ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 15:36   #331
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
G- oznacza tonację Gold przecież, poza tym 4G będzie jaśniejsze o poziom od 3N.. nie wiem skąd wzięłaś ten czarny jak smoła kolor w rezultacie
Na palecie 4G wydaje sie ciemniejszy niz 3N . Zastanowie sie jeszcze jaki kolor dobrac. dzieki za info, Pozdrawiam
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:09   #332
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Przepraszam za pomyłkę w cytacie. Kieruję to do autorki wątku.


Jeśli mogę się wtrącić to moim zdaniem woda 9% jest nawet za silna. Im wyższa woda tym bardziej zniszczone włosy. Już przy 9% włos jest martwy. Osobiście zrobiłabym maksymalnie 6% i najwyżej potrzymałabym dłużej. Jeśli malujesz tylko odrost to z każdym kolejnym farbowaniem trochę farby trafi na wcześniej malowane i go bardziej rozjaśni. Zbliża się lato więc słoneczko tez zrobi swoje. Blond suchy, wytrawiony,matowy i martwy wygląda inaczej niż błyszczący i żywy. Sugeruję więc matrixa color sync , poziom 10 bez amoniaku. Z doświadczenia wiem,że do blondu amoniak niepotrzebny, jeśli nie ma siwych.
Pewnie włosy wyjdą ciemniejsze niż Twoje, ale dużo zdrowsze.
sama używam color sync, ale to jest toner, więc włosów nie rozjaśni. żeby uzyskać kolor jaki chce autorka trzeba niestety użyć farby i silnej wody. 6% raczej sobie nie poradzi, ale zawsze można spróbować
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:18   #333
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
sama używam color sync, ale to jest toner, więc włosów nie rozjaśni. żeby uzyskać kolor jaki chce autorka trzeba niestety użyć farby i silnej wody. 6% raczej sobie nie poradzi, ale zawsze można spróbować
Nie rozjaśni aż tak jak chce autorka to fakt i tak też napisałam.
Niemniej jednak może rozjaśnić o 2-3 tony, a z każdym kolejnym razem będą ciut jasniejsze. To lepsze niż użycie 12% wody z farbą z amoniakiem, po której jedyne co autorce zostanie to studiować wątki na temat regeneracji spalonego sianka.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-01-12 o 17:24
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:22   #334
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync

A farbowała sobie ktoras z was moze tym kolorem 4G??? jak on wychodzi wpada w taka chlodna czern??
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 07:33   #335
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
A farbowała sobie ktoras z was moze tym kolorem 4G??? jak on wychodzi wpada w taka chlodna czern??
Przecieć napisane jest,że G to Gold czyli złoto, czyli na pewno nie jest to chłodny kolor
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:39   #336
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Czesc dziewczynki, dzieki za wypowiedzi i rady! Dzis poszlam do fryzjera,zrobilam odrost, a za dwa miesiace startuje z wlasna farba colorsync matrixa,10n i woda.. 6 albo 9 no tu sie zastanawiam. Zalaczylam nizej zdjecia koloru moich wlosow, bylly to wakacje wiec swiatlo dzienne idealnie pokazalo moj kolor Chce ten kolor podtrzymac. Mam nadzieje ze farba 10n z woda sie uda!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 339.jpg (63,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto 503.jpg (26,6 KB, 68 załadowań)
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:27   #337
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez magda6858 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki, dzieki za wypowiedzi i rady! Dzis poszlam do fryzjera,zrobilam odrost, a za dwa miesiace startuje z wlasna farba colorsync matrixa,10n i woda.. 6 albo 9 no tu sie zastanawiam. Zalaczylam nizej zdjecia koloru moich wlosow, bylly to wakacje wiec swiatlo dzienne idealnie pokazalo moj kolor Chce ten kolor podtrzymac. Mam nadzieje ze farba 10n z woda sie uda!
czemu się fryzjera po prostu nie spytasz czym ci robi, jakiego koloru i wody używa. czyżby trzymał to przed tobą w tajemnicy?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 11:35   #338
magda6858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze pomozcie,jestem w tym temacie zielona. Farbowanie-Matrix

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
czemu się fryzjera po prostu nie spytasz czym ci robi, jakiego koloru i wody używa. czyżby trzymał to przed tobą w tajemnicy?
Poniewaz juz nie farbuje u tego fryzjera. Mial on zaklad w innej miejscowosci, bo w poblizu nikt nie farbuujje farba matrix. Przez studia itd, ciezko bylo mi dojezdzac, wiec w mojej miejscowosci jedyna dobra farba to keune, a wiec fryzjerka robi mi nią tylko odrost, ale jest to jakas dziwna farba ze wychodza siwe wlosy,ale ona cos tam dodaje i odrostu nie ma,roznicy takze. robi woda 9. Ale boje sie u niej zafarbowac calosc,poniewaz niechce stracic tego kolory ktory mam na wlosach od matrixa. Do popprzedniego fryzjera glupio mi wrocic... "W łaske"
magda6858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:46   #339
pprinncessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 50
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hey dziewczyny, czytałam cały wątek i chciałam się was poradzić co będzie lepsze na moje włosy. Z natury włosy mam ciemny brąz i takich też używam farb, żeby nie było widać różnicy. Problem w tym, że mam sporo siwych włosów i dlatego muszę farbować włoski ponieważ przy moich ciemnych włosach siwe strasznie się rzucają w oczy. Chciałam spytać czy ColorSync pokryje siwe włosy? Albo może czy jest możliwość ze na siwe włosy nałożę SoColor a na reszte ColorSync? Kiedyś użyłam raz SoColor chyba N3 o ile dobrze pamiętam i byłam zadowolona ale mam dosyć zniszczone włosy więc wolałabym użyć ColorSync, bo z tego napisałyście naprawdę jest świetny i nie niszczy. Przez dłuższy czas na farbę chodziłam do fryzjerki ale teraz stwierdziłam ze szkoda mi na to pieniędzy bo ciemny brąz łatwo samemu się nakłada i nie ma chyba opcji żeby coś poszło nie tak Włoski miałam zawsze farbowane farbą wella ale jaką to nie wiem i chciałabym teraz nałożyć na całość matrixa żeby potem tylko ewentualnie na odrost i co jakiś czas na całość dla odżywienia koloru. Mam nadzieje, że mi coś poradzicie
pprinncessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:18   #340
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez pprinncessa Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, czytałam cały wątek i chciałam się was poradzić co będzie lepsze na moje włosy. Z natury włosy mam ciemny brąz i takich też używam farb, żeby nie było widać różnicy. Problem w tym, że mam sporo siwych włosów i dlatego muszę farbować włoski ponieważ przy moich ciemnych włosach siwe strasznie się rzucają w oczy. Chciałam spytać czy ColorSync pokryje siwe włosy? Albo może czy jest możliwość ze na siwe włosy nałożę SoColor a na reszte ColorSync? Kiedyś użyłam raz SoColor chyba N3 o ile dobrze pamiętam i byłam zadowolona ale mam dosyć zniszczone włosy więc wolałabym użyć ColorSync, bo z tego napisałyście naprawdę jest świetny i nie niszczy. Przez dłuższy czas na farbę chodziłam do fryzjerki ale teraz stwierdziłam ze szkoda mi na to pieniędzy bo ciemny brąz łatwo samemu się nakłada i nie ma chyba opcji żeby coś poszło nie tak Włoski miałam zawsze farbowane farbą wella ale jaką to nie wiem i chciałabym teraz nałożyć na całość matrixa żeby potem tylko ewentualnie na odrost i co jakiś czas na całość dla odżywienia koloru. Mam nadzieje, że mi coś poradzicie
......
ja proponuję nastepującą metodę: robisz odrost przy głowie farbą SOColor,tylko odrost<ponieważ siwe włosy lepiej jednak pokryje farba> spłukujesz,podsuszasz włosy i juz na całość kładziesz Sync.Sync pokrywa siwe włosy,ale się z nich jednak wypłukuje do miesiąca czasu ,chociaz i tak wygląda to o niebo lepiej niż po zwykłej farbie. Zafarbowanie włosów tylko Synkiem spowoduje róznice w kolorze odrostów i reszty włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:26   #341
mampt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

witam
mam pytanie do wszystkich wizazystek bo czytam forum od dawna i sama nie moge znalezc odpowiedzi
w listopadzie farbowalam wlosy(blond balejaz) matrixem color sync na kolor 6wn mieszany z 6g i wyszly jak dla mnie bardzo ciemne
teraz po 2 m-cach troche sie wymyly ale dalej sa brazowe -odrost ma podobny kolor
pytanie brzmi co by sie stalo gdybym zafarbowala wlosy matrixem na poziomie 7 lub moze jakias 8
czy kolor calych wlosow troche sie rozjasni i czy odrosty nie zlapia go inaczej
raz czytam wypowiedzi ze color sync nie rozjasni koloru a innym razem ze dziewczyny farbuja raz 6 potem 8 lub 7
sama niewiem co mam zrobic
moze ktoras z Was robila cos takiego
baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo prosze o pomoc
mampt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 19:28   #342
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez mampt Pokaż wiadomość
witam
mam pytanie do wszystkich wizazystek bo czytam forum od dawna i sama nie moge znalezc odpowiedzi
w listopadzie farbowalam wlosy(blond balejaz) matrixem color sync na kolor 6wn mieszany z 6g i wyszly jak dla mnie bardzo ciemne
teraz po 2 m-cach troche sie wymyly ale dalej sa brazowe -odrost ma podobny kolor
pytanie brzmi co by sie stalo gdybym zafarbowala wlosy matrixem na poziomie 7 lub moze jakias 8
czy kolor calych wlosow troche sie rozjasni i czy odrosty nie zlapia go inaczej
raz czytam wypowiedzi ze color sync nie rozjasni koloru a innym razem ze dziewczyny farbuja raz 6 potem 8 lub 7
sama niewiem co mam zrobic
moze ktoras z Was robila cos takiego
baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo prosze o pomoc
.............
Sync nie rozjasni włosów,nie ma szans,on może zmienic tylko ich odnień,ewentualnie mozna nim przyciemnić.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:31   #343
mampt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

czy dobrze rozumiem ze w takim razie pozostaje mi kolejny raz zrobic jasne pasemka lub balejaz i dopiero za jakis czas pokryc cale wlosy synciem
mampt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:46   #344
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez mampt Pokaż wiadomość
czy dobrze rozumiem ze w takim razie pozostaje mi kolejny raz zrobic jasne pasemka lub balejaz i dopiero za jakis czas pokryc cale wlosy synciem
.......
raczej tak
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:54   #345
pprinncessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 50
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
ja proponuję nastepującą metodę: robisz odrost przy głowie farbą SOColor,tylko odrost<ponieważ siwe włosy lepiej jednak pokryje farba> spłukujesz,podsuszasz włosy i juz na całość kładziesz Sync.Sync pokrywa siwe włosy,ale się z nich jednak wypłukuje do miesiąca czasu ,chociaz i tak wygląda to o niebo lepiej niż po zwykłej farbie. Zafarbowanie włosów tylko Synkiem spowoduje róznice w kolorze odrostów i reszty włosów.

Ok dziękuje tak zrobię
pprinncessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:42   #346
mampt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
raczej tak

ok.w takim razie sprobuje z tymi jasnymi pasemkami ale poczekam jeszcze do marca moze kolor wymyje sie bardziej
bardzo dziekuje za odpowiedz
mampt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:48   #347
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny powiedzcie mi czy ColorSync można mieszać? SoColor mieszałam przeważnie, ale Synca jeszcze nigdy nie używałam..
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:58   #348
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez ancia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy ColorSync można mieszać? SoColor mieszałam przeważnie, ale Synca jeszcze nigdy nie używałam..
.......
jak najbardziej można.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:02   #349
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Zastanawiam się jeszcze nad pastelami z Synca. Wiecie jak one wychodzą na włosach?
Mam jasną cerę, niebieskie oczy i naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond i chciałąbym uzyskać jasny chlodny blond.

Czy ktoś już używał tych pasteli?
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 20:52   #350
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez ancia90 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad pastelami z Synca. Wiecie jak one wychodzą na włosach?
Mam jasną cerę, niebieskie oczy i naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond i chciałąbym uzyskać jasny chlodny blond.

Czy ktoś już używał tych pasteli?
.........
musiałabys najpierw rozjaśnić włosy do jasnego blondu a potem nałożyć Sync...ale ja bym ci poleciła ''zwykłe'' synki a nie pastele.Pastele wychodzą baaaardzo delikatnie i słabo tonują żółtawy odcien po rozjaśniaczu...lepsze będzie zwykłe A lub V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:11   #351
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Właściwie to mam jasny blond teraz na głowie, ale skoro nie wyczytałam jeszcze ani jednej opinii która by poleciła te pastele to zostanę przy zwykłych .

Dark widzę, że Ty się znasz na rzeczy to może zapytam Cię jeszcze czym się właściwie różni Sync A od V. Do tej pory używałam zawsze SoColor 10A i póki się trochę nie sprał był szarawy. A V? Też będzie szarawy?
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:59   #352
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez ancia90 Pokaż wiadomość
Właściwie to mam jasny blond teraz na głowie, ale skoro nie wyczytałam jeszcze ani jednej opinii która by poleciła te pastele to zostanę przy zwykłych .

Dark widzę, że Ty się znasz na rzeczy to może zapytam Cię jeszcze czym się właściwie różni Sync A od V. Do tej pory używałam zawsze SoColor 10A i póki się trochę nie sprał był szarawy. A V? Też będzie szarawy?
.......
własnie tym się różni,ze nie będzie szarawy,A -to taki popiołek<wpada lekko w szaro zielony > a V- to fiolet czyli neutralizuje żółty odcień i go schładza..ładnie wychodzi pomieszanie A z V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 12:39   #353
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Raz zmieszałam 10A z 10N i szczerze mówiąc miałam wrażenie że użyłam tylko N ponieważ włoski wyszły w naprawdę ciepłym odcieniu.
Może rzeczywiście przerzucę się na V ..

Kto szuka, nie błądzi..
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:12   #354
mampt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

a czy ktoras z wizazystek mieszala color sync ale nie np. 6g i 6wn tylko 6g i 7wn lub 6wn i 7 wn
czy tak wogole mozna i co z tego wyjdzie
mampt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:26   #355
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez mampt Pokaż wiadomość
a czy ktoras z wizazystek mieszala color sync ale nie np. 6g i 6wn tylko 6g i 7wn lub 6wn i 7 wn
czy tak wogole mozna i co z tego wyjdzie
......
szczerze,prawdopodobnie nie zauważyłabyś róóznicy między tymi mieszankami...ewentualnie mieszająć 7ki,kolor wyszedł by o ton jaśniejszy,ale nadal ciepły w tonacji.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ancia90 Pokaż wiadomość
Raz zmieszałam 10A z 10N i szczerze mówiąc miałam wrażenie że użyłam tylko N ponieważ włoski wyszły w naprawdę ciepłym odcieniu.
Może rzeczywiście przerzucę się na V ..

Kto szuka, nie błądzi..
.....
jeżeli zależy ci na schłodzeniu blondu..to nie używaj tonacji neutralnych jak N,które nie koryguja ciepłych odcieni,tylko własnie A i V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 12:24   #356
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziwczyny czy któras z Was farbowała sobie wlosy odcieniem 4G??? jak on wychodzi??? macie jakies foty to wrzućcie BO bardzo kusi mnie ten kolorek ale boje sie zaryzykowac. pozdrawiam
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:39   #357
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

w tamtym tygodniu farbowałam kolorkiem 7AV i powiem szczerze że obok chlodnego koloru ten kolor nawet nie lezał.. Wyszedł jak jasny braz a nie sredni blond (to akurat wiedziałam i jestem zadowolona, ale naprawdę wychodzi duzo ciemniej bo spodziewałam się ze jednak odrobine jasniejszy bedzie) ale odcien na pewno nie jest zimny!! A fioletu to juz w ogóle tu nie ma. Zobaczę jak z trwałością tej farby, ale na razie bardziej zadowolona byłam z allwaves
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:27   #358
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny jaka farba moge zejsc z pasemek blond? Chce je ujednolicic jakims cieplym blondem ale odrost mam ciemny :/ a kolorek matrixa 10N ?? Co myślicie? Szukam już w każdym forum i nie wiem jaka farbe wybrac czy matrixa czy lorala majiblond czy richeese heeeelp
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:43   #359
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
w tamtym tygodniu farbowałam kolorkiem 7AV i powiem szczerze że obok chlodnego koloru ten kolor nawet nie lezał.. Wyszedł jak jasny braz a nie sredni blond (to akurat wiedziałam i jestem zadowolona, ale naprawdę wychodzi duzo ciemniej bo spodziewałam się ze jednak odrobine jasniejszy bedzie) ale odcien na pewno nie jest zimny!! A fioletu to juz w ogóle tu nie ma. Zobaczę jak z trwałością tej farby, ale na razie bardziej zadowolona byłam z allwaves
......
odcienie ''V'' nie są typowymi odcieniami fioletu jak w normalnych farbach ,że po ufarbowaniu kolor wychodzi sliwkowy,bakłażanowy itd... tylko są to rodzaje tonerów do niwelowania zółtych tonów z włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 09:10   #360
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

no ale mi nic nawet nie zniwelowało.. tylko tyle ze włosy są przyciemnione a na odrostach widać taki pobłysk lekkiej rudości. Duzą zaletą farby jest to ze włosy się w ogole nie zniszczyły, łatwo mogłam je rozszczesac z czym mam problem zaraz po farbowaniu, ale chyb wiecej nie kupię
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.