TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 23:28   #4321
czarnabas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej Wszystkim Tyle razy szukalam odpowiedzi na nurtujace pytania na wizazu, ze stwierdzilam ze w koncu sama dolacze zaczelam turbo fire w czerwcu tamtego roku, potem na dluzszy okres odstawilam, zaczelam od poczatku i tak z przerwami wracam. obecnie cwicze 14 tydzien. i w sumie od 3 tygodni non-stop. wiadomo, ze nie zawsze latwo znalezc czas, ale chciec to moc probowalam troche ewki chodakowskiej ale dziala mi na nerwy, po energicznym turbo fire ciezko sie na nia przestawic. jedyny trening ktory mi sie podoba to ten z gwiazdami.

Ogolnie zawsze bylam osoba aktywna (chociaz zawsze bylam jak to sie ladnie mowi "ubita", ale wysportowana;), ale po przeprowadzce za granice, studiowaniu i pracowaniu przytylam przez 2 lata jakies 13 kg. i trafilam na taki moment, ze albo deprecha, albo cos ze soba zrobie. a ze zawsze uwielbialam sport to przemoglam sie i wstalam w koncu z kanapy. niestety ciagle bylo to tydzien zdrowego jedzenia i potem chipsy no bo przeciez niedlugo mam okres. wiec wszystko zrzucalam na karb tego. najwiekszy problem mam z brzuchem. ale dzieki kolezance motywatorce, ktora caly czas "tlukla mi do glowy", ze brzuch to powstaje w kuchni. bo mozna sobie caly dzien cwiczyc, ale nic to nie da jezeli nie zjemy odpowiednio. teraz kiedy ponad 2 tygodnie bez przerwy (male grzeszki byly), ale moge powiedziec ze trzymam sie tej diety to rzeczywiscie widze juz jakies efekty, chyba w koncu do mnie dotarlo, ze brzucha na ktory pracowalam 2 lata nie zrzuce w tydzien.

skusilam sie tez na ta diete o ktorej tak glosno- 3d chili. ameryki nie odkryli, ale przynajmniej bede jesc urozmajcone posilki przez miesiac. fajne sa, bo doprawione, wiadomo, ze dluzej niz miesiac to nie wytrzymam:P po prostu nie chce mi sie gotowac codziennie, ale przynajmniej mam poglad jak komponowac urozmajcony jadlospis. jezeli ktos juz sie w tym orientuje jest masa blogow. tyle fajnych przepisow tak naprawde za darmo)

trzymam za wszystkich i za siebie kciuki, mam nadzieje ze znajde tu motywacje bo czasem z nia kiepsko. ogolnie jestem w momencie w ktorym kilogramy leca powoli, ale mam nadzieje ze tym razem sie nie poddam)
czarnabas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:43   #4322
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Oj wiem jak to jest z czasem...
Mam 2 dzieci (8,5 l i 20 mies) i wygospodarowac czas dla siebie jest naprawde trudno.....cwicze dipiero poznym wieczorem czyli tak po 21:00.
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 18:56   #4323
czarnabas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

wyczytalam tutaj ze niektore dziewczyny cwiczyly tez insanity. czy po turbo fire jest jakas szansa ze dalabym rade? bo z tego co slyszalam to jest totalna miazga
czarnabas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 07:19   #4324
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja Insanity zrobilam bez wczesniejszego przygotowania i dalam rade

Co do Turbo to powiem Wam ze ja zaczynam watpic ze beda rezultaty, wrecz juz w to nie wierze. Moge zapomniec o krotkich spodenkach latem
Nie przerwe bo szkola mi tych 11 tygodni i mam nadzieje ze za 2 miesiace w koncu okaze sie ze sie mylilam ale na dzien dzisiejszy uwazam TurboFire za strate czasu
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 10:30   #4325
chucheria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

witam wszystkich
też chciałabym zacząć turbo fire, bo po urodzeniu dziecka nie jestem zadowolona ze swojego ciała...

Cytat:
Co do Turbo to powiem Wam ze ja zaczynam watpic ze beda rezultaty, wrecz juz w to nie wierze. Moge zapomniec o krotkich spodenkach latem
avani, nie strasz mnie z tymi efektami, bo ja się nastawiłam bardzo...

ps. czy mogłabym prosić o linka do ćwiczeń?
chucheria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:32   #4326
medusa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 14
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Dobry wieczór
ja od dzisiaj mam zacząć ćwiczyć to turbo fire, ale kurcze, ja nawet podskakiwać nie potrafię te kroki, to wszystko..
Czy nauczę się tego ?
Mogłam poswięcić z tydzień chociaż na ćwiczenie kroków..
__________________
Work It Harder Make It Better

Do It Faster Makes Us Stronger
More Than Ever Hour After
Our Work Is Never Over
medusa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:32   #4327
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

uroczyscie stwierdzam ze nienawidze fire 60
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:12   #4328
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ja najbardziej nienawidzę stretch 40 dlatego zamiast robię rozciąganie z Jillian

no ale fire 60 dopiero przede mną także wszystko może się zmienić
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 19:20   #4329
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Kroki wejdą w nawyk, a efekty przyjdą z czasem troszkę cierpliwości dziewczyny

Avani- dasz radę dużo Ci nie zostało, a kiedy robisz pomiary???

Chucheria- musisz sobie poszukać linki na chomiku.Życzę powodzenia
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 20:29   #4330
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Kroki wejdą w nawyk, a efekty przyjdą z czasem troszkę cierpliwości dziewczyny
Cytat:
Napisane przez avani Pokaż wiadomość
uroczyscie stwierdzam ze nienawidze fire 60
Heh, ale jak się czegoś nie lubi, to ciężko o cierpliwość. Męczarnią jest robienie treningu jedynie dla efektów. A wydaje mi się, że taki program jak TF może dawać super efekty, jeśli ktoś faktycznie to lubi i przykłada się. Dla mnie te rzeczy się wiążą, bo jak się przy treningu dobrze bawię, daję naprawdę 100% z siebie .
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 05:43   #4331
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Z Fire 60 jeszcze nie miałam do czynienia. Jestem w połowie 3 tygodnia i coraz bardziej się wciągam w treningi. Są świetne. Na początku rzeczywiście jest trudno jak się kroki mylą i kondycja nie ta sama. Codziennie wszystko mnie bolało i musiałam sobie robić co jakiś czas 1 lub 2-dniową przerwę od treningów bo mój organizm odmawiał mi posłuszeństwa. Kilka dni temu miałam też poważny kryzys związany z ogólnym zniechęceniem, ale jak już go pokonałam, wstąpiło we mnie mnóstwo siły i teraz tak bardzo chce mi się ćwiczyć. Ja również daję z siebie ile mogę i z dnia na dzień obserwuję coraz bardziej widoczne zarysy mięśni. Marzy mi się zgubienie cm w udach i ładne wymodelowanie brzucha. Myślę, że wszystko jest do zrobienia.

Po Turbo Fire planuję Insanity albo P90X.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 07:02   #4332
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej dziewczyny mogę dołączyć, kiedyś już ćwiczyłam TF, doszłam do 4tygodnia i przestałam go ćwiczyć.
Mam 27 latek, na imię Magda, 161 wzrostu, ważyłam przed dietką 65kg, teraz 55,4, chcę zejść do 50ciu. Zostały mi nadprogramowe kilogramy po dwóch ciążach, wcześniej przed nimi ważyłam 48kg. Dzisiaj mój 4dzień TF (1 tydzień). Przyjmniecie mnie do swego grona?
Cwiczę już od marca i jestem na diecie, typu zdrowe odżywianie, 5 posiłków dziennie, mniej więcej co 3 godziny, piję co najmniej 2 litry wody.
Moim celem jest osiągnięcie upragnionej wagi, wyrzeźbienie sylwetki oraz oduczenie się podjadania słodyczy w dużych ilościach

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

A jak wy sobie dajecie rade z Turbo Fire 55Ez, bo ja akurat tego nie znosze, najbardziej lubię Hiity
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 08:15   #4333
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej
Chciałabym zacząć TF, ściągnęłam z chomika 3 filmy od 3 różnych osób, ale pokazuje mi na kompie, że plik jest pusty.... może wiecie co mam sprawdzić, może mi brakuje jakiejś wtyczki
Albo poproszę na PW info skąd ściągnąć poprawne pliki


Edit - udało się, po napisaniu posta sprawdziłam jeszcze raz i się odtwarzają
No to dzieła
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2013-05-01 o 08:17
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 10:02   #4334
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Melduje zaliczony Fire30 i Stretch 10 Ale się napociłam
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 17:16   #4335
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

OO widze ze watek odzyl
miss.hot ja sciagalam z torrentcrazy chyba.
butterfky ja mam 157cm i chcialabym osiagnac wage 47kg..raz mi sie udalo, mniej jadlam i jakies tam cwiczenia robilam...puki co nie widze upragnionych efektow a cwicze od lutego.
plina no moze nie to ze nienawidze hehe bo ogolnie cwicze Turbo z przyjemnoscia, poprostu fore 60 dalo mi niezle w kosc hehe
kapka pomiary pod koniec tego tyg czyli jak skocze tydzien 12 ale tak szczerze nie wiem czy jest sens bo nic sie nie zmieniam....
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 17:54   #4336
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja bedę Turbo fire ćwiczyć co drugi dzień, bo ćwiczę jeszcze inne rzeczy, bieganie, rowerek stacjonarny, Skalpel Chodakowskiej, Callanetics, A6W i takie tam. Ćwiczę Turbo na przemian z innymi ćwiczeniami
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:33   #4337
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hiit 15 i Tone 30 dały mi dziś nieźle w kość.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:46   #4338
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ja chyba za malo jem ze efektow nie ma
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:48   #4339
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez avani Pokaż wiadomość
miss.hot ja sciagalam z torrentcrazy chyba.
.
Udało się jakoś, nie miałam jakieś wtyczki czy coś

Dziś za mną pierwsze ćwiczenia, nie bardzo ogarniam tempo jeszcze....
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 18:48   #4340
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Jeszcze tylko jutro i koniec trzeciego tygodnia za mną. Czuję więcej energii i mam lepsze samopoczucie.

Trzymajmy się, dziewczynki, w grupie raźniej
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:52   #4341
czarnabas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

ja powiem szczerze ze widze efekty, tym bardziej ze juz teraz kiedy kroki znam na pamiec i gdy ona mowi co bedzie kolejne wiem co robic to cisne bardziej i to wlasnie teraz widze najwieksze zmiany

ja uwielbiam Fire 60. stretching tez robie z youtube krotszy i nei tak rozbudowany bo z natury nie jestem gietka i te cwiczenia sa dla mnie za ciezkie. obecnie z powodu bolu plecow mam 3 dzien przerwy, ale zostalo mi 6 tygodni do konca.

jezeli nie ma efektow to nie wiem chyba nalezy zmienic cos w diecie, jak sie je za malo to niedobrze i nieodpowiednie rzeczy to tez zle...

ja ostatnio przez 4 tygodnie cwiczylam i jadlam zdrowo, 6 kg w dol
czarnabas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 05:59   #4342
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej Kochane, jak idą Wasze treningi? Ja jestem na początku drugiego miesiąca. Ostatnio troszkę się rozleniwiłam, bo uczyłam się do egzaminu, ale znów biorę się w garść. Wczoraj było Fire 55ez. Na początku nie przepadałam za tym treningiem, nieźle daje w kość. Teraz za to moje nastawienie zmieniło się na korzyść. Trening bardzo mi się podobał.

Pozdrawiam fanki Fire 55 EZ
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 23:37   #4343
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Hej...ja cwicze dalej...choc ostatnio nie ide zgodnie z rozkladem...robie raz skalpel plus jakies jeszcze inne cwiczenia a raz Turbofire.
Zdrowo sie odzywiam od jakiegos czasu......bardzo zdrowo...pilnuje kalorii, weglowodanow, bialka i tluszczy...jem duzo a zdrowo.
na dzien dzisiejszy nie widze ZADNYCH rezultatow a to juz chyba niedlugo koniec 15 tygodnia.
Jestem rozczarowana i lekko podlamana......goowno wartne to TurboFire dla mnie.....
Dawniej cwiczac 3 miesiace malam juz -6 kg, -22 cm, cialo bylo jedrne i pozbylam sie cellulitu, a teraz waga ani drgnela, cm spadlo moze w sumie ze 4, cellulit ogromny jak byl tak jest i dalej jestem jak galareta.....nie jest to motywujace...
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:01   #4344
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny
Chciałabym zacząć ćwiczyć TurboFire. Jestem szczupła, jednak przydałoby się zrzucić trochę z brzucha i przede wszystkim ujędrnić ciało oraz wzmocnić kondycję.
Nie mam niestety ekspandera. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, więc mogłybyście mi na podać jakiegoś zaufanego sprzedawcę na allegro, który nie sprzedaje bubla ? Przeszukiwałam forum, jednak wszelkie linki przenoszą mnie do archiwum allegro. Jedyne, czego udało mi się konkretnie dowiedzieć, to że ekspander powinien mieć ok. 1,80cm i być gumowy, zgadza się?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:51   #4345
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Wczoraj mialam niesamowity przypływ energii, w tej parówie wziełąm się za czwiczenia lało się ze mnie ale było super Kiedyś zrobiłam 12 tygodni TF i efekty może nie były spektakularne ale tez nie trzymalam żadnej diety, brzuszek się splaszczył- odsłoniła talia nie mówiac o fantastycznym samopoczuciu, więc dla mnie warto
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 17:51   #4346
donnievie
Przyczajenie
 
Avatar donnievie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja zaczęłam Turbo Fire dopiero kilka dni temu, ale już mogę zobaczyć efekty. Zapewne ma to związek z tym, że robię jednocześnie 8min ABS Workout i biegam, ale przyznacie, że kilogram w kilka dni (bez diety!) to dobry wynik. Planuję sobie robić zdjęcia, więc jak skończę to się chętnie z wami podzielę efektami
donnievie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 07:57   #4347
Kokoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześć dziewczyny Też chciałabym powalczyć ze swoimi kilogramami, a jak czytam Wasze wypowiedzi na temat tego treningu to aż się cała trzęsę na samą myśl, że mogłabym go robić. Moim problemem jest jednak dostępność tych filmików. Czy któraś z Was mogłaby mi podesłać jakiś link do ściągnięcia tego cuda? Będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam wszystkie ćwiczące
Kokoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:25   #4348
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Ja niestety musze powiedziec ze to dla mnie byla strata czasu.
Po TF prawie zadnych efektow nie ma..... Z insanity bylam bardziej zadowolona.....
Lece do polski za jakies 11 dni i jaka bylam taka jestem....krotkie spodenki niestety nie zobacza swiatla dziennego w tym roku.
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:30   #4349
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez avani Pokaż wiadomość
Ja niestety musze powiedziec ze to dla mnie byla strata czasu.
Po TF prawie zadnych efektow nie ma..... Z insanity bylam bardziej zadowolona.....
Lece do polski za jakies 11 dni i jaka bylam taka jestem....krotkie spodenki niestety nie zobacza swiatla dziennego w tym roku.
Szkoda, a stosowałaś do tego jakąś dietę?

Możecie mi powiedzieć jaką długość mają Wasze ekspandery? 1,25cm będzie za krótki?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 13:25   #4350
avani
Raczkowanie
 
Avatar avani
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Diety zadnej szczegolnej nie stosowalam, zdrowo jadlam. zadnych slodyczy, fast foodow, posilki male co 2-3,5 godziny, duzo warzyw i owocow, ryb, orzechow, no i zadnych weglowodanow na kolacje.
Tak jem przez ostatnie 2 miesiace jak nie dalej i caly czas efektow brak.....
avani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.