Wszystko o EMU - cz.2 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 19:52   #3451
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Podobno w USA przeceny w Black Friday i te Świąteczne są najlepsze, potem wyprzedaż noworoczna. Także warto zaglądać, ja się będę czaić sesese
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 21:40   #3452
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
ja nie jestem ekspertką jeśli chodzi o UGG, pisałam tylko to co przeczytałam na wątku odnośnie tej firmy

może źle się wyraziłam, chodziło mi o to że modelu Classic nie da się kupić tanio bo go ponoć nie przeceniają nigdy, jedyna możliwość to upolowanie go max 20 % taniej na jakiejś stronie internetowej, np. asos

z tą ceną 450 zł to no nie zabieram zdania bo się nie znam, ale zdaniem tamtych dziewczyn to za taką cenę tylko podrobkie


i tutaj widać duży plus Emu można je np. na wakacjach upolować bardzo tanio

co do wrażenia na żywo odnośnie UGG to trzeba też wziąć poprawkę na to że niestety na naszych polskich ulicach to w dużym procencie są podróbki
dziewczyny noszą je nieświadomie, nawet nie wiedzą że padły ofiarą oszustwa.. (oczywiście nie pisze tutaj o Twojej cioci) chcę po prostu zaznaczyć,że nie ma co oceniać UGG po zobaczeniu na obcych ludziach na ulicy bo są one tak czesto podrabiane że wiekszosc osób nawet nie ma pojęcia,że dała się nabrać (i tu kolejny plus Emu - można je zamówić taniej przez internet i ma się pewność ,że są oryginalne, a w przypadku UGG to jednak jest tak mało autoryzowanych stron,że trzeba się pogodzić z tym,że tak tanio jak w USA to ich nigdy nie będziemy miały bo dojdzie nam cło i vat i już bardziej wtedy opłaca się zamówić np na Asosie)

co do wyglądu to ja miałam wrażenie ,że właśnie UGGi są takie bardziej misiowate i dlatego bardziej mi się spodobały ale wam chyba chodziło o tą podeszwę? że za bardzo kojarzy się ze zwykłymi kozakami? mi też ona do końca się nie podoba ale jeśli chodzi o sam but to wydaje mi się bardziej "miśkowy" niż emu

żeby je oceniać to najlepiej jakbyśmy posiadały i Emu i UGG wtedy można porównywać hehe ja sobie kiedyś kupie właśnie UGG dla zaspokojenia ciekawości i żeby mieć porównanie czy to rzeczywiście takie cudo jak dziewczyny piszą



zgadzam się w 100 %


dziewczyny żałuję strasznie, że w tym roku Emu nie wypuściło koloru SAND tak bardzo mi się podoba
nieprawda. 150$ to cena w sklepie UGG Australia.
UGG warto miec - ja swoje Cardy mam juz 3 lata i nic sie z nimi nie dzieje a w sniegi nawet w nich chodzilam mimo ze welniane

ciagle czekam na swoje stingery i tez sie cykam cła ale pewnie bedzie
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-11-20 o 21:52
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 06:01   #3453
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

http://citeam.pl/oferty/kupony-alleg...gro-2011-11-21

zawsze coś
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 07:29   #3454
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Początek mini promocji ??

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

NA butyk. pl na FB można wygrać EMU !! Akurat nie dziś ;( Ale pewnie się jesio pojawią bo chcą rozdać 50 par butów. Chyba ze już ich nie będzie bo widzę że już ktoś Emu bronte HI wygrał .........
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 07:32   #3455
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Wysłałam Wam prośbę o dołączenie do super elitarnej grupy EMU na fb

w ogóle to śniło mi się dzisiaj, że miałam stingery lo szare i jak się rano obudziłam to był smut, że jednak ich nie mam
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:11   #3456
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nieprawda. 150$ to cena w sklepie UGG Australia.
UGG warto miec - ja swoje Cardy mam juz 3 lata i nic sie z nimi nie dzieje a w sniegi nawet w nich chodzilam mimo ze welniane

ciagle czekam na swoje stingery i tez sie cykam cła ale pewnie bedzie
A gdzie zamawiałaś i jak długo już czekasz? Bo ja własnie chcę z USA zamówić
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:37   #3457
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Wysłałam Wam prośbę o dołączenie do super elitarnej grupy EMU na fb

w ogóle to śniło mi się dzisiaj, że miałam stingery lo szare i jak się rano obudziłam to był smut, że jednak ich nie mam
Dołączona jestem A co do tych snów To zaczyna być lekko przerażające Ale wszystko jest do zrozumienia Bo ja bym chciała najlepiej cała kolekcję Emu

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałaś i jak długo już czekasz? Bo ja właśnie chcę z USA zamówić
Jednak kusisz się na ugg ??
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 10:07   #3458
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Moje Emusy już do mnie lecą
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:15   #3459
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Dołączona jestem A co do tych snów To zaczyna być lekko przerażające Ale wszystko jest do zrozumienia Bo ja bym chciała najlepiej cała kolekcję Emu

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



Jednak kusisz się na ugg ??
Własnie mam dylemat. Wizualnie bardziej podobają mi się Emu, ale wczoraj do nocy czytałam opinie na amazonie uk i us i jednak wiele osób o szczupłych stopach i kostkach ma problem podobny do mojego - że wyskakuje pięta, niezależnie czy w swoim czy mniejszym rozmiarze. Czytałam za to, że Uggi są lepsze dla szczupłych stóp, nie wyskakuja podobno tak strasznie te pięty. No i sama już nie wiem.
W każdym razie moich stingerów się pozbywam, nie wiem czy zdecyduje się na kolejną parę i jakich ewentualnie.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:17   #3460
_lolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

hej dziewczyny, widzę, że większość z Was kupuje emu w swoim lub o 1 rozmiar mniejszym rozmiarze :P ja zrobilam tak w tamtym roku,kiedy kupowałam pierwsze stingery. zazwyczaj noszę rozmiar 38, wiec zamowilam 37. tak mi się rozlazły, że dzisiaj pomyka w nich moja mama, która nosi nr 39 w tym roku pomyślalam, ze zaryzykuję i zamówiłam stingery rozmiar 36! na początku klnęłam jak cholera, że wzięłam za ciasne buty, bo palce w nich aż mi się uginały na początku były tak za małe :P ale po tygodniu/2tyg. czasu rozbiły mi się do 38 (!!) i teraz są już akurat, chociaż na pięcie mi troche latają :P ktoś też tak miał? zaznaczam, że obydwie pary butów kupiłam na 1000% oryginalne
_lolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:04   #3461
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny - witajcie
Podczytuję was już jakiś czas, ale jeszcze się nie udzielałam
Chciałabym sobie kupić EMU Bronte czarne HI (na stingery niestety póki co mnie nie stać). Powiedzcie mi czy jest jeszcze szansa dostać Bronte ze starej kolekcji (nie Wool)? Czytałam, że są lepsze niż Woole.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 11:09   #3462
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - witajcie
Podczytuję was już jakiś czas, ale jeszcze się nie udzielałam
Chciałabym sobie kupić EMU Bronte czarne HI (na stingery niestety póki co mnie nie stać). Powiedzcie mi czy jest jeszcze szansa dostać Bronte ze starej kolekcji (nie Wool)? Czytałam, że są lepsze niż Woole.

Jest szansa nikła ale jest I są dużo lepsze niż Wool nawet ze względu na podeszwę Ale na twoim miejscu poczekałbym z zakupem jak uzbierasz na stingery ...... będą przecież jeszcze takie promocje że może uda ci się trafić stingery w cenie bronte. Kilka stron temu dodałam chyba bronte z starej kolekcji na jakieś web
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:30   #3463
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Hej moge dołączyć do grupy na Facebooku )? a tak pozatym wciąż sie zastanawiam jaki rozmiar stingerów kupić bo nosze na codzień 37 długość stopy to 23,5 cm a na amazonie rozmiar 4-37 ma długość napisaną 22,5, i teraz nie wiem czy jak coś to zamówić tą 4 czy mniejszy jeszcze rozmiar ?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:40   #3464
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez _lolka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, widzę, że większość z Was kupuje emu w swoim lub o 1 rozmiar mniejszym rozmiarze :P ja zrobilam tak w tamtym roku,kiedy kupowałam pierwsze stingery. zazwyczaj noszę rozmiar 38, wiec zamowilam 37. tak mi się rozlazły, że dzisiaj pomyka w nich moja mama, która nosi nr 39 w tym roku pomyślalam, ze zaryzykuję i zamówiłam stingery rozmiar 36! na początku klnęłam jak cholera, że wzięłam za ciasne buty, bo palce w nich aż mi się uginały na początku były tak za małe :P ale po tygodniu/2tyg. czasu rozbiły mi się do 38 (!!) i teraz są już akurat, chociaż na pięcie mi troche latają :P ktoś też tak miał? zaznaczam, że obydwie pary butów kupiłam na 1000% oryginalne
Mi też pięta lata, a wzięłam pół rozmiaru mniejsze wezmę następnym razem 37 na jakiś promocjach ...... a Gdzie Kupowałaś ?? A jakieś foteczki I za ile kupione były ??

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Hej moge dołączyć do grupy na Facebooku )? a tak pozatym wciąż sie zastanawiam jaki rozmiar stingerów kupić bo nosze na codzień 37 długość stopy to 23,5 cm a na amazonie rozmiar 4-37 ma długość napisaną 22,5, i teraz nie wiem czy jak coś to zamówić tą 4 czy mniejszy jeszcze rozmiar ?
Jasne że możesz
http://pl-pl.facebook.com/groups/239410232788854/

weź 36 zawsze można wymieniać

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Własnie mam dylemat. Wizualnie bardziej podobają mi się Emu, ale wczoraj do nocy czytałam opinie na amazonie uk i us i jednak wiele osób o szczupłych stopach i kostkach ma problem podobny do mojego - że wyskakuje pięta, niezależnie czy w swoim czy mniejszym rozmiarze. Czytałam za to, że Uggi są lepsze dla szczupłych stóp, nie wyskakuja podobno tak strasznie te pięty. No i sama już nie wiem.
W każdym razie moich stingerów się pozbywam, nie wiem czy zdecyduje się na kolejną parę i jakich ewentualnie.

Właśnie mi też ta pięta lata. Wqrzajace to jest Ale mam szeroką stopę więc to mnie najbardziej dziwi. Jutro idę na Zumbę i Salsę więc poproszę angielkę z kursu żeby mi dała wymacać jej Ugg (Może sie zgodzi na foto ?? ) tylko ona ma takie wywijane i z daleka wyglądały naprawdę fajnie (ALE na pewno nie lepiej niż moje Emu !! )
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:44   #3465
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ok wysłałam zapytanie o przjecie moje inicjały K.K boje się że 36 bedzie za małe, postaram sie gdzieś przymierzyć ale jeśli nie będe miała możliwości to faktycznie może lepiej 36:P
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:23   #3466
_lolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Mi też pięta lata, a wzięłam pół rozmiaru mniejsze wezmę następnym razem 37 na jakiś promocjach ...... a Gdzie Kupowałaś ?? A jakieś foteczki I za ile kupione były ??
w tamtym roku kupowałam na butsklep.pl stingery LO - płaciłam coś ok. 660 zł, a w tym roku kupowałam na allegro od użytkownika forlessthanever stingery HI i z wysyłką z USA wyniosły mnie 499zł

zdjecia wstawię wieczorem, bo teraz nie mam kabla do telefonu :P
_lolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:25   #3467
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ja również wysłałam zaproszenie
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:43   #3468
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez _lolka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, widzę, że większość z Was kupuje emu w swoim lub o 1 rozmiar mniejszym rozmiarze :P ja zrobilam tak w tamtym roku,kiedy kupowałam pierwsze stingery. zazwyczaj noszę rozmiar 38, wiec zamowilam 37. tak mi się rozlazły, że dzisiaj pomyka w nich moja mama, która nosi nr 39 w tym roku pomyślalam, ze zaryzykuję i zamówiłam stingery rozmiar 36! na początku klnęłam jak cholera, że wzięłam za ciasne buty, bo palce w nich aż mi się uginały na początku były tak za małe :P ale po tygodniu/2tyg. czasu rozbiły mi się do 38 (!!) i teraz są już akurat, chociaż na pięcie mi troche latają :P ktoś też tak miał? zaznaczam, że obydwie pary butów kupiłam na 1000% oryginalne
Ja również normalnie nosze rozmiar 38, a Stingery mam 37 i planuję podobnie jak ty zakupić w przyszłości dwa rozmiary mniejsze czyli 36

tylko troche się obawiam tego momentu ich rozchodzenia bo nie cierpię ciasnych butów...

a ta wyskakująca pięta to moim zdaniem nie wina rozmiaru tylko sztywnej podeszwy.. mam nadzieję,że jednak z czasem się ona dopasuje do stopy i nie bedzie taka sztywna
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:25   #3469
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nieprawda. 150$ to cena w sklepie UGG Australia.
UGG warto miec - ja swoje Cardy mam juz 3 lata i nic sie z nimi nie dzieje a w sniegi nawet w nich chodzilam mimo ze welniane

ciagle czekam na swoje stingery i tez sie cykam cła ale pewnie bedzie
dokladnie!!
150$ -uggi classic
120$-emu stingery
ale wybralam Emu bo mi sie bardziej podobaja
oczywiscie mowie tu o cenach w sklepach stacjoanrnych w NY i mialabym pewnosc ze UGGi za 450zł są oryginalne !! wwiec w*liło by mnie to ze ktoś by mowil ze "ZA TANIE" po co mi by były droższe skoro to była okazja -wyprzedaże wakacyjne teraz uggi w NY classik kosztuja 175$


nie wiem czy ktoś wklejał oferte z city:
http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/ zimowe-buty-marki-emu?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=ema il&utm_campaign=newslette r-kupony-allegro-2011-11-21

oczywiście zebym nie dostała bana to bez spacji tam w linku jest:P

Edytowane przez anusiakk_kk
Czas edycji: 2011-11-21 o 13:28
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 13:54   #3470
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny, mam pytanie.
Mam bardzo wąskie stopy i zastanawiam się, czy Emu np. Bronte Lo, czyli wkładane, niewiązane, nie będą mi spadały ze stóp? Obecnie mam Emu Shonel, czyli wiązane i jestem z nich bardzo zadowolona (odpukać), ale chciałabym jeszcze jakiś inny model. No i tak zastanawiam się nad czekoladowymi Bronte Lo właśnie. Ale boję się, że noga będzie mi w nich "latać", jak już się wełna ubije, nawet jeśli wezmę rozmiar mniejsze.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry



Edytowane przez BeYourself
Czas edycji: 2011-11-21 o 13:55
BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:03   #3471
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
dokladnie!!
150$ -uggi classic
120$-emu stingery
ale wybralam Emu bo mi sie bardziej podobaja
oczywiscie mowie tu o cenach w sklepach stacjoanrnych w NY i mialabym pewnosc ze UGGi za 450zł są oryginalne !! wwiec w*liło by mnie to ze ktoś by mowil ze "ZA TANIE" po co mi by były droższe skoro to była okazja -wyprzedaże wakacyjne teraz uggi w NY classik kosztuja 175$


nie wiem czy ktoś wklejał oferte z city:
http://citeam.pl/oferty/kupony-allegro/ zimowe-buty-marki-emu?utm_source=citeam-newsletter&utm_medium=ema il&utm_campaign=newslette r-kupony-allegro-2011-11-21

oczywiście zebym nie dostała bana to bez spacji tam w linku jest:P

Było już :P Ja mam bana i co z tego ;P Widzę że wcześniej było wklejone bez spacji ;P

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie.
Mam bardzo wąskie stopy i zastanawiam się, czy Emu np. Bronte Lo, czyli wkładane, niewiązane, nie będą mi spadały ze stóp? Obecnie mam Emu Shonel, czyli wiązane i jestem z nich bardzo zadowolona (odpukać), ale chciałabym jeszcze jakiś inny model. No i tak zastanawiam się nad czekoladowymi Bronte Lo właśnie. Ale boję się, że noga będzie mi w nich "latać", jak już się wełna ubije, nawet jeśli wezmę rozmiar mniejsze.
Weź dwa rozmiary mniejsze i powinno być oki
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:08   #3472
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
Było już :P Ja mam bana i co z tego ;P Widzę że wcześniej było wklejone bez spacji ;P


---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Ja również wysłałam zaproszenie
dołączam i ja
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:11   #3473
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Czesc emuholiczki! Tak emusny staja się groźne haha.
Kochane dziś wysłano moje chestnuty Hi i majĄ być jutro
Napaliłam się na kolejne, z USA w black friday na amazon.com chce je kupić ale czy tam można płacić paypal? A jak nie to czy jak podawalłyście nr konta itp potrącili prowizje w banku?
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:13   #3474
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość

Weź dwa rozmiary mniejsze i powinno być oki
W łydce będą dobre, ale chyba musiałabym zrobić w bucie dziurę z przodu - na palce.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:22   #3475
Akasha88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krępa / Słupsk
Wiadomości: 659
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

No nie wiem bronte się rozbijają mocno z tego co girl pisały wcześniej.Zawsze możesz wybrać rozmiar mniejsze ale latanie stopy jest wtedy bardzo bardzo prawdopodobne
Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
W łydce będą dobre, ale chyba musiałabym zrobić w bucie dziurę z przodu - na palce.


---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


dołączam i ja
Dobrze kogoś rozśmieszyć :P

TEraz się tłumaczyć dlaczego was nie było w weekend !!

Edytowane przez Akasha88
Czas edycji: 2011-11-21 o 14:24
Akasha88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:28   #3476
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
W łydce będą dobre, ale chyba musiałabym zrobić w bucie dziurę z przodu - na palce.
A Shonel masz w jakim rozmiarze? Może weź taki sam bronte
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:33   #3477
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
No nie wiem bronte się rozbijają mocno z tego co girl pisały wcześniej.Zawsze możesz wybrać rozmiar mniejsze ale latanie stopy jest wtedy bardzo bardzo prawdopodobne

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------



Dobrze kogoś rozśmieszyć :P

TEraz się tłumaczyć dlaczego was nie było w weekend !!
Właśnie!! w sobotę tak wiało nudą, że aż mi zimno było
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:52   #3478
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Akasha88 Pokaż wiadomość
No nie wiem bronte się rozbijają mocno z tego co girl pisały wcześniej.Zawsze możesz wybrać rozmiar mniejsze ale latanie stopy jest wtedy bardzo bardzo prawdopodobne
Mocno rozbijają? To ja nie wiem, czy Bronte w ogóle są dla mnie. Ewentualnie, gdyby za bardzo noga mi "latała" w bucie, mogę but wypchać watą albo grubą skarpetą TŻ-a.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A Shonel masz w jakim rozmiarze? Może weź taki sam bronte
Shonel mam 39, czyli taki numer, jaki noszę na co dzień, nie brałam mniejszych. Ale jest wszystko w porządku, noga mi nie "lata", stopa i noga są utrzymane na miejscu, ale myślę, że duża w tym zasługa sznurówek (Shonel są wiązane). Jeśli brałabym Bronte, to na pewno mniejsze (38), ale i tak się martwię, że gdyby wełna ubiła się, to noga latałaby mi "góra-dół", no i wtedy byłby problem, bo przecież sznurówek czy innego sznurka sobie w ten model nie wstawię.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:59   #3479
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Shonel mam 39, czyli taki numer, jaki noszę na co dzień, nie brałam mniejszych. Ale jest wszystko w porządku, noga mi nie "lata", stopa i noga są utrzymane na miejscu, ale myślę, że duża w tym zasługa sznurówek (Shonel są wiązane). Jeśli brałabym Bronte, to na pewno mniejsze (38), ale i tak się martwię, że gdyby wełna ubiła się, to noga latałaby mi "góra-dół", no i wtedy byłby problem, bo przecież sznurówek czy innego sznurka sobie w ten model nie wstawię.
też miałam shonel i też w swoim rozmiarze jaki noszę na co dzień, i co? porażka - stopa latała na wszystkie możliwe strony, dlatego dziwny wydaję mi się Twój przypadek... no ale nie wnikam
bierz mniejsze minimum 1 rozmiar a jeśli masz szczupła stopę to nawet 2.
woole baaardzo się rozczłapują.
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:00   #3480
bebeb86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Wreszcie przyszły moje Pusie Emusie te na wymianę.
Ale co się namordowałam z Schaffą, to moje.
W czwartek przez pomyłkę wysłali paczkę za pobraniem, a nie na wymianę, w dodatku i tak bez imnpregnatów.
Niemniej jednak w piątek do mnie wydzwaniali-podziałał ten tel. do księgowej!
I oznajmili, że buty dziś będą.
Wprawdzie w necie na stronie kuriera, nie było info o paczce, ale narobiłam rabanu i się znalazła. Gorzej, że kurier jakiś na zastępstwie nie kwapił się z dowozem...

Mimo trudności butki dotarły!
Psiknęłam tym emu sprayem i nie mam żadnych plam!
Środek nieprzyjemnie pachniał octem, ale szybko wywietrzał.
Aha może się komuś te plamy zrobiły, bo za blisko psikał? Z odległości tworzy się taka jakby mgiełka i nie ma prawa nic być poplamionego.

Co do butków, mam wrażenie,że prawy ma więcej wełny, jest bardziej grubszy.
Wzięłam 35 i są na styk, trochę cisną, ale jak mówicie, że się rozejdą to ok.

Paliczki też mi ciuteczek zmarzły, a po zdjęciu miałam wrażenie, że mam wilgotne rajstopy. Na szczęście to tylko było wrażenie.
bebeb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.