Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 17:48   #2491
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo dobra kobieto w poniedziałek się przejdę i zakupię jeśli znajdę
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no właśnie nie chciałabym już takich białych
aaa to chyba ze tak a wiesz ja tez zastanawiam sie nad tym majiblond 902 i jeszcze ce-ce 10/23

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
snowhitee - dzięki za rade nt odżywki ce ce przejade się do superpharmy i ją kupie a mam pytanko a propos tresemme? u którego sprzedawcy bierzesz/wziełaś? bo nie dostalam maila jeszcze co do daty ważności i się zastanawiam czy ta cena zbyt nie podejrzana
no kup kup naprawde fajna jest i nie obciaza jednak tak jak maska bo to odzywka ja myslalam o tej aukcji http://allegro.pl/tresemme-head-defe...271774808.html niby bardzo tanio ale ma same pozytywy m.in za tresemme

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Adzio ja farbuje za jakis tydzien. w ogole dzisiaj snil mi sie koszmar ze farbnelam jakis ciemnym i mi bordo wyszlo to sie wkurzylam i sie scielam na lyso
ale juz mam w domu dwie farbki wiec teraz sie tylko waham miedzy tym 9.1 loreala a garnierem nutrisse 89
nie znam farb garniera i nie iwem jak sie zachowa na moich wlosach
Miałam prawie to samo jak miałam pierwszy raz położyć loreala 8.13.Tez przeżyłam prawdziwy koszmar nocny.Ale wyszło na odwrót aniżeli w śnie i było cacy.Zobaczysz będzie dobrze.
A co farb gariera no hmmm kiedyś próbowałam 111 ale nie spełnił moich oczekiwań.Dlatego dziś poszłam się jeszcze raz przyjrzeć tej 8.13 z garniera ale nie przemówił do mnie bo w nazwie miał zloty ash blond.Wiedz wzięłam loreala exellence 8.13.I chyba jutro go położę

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

milusiaam
Ja nigdy nie kupuje już wcześniej zmielonego bo wiem ze szybko wietrzeje i traci swoje cudne właściwości.To był jeden jedyny raz bo się przeprowadzałam i nie miałam przy sobie młynka,ale szybciutko ta paczuszka wylądowała w koszu.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


No może ale jak położysz syossa to będzie ok.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

snowhitee
No ja to już nie długo będę nogami upychać.Dziś znowu dotachałam kilka nowych rzeczy.[/QUOTE]

hehe no ja dzis tez wrocilam ale tym razem z ciuchami chociaz juz chcialam zajrzec do superpharmy zobaczyc a moze cos nowego wynajde ale TZ stanowczo mi zabronil to juz jutro chcesz farbowac? ojjj Ty


Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Ewcia wiesz ja na poziomach to się nie znam, ale dość ciemne są dodaje zdjęcie, niewiele na nim wydać, ale nie mam na kompie zdjęć w naturalnych włosach
Adzi nie Niemcy, a Szkocja dzisiaj przy okazji zakupów wstąpiłam do sklepu ze zdrową żywnością i chyba mam siemię, dodaje zdjęcie czy to to :P i te ziarenka mam zmielić w młynku? bo na opakowaniu napisane, żeby je połykać, ale to chyba wtedy się gorzej będzie wchłaniać
Snownawet mam jedwab biosilka w swoim składziku, ale czy to nie ten co alkohol zawiera? bo została mi sama buteleczka bez opakowania, ta taka miniaturka.. dzisiaj wtarłam w końcówki i w sumie lepsze w dotyku
w ogóle ja podjęłam decyzję, że kosmetyków na razie nie dokupuje, bo mój TŻ krzywo już na mnie patrzy :P i w końcu trzeba zużyć to co jest, a tak się czaiłam na tą maskę z l'oreala absolut repair, no ale to na święta sobie kupię mimo wszystko sobie dziś kupiłam jakieś tabletki na włosy żeby po skrzypowicie spróbować bo promocja była siemię i pokrzywkę. Właśnie sobie parzę i zobaczymy czy się przyzwyczaję do picia
hmm ja mam w przezroczystej buteleczce i nie ma alk., mialam tez w takiej mlecznej jakby i on mial alk. jednak i tak nie widzialam zeby przesuszal mi koncowki.

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
snowhitee ja mam pytanko czy ta odżywke polecasz,mam bardzo wysuszone włoski po ostatnim farbowaniu i chciałam sobie ją kupic,chodzi mi o konkretne nawilzanie na kwc ma dobre opinie,rozumiem ze zdaje egzamin
tak tak wlasnie ta teraz jest w promocji w superpharmie zestaw z szamponem z tej serii za ok 25zl
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 17:54   #2492
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzio7 jak i tak chcesz farbowac to rob dzisiaj po co masz sie meczyc i zle czuc.

A to siemie lniane to ja znam jedynie ze wzdledow trawinnych a nie leczniczych na wlosy.A jak wy to przyjmujecie,pijecie czy na lazke i lykacie?czy moze jeszcze jakos inaczej.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:43   #2493
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow no ja właśnie się bardzo porządnie zastanawiam nad tym majiblond 902 myślisz, że ładnie wyjdzie?? podobnie do stockholm'u??
a mi się bardzo podoba ten kolorek co wkleiłam wcześniej, w sumie te dwa, ale one wydają się byc do siebie podobne

Bunny widzę, że jesteś, doradź coś, tak rzadko tu jesteś ostatnimi czasy, co się z Tobą dzieje??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:53
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:53   #2494
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow no ja właśnie się bardzo porządnie zastanawiam nad tym majiblond 902 myślisz, że ładnie wyjdzie?? podobnie do stockholm'u??


Bunny widzę, że jesteś, doradź coś, tak rzadko tu jesteś ostatnimi czasy, co się z Tobą dzieje??
mysle, ze wyjdzie podobnie jak mi stockholm, no moze ciut ciemniej ale tylko troszeczke dlatego mi by pasowal on bardzo a napisalam do jednego sprzedawcy z all i odpisal mi, ze jest to raczej chlodny odcien i, ze do wlosow sredni blond starczy 9% oksydant
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:56   #2495
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mysle, ze wyjdzie podobnie jak mi stockholm, no moze ciut ciemniej ale tylko troszeczke dlatego mi by pasowal on bardzo a napisalam do jednego sprzedawcy z all i odpisal mi, ze jest to raczej chlodny odcien i, ze do wlosow sredni blond starczy 9% oksydant
bo wiesz jak ja bym kupowała to wzięłabym oksydant 9 i 12
12 na odrost a 9 na resztę
edytowałam wcześniej posta z tym, że mi się te dwa kolorki podobają co wkleiłam wcześniej jak myślisz ten 902 wyjdzie podobnie czy nie bardzo??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:58
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:02   #2496
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
bo wiesz jak ja bym kupowała to wzięłabym oksydant 9 i 12
12 na odrost a 9 na resztę
edytowałam wcześniej posta z tym, że mi się te dwa kolorki podobają co wkleiłam wcześniej jak myślisz ten 902 wyjdzie podobnie czy nie bardzo??
no tak rozumiem, Ty masz ciemniejszy odrost. Mysle, ze moze wyjsc podobnie do tego ze zdj nr 1 ale raczej troche jasniej. Swoja droga to taki kolor mialam po garnierach 89 i 91 tzn oczywiscie po kilku myciach bo z poczatku byl mooocno popielaty kurcze no kusi mnie ten majiblond ale ta ce-ce 10/23 takze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:09   #2497
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no tak rozumiem, Ty masz ciemniejszy odrost. Mysle, ze moze wyjsc podobnie do tego ze zdj nr 1 ale raczej troche jasniej. Swoja droga to taki kolor mialam po garnierach 89 i 91 tzn oczywiscie po kilku myciach bo z poczatku byl mooocno popielaty kurcze no kusi mnie ten majiblond ale ta ce-ce 10/23 takze
no mi się tysiąc razy lepiej podoba ten majiblond
choc zamówimy i spróbujemy bo tak będziemy gdybac i gdybac
a myślisz, że mogłabym zrobic tak jak pisałam?? że na odrost 12 a na resztę 9?? i dobrze by wyszło i przede wszystkim chłodno??
to dobrze jak podobnie do 1 zdjęcia tylko jaśniej, własnie o to mi chodzi
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 19:15   #2498
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no mi się tysiąc razy lepiej podoba ten majiblond
choc zamówimy i spróbujemy bo tak będziemy gdybac i gdybac
a myślisz, że mogłabym zrobic tak jak pisałam?? że na odrost 12 a na resztę 9?? i dobrze by wyszło i przede wszystkim chłodno??
to dobrze jak podobnie do 1 zdjęcia tylko jaśniej, własnie o to mi chodzi
na watku o majiblond tez czytalam ze dziewczyna na odrosty kladzie 12% a to nie lepiej kupic jedna 12% i potem po prostu rozcienczac do 9%? Mysle, ze Bunny moze by to Ci wyliczyla A bys zaoszczedzila troszke
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:50   #2499
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
na watku o majiblond tez czytalam ze dziewczyna na odrosty kladzie 12% a to nie lepiej kupic jedna 12% i potem po prostu rozcienczac do 9%? Mysle, ze Bunny moze by to Ci wyliczyla A bys zaoszczedzila troszke
no fajnie by było ale nie wiem czy by to wyszło jak na razie Bunny naszej nie ma tutaj więc nie wiem...
a Ty już na pewno tą kupujesz
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:58   #2500
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no fajnie by było ale nie wiem czy by to wyszło jak na razie Bunny naszej nie ma tutaj więc nie wiem...
a Ty już na pewno tą kupujesz
no tak na 80% poczekam jeszcze bo milusia miala wstawic jakies wyrazniejsze foto po tym ce-ce 10/23 moze jednak ona mnie przekona a jak nie to kupie ta majiblond ale zafarbuje nia i tak pewnie dopiero kolejnym razem, bo juz zaraz bede musiala zafarbowac odrosty i stockholm juz czeka Ale Ty tez poczekaj jeszcze na Bunny, bo moze sie okaze, ze bez sensu kupowac dwie wody
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:59   #2501
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

siemka blondyneczki jutro w koncu sie farbuje zakipilam dzis w Superdrug xxl 00a a z polski wzielam syossa 9-5 mam juz strasznie duze odrosty, az wstyd tak chodzic hehe. w ogole bylam dzis w koncu na 1szych zakupach ciuchowych, wydalam 100 funtow
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 20:02   #2502
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no tak na 80% poczekam jeszcze bo milusia miala wstawic jakies wyrazniejsze foto po tym ce-ce 10/23 moze jednak ona mnie przekona a jak nie to kupie ta majiblond ale zafarbuje nia i tak pewnie dopiero kolejnym razem, bo juz zaraz bede musiala zafarbowac odrosty i stockholm juz czeka Ale Ty tez poczekaj jeszcze na Bunny, bo moze sie okaze, ze bez sensu kupowac dwie wody
ja też na razie robię jutro syoss'em i przy następnym farbowaniu dopiero kupię ten majiblond mam nadzieję, że wyjdzie pięknie i wkońcu nie będę musiała kombinowac z podkładami itp
a Ty myślisz, że odrost mi dobrze złapie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:05   #2503
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no fajnie by było ale nie wiem czy by to wyszło jak na razie Bunny naszej nie ma tutaj więc nie wiem...
a Ty już na pewno tą kupujesz
Ale Ty kusisz tym majiblond
Ja właśnie chciałabym taki kolorek jak ma Snow, ale boje się, że stockholm nie da rady :/

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
siemka blondyneczki jutro w koncu sie farbuje zakipilam dzis w Superdrug xxl 00a a z polski wzielam syossa 9-5 mam juz strasznie duze odrosty, az wstyd tak chodzic hehe. w ogole bylam dzis w koncu na 1szych zakupach ciuchowych, wydalam 100 funtow
To superdrug xxl 00A to jest palette? Jak tak to wyjdzie Ci śnieg I nie potrzebny CI będzie syoss Aleś się obkupiła pozazdrościć
Rzadko nas odwiedzasz i nic się nie pochwalisz co u Ciebie słychać Jak nowa praca?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:09   #2504
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale Ty kusisz tym majiblond
Ja właśnie chciałabym taki kolorek jak ma Snow, ale boje się, że stockholm nie da rady :/
nie bij
no myślę, że stokholm na pewno nie da rady, jakie Ty masz naturalne??
jeszcze czekam na opinie Bunny, ale przy następnym farbowaniu zamierzam kupic tą majiblond

no właśnie wasienka Ty taka cicha woda, nie ma Cię nie ma, a jak wkońcu się pojawisz to wyskakujesz z takimi nowościami
no to co tam u Ciebie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:16   #2505
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
siemka blondyneczki jutro w koncu sie farbuje zakipilam dzis w Superdrug xxl 00a a z polski wzielam syossa 9-5 mam juz strasznie duze odrosty, az wstyd tak chodzic hehe. w ogole bylam dzis w koncu na 1szych zakupach ciuchowych, wydalam 100 funtow
No witamy w końcu jesteś.Juz się cieszymy na relacje z Twojego farbowania.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:16   #2506
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To superdrug xxl 00A to jest palette? Jak tak to wyjdzie Ci śnieg I nie potrzebny CI będzie syoss Aleś się obkupiła pozazdrościć
Rzadko nas odwiedzasz i nic się nie pochwalisz co u Ciebie słychać Jak nowa praca?
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no właśnie wasienka Ty taka cicha woda, nie ma Cię nie ma, a jak wkońcu się pojawisz to wyskakujesz z takimi nowościami
no to co tam u Ciebie??
superdrug to tak jak u nas rossman ;p zle napisalam a no nie odzywam sie bo siedze w pracy caly dzien, tzn do 17 ale w domu jestem dopiero o 19 bo dlugo sie wraca bo korki i w ogole ale praca ok, narazie nie zmieniam bo sie nie namecze tyle ze szkoda ze musze dosc sporo dojezdzac, az dwoma autobusami, ale za to pracuje razem z TZ dlatego do was nie pisze bo po prostu jestem zmeczona i nie chce mi sie czytac tego wszystkiego co przez caly dzien wyprodukujecie a poza tym nie kombinowalam z wlosami wiec nawet nie mialam o czym pisac a i xxl kupilam tylko do odrostow :P a syoss pojdzie na wszystkie wlosy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:25   #2507
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka
Tylko mnie nie bij ale mi się wydaje ze stokholm Ci nie wyjdzie ładnie.Zważając ze masz bardzo podobne włoski do moich.Ciężko rozjaśniające.Wid ziałaś ja mi wyszło. Za słaba jest ta farba na nasze włosy ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Dziewczyny ja już po farbowaniu ale fotki dostaniecie jutro bo nie ma sensu teraz tego robić bo za ciemno jest.Włosy w super kondycji a nawet mam wrażenie ze odżyły jak by troszkę.Nawet nie nakładałam odzywki dołączonej do farby bo dałam glorie.Nie chciałam zapychać ich silikonami i popsikałam woda brzozowa dziś zakupiona.Jestem zadowolona z reszta jak poprzednim razem.Tylko mam nadzieje ze tym razem mi się tak mocno nie wypłuczę kolor jak ostatnim razem.No w końcu już są trochę za pigmentowane wiedz może teraz wytrzymają dłużej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:27   #2508
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
Tylko mnie nie bij ale mi się wydaje ze stokholm Ci nie wyjdzie ładnie.Zważając ze masz bardzo podobne włoski do moich.Ciężko rozjaśniające.Wid ziałaś ja mi wyszło. Za słaba jest ta farba na nasze włosy ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.

No do końca nie jestem przekonana, bo jednak po skandynawskim nie wychodziło mi żółtko jak Tobie.. nie mniej nie zamierzam Cię bić pewnie masz rację, ale dopóki nie zrobię to się nie dowiem.. Nie wiem sama.. zobaczę jak Ewci wyjdzie ten majiblond Bo może do stockholma by dodać 12% ? można tak?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:50   #2509
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No do końca nie jestem przekonana, bo jednak po skandynawskim nie wychodziło mi żółtko jak Tobie.. nie mniej nie zamierzam Cię bić pewnie masz rację, ale dopóki nie zrobię to się nie dowiem.. Nie wiem sama.. zobaczę jak Ewci wyjdzie ten majiblond Bo może do stockholma by dodać 12% ? można tak?
Choć bardzo ciała bym Ci pomóc to nie wiem.Nigdy tak nie robiłam.
Moze trzeba zapytać Bunny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-16 o 20:52
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 21:02   #2510
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
siemka blondyneczki jutro w koncu sie farbuje zakipilam dzis w Superdrug xxl 00a a z polski wzielam syossa 9-5 mam juz strasznie duze odrosty, az wstyd tak chodzic hehe. w ogole bylam dzis w koncu na 1szych zakupach ciuchowych, wydalam 100 funtow
Witamy z powrotem pochwal sie juz po farbowaniu, a co!

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja też na razie robię jutro syoss'em i przy następnym farbowaniu dopiero kupię ten majiblond mam nadzieję, że wyjdzie pięknie i wkońcu nie będę musiała kombinowac z podkładami itp
a Ty myślisz, że odrost mi dobrze złapie??
mysle, ze z 12% powinno byc miodzio to co kupujemy majiblond nastepnym razem?

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
superdrug to tak jak u nas rossman ;p zle napisalam a no nie odzywam sie bo siedze w pracy caly dzien, tzn do 17 ale w domu jestem dopiero o 19 bo dlugo sie wraca bo korki i w ogole ale praca ok, narazie nie zmieniam bo sie nie namecze tyle ze szkoda ze musze dosc sporo dojezdzac, az dwoma autobusami, ale za to pracuje razem z TZ dlatego do was nie pisze bo po prostu jestem zmeczona i nie chce mi sie czytac tego wszystkiego co przez caly dzien wyprodukujecie a poza tym nie kombinowalam z wlosami wiec nawet nie mialam o czym pisac a i xxl kupilam tylko do odrostow :P a syoss pojdzie na wszystkie wlosy
Fajnie, ze robisz z TZ-em, nowe miejsce to napewno jest Ci razniej
btw fajny awatar

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka
Tylko mnie nie bij ale mi się wydaje ze stokholm Ci nie wyjdzie ładnie.Zważając ze masz bardzo podobne włoski do moich.Ciężko rozjaśniające.Wid ziałaś ja mi wyszło. Za słaba jest ta farba na nasze włosy ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Dziewczyny ja już po farbowaniu ale fotki dostaniecie jutro bo nie ma sensu teraz tego robić bo za ciemno jest.Włosy w super kondycji a nawet mam wrażenie ze odżyły jak by troszkę.Nawet nie nakładałam odzywki dołączonej do farby bo dałam glorie.Nie chciałam zapychać ich silikonami i popsikałam woda brzozowa dziś zakupiona.Jestem zadowolona z reszta jak poprzednim razem.Tylko mam nadzieje ze tym razem mi się tak mocno nie wypłuczę kolor jak ostatnim razem.No w końcu już są trochę za pigmentowane wiedz może teraz wytrzymają dłużej.
Juz po? No nie no jestes szybka jak blyskawica Fajnie ze jestes zadowolona, koniecznie pochwal sie jutro wloskami

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No do końca nie jestem przekonana, bo jednak po skandynawskim nie wychodziło mi żółtko jak Tobie.. nie mniej nie zamierzam Cię bić pewnie masz rację, ale dopóki nie zrobię to się nie dowiem.. Nie wiem sama.. zobaczę jak Ewci wyjdzie ten majiblond Bo może do stockholma by dodać 12% ? można tak?
mysle, ze dodac mozesz napewno i lepiej rozjasni ale jak zamierzasz tak robic to nie lepiej juz majiblond kupic? z wysylka zaplacisz tyle co za stockholm bez promocji (kosztuje juz 32zl). Ja dlatego wlasnie mysle nad majiblondem, no bo jak mam tyle placic za sklepowego loreala to mnie az.. no i jeszcze mysle nad tym ce-ce jest stosunkowo bardzo tania bo tubka 125ml niecale 20zl na all kosztuje a kolory tez bardzo ladne, no i milusia pisala ze delikatna farba.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:08   #2511
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mysle, ze dodac mozesz napewno i lepiej rozjasni ale jak zamierzasz tak robic to nie lepiej juz majiblond kupic? z wysylka zaplacisz tyle co za stockholm bez promocji (kosztuje juz 32zl). Ja dlatego wlasnie mysle nad majiblondem, no bo jak mam tyle placic za sklepowego loreala to mnie az.. no i jeszcze mysle nad tym ce-ce jest stosunkowo bardzo tania bo tubka 125ml niecale 20zl na all kosztuje a kolory tez bardzo ladne, no i milusia pisala ze delikatna farba.
Chyba trzeba będzie spróbować, zaraz zerknę palete na allegro

Jejku ile blondów Na którego sprzedawcę się nastawiacie i na który kolor? Rozumiem, że oxydant dokupuje się osobno?
Matko nigdy tak nie kupowałam

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-16 o 21:14
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:12   #2512
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chyba trzeba będzie spróbować, zaraz zerknę palete na allegro
zerknij zerknij z majiblond innego oprocz 902 nie widze dla siebie ale z ce-ce podoba mi sie ten 1-/23 i 10/71 z tym ze ten 10/71 wydaje sie byc baaardzo mrozny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:15   #2513
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi chwal się efektami Ja też bym na Twoim miejscu zrobiła włosy, po co się meczyc

Ewcia co teraz zamierzasz zrobić?
Tak sobie myśle o tych Twoich włoskach i nie wiem, może przerzuć się na 1 farbke, ten Majiblond?
Bo ten Deluxe zolty wychodzi, potem Syoss, i tak błędne koło-znowu będzie totalnie biało.
A tak nie zostawisz bo jest zółto.

Thedoll ja robiłam Nutrissem 89+91, chyba Ty pytalas?
Zdjecia wklejałam, dawałam farbe na białe wlosy, zoltawe lekko i nie wyszło absolutnie zielono, szaro ani nic.
Było bardzo ładnie
Mi sie najbardziej podobasz w ciemniejszych włosach, nie w białym

Yatamanka
a Ty niedługo pewnie robisz włosy? Bo odrosty juz masz

Zaraz zobaczę ten Majiblond na Allegro, znowu kusicie
A są gdzies zdjecia jak ten 902 wychodzi?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-16 o 21:18
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:20   #2514
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi chwal się efektami Ja też bym na Twoim miejscu zrobiła włosy, po co się meczyc

Ewcia co teraz zamierzasz zrobić?
Tak sobie myśle o tych Twoich włoskach i nie wiem, może przerzuć się na 1 farbke, ten Majiblond?
Bo ten Deluxe zolty wychodzi, potem Syoss, i tak błędne koło-znowu będzie totalnie biało.
A tak nie zostawisz bo jest zółto.

Thedoll ja robiłam Nutrissem 89+91, chyba Ty pytalas?
Zdjecia wklejałam, dawałam farbe na białe wlosy, zoltawe lekko i nie wyszło absolutnie zielono, szaro ani nic.
Było bardzo ładnie
Mi sie najbardziej podobasz w ciemniejszych włosach, nie w białym

Yatamanka a Ty niedługo pewnie robisz włosy? Bo odrosty juz masz

Zaraz zobaczę ten Majiblond na Allegro, znowu kusicie
tak ja pytalam ale to mieszalaś garnier nutrisse 89+91 tak? a odrost jak pokrylo?
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:24   #2515
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi chwal się efektami Ja też bym na Twoim miejscu zrobiła włosy, po co się meczyc

Ewcia co teraz zamierzasz zrobić?
Tak sobie myśle o tych Twoich włoskach i nie wiem, może przerzuć się na 1 farbke, ten Majiblond?
Bo ten Deluxe zolty wychodzi, potem Syoss, i tak błędne koło-znowu będzie totalnie biało.
A tak nie zostawisz bo jest zółto.

Thedoll ja robiłam Nutrissem 89+91, chyba Ty pytalas?
Zdjecia wklejałam, dawałam farbe na białe wlosy, zoltawe lekko i nie wyszło absolutnie zielono, szaro ani nic.
Było bardzo ładnie
Mi sie najbardziej podobasz w ciemniejszych włosach, nie w białym

Yatamanka
a Ty niedługo pewnie robisz włosy? Bo odrosty juz masz

Zaraz zobaczę ten Majiblond na Allegro, znowu kusicie
A są gdzies zdjecia jak ten 902 wychodzi?
no wlasnie zdjec 902 nie ma ale wydaje mi sie ze bedzie chlodny jak stockholm
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:29   #2516
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zerknij zerknij z majiblond innego oprocz 902 nie widze dla siebie ale z ce-ce podoba mi sie ten 1-/23 i 10/71 z tym ze ten 10/71 wydaje sie byc baaardzo mrozny
No powiem Ci, że ten 10/71 kusi - piękny jest

No i 15,70 za 125 ml farby to po prostu szok

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Yatamanka
a Ty niedługo pewnie robisz włosy? Bo odrosty juz masz

Zaraz zobaczę ten Majiblond na Allegro, znowu kusicie
A są gdzies zdjecia jak ten 902 wychodzi?
No mam już 1,5 cm więc powinnam robić, ale nie wiem czym i tak sobie chodzę

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-16 o 21:30
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:35   #2517
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że ten 10/71 kusi - piękny jest

No i 15,70 za 125 ml farby to po prostu szok

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------



No mam już 1,5 cm więc powinnam robić, ale nie wiem czym i tak sobie chodzę
no kusi kusi tylko dla mnie chyba niestety bedzie az za chlodny no i na all tylko chyba jeden sprzedajacy go posiada.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:07   #2518
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

thedoll odrost pokryło ładnie, tyle co widzialam,,bo mialam bardzo mały. Ja i tak rozcienczałam wodę do 4,5%. Widzialas zdjecia?
Dałam tez do galerii zdjęć po farbowaniu, jest taki wątek.

Wklejam zdjęcie, przed chwila sobie zrobilam Chciałabym mieć takie włosy jak do drugiej czerwonej linii. Chyba sobie jeszcze poczekam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:19   #2519
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
thedoll odrost pokryło ładnie, tyle co widzialam,,bo mialam bardzo mały. Ja i tak rozcienczałam wodę do 4,5%. Widzialas zdjecia?
Dałam tez do galerii zdjęć po farbowaniu, jest taki wątek.

Wklejam zdjęcie, przed chwila sobie zrobilam Chciałabym mieć takie włosy jak do drugiej czerwonej linii. Chyba sobie jeszcze poczekam.

a to wloski po tych garnierach sa? a powiedz jak mieszalas? pol na pol czy wiecej ktoregos? ja mam wlosy tak za zapiecie stanika wiec chyba dam pol na pol taki kolorek mnie jwiecej bym wlasnie chciala, dziekuje bardzo
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:26   #2520
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

majiblond ma ładnie kolorki snowhitee ale z tego co patrze to 902 jest dużo ciemniejszy od Twojego obecnego kolorku, hmm.. 900S / 901S jest raczej podobny

edit:własnie patrze na palete na stronie pro sprzetu i jest trochę inna niż na all z tej 902 bylby ok


ale dziewczyny chcecie dać wodę 9 czy 6??? bo na all jest napisane ze 6tke dajemy jak chcemy koloryzacje ton w ton, hmm...
mi się podoba 911

no ale się zastanawiam nad Luo Color tyle dobrego już słyszałam, że nie niszczy, że bez amoniaku, że włosy lśnią muszę się przejechać do sklepu fryzjerskiego i obczaić palety na żywo bo monitor pewnie przekłamuje kolory...ale na pewno za beżami się będe rozglądać

Agatau, cierpliwości w zapuszczaniu !! takz 15 cm i będziesz miała do wymarzonej czerwonej kreski szybko zleci bo od czego mamy wspomagacze porostowe

taka mała dygresja: oglądam palety i powiem Wam, że te rudości, miedzie, ogniste kolorki są takie mega że po prostu wymiękam!! hehe na fotkach super, a ciekawe jak by to na głowie wyglądało ;P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-16 o 22:42
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.