Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 21:57   #361
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Aga i co, wzięłaś błyszczyk Biotherma?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:58   #362
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aga i co, wzięłaś błyszczyk Biotherma?
nie na razie pustki na koncie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:00   #363
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

dziewczyny, a może mogłabym wymienić się z którąś na mini odsypkę Lucidity 06 ?
oddam jakiś inny puder, zapach, pielęgnację, co tam będziecie chciały, wystarczy naprawdę ociupinkę, żeby sprawdzić, jak lezy na twarzy, czy kolor pasuje
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:02   #364
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, a może mogłabym wymienić się z którąś na mini odsypkę Lucidity 06 ?
oddam jakiś inny puder, zapach, pielęgnację, co tam będziecie chciały, wystarczy naprawdę ociupinkę, żeby sprawdzić, jak lezy na twarzy, czy kolor pasuje
nie ma sprawy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:06   #365
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Madlaine to ja optuje za Lucidity #06 lub Dior #601 (mam ten odcien ale prasowanca, tez troche za ciemny ale wciaz jasny) Oba pudry maja bardzo zblizony kolor, Dior wydaje sie minimalnie ciemniejszy ale moze to tylko wrazenie ze wzgledu na forme, prasowana kontra sypka Lu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:13   #366
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

jeszcze raz dzięki za opinie,
Aga prześle mi na przetestowanie Lucidity, więc będę wiedziała, czy to odcień dla mnie, czy odpuścić

ależ ja lubię wizaż, tyle wspaniałych osób i znawczyń tematu w jednym
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:02   #367
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Ja sobie do listy wanted dopisuję sypkie pryzmy givenchy, meteoryty guerlaina i prasowany shiseido.
Dzisiaj zakupuję błyszczyk Biotherm (wszystko wina Mad) i podkład, tylko waham się między sublimine a skin tonic givency. Może ktoś używał oba i ma porównanie. Kilka dni poświęconych lekturze KWC odwiodło mnie od fluidów klinika, może niesłusznie?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 12:01   #368
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja sobie do listy wanted dopisuję sypkie pryzmy givenchy, meteoryty guerlaina i prasowany shiseido.
Dzisiaj zakupuję błyszczyk Biotherm (wszystko wina Mad) i podkład, tylko waham się między sublimine a skin tonic givency. Może ktoś używał oba i ma porównanie. Kilka dni poświęconych lekturze KWC odwiodło mnie od fluidów klinika, może niesłusznie?
i znowu wszystko na mnie

Sublimine miałam i używałam z powodzeniem, ale zdecydowanie nadaje się wyłącznie co cer suchych i raczej nie problematycznych, gdy moja pod wpływem hormonów przeszła w mieszaną ze strefą T musiałam rozstać się z podkładem a szkoda, bardzo go lubiłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:27   #369
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

ja też zakupiłam błyszczyk Biotherm...w najjaśniejszym kolorze - ni to bezu, ni to mlecznej moreli....dzięki komu?
To mój pierwszy zakup na truskawie, bo wczesniej nie miałam karty...dlatego szukałam drobiazgu, żeby teren obadać i zainicjować zakupy....I chyba się udało
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:35   #370
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Mam prosbe do posiadaczek sypanca Clarinsa. Na KWC nie ma skladu i gdzie indziej tez nie moge sie dokopac.

Bylaby ktoras z Was tak mila i wrzucila.

Bylabym wdzieczna
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:09   #371
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie 009.jpg (117,1 KB, 68 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 13:12   #372
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Dziekuje Reese
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:38   #373
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
i znowu wszystko na mnie

Sublimine miałam i używałam z powodzeniem, ale zdecydowanie nadaje się wyłącznie co cer suchych i raczej nie problematycznych, gdy moja pod wpływem hormonów przeszła w mieszaną ze strefą T musiałam rozstać się z podkładem a szkoda, bardzo go lubiłam
Dziękuję. Na KWC są właśnie różne opinie, niektórym posiadaczkomm mieszanych też sprawuje się bardzo dobrze, nie wiem od czego to zależy. Ja miałam cerę suchą, ale po mazidłowych olejkach jest zdecydowanie lepsza. Tylko co do fluidu mam specyficzne wymagania - pracuję 10 h dziennie i dodatkowo spędzam 3 godziny w aucie na dojazdach - to mało który pokład wytrzymuje. Ideałem byłoby, gdyby podkład wytrzymywał od 7 rano do 21. Mam nadzieję, że któryś z wybranych zostanie na twarzy chociaż do 18-19.
Testowałaś też klinika?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 13:45   #374
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
ja też zakupiłam błyszczyk Biotherm...w najjaśniejszym kolorze - ni to bezu, ni to mlecznej moreli....dzięki komu?
To mój pierwszy zakup na truskawie, bo wczesniej nie miałam karty...dlatego szukałam drobiazgu, żeby teren obadać i zainicjować zakupy....I chyba się udało
no wiesz Aga, ale Ty na żywo oglądałaś, a reszta w ciemno brała

który kupiłaś odcień ? mi sie marzy jeszcze czerwień i oranż, tak ślicznie na zdjęciach wyglądają

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziękuję. Na KWC są właśnie różne opinie, niektórym posiadaczkomm mieszanych też sprawuje się bardzo dobrze, nie wiem od czego to zależy. Ja miałam cerę suchą, ale po mazidłowych olejkach jest zdecydowanie lepsza. Tylko co do fluidu mam specyficzne wymagania - pracuję 10 h dziennie i dodatkowo spędzam 3 godziny w aucie na dojazdach - to mało który pokład wytrzymuje. Ideałem byłoby, gdyby podkład wytrzymywał od 7 rano do 21. Mam nadzieję, że któryś z wybranych zostanie na twarzy chociaż do 18-19.
Testowałaś też klinika?
z Clinique testowałam kilka, ale wyłącznie na dłoni, bo wszystkie odcienie są dla mnie zdecydowanie za ciemne, więc nigdy na twarzy nie miałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:02   #375
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
no wiesz Aga, ale Ty na żywo oglądałaś, a reszta w ciemno brała
Właśnie własnie
Ale po takiej reklamie nie dało się inaczej
Truskawa powinna nam wszystkim jak leci gratisy wysyłać i upusty dawać za nakręcanie kolejnych klientek
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:10   #376
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Truskawa powinna nam wszystkim jak leci gratisy wysyłać i upusty dawać za nakręcanie kolejnych klientek
nie można się nie zgodzić
mam na wish liście (właściwie must have liście )
prawie wszystko, czym się zachwycacie, teraz - no jakże by inaczej - Biotherm
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:39   #377
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja sobie do listy wanted dopisuję sypkie pryzmy givenchy, meteoryty guerlaina i prasowany shiseido.
Dzisiaj zakupuję błyszczyk Biotherm (wszystko wina Mad) i podkład, tylko waham się między sublimine a skin tonic givency. Może ktoś używał oba i ma porównanie. Kilka dni poświęconych lekturze KWC odwiodło mnie od fluidów klinika, może niesłusznie?
Miałam oba z Givenchy.
Jestem posiadaczką mieszanej cery i trochę lepiej sprawował się Sublimine. Skin Tonic jest również świetnym podkładem ale za bardzo mnie przetłuszczał.

Tak naprawdę to i Sublimine powodował przetłuszczanie ale mniejsze.
Na tyle udało mi się zadbać o swoją cerę, że używam nawet nawilżających podkładów do suchej cery (np. Dior Sculpt) i one nie powodują szybkiego świecenia, a Givenchy niestety to robił.

Więc moim zdaniem, mimo że przyjemność używania była ogromna (ładne kolory, zapach, nakładanie ), nie są dobre dla cer mieszanych. Chyba, że pod krem matujący, bo ja takiego nie używam.


Z Clinique swego czasu przetestowałam wszystkie podkłady dla cer normalnych i mieszanych- moim zdaniem są do kitu, niestety...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:53   #378
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Tak naprawdę to i Sublimine powodował przetłuszczanie ale mniejsze.
Na tyle udało mi się zadbać o swoją cerę, że używam nawet nawilżających podkładów do suchej cery (np. Dior Sculpt) i one nie powodują szybkiego świecenia, a Givenchy niestety to robił.

Więc moim zdaniem, mimo że przyjemność używania była ogromna (ładne kolory, zapach, nakładanie ), nie są dobre dla cer mieszanych. Chyba, że pod krem matujący, bo ja takiego nie używam.
Boję się tego świecenia, zanim dojadę do pracy to czasem wyglądam jak świnka, a o 14-15 nie ma po pudrze ani śladu. Kremu matującego nie używam, cera raczej sucha, ale świeci się (chyba z powodu zbyt słabego nawilżenia?)

Dior to ten:
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5147#5147
i
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13454

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Z Clinique swego czasu przetestowałam wszystkie podkłady dla cer normalnych i mieszanych- moim zdaniem są do kitu, niestety...
czyli tutaj potwierdza się moja opinia.

Dziękuję.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:10   #379
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

[QUOTE=Madlaine;6343626]no wiesz Aga, ale Ty na żywo oglądałaś, a reszta w ciemno brała

który kupiłaś odcień ? mi sie marzy jeszcze czerwień i oranż, tak ślicznie na zdjęciach wyglądają

one wszystkie na zdjęciach ślicznie wygladają .....wziełam 464 - najjaśniejszy mi się wydał, a ja lubie jasne usta (choć pewnie i tak kolor bedzie transparentny i ledwie widoczny). Jeszcze jeden mnie kusił - bodajże 418 - taki mleczno-różowy...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 16:15   #380
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Agnieszko, oba mam, 418 to jest właśnie ten, który Ci pokazywałam przy okazji pomadki EL

a 464 tez mam, jego zdjęcie wkleiłam w którymś wątku, będzie CI idealnie pasował, kolor dokładnie jak lubisz, czyli w klimacie wspomnianej pomadki
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:15   #381
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

[QUOTE=agnieszka1970;63448 46]
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
no wiesz Aga, ale Ty na żywo oglądałaś, a reszta w ciemno brała

który kupiłaś odcień ? mi sie marzy jeszcze czerwień i oranż, tak ślicznie na zdjęciach wyglądają

one wszystkie na zdjęciach ślicznie wygladają .....wziełam 464 - najjaśniejszy mi się wydał, a ja lubie jasne usta (choć pewnie i tak kolor bedzie transparentny i ledwie widoczny). Jeszcze jeden mnie kusił - bodajże 418 - taki mleczno-różowy...
O, to mi namieszałaś. Myślałam, że jaśniejsza będzie 418. Na zdjęciach, które zamieszczała tu Mad 464 wydawał się taki pomarańczowy bardziej niż jasny beż.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:36   #382
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Agnieszko, oba mam, 418 to jest właśnie ten, który Ci pokazywałam przy okazji pomadki EL

a 464 tez mam, jego zdjęcie wkleiłam w którymś wątku, będzie CI idealnie pasował, kolor dokładnie jak lubisz, czyli w klimacie wspomnianej pomadki
No to się cieszę Mam nadzieję, że juz w tym tygodniu będzie to sie podzielę wrazeniami.
Jak się przekonam i go polubię na ustach (wciąż wolę pomadki niż błyszczyki) to kupię 418 bo kusi, oj kusi
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:42   #383
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
O, to mi namieszałaś. Myślałam, że jaśniejsza będzie 418. Na zdjęciach, które zamieszczała tu Mad 464 wydawał się taki pomarańczowy bardziej niż jasny beż.
one oba sa jasne, na ustach inaczej wyglądają, 418 jest mlecznoróżowy, a 464 mlecznobeżowy, może trochę morelkowy,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:52   #384
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
one oba sa jasne, na ustach inaczej wyglądają, 418 jest mlecznoróżowy, a 464 mlecznobeżowy, może trochę morelkowy,
Taaa , to już kliknęłam i błyszczyk 464, i podkład givenchy sublimine i myślę nad czymś 3 (bo aż żal nie skorzystać). Skusiłaś mnie (Ty niedobra) różami shu, tylko może raczej wybiorę pink lub peach, chcę efekt takiej dziewczęcej twarzy (na starośc, a co ). Tu też mogę na Was liczyć?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:26   #385
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

anciaahk ja mam Gold, kusza mnie odcienie Peach i pewnie którys sobie sprawię, ale na razie wciąż sie nie zdecydowałam , pooglądaj zdjęcie wklejone przez dziewczyny z internetu, może cos Ci to pomoże
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:30   #386
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Dziwna ta moja myszka, patrzyłam na róż, kliknęłam sypańca klinika .
Dzięki.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:32   #387
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
anciaahk ja mam Gold, kusza mnie odcienie Peach i pewnie którys sobie sprawię, ale na razie wciąż sie nie zdecydowałam , pooglądaj zdjęcie wklejone przez dziewczyny z internetu, może cos Ci to pomoże
Zrób, jak mówi Mad, ciężko coś radzić, skoro praktycznie żadna z nas z tymi różami nie miała do czynienia. Jak chcesz, to Ci wyśle jakieś 11Mb fotek ściągniętych z MUA, z różami i cieniami Shu. Oczopląsu można dostać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:37   #388
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

MagJa widziałam te zdjęcia, które wklejałaś. To co jest na Truskawie - jest bardzo mocno przekłamane. I dlatego obawiam się, że nie wstrzelę się z kolorem. Dochodzi do tego jeden podstawowy w zasadzie kłopot - poza profesjonalonymi makijażami u kosmetyczki w zasadzie nigdy sama nie używałam różu, więc też mi jest ciężko tak zdalnie wybrać kolor. Może zacznę od paru testów w perfumeriach - żeby obadać czy raczej powinnam uderzać w pomarańcze czy raczej w coś różowego.
Zamówiłam w zamian tego tak jak pisałam sypki klinik, jeszcze o nim myślę (bo nie zapłaciłam), ale sypańca też żadnego nie mam, a może on pomoże utrwalić mi twarz na te moje nieszczęsne 14 godzin. I to jest w tej chwili bardziej potrzebne.

Dziękuję dziewczyny.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:46   #389
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

MagJa, ja poproszę te 11 mega chętnie pooglądam przed kolejnym zakupem

madlaine@orange.pl
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:30   #390
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberry.net-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
MagJa widziałam te zdjęcia, które wklejałaś. To co jest na Truskawie - jest bardzo mocno przekłamane. I dlatego obawiam się, że nie wstrzelę się z kolorem. Dochodzi do tego jeden podstawowy w zasadzie kłopot - poza profesjonalonymi makijażami u kosmetyczki w zasadzie nigdy sama nie używałam różu, więc też mi jest ciężko tak zdalnie wybrać kolor. Może zacznę od paru testów w perfumeriach - żeby obadać czy raczej powinnam uderzać w pomarańcze czy raczej w coś różowego.
Zamówiłam w zamian tego tak jak pisałam sypki klinik, jeszcze o nim myślę (bo nie zapłaciłam), ale sypańca też żadnego nie mam, a może on pomoże utrwalić mi twarz na te moje nieszczęsne 14 godzin. I to jest w tej chwili bardziej potrzebne.

Dziękuję dziewczyny.
To jak coś, to polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
MagJa, ja poproszę te 11 mega chętnie pooglądam przed kolejnym zakupem

madlaine@orange.pl
Właśnie się wysyła
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.