Raczkowanie
 
Avatar a_nirvana
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 76
GG do a_nirvana
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a ile takie złuszczanie kwasami kosztuje??
__________________
Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. :
a_nirvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:17   #594
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez a_nirvana Pokaż wiadomość
a ile takie złuszczanie kwasami kosztuje??
Mi powiedzała że to zależy od powierzchni.
Ale podała cenę 60 zł... tylko nie wiem czy ca obie nogi czy za jedną
Dowiem się we wrześniu
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 07:42   #595
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądałam.
Pod koniec września idę do kosmetyczki na jakieś złuszczanie kwasami, żeby blizn było mniej i mówiła mi się będą mniej włosy wrastać.
Zobaczymy...
O efektach oczywiście napiszę
oo brzmi rozsadnie w pazdzierniku bede szla na zabieg kwasami na twarz wiec przy okazji zapytam jak to sie cenowo u mojej kosmetyczki ksztaltuje (na twarz chyba okolo 150zl trzeba liczyc)
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:01   #596
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wszystko fajnie tylko tak sie zastanawiam kiedy nawilzac nogi na noc stosuje AD a w ciagu dnia kilka razy przecieram acnosam wiec kiedy najlepeij je nawilzyc bo po kapieli to troche za rzadko

kwasy fajna rzecz ale na taki zabieg mnie nie stac:/ za to zastanawiam sie czy a jakies fajne masci z podobnymi kwasami ktore sa stosowane np u kosmetyczki bo moze warto by takie kupic i sammu w domu zrobic taki mini zabieg lekkiego zluszczania znacie dziewczyny moze takie masci
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:08   #597
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
wszystko fajnie tylko tak sie zastanawiam kiedy nawilzac nogi na noc stosuje AD a w ciagu dnia kilka razy przecieram acnosam wiec kiedy najlepeij je nawilzyc bo po kapieli to troche za rzadko

kwasy fajna rzecz ale na taki zabieg mnie nie stac:/ za to zastanawiam sie czy a jakies fajne masci z podobnymi kwasami ktore sa stosowane np u kosmetyczki bo moze warto by takie kupic i sammu w domu zrobic taki mini zabieg lekkiego zluszczania znacie dziewczyny moze takie masci
uzywasz acne derm na nogi?

na ile wystarcza Ci tubka?

btw uzywanie tylko raz dziennie masci wybielajacych nie ma wiekszego sensu, trzeba stosowac 2x jak w ulotce, jak kazdy lek hamujacy melanogeneze.

wg mnie szkoda kasy i energii, proponuje inne kwasy, bo zaplacisz majatek, a efekt moze byc kiepski.

te wszystkie masci bez recepty w tubeczkach sa za slabe na skore nog

lepiej isc zluszczanie u kosmetyczki, pare sesji np. kwasem glikolowym czy migdalowym

mozna tez zluszczac sie samodzielnie w domu np, kupujac kwas migdalowy w proszku, wychodzi naprawde tanio

albo uzywac masci z mocznikiem, to rewelacyjny i bezpieczny sposob.

30% mocznik zluszcza przebarwienia, ulatwia wrosnietym wloskom wyjsc na powierzchnie, nawilza i poprawia wyglad skory

20% mocznik tez moglby byc dobry
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:43   #598
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tak na nogi i powiem ze lekka roznice widze tubka na miesiac spokojnie czasem kupuje hascoderm -to mniej wiecej to samo a jest go wiecejale najlepiej jest go stosowac z takim robionym plynem tez rozjasniajacym na bazie aspiryny bardzo fajny efekt choc troche trzeba tym popaprac:P troche boje sie uzywac mocniejszych kwasow:/ nie mam w tym duzego doswiadczenia a nie chce sobie wiekszej krzywdy zrobic masc z mocznikiem bedzie moim kolejnym wydatkiem
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:58   #599
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
tak na nogi i powiem ze lekka roznice widze tubka na miesiac spokojnie czasem kupuje hascoderm -to mniej wiecej to samo a jest go wiecejale najlepiej jest go stosowac z takim robionym plynem tez rozjasniajacym na bazie aspiryny bardzo fajny efekt choc troche trzeba tym popaprac:P troche boje sie uzywac mocniejszych kwasow:/ nie mam w tym duzego doswiadczenia a nie chce sobie wiekszej krzywdy zrobic masc z mocznikiem bedzie moim kolejnym wydatkiem
serio tracisz czas i kase, bo moznaby to zrobic szybciej i lepiej

masci z mocznikiem wychodza taniej, a beda skuteczniejsze w tym przypadku

xerial 30 albo polski oxeril 30 stopniowo wybielaja i zluszczaja

mozesz jeszcze sprobowac emulsji Squamax z 20% mocznikiem i z kwasem salicylowym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:02   #600
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hmm sokro tak twierdzisz to chyba sie przerzuce a AD zostawie na buzke bo i tu mam przebarwienia :/ do grudnia musze sie pozbyc tych paskudnych blizn bo ide na wesele wiec nozki musza byc miodzio a ze pora dobra na wszelkie mazidla wiec biore sie ostro do walki thx za rade
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.