LUSH cz. 2 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 14:28   #241
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Też chciałam buche de noel, ale czekałam czekałam, a potem już nie było ale za to w przyszłym roku...
Też tęsknię za Buche de noel Niby AoBS działa niewiele gorzej, ale komfort użycia przy BdN był nieporównywanie większy

Dziewczyny, weszła nowa seria "dirty" Zabawne musi być mycie się żelem o takiej nazwie

I tak przy okazji, szukam chętnej na połówkę DA w zamówieniu u Is
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:27   #242
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
no dla mnie właśnie najbardziej myje Fresh Farmacy, AoBS i BdN - to takie czyściki z miękkim peelingiem jakby moim zdaniem, a Aqua Marinę planuję w formie maseczkowej stosować na nawilżenie buzi
Fresh farmacy - jest swietne Owszem, wysusza - ale tak, jak pisze siulka w KWC - wystarczy, ze zaopatrzymy sie w porzadne nawilzacze FF w oczach likwiduje zaczerwienienia i przykre niespodzianki

Aqua Marina - moj ideal - wedlug mnie dobrze oczyszcza i pielegnuje; posiadaczki suchej skory moga stracic dla niego glowe \

Siulko - ja mam Banana Moon - pisalam o nim na blogu... nie zachwycil mnie...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-03-08 o 16:31
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:52   #243
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: LUSH cz. 2

Wzięłam jeszcze herbalism na spróbowanie, mimo że wiele osób narzekało na zapach i wysuszanie, to jakoś mnie kusił ciągle i uległam, zobaczymy co z tego wyjdzie

simone2010, a DA lubiłam, ale moja połówka niestety się skończyła sto lat temu, a że miałam jakieś inne peelingi to nie nabyłam ponownie, ale nic straconego i nie polecam używania w wannie = szorowanie za każdym razem
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:18   #244
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Wzięłam jeszcze herbalism na spróbowanie, mimo że wiele osób narzekało na zapach i wysuszanie, to jakoś mnie kusił ciągle i uległam, zobaczymy co z tego wyjdzie

simone2010, a DA lubiłam, ale moja połówka niestety się skończyła sto lat temu, a że miałam jakieś inne peelingi to nie nabyłam ponownie, ale nic straconego i nie polecam używania w wannie = szorowanie za każdym razem
Kathja, ja już DA używałam i jestem bardzo zadowolona, po prostu zamówiłam ostatnio MoM i Aqua Marinę, teraz biorę AoBS, więc całego DA nie wezmę, bo choćbym się dwoiła i troiła nie dam rady zużyć, a wziąć chcę... Kurcze, jaką ja mam słabą silną wolę...

Co do domywania umywalki (bo DA używam nad umywalką ), nie miałam z tym większych problemów, czasami używałam do tego (możecie mnie )... Fresh Farmacy Pod wpływem wszechobecnych "ochów i achów" zamówiłam, ale nie lubię "efektu piszczącej skóry", do twarzy stosuję bardzo rzadko, nie mogę się przemóc, więc jego cudownych właściwości też nie było mi dane doczekać

Za to AoBS zlikwidował mi sporo niedoskonałości, rozjaśnił nieco przebarwienia, no i skóra jest po nim taka gładziutka i mięciutka
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-03-08 o 17:21
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:57   #245
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
siulka ja nie wiem, sama aqua marina jakoś tak mało myje wg. mnie w porównaniu z AoBS czy BdN
Zapach jest ok
mam z nią bardzo podobnie nawet ten jej zapach mi nie przeszkadza... nawet mi się podoba. Ale mam wrażenie niedoczyszczonej buzi po niej... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:43   #246
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja kupiłam 240g ale używam do twarzy i do rąk i będę uzywac na kazdym rollowanym miejscu, więc się tego trochę zbierze :P

a jak według Was pachnie dream cream? wyczuwam tam jakieś zioło, bardzo znajomy zapach ale nie mogę go z niczym skojarzyć
Bzeltynko, moim zdaniem Dream Cream, AoBS i Fresh Farmacy pachną wszystkie świeżą lawendą. Z czego najmocniej AoBS, potem, DC i na końcu FF.


Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
(...)na pewno jakieś szamponiki ze dwa może

a co do czyścików do twarzy mam mieszane uczucia, po BdN nic mnie tak nie zachwyciło, może te fresh farmacy hmm
ale mam suchą skórę i boję się dodatkowego wysuszenia, a aquamarina mi do końca się nie widzi hmm
Ciriness, z szamponów polecam Ultimate Shine. Właśnie on przypadł mi i moim włosom najbardziej do gustu.
Co do FF, to jeśli masz suchą skórę, z całego serca odradzam. Ja miałam mieszaną, a teraz jest tak sucha, że nic nie daje rady jej nawilżyć Po umyciu aż boli...


Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
(...)Czemu Ci się nie widzi Aqua Marina? Zapach? Mnie się akurat on całkiem podobał (...)
Siulka, koleżanka stwierdziła, żę AM pachnie namoczonym proszkiem do prania


Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
(...) Co do domywania umywalki (bo DA używam nad umywalką ), nie miałam z tym większych problemów, czasami używałam do tego (możecie mnie )... Fresh Farmacy (...)
Simone2010, też nigdy nie miałam problemów z myciem umywalki. Wydaje mi się, że to zależy od tego, czego używamy nad umywalką. Jeśli jest to mydło w kostce, zostawia osad, który po użyciu DA łapie jego czarność
Ja myje ręce mydłem w płynie i umywalka po użyciu DA jest tak czysta jak przed.


Dziewczyny, zamówiłam MoM u Aljaki, ale po tym jak po FF przesuszyła mi się skóra, zastanawiam się czy ta maseczka tego nie spotęguje.
Jakie są wasze doświadczenia?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:54   #247
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Simone2010, też nigdy nie miałam problemów z myciem umywalki. Wydaje mi się, że to zależy od tego, czego używamy nad umywalką. Jeśli jest to mydło w kostce, zostawia osad, który po użyciu DA łapie jego czarność
Ja myje ręce mydłem w płynie i umywalka po użyciu DA jest tak czysta jak przed.
Myślisz? To całkiem prawdopodobne, ja też używam mydła w płynie

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamówiłam MoM u Aljaki, ale po tym jak po FF przesuszyła mi się skóra, zastanawiam się czy ta maseczka tego nie spotęguje.
Jakie są wasze doświadczenia?
Mnie przy używaniu 2x w tygodniu nie przesusza Za to ładnie rozjaśnia i wygładza
No, ale ja mam cerę mieszaną, może niech jakaś wizażanka z suchą się wypowie
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 19:28   #248
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Wzięłam jeszcze herbalism na spróbowanie, mimo że wiele osób narzekało na zapach i wysuszanie, to jakoś mnie kusił ciągle i uległam, zobaczymy co z tego wyjdzie

simone2010, a DA lubiłam, ale moja połówka niestety się skończyła sto lat temu, a że miałam jakieś inne peelingi to nie nabyłam ponownie, ale nic straconego i nie polecam używania w wannie = szorowanie za każdym razem
herbalism jak Ci nie przypasuje to najwyżej odkupię i sobie zamrożę teraz zamawiałam całe opakowanie i nie mogę się doczekać aż dojdzie
a od DA odstrasza mnie właśnie wizja szorowania

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość

Za to AoBS zlikwidował mi sporo niedoskonałości, rozjaśnił nieco przebarwienia, no i skóra jest po nim taka gładziutka i mięciutka
kuuuuuuuusisz ale kurczę trzy czyściki w jednym zamówieniu to byłąby przesada, nie?

a i macie rację, faktycznie Dream Cream pachnie lawendą - a ja nie mogłam skojarzyć skąd znam zapach
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:36   #249
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: LUSH cz. 2

Toż ja mówię że u mnie z wanną problemy Umywalka jest bezproblemowa

simone2010, myślałam, że dopiero na testy kawałek bierzesz, faktycznie w tym wypadku rozsądne postępowanie

Mnie MoM też nie wysuszało, częstotliwość podobna i zaraz przywitamy się z kolejnym pudełkiem

A teraz postaram się udawać, że nie widziałam tego wpisu, że AoBS ekhm pachnie najmocniej.. toż to masakra jakaś będzie.

bzeltynko, będę pamiętać ale mam dobre przeczucia co do niego, za to co do AoBS coraz gorsze.. a AD się nie bój to tylko moja wanna nie daje sobie z nim rady zobacz wszystkie umywalki bez uszczerbku
__________________
Hold The Line..
Scorpions


Edytowane przez Kathja
Czas edycji: 2011-03-08 o 19:38
Kathja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:44   #250
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

nie kuś nie kuś nie kuś idę się zająć oglądaniem seriali czy coś, żeby juz nic nie kupować
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:52   #251
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
kuuuuuuuusisz ale kurczę trzy czyściki w jednym zamówieniu to byłąby przesada, nie?
Yyy, przesada Jaka przesada

No dobrze, żeby nie było: masz rację, to zdecydowanie za dużo

Ja też miałam taki problem i wiesz jak sobie poradziłam? Zamówiłam w poprzednim zamówieniu dwa, i teraz też noszę się z zamiarem zamówienia dwóch. Przy czym poprzednie jeszcze do mnie nie dotarły...

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
simone2010, myślałam, że dopiero na testy kawałek bierzesz, faktycznie w tym wypadku rozsądne postępowanie
Też to sobie wmawiam

A mi się zapach AoBS podoba Jest intensywny, ale całkiem przyjemny
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 19:54   #252
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja też miałam taki problem i wiesz jak sobie poradziłam? Zamówiłam w poprzednim zamówieniu dwa, i teraz też noszę się z zamiarem zamówienia dwóch. Przy czym poprzednie jeszcze do mnie nie dotarły...
ja własnie zamówiłam u Bethie herbalism i połówkę coal face oraz pół love lettuce - i teraz u Isilindil cupcake utonę w tych kosmetykach do twarzy - ale jaka to przyjemna śmierć
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:54   #253
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Ja właśnie wykańczam AM. Miałam Herbalism,FF,AoBS. I niestety poza ostatnim czyścikiem żaden nie polubił się z moją skórą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:02   #254
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: LUSH cz. 2

Ja Dream Cream polecam bardzo, ale do ciała. Do mojej twarzy (mieszana) niestety w ogóle się nie nadaje, ale do ciała jak najbardziej MI pachnie wakacjami na wsi, trochę kozą, trochę lawendą, mlekiem, bardzo przyjemy zapach.

Ostatnio na ebay-u ustrzeliałam za 45 zł (razem z przesyłką): dreamwash 100g, tea tree water 250 g i rehab 100g, więc się opłacało

Simone2010 - wiem, że się nie znamy, ale Twój cytat w podpisie uratował moje nerwy. Przed moim egzamienm na prawko ( 3 raz - 14 luty) czytałam wizaż i rzucił mi się Twój podpis w oczy. Takiego dodał mi powera, że hej. Jak siedziałam w poczekali to cały czas mówiłam sobie pod nosem "Everything will be okay in the end. If it's not okay it's not the end" ... i się udało, zdałam
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:32   #255
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja własnie zamówiłam u Bethie herbalism i połówkę coal face oraz pół love lettuce - i teraz u Isilindil cupcake utonę w tych kosmetykach do twarzy - ale jaka to przyjemna śmierć
No to Ja czekam na połówki AM i MoM, zamówiłam u Is całe AoBS i jeśli nikt mnie nie uratuje, zostanę zmuszona do wzięcia całego DA

Nie wspominam o zalegającym w kosmetyczce Fresh Farmacy...
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wykańczam AM. Miałam Herbalism,FF,AoBS. I niestety poza ostatnim czyścikiem żaden nie polubił się z moją skórą
Natii4, a dlaczego nie podpasował Ci Herbalism

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja Dream Cream polecam bardzo, ale do ciała. Do mojej twarzy (mieszana) niestety w ogóle się nie nadaje, ale do ciała jak najbardziej MI pachnie wakacjami na wsi, trochę kozą, trochę lawendą, mlekiem, bardzo przyjemy zapach.
O, chociaż jedna "dobra" informacja Wykreślam Dream z wish
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ostatnio na ebay-u ustrzeliałam za 45 zł (razem z przesyłką): dreamwash 100g, tea tree water 250 g i rehab 100g, więc się opłacało
Rzeczywiście okazyjnie
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Simone2010 - wiem, że się nie znamy, ale Twój cytat w podpisie uratował moje nerwy. Przed moim egzamienm na prawko ( 3 raz - 14 luty) czytałam wizaż i rzucił mi się Twój podpis w oczy. Takiego dodał mi powera, że hej. Jak siedziałam w poczekali to cały czas mówiłam sobie pod nosem "Everything will be okay in the end. If it's not okay it's not the end" ... i się udało, zdałam
Strasznie mi miło

Gratuluję
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-03-08 o 20:33
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:57   #256
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Fresh farmacy - jest swietne Owszem, wysusza - ale tak, jak pisze siulka w KWC - wystarczy, ze zaopatrzymy sie w porzadne nawilzacze FF w oczach likwiduje zaczerwienienia i przykre niespodzianki

Aqua Marina - moj ideal - wedlug mnie dobrze oczyszcza i pielegnuje; posiadaczki suchej skory moga stracic dla niego glowe \

Siulko - ja mam Banana Moon - pisalam o nim na blogu... nie zachwycil mnie...
hehe prawie jakbyś mnie cytowała z tego KWC - czuję się sławna
Hmm... to nie będę brać tego Banana , a tak w ogóle to nie wiem czemu jeszcze Ciebie nie mam w obserwowanych blogach i już naprawiam ten błąd i dodaję do blogrolla

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

Siulka, koleżanka stwierdziła, żę AM pachnie namoczonym proszkiem do prania

Dziewczyny, zamówiłam MoM u Aljaki, ale po tym jak po FF przesuszyła mi się skóra, zastanawiam się czy ta maseczka tego nie spotęguje.
Jakie są wasze doświadczenia?
Jest w tym trochę prawdy! Dla mnie FF tak pachnie, ale to rzeczywiście, nawet jeszcze bardziej przypomina proszkowy zapach

MoM dla mnie zbyt intensywnie daje pastą do zębów i oczy mi łzawią od niego strasznie, więc raczej nie zdecyduję się nigdy na niego, dostałam próbeczkę kiedyś od RedShine
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 06:25   #257
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

dla mnie MoM to zgniłe ziemniaki zmiksowane z miętą
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:09   #258
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Natii4, a dlaczego nie podpasował Ci Herbalism
Ponieważ mnie wysuszył, od razu zaznaczam,że nie używałam go codziennie,a przy okazji nie odpowiada mi jego zapach.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:26   #259
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

http://www.lush.co.uk/shop/informati...ormation_id=32 Nowości już do kupienia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 11:10   #260
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja bym się skusiła tylko na żel
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 11:10   #261
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: LUSH cz. 2

Dziewczyny, szukam chętnych na połówki mydełek w zamówieniu u Isilindil:

Mud Flats http://www.lush.co.uk/shop/product/p...oaps-mud-flats

Honey Waffle http://www.lush.co.uk/shop/product/p...s-honey-waffle

Waylander Rhassoul http://www.lush.co.uk/shop/product/p...ander-rhassoul
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:39   #262
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Odebrałam dziś swoją pierwszą paczuchę Lushową (Aljako dziękuję )

Mam: MoM, AoBS, Porridge, CoalFace, Love Birds i Jungle

Wieczorkiem pierwsze testy.. Już się nie mogę doczekać
Szlak mnie tylko trafia, że jestem chora i moje odczuwanie zapachów jest co tu dużo mówić, mocno ograniczone..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 00:37   #263
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: LUSH cz. 2

Skuszona opisem zamowilam Alkmaar - czy znacie to mydło?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:28   #264
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

A ja mam od dziś swojego nowego zapachowego ulubieńca..
To mydełko Porridge
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne a zapach mnie wręcz powala
Tak mi się spodobało, że właśnie wciągam owsiankę na śniadanie
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:41   #265
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A ja mam od dziś swojego nowego zapachowego ulubieńca..
To mydełko Porridge
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne a zapach mnie wręcz powala
Tak mi się spodobało, że właśnie wciągam owsiankę na śniadanie
mnie się nie podoba ten zapach... dla mnie pachnie skisłą śmietaną
siulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:27   #266
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
mnie się nie podoba ten zapach... dla mnie pachnie skisłą śmietaną
Skisłą śmietaną? Hehe.. Ja nie mogę od niego nosa oderwać

Odżywka Jungle też mi się podoba ale nie aż tak jak Porridge..
Mydełka Love Birds póki co nie czuję.. Może jak katar ustąpi..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:54   #267
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A ja mam od dziś swojego nowego zapachowego ulubieńca..
To mydełko Porridge
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne a zapach mnie wręcz powala
Tak mi się spodobało, że właśnie wciągam owsiankę na śniadanie
też je uwielbiam pachnie jak czekolada pomarańczowa Lindta albo jak śliwki/wiśnie w czekoladzie

za to nie lubię Sultany, która dużo dziewczyn lubi
Summer pudding też jest bardzo przyjemny, taki owocowo-śmietankowy... z tym, że prawie w ogóle się nie pieni.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:51   #268
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A ja mam od dziś swojego nowego zapachowego ulubieńca..
To mydełko Porridge
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne a zapach mnie wręcz powala
Tak mi się spodobało, że właśnie wciągam owsiankę na śniadanie
a wąchałas na razie tylko kostkę na sucho czy myłas się nim? bo mi na sucho zapach bardzo się podoba, a na mokro czuję szare mydło
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:47   #269
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: LUSH cz. 2

Yasinisi Oatfix jest dopiero pięknie owsiankowa, uwielbiam jej zapach
Kupiłam dzisiaj owsiankową maseczkę z TBS ale nie dorównuje zapachem Oatfixa

Dziewczyny byłam dzisiaj w prawdziwym sklepie LUSH'a, cieszyłam się jak głupia, sklep robi niesamowite wrażenie, już z oddali czuć LUSHowe zapachy. No nie da się opowiedzieć wrażenia jakie na mnie wywarł, nie spodziewałam się.
Na miejscu można wszystko pomacać i powąchać, mogłabym trochę zostawić tam funciaków ahh

Wycofali już małe dream cream'y więc musiałam kupić dużego Mam nadzieje że będzie wart.

Z faworytów żelowych kilka odpadło i szamponowych też więc fajnie było tak na żywo. Dostałam też 3 próbki, naprawdę super wrażenia

Zakupiłam jeszcze seanika, cynthię, dwie maseczki, sultanę, dwa żele i sweetie pie.
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:33   #270
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

Wycofali już małe dream cream'y więc musiałam kupić dużego Mam nadzieje że będzie wart.
Dream Cream jest w sklepach tylko w dużym opakowaniu A wizyty w Lush zazdroszczę przeokrutnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-24 22:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.