Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 13:04   #2971
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
no tak, są kremy z filtrami w sprayu, ale są to przeważnie olejki... a to tłuste dziadostwo jest
w tamte wakacje miałam krem do opalania w piance i z tego co pamiętam nie była ona tłusta, może to na włosy nałożyć http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=7600
Ja bym radziła zainwestować w porządny, fotostabilny filtr, który faktycznie chroni przed promieniowaniem - i to nie tylko UVB, ale i UVA Takie filtry można znaleźć w aptece, np. marki Vichy, La Roche-Posay, Avene, Bioderma, Iwostin. Są dość drogie, ale przynajmniej ma się pewność, że naprawdę zabezpieczają przed słońcem.
Jeśli chodzi o drogeryjne filtry, to dobre, fotostabilne ma chyba L'Oreal, ale pewna nie jestem
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-04-29 o 13:28
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:35   #2972
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, czy filtr do twarzy/ciała jest w stanie wymieszać się z odżywką do włosów w spray'u? Filtry o wysokim faktorze są niemiłosiernie tłuste (uch, jak ja ich nie cierpię ) i już widzę oczyma wyobraźni tłustą powłoczkę pływającą po powierzchni odżywki
Mi też się wydaje, że to się nie połączy. Ale zawsze można wstrząsać energicznie przed użyciem i takie rozwarstwione cuś też używać.

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
no tak, są kremy z filtrami w sprayu, ale są to przeważnie olejki... a to tłuste dziadostwo jest
w tamte wakacje miałam krem do opalania w piance i z tego co pamiętam nie była ona tłusta, może to na włosy nałożyć http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=7600
Nie zawsze są to olejki. Są też po prostu emulsje do opalania w sprayu (ja używam głównie takie, bo kremu nigdy nie umiem wsmarować) i to ma konsystencje takiego rozwodnionego balsamu. np. ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-ca-zycia.html

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja bym radziła zainwestować w porządny, fotostabilny filtr, który faktycznie chroni przed promieniowaniem - i to nie tylko UVB, ale i UVA Takie filtry można znaleźć w aptece, np. marki Vichy, La Roche-Posay, Avene, Bioderma, Iwostin. Są dość drogie, ale przynajmniej ma się pewność, ze faktycznie zabezpieczają przed słońcem.
Jeśli chodzi o drogeryjne filtry, to dobre, fotostabilne ma chyba L'Oreal, ale pewna nie jestem
Są też tańsze fotostabilne, np. soraya 45 i 60, Lirene tak modna ostatnio na wizażu, czy Babydream. No i cała ta lista co jest na biochemii: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189956
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:41   #2973
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Są też tańsze fotostabilne, np. soraya 45 i 60, Lirene tak modna ostatnio na wizażu, czy Babydream. No i cała ta lista co jest na biochemii: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189956
Znalazłam przed chwilą tę listę
Faktycznie sporo jest drogeryjnych, stabilnych filtrów
Prawdę mówiąc nigdy się nimi jakoś szczególnie nie interesowałam - ja dobrego filtra poszukiwałam li i jedynie w aptekach, bo potrzebowałam czegoś do twarzy, a drogeryjnego filtra na twarz nie położyłabym
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-04-29 o 13:42
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:05   #2974
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, czy filtr do twarzy/ciała jest w stanie wymieszać się z odżywką do włosów w spray'u? Filtry o wysokim faktorze są niemiłosiernie tłuste (uch, jak ja ich nie cierpię ) i już widzę oczyma wyobraźni tłustą powłoczkę pływającą po powierzchni odżywki
Kilka postów wyżej Agusia opisywała rezultat testu i SPF50 ładnie się połączył z Liliputzem

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
no tak, są kremy z filtrami w sprayu, ale są to przeważnie olejki... a to tłuste dziadostwo jest
w tamte wakacje miałam krem do opalania w piance i z tego co pamiętam nie była ona tłusta, może to na włosy nałożyć http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=7600
Pianki bym nie ryzykowała. Radziłabym poszukać czegoś podobnego do przykładu, jaki podaje Aeronauta. Coraz więcej jest dostępnych takich produktów. Np. http://www.nivea.pl/products/show/Su...20dla%20dzieci lub coś w tym stylu. L'oreal chyba też ma coś takiego.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:22   #2975
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej Agusia opisywała rezultat testu i SPF50 ładnie się połączył z Liliputzem
No tak, faktycznie Aż się dziwię Cóż, widocznie moje filtry to były jakieś wybitne tłuściochy
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:33   #2976
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej Agusia opisywała rezultat testu i SPF50 ładnie się połączył z Liliputzem


Pianki bym nie ryzykowała. Radziłabym poszukać czegoś podobnego do przykładu, jaki podaje Aeronauta. Coraz więcej jest dostępnych takich produktów. Np. http://www.nivea.pl/products/show/Su...20dla%20dzieci lub coś w tym stylu. L'oreal chyba też ma coś takiego.


coś pokombinuje z tym liliputzem, tylko jeszcze nie teraz
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:43   #2977
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Dziękuje wszystkim za gratulacje. Ciekawe jak nam pójdzie jutro

Spsikałam tym włosy i myślę, że polecę po lilliputzy jeszcze, żeby był zapas na wakacje i tak będę stosować. Na razie po testuję przez jakiś tydzień, ale jeśli będzie tak jak dziś, to lecę i mieszam. Dziś włoski nie były obciążone, nie straciły na blasku. Właściwie to były takie jak zawsze .

Teraz wlałam to do bezbarwnego naczynia. Połączone jest łądnie, ale wstrząsnełam przed użyciem. Na pewno filtr w normalnych warunkach leci do góry.

Jak myslicie, gdzie można o to zapytać?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 15:59   #2978
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za gratulacje. Ciekawe jak nam pójdzie jutro
Ja również gratuluje i trzymam kciuki
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:39   #2979
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Zainspirowałaś mnie tym postem, Estelle Dziś przelałam sobie trochę lilliputza do buteleczki i pomieszałam z moją Lirene 50 do twarzy. Ładnie się wymieszało. Ale czy ma to w ogóle jakiś chemiczny sens? Może lepiej byłoby to wymieszać z czymś, co ma alkohol w składzie?



Pochwalę się: dostałyśmy się z moim zespołem do finału konkursu Piosenki Europejskiej. Z ponad 100 zgłoszeń najpierw wybrali nas do 26, ludzie głosowali i wybrano 10 , która jedzie na finały. Miałyśmy 753 głosy,ale się cieszę.
I ja dołączam się do gratulacji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:08   #2980
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja również gratuluje i trzymam kciuki
przyłaczam sie ;p
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:03   #2981
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja też gratuluję.
Ehh dziewczyny co za dzień. Pojechaałm do okulisty wyszło mi ze musze kupic okulary(własnie piszę w nich) dziwne uczucie. No ale do rzeczy, poszłam z bratem po gazetkę do kiosku, a wiem ze w takich miejscach można dostac ciekawe kosmetyki do włosów. I patrzę patrzę a tam maska Joanna Naturia, oraz serum na końce z Joanny Rzepy, alez się ucieszyłam xD. I to jeszcze niedaleko mojego domu, więc teraz będe mogła kupic Waxa Kallosa i Joanne na miejscu a nie przez internet
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 19:55   #2982
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Dziękuję.
Już się nie cieszę. Dostałam wieczorem okres, więc jutro pewnie będę stękać i mdleć z bólu, a czeka mnie długa podróż i brak dostępu do łazienki.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:05   #2983
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja też gratuluję.
Ehh dziewczyny co za dzień. Pojechaałm do okulisty wyszło mi ze musze kupic okulary(własnie piszę w nich) dziwne uczucie. No ale do rzeczy, poszłam z bratem po gazetkę do kiosku, a wiem ze w takich miejscach można dostac ciekawe kosmetyki do włosów. I patrzę patrzę a tam maska Joanna Naturia, oraz serum na końce z Joanny Rzepy, alez się ucieszyłam xD. I to jeszcze niedaleko mojego domu, więc teraz będe mogła kupic Waxa Kallosa i Joanne na miejscu a nie przez internet
Na pewno przyzwyczaisz się do okularów . Nie ma co się przejmować, niektórzy w okularach wyglądają dużo ciekawiej niż bez nich.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Już się nie cieszę. Dostałam wieczorem okres, więc jutro pewnie będę stękać i mdleć z bólu, a czeka mnie długa podróż i brak dostępu do łazienki.
Ja również gratuluję. Kiedyś posłuchałam sobie Twoich nagrań na wrzucie i byłam pod wrażeniem .
Ja też dzisiaj dostałam @
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:33   #2984
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

19agusia91
posłuchałam sobie Twoich nagrań, ślicznie śpiewasz.
Jestem pod wrażeniem
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:45   #2985
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

aanika,Magdzia94, miło mi, znów dziękuję
Ale te nagrania są stare w większości i ja już ich słuchać nie mogę, bo od razu mam chęć wykasowania ich całkowicie.


aanika, mam nadzieje, ze będzie bezboleśnie, czego sobie i Tobie życzę.


Dzisiaj byłam z Tż w parku,spotkaliśmy bardzo sympatyczna parkę staruszków, trzymających się za ręce jeszcze. Idziemy, a ten dziadziuś "ale śliczna róża" (dostałam dziś ), a babusia do niego "a dziewczyna jaka śliczna!". Ale mi się zrobiło dobrze.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:51   #2986
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj dostałam @
Ja też
A miałam iść do gina
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-04-30 o 09:10
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:04   #2987
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Dzisiaj byłam z Tż w parku,spotkaliśmy bardzo sympatyczna parkę staruszków, trzymających się za ręce jeszcze. Idziemy, a ten dziadziuś "ale śliczna róża" (dostałam dziś ), a babusia do niego "a dziewczyna jaka śliczna!". Ale mi się zrobiło dobrze.
Hehe to faktycznie miłe Ale ja miałam jeszcze ciekawszą historię kiedyś w łazience w jakiejs karczmie doprowadzałam się do porządku po podrózy i akurat czesałam włosy kiedy weszła starsza pani i powiedziała "ale pani ma piękne włosy, takie gładkie i długie a nie takie postrzępione jak teraz mają"
To dopiero komplement hihi zmotywowała mnie ta pani, bardzo miła pani
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:38   #2988
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 346
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
aanika,Magdzia94, miło mi, znów dziękuję
Ale te nagrania są stare w większości i ja już ich słuchać nie mogę, bo od razu mam chęć wykasowania ich całkowicie.


aanika, mam nadzieje, ze będzie bezboleśnie, czego sobie i Tobie życzę.


Dzisiaj byłam z Tż w parku,spotkaliśmy bardzo sympatyczna parkę staruszków, trzymających się za ręce jeszcze. Idziemy, a ten dziadziuś "ale śliczna róża" (dostałam dziś ), a babusia do niego "a dziewczyna jaka śliczna!". Ale mi się zrobiło dobrze.
Oj, strasznie mnie rozczulają takie sytuacje

I GRATULUJĘ!!

Dziewczyny, jak Wy wcieracie rzepkowy tonik Joanny? Pierwszy raz w życiu mam takie cudo, nigdy nie stosowałam żadnych wcierek ani Seboradnów itp Ja robię sobie 3 przedziałki, dozownikiem nakładam tonik, wcieram nie wiem czy dobrze, nie czuję żadnego mrowienia ani nic Chyba się jeszcze nie wprawiłam w używaniu tego.
__________________
Walka o zdrowe i piękne włosy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 23:02   #2989
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Dzisiaj byłam z Tż w parku,spotkaliśmy bardzo sympatyczna parkę staruszków, trzymających się za ręce jeszcze. Idziemy, a ten dziadziuś "ale śliczna róża" (dostałam dziś ), a babusia do niego "a dziewczyna jaka śliczna!". Ale mi się zrobiło dobrze.
Ojej, to takie miłe
Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Hehe to faktycznie miłe Ale ja miałam jeszcze ciekawszą historię kiedyś w łazience w jakiejs karczmie doprowadzałam się do porządku po podrózy i akurat czesałam włosy kiedy weszła starsza pani i powiedziała "ale pani ma piękne włosy, takie gładkie i długie a nie takie postrzępione jak teraz mają"
To dopiero komplement hihi zmotywowała mnie ta pani, bardzo miła pani
To jest dopiero komplement dla włosomaniaczki
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 09:21   #2990
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Byłam pare dni temu u dermatologa...na wypadające włosy poradziła mi nakładanie maseczki z żółtka, oleju rycynowego i cytryny na sama skóre głowy dodatkowo kazała po myciu wcirać Paloxidil czy coś takiego (nie pamietam nazwy) czy któraś z was kładła już taką maseczke badz uzywała tego preparatu???
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 09:26   #2991
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
To jest dopiero komplement dla włosomaniaczki
Oj jak miło mi było taka dumna wyszłam z tej lazienki
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:29   #2992
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja też
A miałam iść do gina
Jak zwykle - zbiorowy okres włosomaniaczek

Cytat:
Napisane przez rubinka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wy wcieracie rzepkowy tonik Joanny? Pierwszy raz w życiu mam takie cudo, nigdy nie stosowałam żadnych wcierek ani Seboradnów itp Ja robię sobie 3 przedziałki, dozownikiem nakładam tonik, wcieram nie wiem czy dobrze, nie czuję żadnego mrowienia ani nic Chyba się jeszcze nie wprawiłam w używaniu tego.
Ja przykładam ten dozownik gdzie popadnie, jeżdzę sobie po głowie, a potem masuję przez chwilę, żeby dotarł w większą ilość miejsc.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 13:33   #2993
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość

Jak zwykle - zbiorowy okres włosomaniaczek
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:01   #2994
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

To ja sie do niego nie załapię bo mi sie wczoraj skończył xD

Byłam dziisaj w KAtowicach po paszport i poszłam z mamą do Skarbka, idę na kosmetyki a tam Gloria. Moje oczy dostały wytrzeszu, 2 sztuki były. Wiem wiem kupiłam Kallosa, ale kiedy ja tam 2 raz będę więc mama mi kupiła Teraz to maski mi zas wystarczą na pół roku. W tym skarbku było duzo ciekawych rzeczy, Ziaja do wyboru do koloru(wróce sie po odżywkę), Joanna, MrS. potters, Eva Natura. Jak tylko kasę dostane lecę tam po Ziaję.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:26   #2995
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

A ja dzisiaj dostałam megakomplement a propos włosów. Kumpela stwierdziła, że mam się przesunąć, bo... Oślepia ją światło odbijające się od mojej grzywki! Nie wiedziałam, że moje włosy aż tak błyszczą Ale mi się miło zrobiło, rany
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:10   #2996
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

czesc
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:51   #2997
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
czesc
co słychać?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:58   #2998
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam megakomplement a propos włosów. Kumpela stwierdziła, że mam się przesunąć, bo... Oślepia ją światło odbijające się od mojej grzywki! Nie wiedziałam, że moje włosy aż tak błyszczą Ale mi się miło zrobiło, rany
ja też bym tak chciała

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
czesc
I jak znosisz początki ciąży? Jakieś poranne nudności, senność...?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:20   #2999
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
ja też bym tak chciała
(; Komplement był dziwny, ale mi się spodobał (;

Cytat:
I jak znosisz początki ciąży? Jakieś poranne nudności, senność...?
Przyłączam się do pytania (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:31   #3000
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

dzieki
akurat teraz jestem przeziebiona. A niedobrze mi jest czasem. Czasem wieczorem, czasem rano
Jestem bardzo senna, o 20 juz chodze spac a kiedys o pirwszej w nocy chodziłam
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.