Forex inwestuje ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 16:07   #1
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185

Forex inwestuje ktoś?


Witam,
Założyłam wątek aby poczytać o Waszych doświadczeniach z forexem.

Na razie zbieram informacje i opinie bo sama mam zamiar zainwestować.

Czy są wśród Was osoby inwestujące tyn systemem?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:24   #2
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

ja się przybieram ogarnąć o co tam chodzi na razie, także z miłą checią poczytam wątek i też sie czegos ciekawego dowiem
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:11   #3
sajrusx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Hej, to mój pierwszy wpis na forum : D.

Inwestowałem kiedyś w Forex, przeczytałem kilka grubych książek o analizie technicznej i fundamentalnej. Założyłem konto na Admiral Market i wpłaciłem pierwsze fundusze.

Nie było to dużo, w granicach 50$ (teraz można chyba mniej, zmieniło się troche od tamtego czasu). Zacząłem inestować, zyski powodowały euforie łączoną z wyobrażeniami najnowszych samochodów i nowych inwestycji, straty natomiast wizje rynsztoka i przyjaźni ze szczurami. Tak czy owak, było to fajne doświadczenie, które pokazało, że nic za darmo nie spłynie.

Teraz nieco technicznego spojrzenia na całość : D
Po zarejestrowaniu na AM pobrałem sobie aplikacje Meta Trader, która pozwalała na inwestowanie w locie. Ustawiłem sobie dźwignię na poziomie 100 (czyli moje 2$ zostały pomnożone przez 100 i mogłem inwestować 200$ i jednocześnie każdy zysk był mnożony jak i strata - więc szybko można sie było wyzerować jak i zyskać). Inwestowałem w waluty, które miały jak najniższy spread (różnica między kupnem a sprzedażą - w kantorach dobrze widać taki spread - kupno 5,000, sprzedaż 5,020 i to 0,020 to jest spread), żeby jak najszybciej móc zyskać.

Ustawiłem Meta Trader na wykresy świecowe (najlepsze wg mnie) a następnie z defibrylatorem sondowałem czy jestem na niedźwiedziu czy byku : D (niedźwiedź to spadek, byk to wzrost w żargonie).

Są różni inwestorzy - grający na minutowych odstępach czasowych generujący zyski ze statystyki wzrostów i spadków (mają wkalkulowane w zyski straty) i tak kroczkami zdobywają grosz do grosza. Są też średnioterminowi - ja np. grałem na półgodzinnej aktualizacji oraz długoterminowi.

I z mojego doświadczenia wygląda to tak, że trzeba mieć sporo kasy na start żeby się nie utopić przy jednorazowym spadku lub wzroście (waluty można kupować lub sprzedawać). Sporo czytać co się dzieje w krajach, w których rządzi ta waluta i jak wpływa na drugą walute. A analiza techniczna to jest jedynie odniesienie do historii - całe cykle fibonacciego etc. nie przydały mi się wiele. Wg mnie rządzi analiza fundamentalna - czyli zjawiska, które się dzieją na świecie oraz psychologia tłumu (jak jest spadek - nagle tysiące osób sprzedają walute - a Ci, którzy to wywołali zyskują na kupnie).

I tak raz z moich 50$ zrobiłem 200, by później rządny nowego jachtu stracić wszystko jednym spadkiem giełdy : D. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny nim rzucą pomidorami.

Mógłbym o tym pisać i pisać. Ale ile tutaj zgromadzonych osób przeczytało do końca Pana Tadeusza albo W imię Róży - Eco bez wzdrygnięcia niechęci i lekkich nudności żołądkowych : D

Rafał
sajrusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:57   #4
sajrusx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Hej, to mój pierwszy wpis na forum : D.

Inwestowałem kiedyś w Forex, przeczytałem kilka grubych książek o analizie technicznej i fundamentalnej. Założyłem konto na Admiral Market i wpłaciłem pierwsze fundusze.

Nie było to dużo, w granicach 50$ (teraz można chyba mniej, zmieniło się troche od tamtego czasu). Zacząłem inestować, zyski powodowały euforie łączoną z wyobrażeniami najnowszych samochodów i nowych inwestycji, straty natomiast wizje rynsztoka i przyjaźni ze szczurami. Tak czy owak, było to fajne doświadczenie, które pokazało, że nic za darmo nie spłynie.

Teraz nieco technicznego spojrzenia na całość : D
Po zarejestrowaniu na AM pobrałem sobie aplikacje Meta Trader, która pozwalała na inwestowanie w locie. Ustawiłem sobie dźwignię na poziomie 100 (czyli moje 2$ zostały pomnożone przez 100 i mogłem inwestować 200$ i jednocześnie każdy zysk był mnożony jak i strata - więc szybko można sie było wyzerować jak i zyskać). Inwestowałem w waluty, które miały jak najniższy spread (różnica między kupnem a sprzedażą - w kantorach dobrze widać taki spread - kupno 5,000, sprzedaż 5,020 i to 0,020 to jest spread), żeby jak najszybciej móc zyskać.

Ustawiłem Meta Trader na wykresy świecowe (najlepsze wg mnie) a następnie z defibrylatorem sondowałem czy jestem na niedźwiedziu czy byku : D (niedźwiedź to spadek, byk to wzrost w żargonie).

Są różni inwestorzy - grający na minutowych odstępach czasowych generujący zyski ze statystyki wzrostów i spadków (mają wkalkulowane w zyski straty) i tak kroczkami zdobywają grosz do grosza. Są też średnioterminowi - ja np. grałem na półgodzinnej aktualizacji oraz długoterminowi.

I z mojego doświadczenia wygląda to tak, że trzeba mieć sporo kasy na start żeby się nie utopić przy jednorazowym spadku lub wzroście (waluty można kupować lub sprzedawać). Sporo czytać co się dzieje w krajach, w których rządzi ta waluta i jak wpływa na drugą walute. A analiza techniczna to jest jedynie odniesienie do historii - całe cykle fibonacciego etc. nie przydały mi się wiele. Wg mnie rządzi analiza fundamentalna - czyli zjawiska, które się dzieją na świecie oraz psychologia tłumu (jak jest spadek - nagle tysiące osób sprzedają walute - a Ci, którzy to wywołali zyskują na kupnie).

I tak raz z moich 50$ zrobiłem 200, by później rządny nowego jachtu stracić wszystko jednym spadkiem giełdy : D. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny nim rzucą pomidorami.

Mógłbym o tym pisać i pisać. Ale ile tutaj zgromadzonych osób przeczytało do końca Pana Tadeusza albo W imię Róży - Eco bez wzdrygnięcia niechęci i lekkich nudności żołądkowych : D

Rafał
sajrusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:57   #5
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Dzięki z ten wpis i to 2 razy

Ja mam zamiar powierzyć komuś moja kase zeby inwestował w zamian za prowizję.Sama się tego nie podejmę.
Ale na poczatek mialy to być dolary-czekałam na niski kurs- a teraz niby lepsze euro.Tak wiec czekam i mysle co tu zrobić.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:14   #6
sajrusx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Odradzałbym (chyba, że ktoś ma na tyle kasy żeby przeżyć skoki sprzedaży i kupna). Znam tylko tych, którzy zarobili na tym pisząc swoje aplikacje prognozujące bliską przyszłość.

Prostsze jest inwestowanie na giełdzie - tu wystarczy przejść historię danej firmy - np. PKO - i ciągle w niej wiercić informacyjnie. Wtedy mniej więcej wiadomo czy da sie zarobić czy nie.

Mimo wszystko POWODZENIA!
sajrusx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:41   #7
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Po 1 załóż sobie konto demo na jakiejś platformie jest ich pełno.
Po 2 czytaj różne analizy i książki na ten temat.
Ja zarobiłem pieniądze na forexie ale i tak dalej uczę się nt temat.
A u jakiego brokera planujesz?
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 22:58   #8
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

bmfn
maz kolezanki sie tym zajmuje
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:08   #9
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Ale zdajesz sobie sprawe że możesz stracic. Ja inwestuje przez polską firme.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 09:17   #10
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Tak wiem że mogę stracić. Mogę sobie zaznaczyć limit straty.
A ty gdzie inwestujesz?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 09:21   #11
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Tms brokers i inne firmy ale jechałem 2 lata na demo i dalej mam konta demo. Pozniej napisze więcej.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 09:45   #12
Krzysiek321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Jak dla mnie to jest loteria, próbowałem tego na darmowym koncie na platformie plus500 i fakt udało się zarobić, ale ostatecznie i tak umoczyłem więc oszczędności bym raczej w to nie pakował.
__________________
Szablony allegro dla każdego.
Krzysiek321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 15:00   #13
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez Krzysiek321 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest loteria, próbowałem tego na darmowym koncie na platformie plus500 i fakt udało się zarobić, ale ostatecznie i tak umoczyłem więc oszczędności bym raczej w to nie pakował.
Dlatego zawsze mówie najpierw demo potem konto realne plus czyanie książek, można chodzić na darmowe szkolenia z forex. A powierzenie znajomemu aby grał na forexie to jest głupota.
Ja zanim inwestowałem w danej firme sprawdzam czy ma licencje KNF i ma zabazpieczenie w ramach upadku firmy.
Maklera też sprawdzam np czy ma licencje maklera.
A całe oszczędności ładowanie w giełde to jest dla mnie głupota .
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 20:29   #14
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ale na poczatek mialy to być dolary-czekałam na niski kurs- a teraz niby lepsze euro.Tak wiec czekam i mysle co tu zrobić.
Przecież na Forex zarabiasz na różnicy kursu z momentu wejścia i wyjścia z rynku. Kurs nie musi być niski.

Cytat:
Napisane przez sajrusx Pokaż wiadomość
Prostsze jest inwestowanie na giełdzie - tu wystarczy przejść historię danej firmy - np. PKO - i ciągle w niej wiercić informacyjnie. Wtedy mniej więcej wiadomo czy da sie zarobić czy nie.
Na giełdzie można zyskać tylko, gdy idzie do góry. Na Forex nie masz tego ograniczenia.

Poza tym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360576 .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 23:10   #15
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Tak.Tylko najpierw musze te dolary kupić a po wyborach w USA dolar poszedł w gore.

Acz ktos korzystał z usług maklera?
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2013-01-01 o 10:14
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:03   #16
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Tak.Tylko najpierw musze te dolary kupić a po wyborach w USA dolar poszedł w gore.

Acz ktos korzystał z usług maklera?
Nie, nie musisz. Wystarczą złotówki do inwestycji na Forexie. Konto u brokera nie musi być w EUR ani w USD. Potem 'sprzedajesz' dolary (tak, można dokonać transakcję sprzedaży nie mając sprzedawanej rzeczy, piszę to w cudzysłowie, bo to tak naprawdę nawet nie jest sprzedać).

Poza tym - kurs dolara z 7. listopada to 3,20, z 31. grudnia 3,09... (chyba że nie mówimy o kursie do PLN).

Zresztą kurs GBP/USD też urósł od połowy listopada (akurat grałam na tej parze, więc wiem ).

Edytowane przez SdC
Czas edycji: 2013-01-01 o 16:04
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:15   #17
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Możesz kupować rózne waluty. Można zarabiać na spadkach i zyskach waluty.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:24   #18
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

No to teraz zgupialam.
Dostałam takie info, ze:zakładam konto w dolarach w PKO i to konto ma być kontem z którego mam wpłacić kase na subkonto do bmfu.Na to konto w pko bedzie rowniez wypłacana kasa/zyski z bmfu.

Boże to ja jestem w czarnej doopie za przeproszeniem w tym temacie.
No mam 3 miechy na zglebienie wiedzy i podjecie decyzji.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2013-01-01 o 16:30
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:58   #19
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

A możesz całośc mejla wkleić tutaj?
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 17:47   #20
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Mogę
"Inwestycja w licencjonowanym domu maklerskim (broker walutowy) bmfn :
Klient zakłada konto na stronie bmfn.eu , wpłaca pieniądze do PKO S.A. na wskazane konto , podając w tytule przelewu swój indywidualny numer subkonta który dostaje po założeniu konta na bmfn.eu
Minimum 1000$ lub 1000euro i może sam inwestować swój kapitał na forexie (globalna giełda towarowo walutowa) lub powierzyć pieniądze maklerom z bmfn. Wówczas maklerzy za klienta zarządzają jego kapitałem pobierając 30% prowizji od zysku który wypracują, nie ma innych kosztów zarządzania , prowadzenie rachunku nic nie kosztuje, nie ma prowizji za wpłaty , jest natomiast prowizja od wypłat , niezależnie od kwoty wypłacanej 20$ od każdej wypłaty. Pieniądze można wypłacić w każdej chwili , wystarczy wysłać mejla do bmfn z drukiem wypłaty i skanem dowodu osobistego, przelew z bmfn jest realizowany tego samego dnia. Pieniądze mogą wrócić do klienta tylko na to konto z którego weszły i musi to być konto posiadacza rachunku w bmfn z którego chce wypłacić pieniądze, nikt inny nie ma dostępu do konta klienta , tylko klient może środki wypłacać , makler może jedynie inwestować środki za klienta na rynku forex i tylko w przypadku zysku dostaje prowizje. Inwestycja wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym , ale na początku klient deklaruje % straty który jest w stanie zaakceptować, od 10% miesięcznie do 60% miesięcznie. Od tej decyzji zależy również ewentualny roczny % stopy zwrotu.
10% ryzyka daje średnio roczny zysk na poziomie 10-20% po odjęciu prowizji maklera , 20% ryzyka to zysk 20-40% rocznie , 30% ryzyka to zysk 40-70% rocznie , 40%ryzyka miesięcznego to zysk 70-100% rocznie , 50% ryzyka to 100-150% rocznie i 60% ryzyka to 150-200% rocznie po odjęciu prowizji.
Za zyski kapitałowe z tej inwestycji nie jest pobierany podatek belki ponieważ jest to inwestycja globalna i dom maklerski nie zgłasza tego do urzędu skarbowego.
Jest też możliwość tej samej inwestycji z ochroną kapitału , przy wpłacie od 10000$ lub euro do kwoty 30000$ gwarancja kapitału wynosi 90% , ale minimalny okres inwestycji wynosi 1 rok, wówczas klient ma gwarantowane 90% kapitału który wpłacił, w przypadku kiedy dom maklerski wypracuje zysk dla klienta , klient dostaje 30% tego zysku. , przy wpłacie między 30000$ a 300000$ lub euro gwarancja kapitału wynosi 100% przy inwestycji na 1 rok , zysk klienta to również 30% zysku który wypracuje dom maklerski (realny zysk dla klienta to 10-20% w skali roku) , przy wpłacie powyżej 300000$ lub euro klient ma gwarancje 100% wpłaconego kapitału plus zysk domu maklerskiego na poziomie 50%. "

Ja naprawdę nie jestem blondynką.Nie wiem gdzie ja wyczytałam to konto w PKO i jeszcze w dolarach
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2013-01-01 o 17:52
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:21   #21
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Ja pingole oni są mega drodzy .
Z tego co wiem można zrezygnować w 10 dni jesli zawiera się poza się siedzibą.
A chcesz z tego zrezygnować? Zrobiłaś przelew?
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:26   #22
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Nie.
Zle zrozumiałam zasady i czekałam na tanie dolary

Czemu drodzy?
Ja chcialam skorzystac z tego pierwszego rodzaju inwestycji gdzie zabieraja 30%.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2013-01-01 o 18:27
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:28   #23
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mogę
(...)

Ja naprawdę nie jestem blondynką.Nie wiem gdzie ja wyczytałam to konto w PKO i jeszcze w dolarach
Proponuję te 3 miesiące poświęcić na dokształcenie się co i jak i samemu inwestować . Są brokerzy, którzy umożliwiają inwestycje już od 100 PLN/EUR/USD . Na praktycznie każdej platformie można założyć konto demo - tam też zobaczysz jak to wygląda, jak działa, poćwiczysz i może sama spróbujesz? (są systemy, gdzie przy ryzyku 1% kapitału zyskujesz 20-30% rocznie - nie mówię, że to łatwe, ale zawsze to własnoręcznie zarobiona kasa)

Poza tym 20$ od wypłaty z konta?!
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:38   #24
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Proponuję te 3 miesiące poświęcić na dokształcenie się co i jak i samemu inwestować . Są brokerzy, którzy umożliwiają inwestycje już od 100 PLN/EUR/USD . Na praktycznie każdej platformie można założyć konto demo - tam też zobaczysz jak to wygląda, jak działa, poćwiczysz i może sama spróbujesz? (są systemy, gdzie przy ryzyku 1% kapitału zyskujesz 20-30% rocznie - nie mówię, że to łatwe, ale zawsze to własnoręcznie zarobiona kasa)

Poza tym 20$ od wypłaty z konta?!
Sam każdemu proponuje założyć konto demo u brokerów .. I zgodzę się cała wypowiedzią.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 07:56   #25
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Ja się przybieram do tego konta demo od ponad pół roku, i wiem ile mnie czeka nauki i dlatego jakos to odkladam, wygląda to po waszych wypowiedziach ze trzeba sie konkretnie przylozyc zeby chociaz terminologie poznac pozdrawiam wszystkich grających na giełdzie czy na forexie, moze kiedys i dla mnie uda sie dołączyc jestem w polowie stycznia zapisana na szkolenie, wiec moze cos ruszy
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 09:23   #26
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Warto zobaczy ostrzeżenia knf;
http://bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komi...000_index.html
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 14:39   #27
sredniakus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

A może któraś z Was bierze udział w konkursie Easy Forex, w którym można wygrać 1 mln dolarów w gotówce? Konkurs jest globalny, a we wczorajszym rankingu inwestorów ze 160 krajów na pierwszym miejscu była... Polka
sredniakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:48   #28
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Bardzo polecam książkę "Forex dla bystrzaków". Niedawno ją zamówiłam i teraz zgłębiam tajniki. Jest mnóstwo wiedzy do opanowania akurat na czas zbliżających się wakacji. Bardzo przystępnie i profesjonalnie napisana. Sama dopiero zaczynam inwestować, ale coraz bardziej mi się to podoba.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:25   #29
sredniakus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Forex inwestuje ktoś?

Cytat:
Napisane przez sredniakus Pokaż wiadomość
A może któraś z Was bierze udział w konkursie Easy Forex, w którym można wygrać 1 mln dolarów w gotówce? Konkurs jest globalny, a we wczorajszym rankingu inwestorów ze 160 krajów na pierwszym miejscu była... Polka
Inwestorkom zainteresowanym tematem podrzucam info o ich nowej akcji promocyjnej o nazwie "World Trade Series", która przewiduje wiele nagród - w tym np. dwie noce shoppingu w Paryżu czy luksusowe wakacje. Powstrzymam się od dodawania linków ze szczegółami akcji, żeby moja wiadomość nie została uznana za spam, a która z Was jest zainteresowana tematem, to proponuje wygooglowanie info po prostu po nazwie konkursu...
sredniakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.