Starania o dziecko od 2022 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-08-05, 10:11   #3511
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Gratuluje i nie płacz. Polipy w ciazy nie sa straszne, wiele ciaz przebiega bez problemu. Ryzyko wieksze jest, ze sie nie uda zajsc, ale to masz za soba. Nie stresuj sie na zapas, idz po leki na podtrzymanie na wszelki wypadek i badzcie szczesliwi ️ Ps. No wow, dopiero czytalam Twoje "na milion procent polip"
Jak ja bym już chciala tak na mln % nie byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze jest beta nic pewniejszego nie ma. Daj znać po wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:12   #3512
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Ale ten brzuch mnie bolal identycznie jak dwa poprzednie cykle. Dokladnie w tym samym miejscu. Juz wam chyba o tym cykl temu mowilam ze mnie bola jajniki glownie lewy. I tutaj bylo dokladnie tak samo. I nadal tak cmi lewy a owulacja byla z prawego wiec mysle ze to mimo wszystko polip.
Powiem Wam ze poprzednie trzy cykle sie doszukiwalam objawow i nawet niektore mialam ale od kiedy uslyszalam o tym polipie to kazdego dnia czekalam na okres a teraz to juz wogole bo jeszcze ten okres, polip i zabieg na serce..
nie mam nawet jedno najmniejszego objawu, nawet pół objawa. Cycki macam i macam i nic i zero bolu, zero bolu brzucha jak na okres, nic null. Wiec jesli kiedys bedziecie sie doszukiwac objawow to jest szansa ze ich nie bedziecie miec.
Z innych rzeczy to chyba jestem chora. Czuje sie jak wtedy kiedy mialam covida, podniesiona temperatura bol gardla i suchosc w nosie. A covid jest bardzo prawdopodobny bo duzo ludzi choruje
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:14   #3513
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ale ten brzuch mnie bolal identycznie jak dwa poprzednie cykle. Dokladnie w tym samym miejscu. Juz wam chyba o tym cykl temu mowilam ze mnie bola jajniki glownie lewy. I tutaj bylo dokladnie tak samo. I nadal tak cmi lewy a owulacja byla z prawego wiec mysle ze to mimo wszystko polip.
Powiem Wam ze poprzednie trzy cykle sie doszukiwalam objawow i nawet niektore mialam ale od kiedy uslyszalam o tym polipie to kazdego dnia czekalam na okres a teraz to juz wogole bo jeszcze ten okres, polip i zabieg na serce..
nie mam nawet jedno najmniejszego objawu, nawet pół objawa. Cycki macam i macam i nic i zero bolu, zero bolu brzucha jak na okres, nic null. Wiec jesli kiedys bedziecie sie doszukiwac objawow to jest szansa ze ich nie bedziecie miec.
Z innych rzeczy to chyba jestem chora. Czuje sie jak wtedy kiedy mialam covida, podniesiona temperatura bol gardla i suchosc w nosie. A covid jest bardzo prawdopodobny bo duzo ludzi choruje
Ale wiele kobiet w ciąży na początku czuję się jakby je brała choroba więc pewnie to przez ciążę
Powiedz jeszcze, wy zaczęliście działać w dzien pozytywnego owulaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:19   #3514
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ale wiele kobiet w ciąży na początku czuję się jakby je brała choroba więc pewnie to przez ciążę
Powiedz jeszcze, wy zaczęliście działać w dzien pozytywnego owulaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez przed przewidywanym okresem który nie przyszedł, nie miałam żadnych objawów co trochę podejrzane było dla mnie, bo nawet piersi nie bolały
Ale spokojnie jak zaczną bolec to dopiero bedzie jazda.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska87 Pokaż wiadomość
Tez przed przewidywanym okresem który nie przyszedł, nie miałam żadnych objawów co trochę podejrzane było dla mnie, bo nawet piersi nie bolały
Ale spokojnie jak zaczną bolec to dopiero bedzie jazda.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Mnie jak zaczęły bolec sutki, to nawet stanik był problemem teraz się trochę zmienił ten bol, bardziej na wewnątrz cycka

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:19   #3515
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

wow gratki!
a chyba mowilas w lipcu ze ten cykl odpusczasz i wyjezdzasz etc to zycie jest zaskakujace haha
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:41   #3516
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Ale ten brzuch mnie bolal identycznie jak dwa poprzednie cykle. Dokladnie w tym samym miejscu. Juz wam chyba o tym cykl temu mowilam ze mnie bola jajniki glownie lewy. I tutaj bylo dokladnie tak samo. I nadal tak cmi lewy a owulacja byla z prawego wiec mysle ze to mimo wszystko polip.
Powiem Wam ze poprzednie trzy cykle sie doszukiwalam objawow i nawet niektore mialam ale od kiedy uslyszalam o tym polipie to kazdego dnia czekalam na okres a teraz to juz wogole bo jeszcze ten okres, polip i zabieg na serce..
nie mam nawet jedno najmniejszego objawu, nawet pół objawa. Cycki macam i macam i nic i zero bolu, zero bolu brzucha jak na okres, nic null. Wiec jesli kiedys bedziecie sie doszukiwac objawow to jest szansa ze ich nie bedziecie miec.
Z innych rzeczy to chyba jestem chora. Czuje sie jak wtedy kiedy mialam covida, podniesiona temperatura bol gardla i suchosc w nosie. A covid jest bardzo prawdopodobny bo duzo ludzi choruje
Ja w jednej jak i drugiej ciąży nie mam żadnych objawów. Jedynie to co oczywiste czyli brak okresu, rosnący brzuch i piersi a tak to kompletnie nawet pół objawu ciążowego

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 10:47   #3517
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka gratulacje. A ile się starałaś cykli?
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-05, 10:48   #3518
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Tak dokladnie tak bylo. Mielismy odpuscic i ja pojechalam do rodzicow na 3 dni ale musialam wrocic bo mialam wizyte u psychologa. Wrocilam i w sumie mialam jechac jeszcze raz ale mąż powiedzial zebysmy przejechali sie gdzies na weekend bo jest strasznie zmeczony i chcialby sie odciac na weekend. Pojechalismy i tak z glupa zrobilam test owulacyjny i po tym tescie kolejnego dnia rano wspolzylismy. I tyle. Jeden jedyny raz wogole w miesiacu bo pozniej mąż wyjechal do Warszawy, ja znowu do rodzicow i wrocilam w ubiegly piatek bo w poniedzialek mialam wizyte u kardiologa.
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 11:02   #3519
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Tak dokladnie tak bylo. Mielismy odpuscic i ja pojechalam do rodzicow na 3 dni ale musialam wrocic bo mialam wizyte u psychologa. Wrocilam i w sumie mialam jechac jeszcze raz ale mąż powiedzial zebysmy przejechali sie gdzies na weekend bo jest strasznie zmeczony i chcialby sie odciac na weekend. Pojechalismy i tak z glupa zrobilam test owulacyjny i po tym tescie kolejnego dnia rano wspolzylismy. I tyle. Jeden jedyny raz wogole w miesiacu bo pozniej mąż wyjechal do Warszawy, ja znowu do rodzicow i wrocilam w ubiegly piatek bo w poniedzialek mialam wizyte u kardiologa.
To jest znak, że tak miało być Raz a skutecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 11:10   #3520
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Hmm moze

Musze ochlonac i przestac sie stresowac. Siedze i zastanawuam sie nad zyciem.. bylam na becie bo jutro rano umowilam sie w przychodni do ginekologa w sprawie tego polipa bo w sumie nie wiem czy to sie jakos leczy w ciazy czy jak.
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 12:34   #3521
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Natkurka, gratuluję! Daj znać po wizycie.
Dziewczyny, gdzie kupujecie testy owulacyjne horien? Są dostępne gdzieś stacjonarnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-05, 12:34   #3522
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Natkurka, gratulacje! Ja słyszałam, że polipy przeszkadzają w zagnieżdżeniu, ale jak już zarodek siedzi, to siedzi Najlepiej skonsultuj z ginem co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 12:38   #3523
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Natkurka, gratuluję! Daj znać po wizycie.
Dziewczyny, gdzie kupujecie testy owulacyjne horien? Są dostępne gdzieś stacjonarnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie w aptece są. Ja przez neta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 13:25   #3524
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

one sa chyba dostene tylko przez internet, z tego co wiem i dziewczyny pisaly to stacjonarnie sa niedostene ale moge sie mylic

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Natkurka, gratulacje! Ja słyszałam, że polipy przeszkadzają w zagnieżdżeniu, ale jak już zarodek siedzi, to siedzi Najlepiej skonsultuj z ginem co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak jutro rano mam wizyte, chyba jakas dziewczyna sie wypisala z dnia na dzien bo pojawil sie 1 wolny

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ej wiecie co, czlowiek glupi i czyta w necie i zmiany w macicy moga dawac pozytywny test ciązowy…
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 13:49   #3525
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
one sa chyba dostene tylko przez internet, z tego co wiem i dziewczyny pisaly to stacjonarnie sa niedostene ale moge sie mylic

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------




Tak jutro rano mam wizyte, chyba jakas dziewczyna sie wypisala z dnia na dzien bo pojawil sie 1 wolny

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ej wiecie co, czlowiek glupi i czyta w necie i zmiany w macicy moga dawac pozytywny test ciązowy…
Absolutnie nie czytaj nic w internecie, bo się wykończysz nerwowo idź do lekarza, niech on to oceni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 13:53   #3526
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

wiem kazdemu bym poradzila to samo a teraz sama czytam

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

ale w zasadzie robilam test w poprzednim miesiacu i wyszedl negatywny a polip prawdopodobnie juz zagoscil wtedy na dobre
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 14:05   #3527
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
wiem kazdemu bym poradzila to samo a teraz sama czytam

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

ale w zasadzie robilam test w poprzednim miesiacu i wyszedl negatywny a polip prawdopodobnie juz zagoscil wtedy na dobre
W takiej sytuacji to najlepiej zrobić betę i pójść do lekarza.

Trzymam mocno kciuki aby wszytko dobrze się ułożyło.
Dla ciebie to zakaz czytania ))

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 14:16   #3528
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Dziewczyny

U mnie dwie kreski. Cała się trzęsę ze strachu. Miałam zaplanowany zabieg na poniedzialek i 9mm polipa endometrialnego.. w sumie popłakałam się z przerażenia.. napewno nic z tego nie wyjdzie bo taki polip najczęsciej doprowadza do poronienia. Zrobilam ten test dla swietego spokoju bo dzisiaj mam miec telefon ze szpitala.

Załącznik 7777010
I to jakie krechygratulacje jednak wstrzelilas się w ten pik!Jejku jak ja się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ale wiele kobiet w ciąży na początku czuję się jakby je brała choroba więc pewnie to przez ciążę
Powiedz jeszcze, wy zaczęliście działać w dzien pozytywnego owulaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak jak przy każdej ciąży na początku czułam się jak na początek choroby orzeziebienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Nieczytam internetow!!bo to zloooodobrze że zrobiłaś betę tam będziesz miało jasno co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 15:20   #3529
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Progesteron 20,50
BetaHCG 49,66 mlU/ml
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-05, 15:24   #3530
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Progesteron 20,50
BetaHCG 49,66 mlU/ml
Więc gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 15:29   #3531
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Progesteron 20,50
BetaHCG 49,66 mlU/ml
Gratulacje raz jeszcze i cieszcie tym szczęściem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 15:29   #3532
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

dzieki jeszcze zobaczymy co lekarz jutro powie. Wiem ze nic nie bedzie widac ale dopytam jak to sie ma do tego polipa

Edytowane przez natkurka
Czas edycji: 2022-08-05 o 15:41
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 16:41   #3533
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

natkurka, zadzwonila Pani ze szpitala zeby potwierdzic termin?
Twoj maz sie nie zdziwi ze jednak operacja odwolana, jesli mu nie powiesz?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 17:24   #3534
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko od 2022

powiedzialam mu i to przez whatsuppa bo nie moglam wytrzymac ale mu powiedzialam ze to nic pewnego bo jutro jeszcze pojde na wizyte i zobaczymy.

A ze szpitala nie dzwonili
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 17:46   #3535
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
Progesteron 20,50
BetaHCG 49,66 mlU/ml
No to już wiadomo. Gratulacje

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 18:24   #3536
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
powiedzialam mu i to przez whatsuppa bo nie moglam wytrzymac ale mu powiedzialam ze to nic pewnego bo jutro jeszcze pojde na wizyte i zobaczymy.

A ze szpitala nie dzwonili
i jak zareagowal?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 18:34   #3537
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
powiedzialam mu i to przez whatsuppa bo nie moglam wytrzymac ale mu powiedzialam ze to nic pewnego bo jutro jeszcze pojde na wizyte i zobaczymy.

A ze szpitala nie dzwonili
Super, jeszcze raz wielkie gratulacje

Ja bede wywoływać @ Duphasonem i wracam do gry. Lekarz skonsultuje nam tez z kims innym badania TZ tak poza jego wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 18:37   #3538
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Super, jeszcze raz wielkie gratulacje

Ja bede wywoływać @ Duphasonem i wracam do gry. Lekarz skonsultuje nam tez z kims innym badania TZ tak poza jego wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak dlugo musisz brac? jak to sie robi? nigdy tego nie robilam
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 18:51   #3539
natkurka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2 330
Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez maja5433 Pokaż wiadomość
i jak zareagowal?

nagral mi wiadomosc ze „ no mowilem ze jak cos ne to raz a porzadnie” no nie wiem czy raz, moze w tym cyklu raz ale niech mu bedzie.

Ale ja go uprzedzilam bo niestety sie naczytalam i mu powiedzialam ze w sumie to ja nie wiem jak to wyglada, ze okres powinnam dostac jutro, ze dzisiaj mam pozywtyny test ale juz nie wiem czy ten test to moze byc pozytywny przez polipa ( bo podobno niektore zmiany w macicy daja pozytywny wynik) i powiedzialam ze w sumie to nic pewnego i ze jutro ide do lekarza. Wole tak niz potwierdzic ze na sto pro ciaza. Teraz pojechal na pepkowe do Warszawy do znajomych wiec w sumie to nie bylo jeszcze jakiejs ekscytacji ale my nie jestesmy z tych co jakos bardzo się w zyciu ekscytuja ja jestem raczej taka powsciagliwa w okazywaniu emocji, maz bardziej wylewny ale tak jak mowie on narazie ma wizje ze albo ciaza albi polip wiec narazie tak na chlodno

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Super, jeszcze raz wielkie gratulacje

Ja bede wywoływać @ Duphasonem i wracam do gry. Lekarz skonsultuje nam tez z kims innym badania TZ tak poza jego wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super! To fajny lekarz. Niektorzy naprawde sie angazuja, przy moich problemach z sercem tez sie kiedys zdziwilam bo lekarz na mojej wizycie zadzwonil do jakiegos profesora ze szpitala i polaczyl sie z nim na wideo i interpretowali moje wyniki i az bylam w szoku ze tak fajnie sie mna zajal i napraede chcial pomoc i konsultowal sie z jakims profesorem.

Masz juz ten lek na wywolanie czy dzialasz na wlasna reke? Kiedy wizyta u lekarza?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

wogole ja jestem typem czlowieka co nie nawidzi w zyciu zmian. Boje sie ich. I teraz mysle „ w jaki sposob rodzicom powiem zeby wyszlo naturalnie” „ a siostrą?” Na wszystkich mediach spolecznosciowych mam poukrywane jakies daty - urodziny itp bo nie lubie byc w centrum zainteresowania. Moj wlasny slub byl dla mnie koszmarem. Po co ja to zrobilam? Przeciez od poczatku wiedzialam ze bede umierac ze stresu i ze to bedzie dla mnie najbardziej niekomfortowa sytuacja w zyciu. I byla. A teraz jak wszystko pojdzie dobrze to tez bede zmuszona stanac przed ludzmi w rodzinie czy pracy i powiedziec o ciazy. I tez bede musiala byc w centrum, posluchac gratulacji itp. Wiecie to wszystko jest super mile ale jak ktos jest mocno introwertyczny to takie sytuacje sa stresujace. Najgorsze chyba w pracy.. ja wiem ze wybiegam w przyszlosc ze moze byc roznie, licze sie z tym bardzo i mam swiadomosc co i jak ale jednak glupia glowa robi jakies wycieczki w przyszlosc zeby jeszcze sobue stresu dolozyc
natkurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-05, 18:59   #3540
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 232
Dot.: Starania o dziecko od 2022

Cytat:
Napisane przez natkurka Pokaż wiadomość
nagral mi wiadomosc ze „ no mowilem ze jak cos ne to raz a porzadnie” no nie wiem czy raz, moze w tym cyklu raz ale niech mu bedzie.

Ale ja go uprzedzilam bo niestety sie naczytalam i mu powiedzialam ze w sumie to ja nie wiem jak to wyglada, ze okres powinnam dostac jutro, ze dzisiaj mam pozywtyny test ale juz nie wiem czy ten test to moze byc pozytywny przez polipa ( bo podobno niektore zmiany w macicy daja pozytywny wynik) i powiedzialam ze w sumie to nic pewnego i ze jutro ide do lekarza. Wole tak niz potwierdzic ze na sto pro ciaza. Teraz pojechal na pepkowe do Warszawy do znajomych wiec w sumie to nie bylo jeszcze jakiejs ekscytacji ale my nie jestesmy z tych co jakos bardzo się w zyciu ekscytuja ja jestem raczej taka powsciagliwa w okazywaniu emocji, maz bardziej wylewny ale tak jak mowie on narazie ma wizje ze albo ciaza albi polip wiec narazie tak na chlodno

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------




Super! To fajny lekarz. Niektorzy naprawde sie angazuja, przy moich problemach z sercem tez sie kiedys zdziwilam bo lekarz na mojej wizycie zadzwonil do jakiegos profesora ze szpitala i polaczyl sie z nim na wideo i interpretowali moje wyniki i az bylam w szoku ze tak fajnie sie mna zajal i napraede chcial pomoc i konsultowal sie z jakims profesorem.

Masz juz ten lek na wywolanie czy dzialasz na wlasna reke? Kiedy wizyta u lekarza?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

wogole ja jestem typem czlowieka co nie nawidzi w zyciu zmian. Boje sie ich. I teraz mysle „ w jaki sposob rodzicom powiem zeby wyszlo naturalnie” „ a siostrą?” Na wszystkich mediach spolecznosciowych mam poukrywane jakies daty - urodziny itp bo nie lubie byc w centrum zainteresowania. Moj wlasny slub byl dla mnie koszmarem. Po co ja to zrobilam? Przeciez od poczatku wiedzialam ze bede umierac ze stresu i ze to bedzie dla mnie najbardziej niekomfortowa sytuacja w zyciu. I byla. A teraz jak wszystko pojdzie dobrze to tez bede zmuszona stanac przed ludzmi w rodzinie czy pracy i powiedziec o ciazy. I tez bede musiala byc w centrum, posluchac gratulacji itp. Wiecie to wszystko jest super mile ale jak ktos jest mocno introwertyczny to takie sytuacje sa stresujace. Najgorsze chyba w pracy.. ja wiem ze wybiegam w przyszlosc ze moze byc roznie, licze sie z tym bardzo i mam swiadomosc co i jak ale jednak glupia glowa robi jakies wycieczki w przyszlosc zeby jeszcze sobue stresu dolozyc

wieeem natkurka ja Cie rozumiem, dlatego ja slubu nie chce nigdy bo nie cierpie byc w centrum zainteresowania.
ale wiesz z ciaza to ogloszenie w pracy itd to raz i koniec. rodzina sie ucieszy na pewno. zainteresowanie bedzie ale to mile ile siostra ma lat?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 21:25:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.