NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 11:31   #3811
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wklejam przy okazji rozswietlacz ArtDeco z nowej kolekcji. Testując go w perfumerii wydawał się byc fajny, lecz juz na twarzy pozostają jedynie złote drobinki, perłowy róż ktory się tak fajnie zapowiadał znika. Nie pozostaje mi nic innego jak dalej szukac...albo powrot do kulek Glazel,o niezbyt ciekawym składzie.
Kto zna rozswietlacz dla bladolicych, bez drobinek, ktory daje efekt perłowego cienia do powiek na kosciach policzkowych? Juz bez tych uciazliwych drobinek...

P.S. To te złote drobinki ktore osadziły się na brzegach pudełeczka. widoczne na zdjęciu. Ciekawa jestem gdzie podział się ten roz ktorego to najwiecej w tym rozswietlaczu
Psycho, a miałaś może do czynienia z brązerem ArtDeco? Zastanawiam się nad nim, ale nie miałam okazji osobiście go testować.

Z rozświetlaczy próbowałaś tego słynnego pudru z gwiadzkami z Sephory lub sephorowskich pryzm (biało-różowe)? Ze znanych mi kosmetyków one chyba dają najbliższy do opisywanego przez Ciebie efekt (nb. też czegoś takiego szukam, a wszystkie pudry z Sephory mnie uczulają, na kościach policzkowych czerwone plamy wyskakują ).
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:42   #3812
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Aneta, Ty to masz oko To transparentny 08.

Fajne pędzelki, Cytrynko.
I związku z pędzlem do podkładu mam pytanie (tylko nie bijcie, zadawałam już to pytanie na biochemii ale bez rezultatu)
Używam koloryzującego filtra Svr 50 - często zamiast podkładu. Czy jest sens nakładać go pędzlem do podkładu właśnie? Efekt jest całkiem przyzwoity ale co z ochroną?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:47   #3813
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Psycho, a miałaś może do czynienia z brązerem ArtDeco? Zastanawiam się nad nim, ale nie miałam okazji osobiście go testować.

Z rozświetlaczy próbowałaś tego słynnego pudru z gwiadzkami z Sephory lub sephorowskich pryzm (biało-różowe)? Ze znanych mi kosmetyków one chyba dają najbliższy do opisywanego przez Ciebie efekt (nb. też czegoś takiego szukam, a wszystkie pudry z Sephory mnie uczulają, na kościach policzkowych czerwone plamy wyskakują ).
Nie znam brązerow ArtDeco, jedyny brazer jaki miałam to EL Amber Bronze Miałam słynnny sephorowy rozswietlacz z gwiazdkami i byl podobnie transparentny z drobinkami..pozbyłam się, a teraz bym chętnie do niego powrocila. Tyle ze do sephory mam kawał drogi.. zasadzam się na rozowa kostke, lecz kiedy ja ją kupie..

Szczerze mowiac, nie lubie kosmetykow ArtDeco. Cienie nie są trwałe, podkłady rowniez. Pudry - nie wiem, lecz juz nie ryzykuje. Jedynie baza pod cienie przypadla mi do gustu, chociaz po roku uzywania juz mi wysycha, a zuzylam dopiero 50% opakowania. No i teraz wpadka z tym niby-rozswietlaczem.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:51   #3814
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aneta, Ty to masz oko To transparentny 08.

Aha,też używam 08,ale ten wydawał mi się jaśniejszy .Czyli ten Lucidity 06 ma podobny odcień do Clinique 08 (tak bynajmniej na swoim monitorze widzę)?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:55   #3815
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Aha,też używam 08,ale ten wydawał mi się jaśniejszy .Czyli ten Lucidity 06 ma podobny odcień do Clinique 08 (tak bynajmniej na swoim monitorze widzę)?
Tak, efekt niezmiernie podobny. Lu wygląda w pudełku na nieco jaśniejszy ale na twarzy są takie same. Wreszcie żadnych pomarańczowawych różowości jak w LU 01.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:57   #3816
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Nie znam brązerow ArtDeco, jedyny brazer jaki miałam to EL Amber Bronze Miałam słynnny sephorowy rozswietlacz z gwiazdkami i byl podobnie transparentny z drobinkami..pozbyłam się, a teraz bym chętnie do niego powrocila. Tyle ze do sephory mam kawał drogi.. zasadzam się na rozowa kostke, lecz kiedy ja ją kupie..

Szczerze mowiac, nie lubie kosmetykow ArtDeco. Cienie nie są trwałe, podkłady rowniez. Pudry - nie wiem, lecz juz nie ryzykuje. Jedynie baza pod cienie przypadla mi do gustu, chociaz po roku uzywania juz mi wysycha, a zuzylam dopiero 50% opakowania. No i teraz wpadka z tym niby-rozswietlaczem.
Ja z cieniami ArtDeco mam podobne doświadczenia. Miałam dwa i w ekspresowym tempie się ich pozbyłam. Ładnie wyglądają jedynie w sklepie, bo na oku już niestety o wiele mniej. Ich bazę mam w planach, bo na razie służy mi Lumene, która nie chce się skończyć A z tego pudru brązującego najbardziej mi się puderniczka podoba no i jest o połowę tańszy od Terracoty (mam testetr tej zwykłej, nie łaciatej, i jestem nią zachwycona, ale jeszcze ciągle mam nadzieję, że znajdę nieco tańszy odpowiednik )
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:00   #3817
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ja sobie pozwolę się podłączyć do pytania.
Kiedyś w tym celu używałam pojedynczego cienia do oczu bourjois nr 08
Dawał bardzo jednolity efekt, żadnych drobinek, skóra błyszczała takim naturalnym blaskiem. Niestety był strasznie nieekonomiczny, chwilowo nie mogłam dostać kolejnego opakowania i zapomniałam o nim.
Reasumujac:

1. Bell Planete - ogromne drobiny, odpada
2. Dior - Luminizer - znika w podkladzie
3. Maybelline w musie - znika w podkladzie
4. Glazel -swietny, lecz w nadmiarze rozjasnia skore - talk
5. ArtDeco - zlote dorbiny ponad wszystko
6. Sephora z gwiazdkami - malutkie drobinki, fajny ale jeszcze nie to..
7. Avon rozowy - znika w podkladzie
8. revlon skinlights w tubie - znika w podkladzie
9. revlon skinlights sypki - teatralne drobiny
10 revlon skinlights prasowany - znika w podkladzie, nie do rozswietlania miejscowego

psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 12:06   #3818
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Psycha, ja codziennie odkad zobaczylam twojego buttermilka zagladam na Allegro i jeszcze ani razu tedo dziada tam nie bylo. I zabierz to zdjecie!

Margaretka, wlasnie z truskawy sprobuje wyszerpac.

Co do rozswietlacza bezdrobinkowego potwierdzam perlowe kuleczki Glazel i mus Maybelline ale na "gola" skore.

Na twarzy mam SW, wieczorem na pryzmach napisze wrazenia na goraco.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:14   #3819
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Majade, masowe zakupy SW? Nie kazalić płacić cła na granicy?

Ja znów leczę gębę, więc na razie priorytetem są kwasy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:26   #3820
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Na szczęscie na granicy pan celnik był zaspany i nie pytał co mega cennego wwożę
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:39   #3821
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja bym powiedziala, ze siebie Jak baba raz uslyszy per Skarbie, to sie czuje niczym najcenniejszy klejnot szejka i potem nijak nie da sie zbic z pantalyku. W koncu robic za brylanta to nie w kij dmuchal...

Mam pytanie. Dojrzalam mentalnie do zakupu bazy pod cienie. Brac Artdeco czy Lumene?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 12:45   #3822
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Bezdrobinkowym, pięknie perłowym rozświetlaczem jest to cudo :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18532
warto się zainteresować
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:47   #3823
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Reasumujac:
(...)
Krysiu, a testowałaś kiedyś avonowskie cienie w musie? Ja odcienia Pacific Pearl używam właśnie jako rozświetlacza. Perłowy, ładnie nabłyszcza - ale drobinki nie są tak intensywne jak w kuleczkach, a już na pewno nie takie makabryczne jak w Planette

Może uda mi się złapać słonko, to zrobię zdjęcie...

Edit: zdjęcie.
Wybaczcie moje marne talenta w robieniu zdjęć "na sobie".
Efekt na dłoni jest mikry, mam nadzieję, że uda Wam się coś dojrzeć. Ale właśnie taki delikatny błysk bardzo mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.JPG (17,9 KB, 127 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:31   #3824
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziala, ze siebie Jak baba raz uslyszy per Skarbie, to sie czuje niczym najcenniejszy klejnot szejka i potem nijak nie da sie zbic z pantalyku. W koncu robic za brylanta to nie w kij dmuchal...

Mam pytanie. Dojrzalam mentalnie do zakupu bazy pod cienie. Brac Artdeco czy Lumene?


Co do baz - na razie moją pierwszą (i jedyną ) jest Lumene, ale czaję się an ArtDeco (bo podobno podbija kolor). Co do tej pierwszej - diablo wydajna, cienie na oku trzymają się cały dzień bez żadnych sensacji, wałkowania czy zbijania, opakowanie - tubka jest higieniczne (gorzej będzie z wydłubywaniem resztek, bo jest dość gęsta). Generalnie jestem z niej bardzo zadowolona (cenę też ma chyba przystępniejszą od AD).
W tej chwili już w ogóle nie wyobrażam sobie makijażu bez bazy pod cień (bo każdy mi znika w tempie ekspresowym).
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:43   #3825
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Reasumujac:

1. Bell Planete - ogromne drobiny, odpada
2. Dior - Luminizer - znika w podkladzie
3. Maybelline w musie - znika w podkladzie
4. Glazel -swietny, lecz w nadmiarze rozjasnia skore - talk
5. ArtDeco - zlote dorbiny ponad wszystko
6. Sephora z gwiazdkami - malutkie drobinki, fajny ale jeszcze nie to..
7. Avon rozowy - znika w podkladzie
8. revlon skinlights w tubie - znika w podkladzie
9. revlon skinlights sypki - teatralne drobiny
10 revlon skinlights prasowany - znika w podkladzie, nie do rozswietlania miejscowego

Psycha, ja polecam Ci od siebie kuleczki firmy essence bronzing pearls. To moje ostatnie odkrycie. Mam pare rozświetlaczy drogich, z małymi drobinkami , z dużymi drobinami oraz perłowe. Wszystkie się nie uwywają do tych kuleczek. Dają bardzo mocne perłowe rozświetlenie, zero drobinek.
W nazwie kulki mają bronzing pearls ale koło brązera toto nie stało .
No i są taniutkie. Jedyna wada brak składu na opakowaniu. Używam je od tygodnia i mnie jeszcze nie podrażniły, ani nie zapchały. A mam skórę bardzo na to wrażliwą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8000332.jpg (86,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S8000333.jpg (100,6 KB, 89 załadowań)
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:51   #3826
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Bieta dzieki. Przelecialam KWC odnosnie obu, pozytywy znam, recenzji ogrom ale wlasnie na porownaniu mi zalezy. Lumene rzeczywiscie bardziej higieniczna - ja lubie tubki do wszystkiego prawie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 13:56   #3827
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

bieta, gdzie kupujesz bazę Lumene? Szukam i nigdzie jej nie ma.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:06   #3828
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
bieta, gdzie kupujesz bazę Lumene? Szukam i nigdzie jej nie ma.
Ja jeszcze w Naturze kupiłam, zanim jeszcze cały asortyment Lumene wycofali. Jest naprawdę wydajna
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:11   #3829
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziala, ze siebie Jak baba raz uslyszy per Skarbie, to sie czuje niczym najcenniejszy klejnot szejka i potem nijak nie da sie zbic z pantalyku. W koncu robic za brylanta to nie w kij dmuchal...

Mam pytanie. Dojrzalam mentalnie do zakupu bazy pod cienie. Brac Artdeco czy Lumene?

Artdeco jest wydajna i naprawde dobra, ale wlasnie szybko wysycha. Nie rozprowadza się juz tak fajnie jak przez pierwsze 5 miesiecy. Teraz się wałkuje, na powiece pozostawia grube smugi, ktore ciezko rownomiernie rozprowadzic. Planuje zakup Lumene, jako ze ArtDeco nadaje sie juz tylko do kosza. Szkoda, bo chetnie bym ja zuzyla do konca..


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Krysiu, a testowałaś kiedyś avonowskie cienie w musie? Ja odcienia Pacific Pearl używam właśnie jako rozświetlacza. Perłowy, ładnie nabłyszcza - ale drobinki nie są tak intensywne jak w kuleczkach, a już na pewno nie takie makabryczne jak w Planette

Może uda mi się złapać słonko, to zrobię zdjęcie...

Edit: zdjęcie.
Wybaczcie moje marne talenta w robieniu zdjęć "na sobie".
Efekt na dłoni jest mikry, mam nadzieję, że uda Wam się coś dojrzeć. Ale właśnie taki delikatny błysk bardzo mi się podoba.

Ładnie to wygląda Ale czy nie zgubi mi się w podkładzie? Zastanawiam sie czym roznia sie cienie do powiek od tych wszystkich rozswietlaczy Jedno i drugie wyglada tak samo Jesli niczym wyjątkowym dla skory twarzy, to tak samo cienia w roli rozswietlacza mozna uzywac..
A pieniadze odlozyc na pachnaca flaszeczke

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Psycha, ja polecam Ci od siebie kuleczki firmy essence bronzing pearls. To moje ostatnie odkrycie. Mam pare rozświetlaczy drogich, z małymi drobinkami , z dużymi drobinami oraz perłowe. Wszystkie się nie uwywają do tych kuleczek. Dają bardzo mocne perłowe rozświetlenie, zero drobinek.
W nazwie kulki mają bronzing pearls ale koło brązera toto nie stało .
No i są taniutkie. Jedyna wada brak składu na opakowaniu. Używam je od tygodnia i mnie jeszcze nie podrażniły, ani nie zapchały. A mam skórę bardzo na to wrażliwą.
Nie chce wydawac fortuny na rozswietlacz Rozejrze sie za tymi kuleczkami Dziekuje za podpowiedz
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 14:24   #3830
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czym roznia sie cienie do powiek od tych wszystkich rozswietlaczy Jedno i drugie wyglada tak samo Jesli niczym wyjątkowym dla skory twarzy, to tak samo cienia w roli rozswietlacza mozna uzywac..
A pieniadze odlozyc na pachnaca flaszeczke
kiedyś pomyślałam sobie tak samo i zaczęłam używać zamiennie z tym, że ja mam rozświetlacze w kulkach (vollare, oriflame, apc) i na oczach trzymają się tylko na bazie, ale cienie na kościach policzkowych trzymają się bardzo dobrze i dają często naprawdę zaskakujący efekt ja nawet mam kilka cieni, których za nic nie uzyję na powiekach, a tylko na policzkach i nie zauważyłam jeszcze żeby coś się ze skórą strasznego od tych cieni działo
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 14:43   #3831
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Psycha dzieki, wiec jednak tubka praktyczniejsza (moze dluzej trzyma swiezosc?).

Tez uzywam zamiennie cieni i rozswietlaczy. Wspomniane kuleczki Glazel i APC jako cienie do powiek wlasnie (Glazel bardzo mocno napigmentowane, balabym sie uzywac na twarz brazow, a APC daja delikatna poswiate koloru, w sam raz do delikatnego makijazu) i podobnie jak Majade szukam tego slawetnego Bourjois 08 zeby go wyprobowac w druga strone.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:01   #3832
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
edyna wada brak składu na opakowaniu. Używam je od tygodnia i mnie jeszcze nie podrażniły, ani nie zapchały. A mam skórę bardzo na to wrażliwą.
Na ich stronie jest pdf ze składami wszystkich kosmetyków
Ryjku, masz jeden kolor porozdzielany na trzy pudełka czy trzy kolory?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:04   #3833
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

piękne macie zbiory, dziewczyny jestem na Wizażu nowa, więc po pierwsze witam, a po drugie, jak dorwę aparat i bede umiała wstawić zdjęcia dołącze moje skromne zbiory
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:13   #3834
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Psycha dzieki, wiec jednak tubka praktyczniejsza (moze dluzej trzyma swiezosc?).

Tez uzywam zamiennie cieni i rozswietlaczy. Wspomniane kuleczki Glazel i APC jako cienie do powiek wlasnie (Glazel bardzo mocno napigmentowane, balabym sie uzywac na twarz brazow, a APC daja delikatna poswiate koloru, w sam raz do delikatnego makijazu) i podobnie jak Majade szukam tego slawetnego Bourjois 08 zeby go wyprobowac w druga strone.


Ja sie bałam bo to tak strasznie drobno zmielone
Zatem mam rozswietlacz pod reka Opalizujący clinique idealnie sie nadaje.

Co do bazy, to tubka zdecydowanie lepsza, poniewaz nie douszcza tak duzo powietrza do bazy. A Lumene i tak ma lepsze recenzje od ArtDeco
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 16:02   #3835
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
To rewanż za Twoje cudne Guerlainy


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aneta, Ty to masz oko I związku z pędzlem do podkładu mam pytanie (tylko nie bijcie, zadawałam już to pytanie na biochemii ale bez rezultatu)
Używam koloryzującego filtra Svr 50 - często zamiast podkładu. Czy jest sens nakładać go pędzlem do podkładu właśnie? Efekt jest całkiem przyzwoity ale co z ochroną?
Majade tak szczerze nie ma sensu. Zetrzesz cala ochrone, a na pewno wieksza jej czesc. Ja na Twoim mijescu podrowalabym sobie SVR, no chyba ze efekt jaki nim uzyskujesz jest tym o ktory Ci chodzi


Co do bezdrobinkowych rozswietlaczy polecam nowa limitowanke Estee Ludera Brilliant Shimmer All - Over Powder => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18532
Puder jest w dwoch wersjach kolorystycznych: rozowo - lososiowej i zloto - bezowej Puder jest ekstra, ale jego cena jest nieuzasadniona jak dla mnie
Podobny efekt mozna uzyskac pudrem Sephory Poudre Eclat => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13461
No i cena normalna, a nie z ksiezyca

Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 16:13   #3836
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Contax, bardzo dziękuję za fachową radę.
Podejrzewałam, że to nienajlepszy pomysł.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 17:12   #3837
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Na ich stronie jest pdf ze składami wszystkich kosmetyków
Ryjku, masz jeden kolor porozdzielany na trzy pudełka czy trzy kolory?
O wielkie dzięki Agnieska , zaraz lecę przeczytac.
Z zachłanności kupiłam 3 pudełeczka i rozdzieliłam kolory
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 18:24   #3838
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kupiłam jakiś czas temu kuleczki Vollare i niestety nie mogę ich używać - potwornie spaskudziły mi cerę , już po kilku użyciach w miejcu nakładania pojawiły się niespodzianki
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 19:47   #3839
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, bardzo dziękuję za fachową radę.
Podejrzewałam, że to nienajlepszy pomysł.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:09   #3840
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

dzis skusiłam sie jeszcze na kulki rozświetlające APC i nie zaluje
kolor 0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (108,7 KB, 70 załadowań)
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.