Krem dla mamy :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-12, 12:16   #31
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: krem dla 50-latki/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Znalazłam nizły ala drogi krem dla mojej mamy, która 50-tkę przekroczyła pare lat temu. To jest YR Force+, jest też od oczy i serum. Mimo, że w opisie przeznaczony jest dla młodszych osób (ok. 40-stki) efekty są takie, że mama używa go od 2lat i nie zamierza zmienić - bo są efekty! YR ma też fantastyczną maskę - olejek do ust (seria przeciwzmarszczkowa)w tubce. Jeśli "zapiszesz się do klubu" możesz dostać coś w promocji np:. płacisz za jeden dostajesz dwa.
Obecnie obie serie ma również teściowa i jej koleżnaka. Obie są bardzo zadowolone. Jeśli nmasz jeszcze pytania mój emilek:
pixel41@wp.pl
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:25   #32
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: krem dla 50-latki!!!!!/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Witam. Dziękuję za podpowiedzi. Jakoś Dermedic mnie nie przekonuje, jest raczej dla młodszej cery. Moja Mama ma bardzo zdrową cerę (jeśli chodzi o przebarwienia, zaskórniki, wypryski) No tylko ostatnio jest szara, smutna i wszyscy jej mówią, że się postarzała
Dziękuję Kasiu, coraz bardziej się utwierdzamy co do Dax Cosmetics, tylko nie wiem czy kupić krem na noc, na dzień i pod oczy, czy może kupić serum, jak mówisz, że dobre, to wtedy może zamiast kremu na dzień. Właśnie nie wiemy. No i zastanawiam się nad czymś do mycia buzi, bo moja mama ma bardzo starodfawne myślenie i myje ją mydłem, ja ją próbuję przekonać, tylko nie wiem co kupić, może nie żaden wygadzający tylko po prostu jakiś żel do mycia twarzy. No i jeszcze zastanawiam się nad tonikiem, moja mama nidy go nie używała, z tej serii "Inter Fragrances seria Fitoharmonia" jest niedrogi tonik przeciwzmarszczowy może zafundować go mamie.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, bardzo mi pomocne
pozdrawiam Kasia i jej Mamusia
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 21:28   #33
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: krem dla 50-latki/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Dzięki, decyduję się na DAX'a, mimo, że moja mama jest przed 50-tką (zaokrągliłam) zdecydowałam się kupić fitolift expert, mam nadzieję, że będzie zadowolona!
pozdrawiam i dziękuję, kasia
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 09:45   #34
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Krem dla 50+

Poszukuje dobrego i niedrogiego kremu p/zmarszczkowego dla mojej kochanej teściowej. Ma cerę raczej normalną ( o ile to możliwe w tym wieku ) i ładną. Do tej pory używała wyłącznie Nivea , ale ostatnio pomyślała, że już chyba najwyższy czas walczyć ze zmarszczkami . Myślałam o Aretinie - tak chwalonej na KW, ale nie wiem, czy nie jest ona raczej dla pań 40+. Co Wy na to ?
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 10:02   #35
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Krem dla 50+

Kiedy zmarszczki już powstały, raczej nic z nimi nie zawalczy...

Jeśli teściowej służył krem Nivea (jako nawilżacz), to po co naprawiać coś co nie jest zepsute?
Można dla poprawy samopoczucia próbować kremów z fitohormonami (choć badania nie dowodzą jednoznacznie, że one w ogóle działają!), np. właśnie wspomnianej Aretiny Q Ziai, albo serii Fitoodnowa Farmony, czy Novadiolu Vichy... Jest ich trochę. Albo tych z aktywną miedzią (Visibly Young Neutrogeny albo Złoty Krem Avonu).
Jednak na cud nie ma co liczyć.

No i oczywiście jest w pełni normalne, że teściowa ma cerę normalną! Można całe życie taka mieć, podobnie jak suchą, mieszaną, etc. Wiek nie ma tu aż takiego znaczenia. A zmarszczki to też zupełnie odrębny problem.

Powodzenia!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 13:03   #36
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Krem dla 50+


Ja widziałam ostatnio w sklepie nowy krem L'oreala, włąśnie dla pań powyżej 50 roku życia. jest on dwu fazowy - fajnie nadaję się na prezent ( całkiem efektowny ) ale jak z działaniem to nie mam pojęcia
Pozdr.
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 15:21   #37
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: Krem dla 50+

Na gwiazdkę podarowałam mojej Mamie (także w wieku 50+) krem Novadiol Vichy i efekt nie był oczywiście spektakularny, ale Mama zauważyła poprawę sprężystości skóry i była bardzo zadowolona. Nie wiem jak działają inne kremy z podanych przez Pixie, ale myślę, że Twojej teściowej taka odmiana się przyda.
Pozdrawiam
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-08, 15:27   #38
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Krem dla 50+

aaa zapomniałam napisać, że krem nazywa się Age Perfect Double Active
pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg {32A95D6E-C437-43DD-821B-33A8F9541DFD}.jpg (4,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg {32A95D6E-C437-43DD-821B-33A8F9541DFD}.jpg (4,8 KB, 2 załadowań)
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 15:31   #39
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Krem dla 50+

Moja mama i teściowa używają YR Force+ (owal, na buźkę i pod oczka) i Riche Creme (podobnie).Kremiki stoją w okolicach stówki, ale YR ma rózniaste promocje . Obie sobie te kremy bardzo chwalą, panie mają po 50 (sporo).
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 15:38   #40
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: Krem dla 50+

Próbowały (za moją namową) Nowadiolu, Myokine, i Dermiki Extremale - dermika spisała się najlepiej, ale w ich przypadku YR dał najlepsze efekty. Testery powinni mieć w sklepach YR - nie każdy dobrze toleruje ich kremy! Ja np. nie!
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 10:52   #41
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
krem dla mamy :D

Hejka! Dziewczyny potrzebuje waszej madrej rady. Chcialam mamie kupic na gwaizdke jakis fajny zestaw kremow (na dzien i na noc + cos pod oczy). Szukalam na KWC ale te, ktore chcialabym kupic jeszcze nie byly ocenianie (AA Oceanic New Skin DHEA). Moze znacie jakis dobry krem wart polecenia - dla pani ok 55 lat, cera sucha naczynkowa ze sklonnoscia do alergii. Wiem ze mama chcialaby jakis krem odzywiajacy/ochronny i liftingujacy. Pliiz podpowiedzcie cos niecos. PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 11:11   #42
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: krem dla mamy :D

Polecam kremy Dr Ireny Eris z serii Fortessimo, moja mama ich używa a ma podobnie jak i Twoja rozszerzone naczynka i alergiczną cerę. Ewentualnie kremy vichy - napewno mama będzie zadowolona. Tym bardziej,że teraz można spotkać fajne zestawy w korzystnej cenie!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 11:15   #43
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: krem dla mamy :D

Dzieki! No wlasnie sie wahalam miedzy Oceanikiem a Eriska - akurat mama nigdy Eris nie uzywala (YR, Oceanic, Ziaja, Iwostin). A co bys poroponowala z Vichy? Pzdr n
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:02   #44
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: krem dla mamy :D

Oczywiście typowy dla dojrzałej cery np. LiftActive, Navidol, bądź typowo nawilżający np. Thermal Fix2.
Osobiście wybrałabym dla mamy Navidol...
życzę udanych zakupów
daj znać co kupiłaś...
Pozdrawiam
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:42   #45
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: krem dla mamy :D

Dzieki jeszcze raz! Dam znac na pewno! Pogrzebie jeszcze na KWC PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 11:20   #46
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
krem dla mamy

czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś dobry i w miarę nie dorgi krem przeciw zmarszczkowy dla Pań po 40tce ??? Chę kupić mamie w prezencie, ostatnio zaczęła się odchudzać i to z widocznym skutkiem. Schudła takze na twarzy i dopiero teraz widać ile ma zmarszczek, widzę jak ją to smuci chociaż nie mówi o tym głośno. Nie ma czasu na chodzenie po sklepach, a jak ma to jej się zazwyczaj nie chce więc myślę że mogłabym ją wyręczyć. Ma suchą skórę, z pękającymi naczyńkami i masą zmarszczek w okół oczu i na powiekach.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 11:34   #47
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: krem dla mamy

Tutaj znajdziesz kilka porad

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1099487671

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1103573120
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 11:41   #48
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: krem dla mamy

hehe, widzę, że nie tylko ja miałam taki problem, dizękuję za radę
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:33   #49
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Talking krem dla mamy :-)

Witam serdecznie,

Pisze, proszac o rade - poszukuje kremu dla mojej mamci, lat 58. Problem z nia taki, ze mimo wieku ma mocno przetluszczajaca sie cere, do tego naczynkowa i sklonna do podraznien. Nie ma zbyt wielu zmarszczek (zeby te geny prawda sie okazaly ;-), nie ma tez pryszczykow, po prostu sie swieci. Wszystkie kremy dla pan w jej wieku maja zwykle ciezka konsystencje, ktorej moja mama nie cierpi, jednoczesnie w koncu ma juz swoje lata i wypadaloby jej cere mocno odzywic. Nie pali, przebywa duzo na powietrzu, jezdzi na rowerze, a ostatnio nawet rzucila slodycze (rany, ale jej zazdroszcze ;-) Nie napisze, ze cena nie gra roli, bo kremik za 900 pln... to troszki dla mnie za duzo, jednak choc jedze mam mame to kremik chce jej kupic dobry, o! ;-)

Z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam cieplutko

ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 21:01   #50
milenka_2oo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
krem dla dojrzalej skory czy tyko i wylacznie??

mam takie pytanie moja mama uzywa kremu 2w 1 z fluidem loreal age re-perfect okolo miesiaca uzylam go tak dla wyprobowania okazal sie fantastyczny nakladajac go na twarz o 6 rano buzka wyglada nieskazitelnie przez caly dzien ten krem dal mi to wszystko czego oczekiwalam od wielu fluidow tylo jest maly problem czy nie zaszkodze swojej skorze uzywajac fluidu przeznaczonego do cery dojrzalej bardzo prosze o odpowiedz!!!!
milenka_2oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 13:27   #51
Jagna_87
Przyczajenie
 
Avatar Jagna_87
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 6
krem dla mamy ;)

Bardzo Was proszę o 'rzucenie' kilku propozycji

Profil: Mama;P

wiek-43 lata
skóra raczej dobrze nawodniona ; lekko rozszerzone naczynka na nosie, cera w młodości po przejściach bardzo łojotkowych i trądzikowych --> teraz już sie prawie nie świeci dzięki dobremu kremowi na dzień

Lecz teraz potrzebuje [ze względu na wiek] czegoś odżywczego na noc, poprawiającego gęstość, sprężystość, gdyż zaczyna być widoczny problem wieku skóry.

Najlepiej w różnych cenach ;D

Bardzo proszę
__________________
Jaga
Jagna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:08   #52
84eve
Raczkowanie
 
Avatar 84eve
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: krem dla mamy ;)

Może taki Loreala co Fonda reklamuje ten ze złotem ale nie pamiętam nazwy. Moja mama ostatnio kupiła sobie kren na noc nivea visage ale na zmarszczki. No i vichy ma też dobre kosmetyki, ale to pewnie pani w aptece lepiej podpowie który krem. Jeśli to ma być prezent, to może zabierzesz mamę do instytutu eris i tam dobiorą jej odpowiedni krem do potrzeb jej skóry z serii erisa. Tyle, że jest to dosyć kosztowna przyjemność no i kosmetyki też różnią się od tych ze sklepowych półek. Jest to po prostu seria profesjonalnych kosmetyków takich gabinetowych.
84eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:18   #53
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: krem dla mamy ;)

clinique repairwear na noc - moja mama go kocha i po kilku dniach stosowania widac efekt. Ale spory wydatek
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:59   #54
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453
Question Krem dla mojej mamy

Witam,
Chciałabym kupić mojej mamie krem do twarzy, ale nie wiem jaki byłby dla niej najlepszy. Ma cerę bardzo suchą i naczynkową. Ze względu na jej choroby powinna używać kremów z bardzo wysokim filtrem. Mama nie chcę ich kupować, bo sądzi, że szkoda wydawać pieniędzy na to, bez czego można się obejść. Chcę jej zrobić taki drobny prezent. Dodam, że mama jest już po 50 roku życia.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 22:08   #55
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Krem dla mojej mamy

Najlepiej będzie gdy pójdziesz do drogerii i poprosisz sprzedawczynię o polecenie jakiegoś dobrego kremu .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:25   #56
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Krem dla mojej mamy

albo zajrzyj na kwc w kategorii kremy do cery dojrzałej
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:36   #57
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 143
GG do justyna453
Dot.: Krem dla mojej mamy

tak zrobie
Dzięki Wam Bardzo
justyna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 07:36   #58
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Widzę, że minęło sporo sporo czasu od ostatniej odpowiedzi w tym wątku... Ale nie chciałam zakładać nowego tematu.
Bardzo proszę o pomoc w dobraniu kremu dla mojej kochanej Mamy, która z racji choroby nie interesuje się swoją cerą, a ja chciałabym, żeby była zadbaną dojrzałą kobietą i bardzo chciałabym jej pomóc.
Mama w przyszłym roku będzie miała 50 lat. Nigdy nie miała w młodości problemów trądzikowych. Aktualnie jej cera jest sucha, ma otwarte pory, strefa T trochę się przetłuszcza. No i nosek... Niestety ciągle jest zaczerwieniony i wyskakują na nim brzydkie krosty. Podobnie jest z brodą, tam również pojawiają się wypryski.
Mama używa "naturalnego kremu oliwkowego w lekkiej formule" Ziaji dla cery suchej i normalnej.
I po prostu tak wygląda jej "pielęgnacja". Próbuję jej jakoś pomóc i spróbować nauczyć ją dbania o swoją cerę. Dermatologa nie bardzo chce słuchać. Szybciej posłucha się mnie. Ale ja mam cerę tłustą, z trądzikiem i za bardzo nie wiem co mogłabym jej kupić kupić... Poza tym nie posiadam odpowiedniej wiedzy kosmetycznej/biochemicznej/dermatologicznej. Sama męczę się ze swoją 'wulkaniczno-latarniową' buzią...
Z góry dziękuję za pomoc!
Ah, dodam jeszcze, że Mama nie ma żadnych zmarszczek! To jest dla mnie niesamowita zagadka... Nie dba szczególnie o buzię, nigdy jej nie opalała ponieważ ma z natury bardzo jasną karnację, nie malowała się często w młodości (teraz to już w ogóle) Jedyny efekt postarzenia to sińce pod oczami i delikatne kurze łapki.
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.

Edytowane przez devojcica
Czas edycji: 2012-06-19 o 07:41
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.