blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 13:13   #1
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005

blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!


Witam wszystkich,
Jak w temacie, w sobotę mam wesele, a wczoraj pofarbowalam wlosy. Na głowie mam baleage z blondu- rozjasniacz LONDA, brązik z Brillance i trochę swoich włosków-ciemniejszy złoty blond.

Rozjasniacz wyglada OKROPNIE
Pasma , szczególnie z przodu są prawie białe i w ogóle mi nie pasują. Zupełnie się w nich nie czuję. Tył i dół w miarę.

Nie mam wiele doświadczeń z farbowaniem, baleage mialam na głowie może 3 razy - robiła mi go ta sama osoba i zawsze było ok.

Powiedzcie jak pokrywa się rozjaśniacz??
Czy jak nałożę farbę typu złoty blond- bez ABSOLUTNIE ŻADNEGO rozjaśniacza to ona pokryje te bardzo rozjaśnione pasemka?? Ogolnie muszę ujednolicić kolorek, wiem, że ciemnych i tak nie rozjaśni i dobrze, bo baleage nalożony jest bardzo równiutko..

Proszę powiedzcie co zrobić? I jak to powinno się zrobić.. Jak zachowa się blond na farbie brązowej? Kurcze mam już tylko kilka dni..czy na rozjaśniaczu farbę trzymać duużo krócej niż normalnie>?

Włoski mam delikatne i ogólnie boję się , że mi wypadną..

Wiem, że głupia jestem.. ale już kiedyś podobnie miałam i byłam zadowolona, zupełnie nie spodziewałam się takiego efektu.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 13:30   #2
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Tak połóż farbę ciemniejszą. Polecam L'oreal casting miodowy blond . może CI sie wydać ciemny jednak po nałożeniu Twoje włoski nie będą zniszczone a na rozjaśnionych włoskach wyjdzie jaśniejszy
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:11   #3
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Podejrzewam że masz zniszczone włosy po tym zabiegu, a farba może niekoniecznie pokryć rowno jeśli masz że tak powiem różne kolory włosów w tym momęcie. Wydaje mi się ze lepiej wybrac się do fryzjera wtedy profesjonalista znający się na farbowaniu, dobierze odpowiednią farbę która równomiernie pokryje Twoje włosy. Jeśli koniecznie chcesz sama to zrobić to wyrzej probonowana farba jest rzeczywiście wpożądku. Jednak czy będziesz zadowolona z rezutlatów ciężko mi powiedzieć bo nie widziałam stanu włosów. Ale storo to Twój ślub to pewnie zalęzy Ci żeby wyglądać ślicznie
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:37   #4
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Hej, właśnie o tej farbce myślałam.Odcień mi się podoba, ale nigdy takiego nie miałam. To jest w sumie prawei rudy kolor?? Echh
Blond włosy na przedzie faktycznie są po prostu popalone na końcachAle to tylko końce.. ogólnie włosy były w dość dobrej kondycji przed farbowaniem, tylko końcówek nie podcinałam od dawna..

Poszłabym chętnie do PROFESJONALNEGO fryzjera, ale jeszcze takowego nie spotkałam na tym świecie
Myślę, że w sumie pójdę , żeby mi fryzjer to robił, tylko najpierw chcę się dowiedzieć, czy to ma prawo wyjść, bo jak mi zrobi zielone i powie.. ojej.. twoje włosy to tak DZIWNIE łapią.. to wtedy dopiero będzie klops.

A jak się zachowa ten miodowy blond loreala na moich swieżo pofarbowanych pasemkach w brąziku? Zrobi rudy? Czy mało ruszy?

Kurcze wiem, że mi nikt na pewno nie powie, ale różne ludzie mają doświadczenia..
Dziękuję Wam bardzo Jutro najpóźniej we wtorek muszę coś postanowić i zrobić, więc piszcie
To nie wątek na metamorfozy, ale zrobię potem zdjęcia i jak będę mogła to wstawię..

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:44
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:31   #5
sylwia_na
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwia_na
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 379
GG do sylwia_na
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
(...) fryzjer to robił, tylko najpierw chcę się dowiedzieć, czy to ma prawo wyjść, bo jak mi zrobi zielone i powie.. ojej.. twoje włosy to tak DZIWNIE łapią..
hehe moja koleżanka miała podobną sytuację, też przed jakąś ważną imprezą kolor jej nie wyszedł więc poszedł w ruch rozjaśniacz i inne preparaty, które oczywiście nic nie dały a przy farbowaniu następnego dnia wyszedł jej kolor kurczakowożółty.

Tobie oczywiście radzę pójść do dobrego fryzjera i po sprawie A co do dobrych salonów fryzjerskich to wujek google nie gryzie )
sylwia_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 16:23   #6
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez sylwia_na Pokaż wiadomość
hehe moja koleżanka miała podobną sytuację, też przed jakąś ważną imprezą kolor jej nie wyszedł więc poszedł w ruch rozjaśniacz i inne preparaty, które oczywiście nic nie dały a przy farbowaniu następnego dnia wyszedł jej kolor kurczakowożółty.

Tobie oczywiście radzę pójść do dobrego fryzjera i po sprawie A co do dobrych salonów fryzjerskich to wujek google nie gryzie )
hmm chyba w ogóle nie zrozumialas co napisałam albo i nie przeczytałaś.... Bardzo Ci dziękuję za pomoc i poradę.

Jeżeli chodzi o DOBRYCH fryzjerów.. to myślisz , że wpiszę w google :'dobry salon fryzjerski' i pojawią mi się? Chodziłam do wielu fryzjerów, żaden z nich nie okazał się jak na razie dobry... Może samo google mi pofarbuje włosy, he?
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:51   #7
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Idź do fryzjera, niech Ci powyciąga tylko te białe pasemka z przodu i je przyciemni o ton żeby były w miarę jak te z tyłu i u dołu, bez sensu farbować całe włoski skoro reszta Ci się podoba Rozumiem Twój strach przed fryzjerami ale sama możesz jeszcze pogorszyć kolorek a ślub tuż tuż więc lepiej nie ryzykować To nie jest jakaś truda robota więc powinien Ci to każdy fryzjer wykonać bez problemu. Powodzenia i daj znać jak wyszło.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 23:09   #8
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Dzięki.. chyba jednak zrobię całość , chciałabym to jednak ujednolicić.. nie wiem czy dam radę jutro, ale najpóźniej we wtorek muszę coś z tym zrobić.. Mój TŻ przyjeżdża i mnie zamorduje jak mnie zobaczy w takich włosach jak teraz..Echh ale się załatwiłam.
Obiecuję , że wstawię zdjęcia za jakiś czas. Teraz korzystam z nie swojego kompa.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 12:31   #9
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Dzięki.. chyba jednak zrobię całość , chciałabym to jednak ujednolicić.. nie wiem czy dam radę jutro, ale najpóźniej we wtorek muszę coś z tym zrobić.. Mój TŻ przyjeżdża i mnie zamorduje jak mnie zobaczy w takich włosach jak teraz..Echh ale się załatwiłam.
Obiecuję , że wstawię zdjęcia za jakiś czas. Teraz korzystam z nie swojego kompa.
Zafarbuj sobie wloski tym miodowym . Brazu nie chwyci bo to tylko krem koloryzujacy a na blondach wyjdzie piekny kolorek dlatego ze masz jasniejsze te blondy
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:47   #10
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Umówiłam się na czwartek z fryzjerką, która ma mnie na ślub czesać w sobotę.. Ma mi całość farbować.. Właśnie na taki złoto-miodowy blond

Ale minę miała nietęgą..
Najlepsze jest , że dużo ludzi chwali te moje pasemka, bo one są baaardzo starannie położone.. równiusieńko. Tylko dla mnie ten kolor to tragedia.
Dzięki dziewczyny
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:29   #11
mamix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Witam,wszystko zalezy od tego w jakim stnie jest struktura Twoich wlosow,profesjonalny fryzjer wie jakie pigmenty musi pomieszac aby nie uzyskac zielonego odcienia,proponuje uzycia produktu demipermanentnego poniewaz w innym miejscu kotwicza sie pigmety....ale przy tak waznej okazji nie brnol bym dalej w domowe robutki nastepstwa moga byc nieobliczalne....nie sugeruj sie kolorm na prubniku....pozdrawiam i powodzenia
mamix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 09:44   #12
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Dzięki za porady Mam nadzieję,że fryzjerka w czwartek się postara
Deliberowały nade mną wczoraj we trzy.. Więc chyba coś wymodzą

Juz po slubie jak wrócę do mojego kompa, to wstawię wam zdjęcia
Buziaki
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:57   #13
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

Ja tylko relacje zdam.. baaaardzo załuję, że sama sobie nie położyłam farby ..
Poprosiłam fryzjerkę o zniwelowanie bieli moich pasemek, powiedziałam że chcę jakiś ciepły słoneczny blond.. i mam brąz z czerwonawym połyskiem na całości.. farbowane jakimś delikatnym szamponem niby. Jestem już po drugim myciu i nie sądzę,żeby kolor się zmienił do soboty do mojego ślubu.

Czy wszyscy fryzjerzy w Polsce to IDIOCI??????????????????? ???????????????????????
Włosy są w dobrym stanie, błyszczące.. tylko czemu żaden fryzjer mnie nie słucha? Jestem od urodzenia blondynką.. ale widać to nie pasowało mojej.. polecanej fryzjerce. Pozdrawiam. Mogłam sama pofarbować;(
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 18:22   #14
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: blond tragedia tydzień przed ślubem, pomóżcie!

zloty blond 8.3 powinnas byla polozyc, masz racje, fryzjerka to idiotka, przykro mi to stwierdzic bo sam siedze w tym fachu.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.