Groupon.pl korzystacie? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 22:02   #811
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dawno dawno temu zakupiłam sobie groupon na manicure, którego nie wykorzystałam... Fakt, że ciężko było umówić się do salonu, ale mieszkam w innym mieście, więc ilośc moich dostępnych terminów też była ograniczona. Mówi się trudno, kupon dawno się przeterminował, jednak nadal wisi w "transakcjach zakonczonych sukcesem"....Czy to znaczy, ze mogę ubiegać sie o zwrot pieniędzy? Myślałam, ze status jakoś się zmieni
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 22:33   #812
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Byłam na strzyżeniu z rytuałem Kerastase w salonie Hair Coif w Częstochowie. Co do usługi jako takiej to nie mam zastrzeżeń. Fryzurę zrobili taką jaką chciałam +maseczkę+olejek (zajęło im to z 2h). To o plusach. O minusach: w salonie normalnie nie da się zapisać, przez co zgodnie z ustaleniami grouponu musieli sztucznie to wprowadzić tylko i wyłącznie dla klientów z kuponami. Co ja przez to miałam: zapisałam się na 12, przyszłam - kobietka ma klientkę i kazała mi poczekać 20 min (salon znajduję się w galerii więc miałam gdzie pochodzić), wracam - nadal nie mają na mnie czasu. I tak czekałam do 12.45. Nie powiem że nie byłam wkurzona, bo choć miałam czas nie chciałam sobie spędzić całego dniu w salonie czekając na swoją kolej.
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 08:19   #813
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

jest watek o gruperze??
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:45   #814
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Skusiłam się i kliknęłam 4 sesję jogi na Nowym Świecie. Czy ktoś jeszcze do towarzystwa?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:21   #815
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

A ja mam pytanie - któraś z Was korzystała z depilacji laserowej we Wrocławiu? Kusi mnie, ale boję się trochę, że trafię na kiepski salon/źle będą traktować osoby z kuponami, a sama nie jestem z tego miasta, więc nie mam zielonego pojęcia... Czekam na jakieś opinie
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:05   #816
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

czy ktoś z Was kupował na mydeal kupon na tenisa we Wrocławiu? byliście? jak wrażenia?
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 00:26   #817
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
byłam na dwugodzinnym relaksie w way spa we wrocławiu.
oferta z grupera, wartośc kuponu 105 złotych ja zapłaciłam 29.
w ofercie:
sauna finska z olejekiem miętowym lub cytrynowym
peeling miodowy całego ciała
jacuzi
oraz relaks na leżakach przy zielonej herbacie.

idąc tam szłam z przekonaniem, że ktoś mi ten peeling zrobi na miejscu okazało się, że dostałam mały pojemnik z peelingiem i sama sobie go musiałam rozprawadzić. i na przemian później kursowałam między sauną a jacuzi, które miałyśmy prkatycznie tylko dla siebie na wyłączność.

oferta kosztująca 30 złotych to ok. ale ponad 100 to to napewno nie było warte
Wersja domowa Spa

manka1982 - patrząc na szybko - taka aż oferta jak podają to nie jest. 14- dniowe do Hiszpani z HB, autokarem, we wrześniu, kosztują koło 1600. A tu jest 10 dni bez wyżywnia, za ubezpieczenie też musisz dopłacić. I to są 2 gwiazdki - więc zdecydowanie cudów nie będzie. To nie jest jakaś super oferta cenowa.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 17:54   #818
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, szybkie pytanko, czy mogę odstąpić od zakupu kuponu czy po prostu kasa mi przepada jeśli nie będe chciała go wykorzystać?
Musze zrezygnować z wykupionego kursu ponieważ nie będzie mi odpowiadał termin
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 18:43   #819
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybkie pytanko, czy mogę odstąpić od zakupu kuponu czy po prostu kasa mi przepada jeśli nie będe chciała go wykorzystać?
Musze zrezygnować z wykupionego kursu ponieważ nie będzie mi odpowiadał termin
w ciągu 7 lub 10 dni od zakupu chyba mozesz zrezygnować bez podwania przyczyny. tylko muszisz im odeslac kupon. na kuponie na dole powinno to być napisane.


chyba, że cos pomylilam
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:45   #820
ayashi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 9
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Bardzo często korzystam z tego rodzaju stron w trójmieście. Zakupiłam już pare różnych kuponów do restauracji (tylko raz trafiłam na beznadziejne jedzenie), dwa razy byłam u fryzjera - obie wizyty udane, oraz kilka kuponów na zabiegi kosmetyczne. Mojej maie kupiłam fotoodmłodzenie była szalenie zadowolona z prezentu sama byłam naparu zabiegach ujędrniających. ogólnie tylko raz trafiłam na nieudany zakup, rej na dorsza dla mojego chłopaka a organizator odwołał...ale bez problemu zwrócono mi kase. Teraz poluje na jakiś wyjazd za granice we wrześniu
ayashi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:41   #821
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Groupon to tylko jedna strona, a przecież serwisów zakupów grupowych jest jakieś 50. Lepiej przeglądajcie sobie oferty w agragatorze - http://www.znizkomania.pl/ Tam dodają wszystkie z różnych serwisów. Wiem, że w najbliższym czasie po niskiej cenie ma być sprzedawany kurs tańca w moim mieście. Może uda się załapać ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 19:18   #822
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny mam problem mam groupon o wartości 610zł. 3 dni spa dla 2 osób. Nie chciałaby któraś pojechać? ja nie mogę
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:15   #823
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-02-12 o 17:11
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:48   #824
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Właśnie - jaki termin? Jaka cena? I dokąd?
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 11:45   #825
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja ostatnio kupiłam swój pierwszy groupon, a właściwie dwa, do wykorzystania w Yves Rocher.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 12:02   #826
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

ja chyba kupię dla siebie i syna pakiet 6 godzin gry w tenisa https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oferta/578/59-zl-z...sa-ze-sprzetem
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 12:10   #827
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez KatusKatus Pokaż wiadomość
Właśnie - jaki termin? Jaka cena? I dokąd?
do 18,03,2012 w pakiecie zabiegi 2 noclegi 2 śniadania, 5 minut drogi od Gdyni
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 18:29   #828
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
do 18,03,2012 w pakiecie zabiegi 2 noclegi 2 śniadania, 5 minut drogi od Gdyni
szkoda, ze jestem ze śląska
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 22:44   #829
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Za to chwalę sobię salon na Gocławiu - Tamara - bardzo dobry maniciure hybrydowy, bardzo sprawnie i szybko wykonany, chociaz tez mają lekki bałagan z rezerwacjami.
Ja za to nie polecam salonu Tamara i zgadzam się z tym,że mają bałagan z rezerwacjami. Wykupiliśmy Grupera dla mojego mężczyzny na strzyżenie męskie. Gdy przyszliśmy tam dziś, jakas kobieta wzieła grupon od nas i spojrzała się na nas z pogardą. Zapytała się na którą mamy rezerwację, a mieliśmy na 16. Próbowano nam wmówić, że była rezerwacja na 14.30 i że moj TŻ się nie stawił i kupon przepadł. Nie daliśmy się oszukać, bo wiedziałam, że był umówiony na 16, a na dodatek konczy pracę o 14, wiec nie ma szans by z Okęcia przebil się na Gocław w pół godziny, wiec specjalnie wziął późniejszą godzinę. Po dłuższej rozmowie stwierdzono, że nastąpił jakiś błąd, ale fryzjerka idzie na urlop i moze zadzwonią pod koniec sierpnia, dziwne tylko, że cały czas można rezerwować sobie wizyty u fryzjera bez kuponów. Czyżby urlop fryzjera był tylko dla gruperowców? Tu nie chodzi o pieniądze, bo grosze za to zapłaciliśmy, ale o sam fakt. Nigdy więcej tam nie pójdę, próbują tylko wyłudzić pieniądze. Wysłałam juz reklamację,

Ja byłam w Salonie Filozofia piękna w Piasecznie z grupona i byłam bardzo zadowolona, mogę polecić każdemu. Nikt mnie nie traktował jako gorszego klienta. Mam jeszcze wykupione z Grupera 8 dni dla dwóch osób w Gliczarowie Górnym, ciekawa jestem jak tam będzie. Był może ktoś?
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 23:44   #830
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Korzystam i chyba wpadam już w nałóg
aczkolwiek kupuję tylko takie, które faktycznie są oplacalne i na usługi, które i tak i tak bym miała w planach zakupowych, np. 3-miesięczny karnet na siłownię za 159 zł (aktualnie wykorzystuję ), kupon do restauracji włoskiej za połowę ceny (pyszne jedzonko), kurs tańca za połowę ceny itp. Ostatnie dwa zakupy to groupon na książki (muszę szybko go wykorzystać, bo mi wykupią te, które sobie upatrzyłam ) i na peeling kawitacyjny (twarz, szyja, dekolt) z regulacją brwi za 49 zł

co do grouponów wycieczkowych - szczerze mówiąc nie bardzo mam zaufanie do takich ofert, bałabym się, że wywieźli by mnie do jakiegoś rudery z robakami, która w zamyśle miała być hotelem 4-gwiazdkowym ale chętnie psłucham opinii osób, które skorzystaly z takiej opcji wyjazdu i się nie zawiodły.
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 10:11   #831
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Selene _ Pokaż wiadomość
Ostatnie dwa zakupy to groupon na książki (muszę szybko go wykorzystać, bo mi wykupią te, które sobie upatrzyłam ) i na peeling kawitacyjny (twarz, szyja, dekolt) z regulacją brwi za 49 zł
Czyżby znak?

Ja wczoraj kupiłam kupon na hennę rzęs i brwi z regulacją za 10zł.Zbierałam się,żeby zrobić to u kosmetyczki w końcu,a za taką cenę żal nie iść
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:06   #832
Selene _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 497
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Czyżby znak?

Ja wczoraj kupiłam kupon na hennę rzęs i brwi z regulacją za 10zł.Zbierałam się,żeby zrobić to u kosmetyczki w końcu,a za taką cenę żal nie iść
Nie, Prószyński Książki już zamówione

no właśnie, ten kupon na peeling kawitacyjny też super okazja, bo normalnie u swojej kosmetyczki płacę 90 zł za samą twarz, a tu mam jeszcze szyję, dekolt i do tego regulację brwi za 49 zl, oby tylko salon okazał się na przyzwoitym poziomie
Selene _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 00:00   #833
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może mnie któraś oświecić o co chodzi z tą zniżką na wywoływanie zdjęć?
http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...waextra/604149

Niby jest napisane, że zależnie od wybranej opcji będzie się mieć nieograniczoną możliwość wywołania zdjęć w partiach po 50lub 100zł przez 4 miesiące za 20zł lub przez 12 za 30.
Ale znowóż niżej jest napisane coś o jakiejś opłacie zleceniowej: "Opłatę zleceniową – 15 zł za 50 zdjęć albo 30 zł za 100 zdjęć (lub jej wielokrotność ) – należy każdorazowo wnieść przy składaniu zamówienia – płatność gotówką lub przelewem"
czyli że co, płacę te 20/30zł jednorazowo, a potem do każdego "zlecenia" kolejne 15 czy 30?
Dokładnie tak to działa. Ja mam teraz sporo fotek do wywołania, więc kliknęłam.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:57   #834
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Chciałam dzisiaj wykupić groupon na wizytę u fryzjera z koloryzacją, rewitalizacją, strzyżeniem i ułożeniem za 59 zamiast 160zł, bo i tak muszę się wybrać a tutaj za taką cenę tyle zabiegów, ale niestety z mojego banku nie przyjmują przelewów :/ Płacił już ktoś metodą PayPal? To chyba jedyne wyjście dla mnie żeby zrobić przelew na PayPal i stamtąd na Groupon, tyle że dzisiaj już nie zdążę tego zrobić, bo o północy wygasa oferta :/

Jeżeli ktoś korzystał z PayPala to proszę o kontakt na PW. Chciałabym się dowiedzieć czy to na pewno bezpieczne, czy pieniądze gdzieś po drodze nie zaginą itp.
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:06   #835
ayashi21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 9
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś korzystał z PayPala to proszę o kontakt na PW. Chciałabym się dowiedzieć czy to na pewno bezpieczne, czy pieniądze gdzieś po drodze nie zaginą itp.

Ja bardzo często robie przelewy przez PayPala i naszczęście nigdy nie miałam żadnych problemów, kasa praktycznie w ciągu 30 min tak gdzie powinna.
ayashi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:23   #836
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego Ty tak negujesz te wszystkie portale? Uwazasz, ze to zlo koniecznie i kazda usluga musi byc na nedznym poziomie.
Ja korzystalam z uslug kilku takich portali i ofert roznego rodzaju. Bylam m.in u fryzjera (dosyc drogiego normalnie), na fitnessie, na 3dniowej majowce w Sudetach, w serwisie klimatyzacji samochodowej (wymienialam czynnik chlodzacy, czyszczono i ozonowano mi klimatyzacje) oraz w innym warsztacie na wymianie oleju samochodowego. Z kazdej ofert bylam bardzo zadowolona i nie czulam sie jak klient drugiej kategorii Z kilku przypadkach nawet "dostalam" cos wiecej niz tylko to co bylo opisane w usludze. Pracownicy danego zakladu byli zawsze kompetentni, chetnie pomagali i nie robili laski, ze jestem np z gruponu
Sek w tym, by przed bezsenswnym kliknieciem w te "super oferte" sprawdzic dany salon, zaklad, hotel. Poszukanie informacji na ten temat to nie jest wielka filozofia a moze nam wiele pomoc. Ja robilam tak z kilkoma ofetami przed zakupem i gdy dowiadywalam sie, ze ogolnie salon nie jest polecany, rezygnowalam z zakupu, mimo tak wielkiej okazji. Gdy salon/zaklad/hotel jest kiepski, nawet nie bedac klientem takich portali, mozemy byc niezadowoleni z uslugi placac pelna sume.
I nie zgodze sie z tym, ze to wszsytko pic na wode, fotomontaz a uslugi na pewno beda beznadziejne, bo grupon zabral im polowe zarobku...
Dopisuje, bo wlasnie wrocilam z 3-dniowego wyjazdu do Krakowa, ktory kupilam na cupponie. Wszystko bylo jak nalezy, zgodnie z przedstawiona oferta Nawet w najmniejszym stopniu nie czulam sie jak klient drugiej kategorii.
Wykorzytalam w Krakowie rowniez kupon na kebab. Tam rowniez bylam zadowolona. Miesa tyle, ze paktrycznie stanowilo ono 90% wnetrza bulki Tak sie najadlam, ze az mnie brzuch rozbolal z obzarstwa
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:33   #837
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czy jest tu jakaś Wrocławianka, która była w salonie kosmetycznym Kącik Urody na Górnickiego? Co o nim sądzicie? Kiedyś ich oferta była już na jakimś portalu, teraz jest na cupponie.
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:11   #838
aannee99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Witajcie

Zakupiłam na Groupon 10 x opasek przeciw komarom i innym paskudztwom Wpłaciłam pieniądze, dostałam e-maila

"Gratulujemy! Dzięki Tobie oferta "19 zł zamiast 102 zł za 10 oryginalnych opasek BugsLock przeciwko komarom, kleszczom i meszkom z przesyłką – ważność do XII 2013 – ostatnie sztuki w sezonie" dojdzie do skutku.

Całkowity koszt został pobrany z Twojego konta za pomocą Dotpay."

I co teraz? Wypełniłam już formularz gdzie wpisałam swój kod Groupon - czy teraz mam już tylko czekać na przesyłkę tych opasek czy jak?

Podpowiedzcie proszę, bo po raz pierwszy korzystam z Ich oferty Będę wdzięczna za wskazówki
aannee99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 18:57   #839
ania_trojaczki
Zadomowienie
 
Avatar ania_trojaczki
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 166
GG do ania_trojaczki
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez aannee99 Pokaż wiadomość
Witajcie

Zakupiłam na Groupon 10 x opasek przeciw komarom i innym paskudztwom Wpłaciłam pieniądze, dostałam e-maila

"Gratulujemy! Dzięki Tobie oferta "19 zł zamiast 102 zł za 10 oryginalnych opasek BugsLock przeciwko komarom, kleszczom i meszkom z przesyłką – ważność do XII 2013 – ostatnie sztuki w sezonie" dojdzie do skutku.

Całkowity koszt został pobrany z Twojego konta za pomocą Dotpay."

I co teraz? Wypełniłam już formularz gdzie wpisałam swój kod Groupon - czy teraz mam już tylko czekać na przesyłkę tych opasek czy jak?

Podpowiedzcie proszę, bo po raz pierwszy korzystam z Ich oferty Będę wdzięczna za wskazówki
tak teraz czekasz na przesyłkę ja równiez zakupiłam te opaski
__________________
Miłosz - Promyczek
https://www.facebook.com/pomocdlapromyczka/

Przekaż swój 1%
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 1/Y Miłosz Yeromenko
ania_trojaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:18   #840
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czyli jak dostałam maila o tytule "Twoj grupon " napisane jest żeby to wydrukować, to mam czekać jeszcze na inf że przesyłka jest już w paczkomacie do odebrania?
Zamówienie miało być realizowane od 18 tego dnia dostałam tego maila, ale sms i maila o odbiorze przesyłki jeszcze nie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.