farba Essential Color od Schwarzkopf - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 13:51   #121
Ciotka_Klotka
Przyczajenie
 
Avatar Ciotka_Klotka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 28
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Zmieniam zdanie! Po 3 myciach włosy zrobiły się jak marzenie (Malowałam jasnym złotym brązem). Zniknął czerowonorudy połysk, teraz są takie śliczne - ciepły naturalny brąz. Ostrzegam, że wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniach. Ale ja jestem zadowolona Zamierzałam nadać sobie barw migdałowym jasnym brązem Natural&Easy, ale zmiana wyboru na Color Essential była raczej trafna. I nie zmywa mi się już farba, czyli powinnam trochę pochodzić z takim kolorem. Yes!
__________________

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zaręczeni

21.06.2014 <= Ślub
Ciotka_Klotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:21   #122
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Jestem po farbowaniu, bylo jej tak duzo ze juz nie wiedzialam gdzie mam dawac ta farbe Wlosy mam tak prawie do ramion, gęste i grube.
Nie piekło mnie nic i bardzo ladnie pachnialo. Kolor wyszedł super

A to kawalek mej lepetyny, pokazuje jak sciemnial po 20 minutach Ladny kolorek
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:35   #123
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu, bylo jej tak duzo ze juz nie wiedzialam gdzie mam dawac ta farbe Wlosy mam tak prawie do ramion, gęste i grube.
Nie piekło mnie nic i bardzo ladnie pachnialo. Kolor wyszedł super

A to kawalek mej lepetyny, pokazuje jak sciemnial po 20 minutach Ladny kolorek

Patrz,a u mnie zdecydowanie braklo farby ale kupie jeszcze raz ten kolor i zobaczymy jaki bedzie efekt.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:16   #124
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Thumbs down Dot.: farba essential color schwarzkopf.

Cytat:
Napisane przez aniula001 Pokaż wiadomość
witam, byłam dziś na zakupach i skusiłam się na Essential Color ekstrajasny blond 205. Jestem bardzo zadowolona, farba bez amoniaku, ładnie pachnie, zawiera naturalne składniki..Włosy po farbowaniu są delikatne, lśniące. W przypadku tego koloru farbę należy trzymać 45 minut ( i to chyba jedyna wada, bo wcześniej używałam Belle Color, któremu na głowie wystarczyło 20 minut :-] ).... w pozostałych o ile dobrze pamiętam 10 minut. Kolor ładny, nie wyszedł żółty ani zbyt "biały", czego obawiałam się najbardziej patrząc na pudełko i napis "superjasny"
W ulotce jest napisane, że zaleca się użycie 2 opakowań przy włosach do ramion lub dłuższych podczas pierwszego farbowania. Zwracam na to uwagę, ponieważ raczej nikt nie czyta ulotki w sklepie, a w ten sposób może pomogę zaoszczędzić Wam wyprawy po kolejne pudełko

Ja przed chwilą zmyłam właśnie tą farbę z włosów (farbowany jasny blond) i bardzo mi je zrudził. Są takie jakieś pomarańczowe, nie ładne, trzymałam tak jak radizli na opakowaniu 45 minut... i jestem niezadowolona, wiecej jej nie kupie
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:53   #125
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja na jasny blond złoty nałożyłam średni brąz. zaraz po farbowaniu włosy były czarne!! W sumie to spodobał mi się ten kolor ale nie nacieszyłam się nim dlugo bo wypłukuje się z prędkością światła niemalże!! Po dwóch myciach miałam zielone włosy...I tak zostało do teraz ( 4 tygodnie po farbowaniu), ale teraz włosy są w kolorze ciemnego blondu. Nie polecam i nigdy już nie użyję.
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:32   #126
lizzie123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 65
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Malowałam tą farbą... na czarno i powiem Wam, że ta farba jest do niczego - zmywa się bardzo szybko, a miała to być trwala koloryzacja, ledwo co starczyło na moje wlosy do ramion, a w dodatku odrostów nie pokrylo nic a nic...
lizzie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:34   #127
Yvainette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Kupiłam tą farbe jakieś 2 tyg temu, wczoraj weszłam na neta i wpisałam nazwe farby aby dowiedzieć się coś o zdaniu kobiet, które nią juz farbowaly. Mimo przeczytaniu wielu niepochlebnych opinii postanowiłam sama się przekonać jak wyjdzie. Farbowałam czarnym brązem. Swoje włosy mam hmm... ciemny blond ? jasny brąz ? Taki... myszowaty. Farbuje od zawsze na ciemny brąz, więc końce włosów mam w sumie czarne. Farbuje tylko odrosty. No i dzisiaj zafarbowałam... narazie włosy mam mokre, wiec zdam relacje jak to wyszło na takich, a później napisze jak wyglądają po wyschnięciu. Ogólnie tak, jakby odrosty zostały zafarbowane brązem z jakąś rudą poświatą. Jakoś okropnie to to nie wygląda... ale farby nie polecam, miałam na głowie ładniejsze "ciemne brązy". Pozatym myślałam, ze skoro "czarny brąz" to będzie jakiś mega ciemny, a tu jaśniejszy niz niektóre ciemne brązy z innych firm. Zobaczymy jak długo się utrzyma i czy zniszczyła mi włosy, ale o tym napisze po czasie.


Edit.
Włoski wyschnęły i.... większych zmian nie widze. Nadal mają rudawy odcień, ale też zależy w jakim świetle. W przedpokoju moim wygladają na dużo ciemniejsze niż w łazience. Ale w przedpokoju mam dużo gorsze naświetlenie wiec...

P.S. To mój debiut tutaj, wiec prosze o wyrozumiałość

Edytowane przez Yvainette
Czas edycji: 2009-11-13 o 18:01
Yvainette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 18:36   #128
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja jestem zadowolona póki co, ale zobacyzmy za miesiac czy kolor sie "spierze"

Ichniejsza odzywka ladnie pachnie, wloski mam po niej fajne, lecz ja i tak wole sobie po myciu dac latte kallosa.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:30   #129
hope90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Mój naturalny kolor to popielaty blond ale miałam farbowane włosy bardzo jasnym odcieniem i chciałam go teraz przyciemnic. Zafarbowałam kolorem średni blond 215. Nic nie szczypało tylko ta mieszanka jest strasznie gęsta... Niestety co do koloru nie jestem zadowolona. Wszystko było by ok chociaż wyszedł trochę ciemniejszy niż na zdjęciu ale w normalnym świetle mam na włosach zieloną poświatę! wie ktoś może czy jest jakaś płukanka która usunie mi tą poświatę??
hope90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 20:54   #130
disenle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: farba essential color schwarzkopf.

hej hej
ja kupiłam dzisiaj tą farbke,i muszę Wam powiedzieć,że pozytywnie pozytywnie.
Pachnie świetnie podczas całej koloryzacji,i do tego super odżywka o zapachu malinowym.
Po koloryzacji włosy są miękkie i świetliste
Wybrałam Ciemny Brąz a wcześniej miałam jasny brąz, i wyszło trochę za ciemno,prawie prawie, jak czarne.Farbke miałam około 40 minut,i jeżeli ktoś ma włosy do ramion,cieńkie to spokojnie wystarczy jedno opakowanie + jeszcze zostaje!

farba na 5 : )
disenle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:56   #131
NieTakaJakWy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cześć dziewczyny ! Kupiłam dzisiaj tą farbę .. Będę farbować w piątek, bo na razie mam szamponetkę.. Kupiłam czarny brąz, zależy mi na bardzo ciemnym brązie wchodzącym w czarny.. Aktualnie mam ciemny miedziany brąz po szamponetce, a bez średni brąz z ciemnobrązowymi pasemkami i spód również ciemnobrązowy (taka jakaś moja wydziwniona wyobraźnia ) Mam cienkie włosy za łopatki.. Teraz moje pytania:
- Czy wystarczy mi jedno opakowanie farby?
- Czy myślicie, że kolor wyjdzie taki jak chcę ?
- Ile czasu kolor będzie się trzymał ?
__________________
[Szynszylowe Love]
8.03.09
[*]
12.12.08 ^^


NieTakaJakWy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 22:41   #132
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

U mnie niestety efekt koncowy po farbowaniu byl oplakany,na wlosach pojawilo sie kilka kolorow i w rezultacie musialam sciac znacznie wlosy-koncowki bardzo przesuszone wrecz lamaly sie
Jedyny plus,to taki,ze zlozylam reklamacje ktora zostala uwzgledniona.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:30   #133
selwelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ja wczoraj farbowałam włosy odcieniem 205 po przeczytaniu wczesniejszych komentarzy bałam sie ze wyjdą białe, że zniszczę włosy, planowałam zmyć po 30 min a siedzialam prawie 50 i nic mi nie wzięło! Dopiero gdy podczas mycia spieniłam zaczęły się rozjaśniać i teraz mam rude odrosty. Nie wiem dlaczego tak, mój wyjściowy kolor to taki "mysi" Chyba muszę spróbować czegoś innego lub następnym razem kupić od razu 2 farby:/
selwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:55   #134
ninuletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cytat:
Napisane przez gabisia Pokaż wiadomość
nie wyglada na buro zółty, a odcien wyglada na jakis taki sredni blond ale to tylko fotka.

A tak wygladam ja po odcieniu 205. Farba bardzo mi sie spodobala, zapach sliczny, wloski mieciusienkie, gladziutkie i efekt bardzo fajny.

Zawsze mialam problem z zółtą poświatą ale tym razem ta farba poradziła sobie najlepiej. Nawet fryzjer powiedzial ze mam duzo żółtego pigmentu.
A o to foteczki.
śliczny ten kolorek też kupilam tą farbe i jutro będę robila
ninuletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:12   #135
NieTakaJakWy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Dziewczęta.. bo mam właśnie za chwilkę zabrać się za te włosy ale w końcu się zaczęłam trochę bać.. chcę, żeby ten "Czarny Brąz" wyszedł naprawdę ciemno i fajnie.. i żeby się trzymał troszku, bo odmówiłam sobie paru rzeczy żeby na tą farbę uzbierać ^^
__________________
[Szynszylowe Love]
8.03.09
[*]
12.12.08 ^^


NieTakaJakWy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 17:19   #136
Moris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Ile trzyma ten essencial color bo kupiłam ciemny brąz i wyszłam czarna czarownica .. nigdy tego nie kupie ale ile to trzyma i jak sie tego pozbyć?? dekoloryzacja nie wchodzi w gre ;]
Moris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 11:12   #137
monik86666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

moris po kilku myciach kolorek Ci się powinien ładnie wyrobić bedzie dużo jaśniejszy i bardzo naturalny , mi się przynajmniej tak robi ;-)
monik86666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:06   #138
Moris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

dziękuję ;D ciesze się bo u mnie farby szybko schodzą plette niby mocna a brąz sprał się i po miesiącu ani śladu ;DDDD robiłam czarne pasemka u fryza za 100 zeta a po 2 tygodniach nic. ;D
Moris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:14   #139
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Kupilam dzisiaj ... ta farbe 205 i zastanawialm sie po przeczytaniu was drogie diewczyki jaki kolor mi wyjdzie;( oby jasny bialy prawie ... albo taki jak na opakowaniu.. byle nie ZOLTY>.. zobaczymy jutro bede farbowac..

a powiedzcie mi czy wode mieszalyscie z ta co woda w opakowaniu? bo ja mam jeszcze 12% ze sklepu i nie wiem jaka dodac eh .


jesli komus to pomoze to napisze...

oczywiscie z ta farba nie wytrzymalam do jutra i zrobilam dzis.. na boku tylko z racji tego ze z zoltymi odrostami chodzic nie bede ... swiecie przekonana ze bedzie fajnie,jak splukalam i wysuszylam to zalamalam rece.. zolciotkie .. jajecznica... ehh juz sil do tych farb nie mam a i jeszcze jedno.. troche przeciaglam i gdy posmarowalam na moich bialych to sie popalily wiec nie radze przeciagac zabardzo.. trzymalam 45 minut.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem

Edytowane przez d0tkaaa
Czas edycji: 2010-01-05 o 17:53
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 14:22   #140
disenle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

po pewnym czasie farbka mi sie zmyła <miałam ciemny brąz> i z czarnych wyszedł całkiem ładny bardzo ciemny brązowy. Niedawno zauważyłam że mam jakies plamy na włosach,a to napewno nie było przez nierównomierne nałożenie farby bo miałam wszystko pięknie i ładnie ;/ ;/ !


Farba strasznie nie trwała ! ;/
disenle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:07   #141
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

a ja dzisiaj mam zamiar ufarbować włosy na kolor średni brąz. przez ostatnie farbowania bylam wierna l'orealowi casting creme gloss, czekolada. pozniej przestalam farbować i efekt jest taki, ze: od czubka głowy jakies 6 cm to mój naturalny kolor (szatyn), poźniej przechodzi on w takie brązowoczarnokasztanowe coś, a końcówki są rudawociemnobrązowe ot taki baleyage w poziomie
Zobaczę co mi wyjdzie z tego średniego brązu mam nadzieję że nie będę miała czarnych wlosów ...
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:03   #142
buka1
Przyczajenie
 
Avatar buka1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Witam!
W moje ręce wpadła Farba ESSENSITY Proffesional, która ma być stosowana w salonach fryzjerskich. Załączam zdjęcie żeby pokazać o która chodzi. Posiadam Colour Cream 3-N oraz activating lotion 5,5%. Czy może jakaś osoba to stosowała i wie co z tego wyjdzie jaki kolor i czy te dwie rzeczy wystarczą żeby coś wyszło? W instrukcji uzycia jest napisane, że tak jakby potrzebna była jeszcze jedna farba do zmieszania tego specyfiku. Ja mam natomiast tylko te dwie rzeczy. Proszę o pomoc jeżeli ktoś miał z tym do czynienia. Z tego co wiem to te produkty dopiero wchodzą na nasz rynek.

Pozdrawiam
buka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:09   #143
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Cytat:
Napisane przez buka1 Pokaż wiadomość
Witam!
W moje ręce wpadła Farba ESSENSITY Proffesional, która ma być stosowana w salonach fryzjerskich. Załączam zdjęcie żeby pokazać o która chodzi. Posiadam Colour Cream 3-N oraz activating lotion 5,5%. Czy może jakaś osoba to stosowała i wie co z tego wyjdzie jaki kolor i czy te dwie rzeczy wystarczą żeby coś wyszło? W instrukcji uzycia jest napisane, że tak jakby potrzebna była jeszcze jedna farba do zmieszania tego specyfiku. Ja mam natomiast tylko te dwie rzeczy. Proszę o pomoc jeżeli ktoś miał z tym do czynienia. Z tego co wiem to te produkty dopiero wchodzą na nasz rynek.

Pozdrawiam
Witam
Powinnaś się zaopatrzyć w ten trzeci ''składnik'' . ponieważ może Ci nic nie wyjsc.
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:13   #144
NatalkaNatalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

ja niedawno malowałam włosy tą farbą , a dokładnie najjaśniejszym kolorem . na opakowaniu był to jasny blond jednak wyszedł mi ciemniejszy . ponadto kolor mi sie troche zmył. ale ogromnym plusem jest to, że farba nie zawiera amoniaku co nie niszcy włosów i tez nie smierdzi . jak dla mnie to dobra farba , bo bardzo dbam o to, aby nie niszczyć włosów . polecam
NatalkaNatalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 00:01   #145
kowanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

Odradzam!!! Przez kilka lat używałam farb L'Oreal w różnych odcieniach jasnego blond. Coś mnie niestety podkusiło i postanowiłam wypróbować tę nieznaną mi do tej pory farbę w odcieniu 205...Nigdy wcześniej po farbowaniu nie miałam tak brzydkiego koloru...Po prostu żółtko na głowie Do tego farba podrażniła mi skórę włosów. Obawiam się, że uszkodziła mi włosy. Cóż, sama sobie na to zasłużyłam... trzeba było zostać przy sprawdzonych farbach
kowanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:09   #146
addie93
Przyczajenie
 
Avatar addie93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 9
GG do addie93
Question farba essential color 205

Mam pytanie dotyczące farby Schwarzkopf'a essential color - Ekstra Jasny Blond.
Chciałabym zafarbować włosy właśnie na ten kolor. Obecnie mam włosy rozjaśnione (jaśniejsze niż na opakowaniu tej farby) ..powiedzmy że są prawie białe i tu mam problem, bo boję się że włosy wyjdą mi żółte.. ( albo nie zmieni się w ogóle odcień i będą dalej białe, tyle że jeszcze bardziej zniszczone )a chciałabym żeby tylko troszkę zmieniły odcień, bo mam już dość 'bieli' ;D, bo ona aż rzuca się w oczy ;D.
Proszę o pomoc

Edytowane przez addie93
Czas edycji: 2010-02-18 o 14:50 Powód: Mało informacji
addie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:02   #147
konopka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

ja też postanowiłam wypróbować. Kupiłam naturalny blond. Po pierwszym razie byłam zachwycona kolorem i efektem. Kolor jak dla mnie był super- zależało mi na tym aby był jak najbardziej naturalny i taki też był a pod słońcem mieniły się złote refleksy. Jednak za drugim razem nie było już tak fajnie- kolor wyszedł niby blond z jakimś odcieniem rudawego, chociaż przyznam, że pod słońcem mieni się na złoto ale nie złapała mi wogóle odrostów za drugim razem Więc mam mieszane uczucia. Teraz też chciałabym zafarbować na naturalny blond, tylko chciałabym, żeby odcień był podobny do tej z szchwarzkopf naturalny blond, ale jakoś nie mogę nic znaleźć. Może macie jakieś pomysły?
konopka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:31   #148
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: farba essential color 205

Cytat:
Napisane przez addie93 Pokaż wiadomość
Chciałabym zafarbować włosy właśnie na ten kolor. Obecnie mam włosy rozjaśnione (jaśniejsze niż na opakowaniu tej farby) ..powiedzmy że są prawie białe i tu mam problem, bo boję się że włosy wyjdą mi żółte.. ( albo nie zmieni się w ogóle odcień i będą dalej białe, tyle że jeszcze bardziej zniszczone )a chciałabym żeby tylko troszkę zmieniły odcień, bo mam już dość 'bieli' ;D, bo ona aż rzuca się w oczy ;D.
Ja radze poszukać innej farby (albo inny odcień essential), ta jest mocno rozjaśniająca, jak nałożysz na te białe to Ci się mogą spalić.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-02-19 o 17:34
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 13:09   #149
nadin85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: farba essential color 205

Co wy robicie z tymi włosami że wam się palą? Nie rozumiem. Podgrzewacie je czyms czy jak? Używałam w moim życiu mnóstwo farb i tych z amoniakiem i tych bez. Miałam różne kolory a mimo to FARBA obojętnie jaka by nie była nigdy nie spaliła mi włosów. Wobec tego nie rozumiem jak farba i to jeszcze bez zawartości amoniaku która nie wnika w strukturę włosa może je spalić? No chyba że je podgrzewacie, to już inna sprawa. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Zapomniałam jeszcze dodać że wszyscy bardzo polecają ta farbę. Mówią że jest lepsza od loreala casting creme bo kolor wychodzi jak na pudełku, a u loreala niestety nie. Może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym paleniem włosów?
nadin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:48   #150
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: farba Essential Color od Schwarzkopf

"Spalić" w sensie pokruszyć, co z tego że nie ma amoniaku skoro silnie utlenia włosy (w dalszym ciągu mam na myśli odcień ekstra jasny blond, reszta odcieni chyba nie ma mocnej wody). To oczywiste że przy mocno rozjaśnionych włosach (addie93 ma prawie białe) należy robić tylko odrosty i nie przeciągać na te już rozjaśnione bo zwyczajnie się pokruszą.
Nie twierdzę że sama farba jest zła, po prostu akurat ten odcień odradzam addie93 na wcześniej rozjaśniane włosy, szczególnie do zmiany koloru na całej długości.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.